Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Jedyneczko no właśnie jestem grzebułą. Od rana trwają przygotowania do wyjścia na słońce...ale......wątpliwa pogoda podobna jak u Ciebie. W końcu przyczłapałam i z przyjemnością wypiję kawę. Jedyneczko tak bym chciała pogłaskać i przytulić króliczka. Bezbronne zwierzątko trafiło na wrażliwych ludzi, szczęściarz z niego. Oj Rodos to fajne miejsce. Chyba Ci zazdroszczę ale tak nieszkodliwie:) x Imuś po trzech miesiącach C już będzie na obrotach. U mnie tak mniej więcej tyle trwało. Kiedy syn był większy przestałam się bać ,że mogę zrobić mu jakąś krzywdę. Masz fajnego zięcia. Chwała takim facetom. Moja droga co do zdolności naszych dzieci to wiadomo tyle, że kolega leń stoi za plecami o każdej porze i powtarza ...zrobisz to później. Wiesz co ja tyż mam takie wspomnienia:D x Marylko kawa na Ciebie czeka. x Miłego weekendu i do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry . x Zapraszam na kawę i śniadanie. Lubicie.....białe szaleństwo:) ze szczypiorkiem? jeśli tak to proszę się częstować. x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku:-) Dobrze się składa,bo jeszcze bez śniadania jestem;-) Banana na głoda zjadłam:-D Globusiku jaki przyjemny ziąb u mnie:-) o 5 rano 8*C Byłam na targu,wróciłam z truskawkami,mamce zakupiłam śliczną,błękitną piżamkę, dla siebie dwa żakiety z dzianiny dresowej(granatowy i jaskrawo różowy) 5 doniczek aksamitek tyleż samo petunii,chleb z ziarnem,pomidory i inne warzywa:-D i po prostu jak wielbłąd wróciłam obładowana do domu... Zasiadłam na stanowisko i piję kawkę;-) Czekam na telefon od mamki,jak dłużej poleży w szpitalu to dopiero się rozchoruje.... Codziennie ktoś umiera na tym oddziale:-( A wiecie staruszek 106 letni,świadomy,bardzo wesoły starszy człowieczek ciągle krzyczy: -Ja chcę do domu!!!Oddawać moje ubrania!!! I chociaż jest to oddział kardiologiczny,zauważyłam ,że większość pacjentów to ludzie przewlekle chorzy...którzy powinni leżeć gdzie indziej... X Globusiku,jak Twoje zdrowie??? Pokonałaś chorobę? Dobrego dnia dziewczyny. Imuś gdzieżeś??? Marysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko dzisiaj były szaleństwa panny Ewy:) wyjście bardzo udane. Nawet ciężar nie był za ciężki:) Wyobrażam sobie jak ukwiecone są Twoje posesje , a Rodos aż przechodzi moje wyobrażenie. Pytasz o moje zdrowie.Sama nie wiem jak mam Ci napisać:( pokonałam i nie pokonałam .Samo życie!!!! Co do Mamy to na pewno jest przebadana dokładnie a na to potrzeba czasu. Życzę jej zdrowia. x Ime czy też sadzisz kwiaty????czas na popołudniową przerwę. x Marylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku. Dziękuję. Dzisiaj mamy nie wypisali,holtera mają założyć. No nareszcie,po tylu dniach:-( W środę dwa tygodnie.... X Spadek temp. o 10 stopni.Usypiam za biurkiem,a dzień jeszcze taki długi... Wczoraj mój studencik z koleżanką był w operze.Skrzypek na dachu... Jestem ciekawa jak im się podobało jeszcze jest na zajęciach i nie zdał mi relacji. To pa Globusiku.Trzymaj się cieplutko i bądź zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Poranek fajny rześki. Brakuje tylko kawy i będzie jeszcze lepiej.Zapraszam. x Na początek tyle do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku:-) U mnie też rześko,dzięki za kawkę. Wstaję nad ranem i zamykam wszystkie okna.... ptaszki tak hałasują :-D Jak dla mnie za wcześnie na pobudkę. Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zaczęło się !!!!! wszystko napisane jest SPAM!!!! x Dzień dobry kawa gotowa, zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku:-) Dzięki za kawkę... Jestem już po zakupach,koszyczek truskawek zakupiłam częstujcie się. Dobrego dnia Globusiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po technicznej przerwie Dzieje się coś z siecią u nas i laptop wariuje Jedyneczko Podobnie jak Ty,byłam na zakupowych szaleństwach :) No i po prezent dla C Wczoraj skończyła 22 lata :D Urodziny obchodzi z wujkiem,czyli najmłodszym bratem męża :D Globusiku Nie,nie sadzę już kwiatów ;) Teraz tylko je pielęgnuję W moje kiwi na balkonie,wlazła jakaś menda i musiałam oprysk zrobić Trawa skoszona na łące pięknie pachnie :D... Muszę się wziąć za swoją w ogrodzie,choć właśnie zapowiada się na deszcz :O Zakupiłam na spółkę z mamcią środek o nazwie Asahi SL Ponoć rośliny rosną po nim jak szalone...więc do dzieła :D Marysiu Pozdrowionka Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj babciu Ime:-) Wszystkiego najlepszego życzę Twojej C 🌻 Jaki piękny wiek,pozazdrościć.A co ze studiami,da radę pozaliczać??? X Mamę ze szpitala zabrałam,jutro po wypis;-) Schudła i posiwiała,ale i tak ładnie wygląda... Czuje się lepiej i to najważniejsze. Po dwóch zimnych dniach dzisiaj znowu upał,a deszczu nie ma:-( Moje roślinki na RODOS muszę obficie podlewać. Co to za cudowny preparat Imuś zakupiłaś?? Muszę poczytać;-) Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Jedyneczko Dziękuję w imieniu C 👄 Cieszę się,że Twoja mamka wyszła już ze szpitala I że ma się lepiej :D No tak...susza :( Ja też podlewam z kranu,bo woda w beczkach się już skończyła... Aż się boję rachunku za wodę :O Studia C... Chyba przerwa,chce wziąć dziekankę Spryskałam Asahi,wszystko co się dało Poczekamy zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. x Witaj Ime Oczywiście składam życzenia C. Niech będzie zdrowie w rodzinie i niech będzie szczęśliwa. Wszystkiego NAJ!!!!!!!Ja też mam problemy techniczne tyle tylko ,że ciągle jest SPAM:) ale mam to w czterech literach:) Imus u mnie również susza. Od godziny 15 tej mam ...domowkę... czekam na kominiarzy. Kontrola przewodów kominowych. x Jedyneczko , Ime obie szalałyście na zakupach , a ja zaszalałam dzisiaj .Kupiłam sobie bluzkę i torebkę /następną/. Torebka jest letnia. Wykonana z lnianego materiału i lekko przyozdobiona koralikami. x Jedyneczko rzeczywiście w szpitalu można osiwieć. Nic to , najważniejsze,że Mama czuje się lepiej. x Pozdrawiam wszystkich mi znanych i nieznanych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
OOOOO Matko gdzie mój list!!!!!!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Pracusie zapraszam na kawusię. Tak najlepiej zacząć dzień. Do uzxrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj:-) Masz rację;-) najlepiej zacząć dzień od kawki i miłego Towarzystwa:-D Marynuję rzodkiewki,jestem bardzo ciekawa ich smaku.... Po wczorajszym upale,dzisiaj ziąb.. Imuś ja na szczęście mam wodę darmową.Ze studni czerpię;-) Trzymajcie się kochaniutki.Dobrego dnia. Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki Problemów ciąg dalszy z laptopem Udało mi się wrócić do starego systemu,hurrrraaa :D Jedyneczko Podrzucisz marynowaną rzodkiewkę? Też jestem ciekawa smaku ;) Również bym mogła czerpać wodę z naszego bajora,woda jest w nim źródlana ale... Po pierwsze za daleko na noszenie(mój kręgosłup)a po drugie,skoro mąż woli płacić rachunek za wodę aniżeli podłączyć pompę i wąż...jego sprawa :O Globusiku Tobie też dziękuję w imieniu C ❤️ Złapałaś się za guzik na widok kominiarza? :D U mnie chłodniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Imuś dopiero teraz Ciebie spotykam,zapracowana dzisiaj byłam;-) Mam pompę w studni i wąż tak długi,że trzy miedze dalej mogę podlewać:-D Mogę i do Ciebie Imuś sięgnąć:-D U mnie też pochłodniało. Jak zwykle kiedy zbliża się Święto mojego Miasta.Obchody zaczynają się w sobotę. Zapowiada się wiele atrakcji... Miłego popołudnia życzę Wam.... Obiad kipi,oddalam się. Do jutra na kawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Rozpoczynamy dzień od kawy. x Jedyneczko czeka Cię fajny weekend,dużo atrakcji.