Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość viceversa85

pierwsze randki i jego milczenie

Polecane posty

Gość typowe___
Najśmniejsze jest to jak kobiety mówią, że facet jak się nie stara to (tu proszę sobie wstawić różne słowo) a same nie wykazują inicjatywy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jemu sie nie to że nie chce
on sie tego panicznie boi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawoll
Więcej takich dziewczyn jak Luisa, jak najmniej takich świętych krów jak Lampka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdds
Kobiety dlaczego nie potraficie zrozumiec ze nie podejmujac inicjatywy ograniczanie znacznie pole facetow z ktorymi mozecie sie zwiazac! Majac inicjatywe mozecie sprobowac z kazdym, czekajac na inicjatywe ograniczacie sie do facetow tych ktorzy sie odwazyli, zdecydowali do Was zagadac itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo tych co sie nie odwazyli
mamy gdzieś facet ma byc odwazny !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co ja zdobyłam swojego
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdds
Facet ma byc odwazny a kobieta juz nie? Kobieta moze byc tchorzem, ksiezniczka i leniem? Facet ma sie starac, ryzykowac dla kobiet tchorzy, ksiezniczek i leni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po prostu powiedz
wiecie co ja zdobyłam swojego po prostu powiedz mu, że nie masz już ochoty tylko siedzieć w domu i żeby coś wymyślił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po prostu powiedz
A Ty dsdsdds przestań mówić w kółko tego samego, każdy zna już Twoje zdanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A ty rozumiem, nie siedzisz i aktywanie prowadzisz inicjatywe?" Jestem kobietą i kilka razy przejęłam inicjatywę, po czym zostałam na lodzie, zawstydzona, bo facet mi powiedział, że nie chce być w związku, którego sam nie "rozpoczął", czuje się wtedy mało męski i niepewny swoich uczuć, bo sam nie podejmował pewnych decyzji. To było jak policzek. Więc może wy jesteście tacy, że chcecie, żeby rwały was laski, ale 85% facetów takich nie jest. I chyba to niestety źle świadczy o was. "Kobiety dlaczego nie potraficie zrozumiec ze nie podejmujac inicjatywy ograniczanie znacznie pole facetow z ktorymi mozecie sie zwiazac!" Bo nie chodzi o ilość, tylko o jakość. Jeżeli facet nie chce sam zacząć bliższej znajomości, to znaczy, że mu się wystarczająco nie podobam. Ja sama, jak mi się ktoś podoba, szukam okazji, żeby jak najczęściej go spotykać, zagadać o byle co. Więc nie uwierzę, że facet nie jest w stanie zrobić tego samego. "Facet ma byc odwazny a kobieta juz nie? Kobieta moze byc tchorzem, ksiezniczka i leniem? Facet ma sie starac, ryzykowac dla kobiet tchorzy, ksiezniczek i leni?" Na tej samej zasadzie kobieta ma ryzykować dla tchórzy, księciów i leni? Nie uważasz, że to jest wszystko takie... Naturalne? Kobieta flirtuje i okazuje zainteresowanie, a facet inicjuje pierwszy pocałunek itp? Mam pytanie deesie: czy jak podoba ci się dziewczyna, to najpierw ją sprawdzasz, czy ciebie poderwie? A jeśli nie zaprosi cię na randkę, uważasz, że jest głupią cipą, księżniczką a ty nie będziesz się korzył u jej stóp, bo zaproszenie na randkę to takie poniżenie dla ciebie? Puknij się w łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdds
Nie okreslam kobiet, zadnej kobiety jako glupiej cipy, to ze tka piszesz o kobietach wiele o Tobie mowi. Jesli mi sie podoba kobieta, to robie wszystko by podryw od samego poczatku byl obustronny. Jeslli tego nie ma, odpuszczam sobie kobiete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli?????
Czyli co dokładnie robisz?? Bo od samego początku piszesz, że nie robisz pierwszego kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli?????
A tak w ogóle to miałeś kiedykolwiek kobietę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdds
Gdzie ja napisalem ze nie robie pierwszego kroku? Pisze od poczatku ze podryw od samego poczatku am byc obustronny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nawet jak obustronny, to chyba nie liczycie: trzy, dwa, jeden, robimy wspólnie krok:P Koleś, przez 38 stron piszesz, co myslisz o kobietach, nie zwalaj tego na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty to jestes jednak
psychol. "Jesli mi sie podoba kobieta, to robie wszystko by podryw od samego poczatku byl obustronny" Matko jedyna ty masz schizofremie! Jak mozna SAMEMU zrobić wszystko by podryw był obustronny. Myśl co piszesz, to nie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli??? Chyba lepszym pytaniem by było, czy kobieta miała jego. Jeżeli ona go poderwała, to ona ma jego, nie on ją:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty to jestes jednak
dziewczyny on nigdy nie miał kobiety. to przeciez widać. gorycz przelewa się we wszystkich jego postach, nienawidzi kobiet, zakłada inne topiki o tym że jestesmy mniej inteligentne, bo tylko tak może z nami pobyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samo to, że siedzi na forum kobiecym i wylewa żale, myśląc, że odwróci świat i kobiety będą o niego zabiegać, wydaje się mocno podejrzane ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty to jestes jednak
dokładnie. mysli że ktoś tu bedzie o niego zabiegać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdds
"Matko jedyna ty masz schizofremie! Jak mozna SAMEMU zrobić wszystko by podryw był obustronny. Myśl co piszesz, to nie boli..." Ale jestes tepa. Robie wszystko by ona tez cos robila!!! Rozumiesz. Robie wszystko co w mojej mocy by podryw byl obustrony! A nie ze robie wszystko a ona nic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty to jestes jednak
on po prostu poniósł totalną klęskę w sprawach damsko męskich. żadna go nie chce i żeby to jakoś przeżyć, wymyslił sobie że my czekamy jak księzniczki na inicjatywę. Bo jak żadna w jego kierunku nie działa to znaczy że jest księżniczka a nie że go nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli?????
Ale powiedz co dokładnie robisz??????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty to jestes jednak
I co ? Wyszło ci kiedyś? Jakaś zaczęła cie podrywać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty to jestes jednak
No właśnie, powiedz co robisz, jakiś konkret tepaku byś napisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, jestem ciekawa, czy jakaś poderwała cię należycie:P czy na tym świecie są tylko księżniczki:( (czytaj: dziewczyny, które nie zapraszają na randki i nie rzucają się w ramiona)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdds
"Ale jaki ty masz wpływ na to czy ona coś zrobi czy nie. Może przekaz podprogowy" A kobieta jaki ma wplyw na to czy facet do niej zagada czy nie? Nie ma zadnego wplywu? Zadnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdds
Ile Wy macie lat ze zadajecie takie dziecinne pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×