Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość viceversa85

pierwsze randki i jego milczenie

Polecane posty

Gość ty to jestes jednak
nie zadawaj pytań tylko odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deesie to nie są dziecinne pytania. Może kiedyś spotkam mężczyznę życia, i on będzie na mnie wpływał i wpływał, a ja nie zauważę, że to jest wpływanie, proszenie o moją inicjatywę i co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty to jestes jednak
ile masz lat że nie potrafisz podac przynajmniej jednego przykładu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, to jest naprawdę podejrzane, że chce mu się opisywać 38 stron, jak to kobieta ma o niego zabiegać, a nie chce mu się napisać jednego posta, co on robi w takiej sytuacji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty to jestes jednak
nie ona nam zaraz napisze że tepe jesteśmy, albo ze myslenie nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty to jestes jednak
wiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli?????
dsdsds zał mi Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdds
Nie pisze jak to ma kobieta zabiegac o faceta tylko jak maja zabiegac wspolnie o sobie, od samego poczatku! To jest roznica!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli?????
żal*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli?????
To napisz w końcu jak ma to się odbywać!!! kto ma pierwszy zagadać?? Kto ma zaproponować spotkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty to jestes jednak
nic nie piszesz, nie podałeś żadnego konkretu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdds
Juz pisalem w tym temacie jak to ma wygladac. Wyslicie sie troche i przejrzyjcie moje wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli?????
Czy tam ten temat od samego początku i nic takiego nie napisałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty to jestes jednak
Dziewczyny, jego naprawdę trzeba ignorować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdds
To slabo czytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli?????
Czytam*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzcie co napisał na stornie 27 (do autorki, która była bezczelnie olewana przez swojego kolegę, a raz się wprosiła na wakacje, i on od niechcenia się zgodził, po czym jej się zrobiło głupio i powiedziała, że nie chce się wpraszać): 18:12 [zgłoś do usunięcia] dsdsdds No tak nie moglas tam pojechać, bo przeciez by Ci korona z glowy spadla. To Ty go olalas kolejny raz odmawiaajac wspolnego wyjazdu! Jak on ma myslec ze Ci sie podoboba, ze Tobie na nim zalezy jak Ty odmawiasz wsplnego wypadu na wakacje!! Jestes bezczelna hipokrytkA. nie mozesz zapytac bo jestes ksiezniczka ktora nie ma jezyka i nie moze mowic. Zenujaca jestes. Naprawde sie dziwie ze ten facet jeszcze Cie nie olal, tak pozwala siebie olewac. I dwa posty niżej: Ale ja nie mowie zebys z nim tam jechala! Bylo sie tylko zgodzic by sprawdzic jego reakcje a potem wycofac zgode...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafegeb
Banda rozswieczonych ksiezniczek, proznych kobiet atakuje faceta ktora mial odwage wytknac im ta proznosc. Zalosne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdds
Autorka tego tematu nie uwaza ze rozwalilem ten temat, wprost przeciwnie. Moja obecnosx umozliwila dyskusje w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdds
Zacytowalas dwa posty wyrwane zupelnie z kontekstu i myslisz ze udowodnilas moja niespojnosc? haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli?????
kafegeb Banda rozswieczonych ksiezniczek, proznych kobiet atakuje faceta ktora mial odwage wytknac im ta proznosc. Zalosne kobiety. Ja akurat jestem facetem;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoje teorie sa chore
na takiej zasadzie jak ty to robisz wszystko mozna odwrócic kobieta ma podrywac faceta i to kobieta ma byc odwazna no bo niby czemu nie ,.... oprócz tego że facet ma fiuta a kobieta rodzi dzieci to wszystkie inne funkcje moga działac w obie strony , ale tak nie jest kobieta przeciez tez moze dzwigac , ale w przewazającej czesci to faceci to robia kobieta tez moze przybijac gwozdzie, ale to faceci tym sie zajmuja kobieta tez moze sie bic w obronie faceta, a jednak jest zupełnie odwrotnie facet pewnie tez umiałby szyc i upinac firanki , a jednak zajmuja sie tym kobiety kobieta tez moze otworzyc drzwi facetowi, a jednak dzieje sie zupełnie odwrotnie jednym słowem , to ze istnieje taka mozliwosc nie oznacza , ze tak sie człowiek zachowuje i tak robi przez wieki ukształtowały sie pewne zachowania własciwe jednej i drugiej stronie apelowanie tutaj o zmiane tych zachowań nic nie da sa kobiety, które biora sprawy w swoje rece i podrywaja facetów bo to lubia, ale czy tego chcesz czy nie w wiekszosci to mężczyzni podrywaja kobiety, zabiegaja o ich wzgledy, zdobywaja je jeśli tobie odpowiada kobieta zdobywczyni to twój gust, ale nie wymagaj od kobiet , zeby zmieniły swoje zachowania pod twoje gusta kobieta moze chciec zeby jej facet potrafil gotowac i takiego moze szukac , ale nie moze wymagac zeby wszyscy faceci uczyli sie gotowac bo wtedy zwieksza swoje mozliwosci poznania kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na chwilkę ; )
Facet inicjuje spotkania, kobieta zgadza się i jest otwarta na różne propozycje, czasem może nie mieć czasu ale obydwoje się dogadują i chcą się spotkac. Może o to chodziło temu dsdsds jeśli nie o to - to schozofremia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafegeb
Zapomniales dodac ze jestes facetem frajerem ktory ugania sie za kobietami jak za zwierzyna i jeszcze sie z tego cieszy podobnie jak ta "zwierzyna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie o to, bo facet cały czas pisze o tym, że on nie zrobi pierwszego kroku, bo każda kobieta, która chce być poderwana to księżniczka. Btw to nie były rzeczy wyrwane z kontekstu:P Specjalnie podałam nr strony, żeby każdy, kto mi to zarzuci, mógł to przeczytać sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty to jestes jednak
nie pisz dsd pod różnymi nikami, nie wpisuj sobie pochlebynych opinii pod innym nikiem, bo to naprawdę zakrawa na chorobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafegb A co, ma się smucić, że poderwał dziewczynę? Laska ma być załamana, że zabiega o nią koleś, do którego coś czuje? chyba ds cierpi na rozdwojenie jaźni:P twoje teorie są aż za bardzo chore, żeby to ukryć pod dwoma nickami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×