Życzę dobrej zabawy:) x Ime My czekamy na deszcz. Dookoła pada a tu ani kropli. Szkoda,że nie mogę Ci pomóc. Bardzo lubię podlewać roślinki:) x Marylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku witaj na kawie. Byłam wcześniej,ale podczas pisania do Was zabrali mi prąd. No i wszystko zniknęło:-( Pisałam o tym,że atrakcje już zapewniły nam na jutrzejsze obchody E i teściowa. Będą miały stoiska ze swoimi produktami. E będzie promowała gazetę,a T wystawę ze swoim rękodzielnictwem. Ja i mój M mamy ja zaopatrzyć technicznie;-) X Imuś rzodkiewka się marynuje,jak dojdzie to podrzucę:-D Dobrego dzionka Wam życzę. Co nic nie piszecie o truskawkach??? Sezon w pełni...najadłyście się już??? Marysiu co tam u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Jedyneczko Weekend zapowiada się u Ciebie interesująco :D Co do truskawek... Nie smakują mi w tym roku,są kwaśne i brakuje im słońca Mój wujek ma hektary tych owoców i zbierałam je chyba odkąd zaczęłam chodzić ;) Aż do tego roku,kiedy wychodziłam za mąż To ciężka praca...Na samo wspomnienie wszystko mnie boli ;) Rzodkiewki wczoraj też zamarynowałam :D Podsunęłaś mi pomysł :D Globusiku U mnie właśnie zrobiło ciemno i pochmurnie Śmiejemy się w rodzinie,że jak teściowie koszą trawę,to deszcz na pewno spadnie :D To już tradycja ;) Marysiu Wpadnij choć na chwilkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej x Imuś u mnie grzeje i wieje. Deszczu niet!!! Ha deszcz zaczyna padać jeśli teściowie koszą trawę ! Ja jeśli umyję okna ulewa murowana. Tak myślę ,że czas to zrobić. Wyobraź sobie ,że truskawki również mi nie smakują. Pierwszy raz w tym roku widzę takie odmiany: są bardzo duże i pół czerwone , pół białe. Do tego twarde. Nie przesadzę jeśli porównam wielkość truskawki do mniejszego jabłka. Postanowiłam ,że nie będzie smażenia i wecowania. To bezsens. Nie wiadomo czy da się je dłużej przetrzymać. Pozdro dla wszystkich. x Jedyneczko u Ciebie rodzinka zaangażowana w uroczystościach !! wyobrażam sobie ,że jest ciut nerwówki. Nie wiedziałam ,że Teściowa wykonuje rękodzieła. Napisz czy są to hafty , koronki , szydełkowanie itd. Uwielbiam takie rzeczy. Wyobraź sobie,że natknęłam się na małą Cepelię ,która jakimś cudem się ostała. Bardzo zainteresowana weszłam iiiiiii moje rozczarowanie. Oprócz lalek i małych kilimków nic nie przypomina Cepelii. Zapytałam o cenę czerwonych korali /trzy sznurki z plastyku/ do krakowskiego ubrania ...o zgrozo !!! tylko 45 zł. Nic to krakowianką nie będę korali mieć nie muszę:D. Trzymam kciuki za udane prezentacje. x Miłego popołudnia hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Hejka Globusiku Napiszę bez emotikonów bo śmigam na komórce U mnie lało, dosłownie :) Tradycji stało się zadość :) Zgadzam się... tegoroczne truskawki są fuj! Moja mama pracowała w Cepelii Ja i brat robiliśmy tak zwane mereszki od 7-go roku życia Potem jak podrosłam, wyszywałam kaszubskie hafty razem z mamcią :) Pewnie dlatego do dzisiaj nie lubię igly :) Choć na stanie mam w posagu, dwa obrusy wyszywane własną ręką... Jeden na Boże Narodzenie a drugi na Wielkanoc Jedyneczko Jak przygotowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Cześć dziewczyny. U mnie od wczoraj zimno i pada. Nie pisałam , bo syn uczy się testów na prawko [ wykorzystał mój internet.Mam limit , Zeszły wekend spędziłam u córki, koło Kartuz. Jak tam pięknie,,, aż nie chciałam wracać , Cisza, las , stadnina koni w pobliżu, spacer nad jeziorem. Tak się odstresowałam , że napisałam wiersz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie zapraszam na szybką kawę. x Jedyneczko wpadaj bo później nie dasz rady:) x Ime znam hafty kaszubskie , są piękne i bardzo pracochłonne. Teraz ze względu na wygodę rzadko się je używa. Ime twoje ręce znają każdą pracę. Szkoda,że u mnie nie padało:( x Marylko naładowałaś akumulatory:) proszę wklej nam napisany wiersz. Pozdrawiam. x Miłego weekendu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×