Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

No strasznie Młoda dała nam popalić. Nawet przy jedzeniu łyżeczką grymasiła, złościła się, podskakiwała w foteliku odbijając się stopami, piszczała, krzyczała....Oczywiście tarła dziąsła gryzakiem, mnie gryzła palec. No kosmos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola-Juleczka ma ząbka to nie żart :) mąż przy kąpaniu zauważył że wychodzi drugi :)może dlatego była dziś taka marudna :( jak wychodzą ząbki to dziąsła są spuchnięte pokazuje się kreseczka dziecko się ślini i później ząbek :) my też mamy ten gryzaczek Julka bardzo go lubiła a Juleczka jak na razie tak na dwa razy :) bardzo lubi tą żyrafkęhttp://allegro.pl/zawieszka-do-lozeczka-wozka-zyrafa-babyono-i2193790195.html chwyta te kółeczka i gryzie :)lubi rozmawiać do niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka Szymek też dzisiaj coś nie w sosie - szczególnie wieczorem, jak się przyrzepił do cyca, tak dwa razy próbowałam odłożyć do łóżeczka i ryk w niebogłosy... Taki "na porzucenie" rozpaczliwy. Nigdy mi tak wcześniej nie robił! Chyba coś Go musi boleć albo jakiegoś innego "dyskomforta" dziecko odczuwa. :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki :) A my jutro do lekarza w sumie profilaktycznie bo mała aż takj źle sie nie czuje ale lepiej dmuchać na zimne. Podajcie mi proszę maila i hasło na mojego FB bo Paulina mi podała ale się skasowało:( a tez chce zobaczyć Antoske :) Aga a co sie dzieje że narzekasz na przytulańce z mężem? Ja po porodzie myślałam że nigdy już nie bedzie tak jak kiedyś ale jest i to nawet jeszcze lepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Baske od 16 to też roznosilo, ani w lozeczku, ani w lezaczku, ani w wozku ani na rekach, chwile spokojna jak ja się tak na przedramieniu na samolocik trzymalo, ale 6kg to jest co trzymac i na dluzsza mete nie ma szans, a co najlepsze to jeszcze trzeba chodzic z nia. Slina to po rekach, rekawy mokre i na podloge, normalnie masakra, przebierac ciezko, bo ryk normalnie tak to nawet przy kolkach nie było. Ale w koncu zasnela na rekach, po pol godz w lozeczku taki ryk że uszy wiedna, zjadla 60ml i poszla dalej spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia mam opory....spore opory najpierw wyłam z bólu i to długo po porodzie SN bez zadnych znieczuleń niby mnie córa nie rozerwała,ale obtarła i mnie szyli...później do kontroli polazłam co myślałam,że jest ok wszystko i może coś zadziałam z mężem,ale cóż no wyszło jak wyszło zabieg i dalej nie działam - nie byłam jeszcze u gina po... zbieram się i zebrać nie mogę dużo biegania z organizacją chrzcin No i widzisz kochana,że zawsze coś mi na drodze stoi...mąż nie naciska (chciał tydz po porodzie,ale powiedziałam,że nie chcę) jak już się to będzie miało stać to mam nadzieję,że nie zawiodę się tak jak Ty i będzie równie miło jak przedtem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ale noc! Szymek jak usnął o 20:30 w końcu przy tym cycku, tak obudził się na chwilę o 1:00 z płaczem, pogłaskałam po brzuszku, zasnął i dopiero o 4:00 następnego cyca jadł... 8h przerwy sobie zrobił! Myślałam, że mi pierś eksploduje! Coś się ewidentnie Małemu odmieniło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we wczorajszym moim poscie mialo byc 4tyg po a nie tydz olog ominelam:) u nas tak samo nocka piekna 8godz snu i raniutko niespoodzianka w pieluszce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez weekend marudzenia. Paulina gratulacje dla Juleczki!:* u nas chyba tez zabki, śliniak codziennie musi być, piąchy w buzi i tarcie dziaselek. oczywiscie marudzenie i noszenie. dobrze ze noc jako taka, 2 razy tylko jadł. W sobotę wogole mialam stracha bo nie chciał wogóle jesc. co go przystawiałam on głowka w drugą stronę ale wkońcu zgłodniał i jadł chyba z godzinę. Filmik obejrzę później, Piotruś już woła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej A u nas odwrotnie. Butla o 19-120 ml ale o 21 wrzask i 60ml pozniej o 1.20 i o 5.20 po 120ml i spala do 9 rano. Z przerwa kolo z tak się zaczela rzucac w lozeczku że wzielam ja do lozka i spokojnie spala do 9. Obudzona, umyta, przebrana i. 9.30 znow 120ml. I tak nie jest źle, bo od czwartku do soboty ti po 80jadla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba Olcik tu wspominala kiedys o skarpetkach z grzechotka. Sluchajcie kupilam skarpetki w paski z jasnym ptaszkiem i takie jakby butki bialo czerwone z bialym kotkiem, wciagane jak skarpetki- Mloda jest zachwycona! Wierzga nogami, podnosi oglada macha tymi nozkami. Wzielam ja do odbicia dziś tak bardziej na siedzaco to się zaczela ciagnac za te grzechotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam takie skarpetki od urodzenia malej spoko jest ich w rossmannie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudyna Może masz jakieś linki jak wyglądają:) To i ja sprawię takie dla Syneczka, bo jakoś go jego kastylki wogle nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tośka ma ciągle nogi w górze bo chce stopy złapać ale nie umie. Ciagnie się za to za spodnie na kolanach i ciagle ma łydki na wierzchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymowego marudzenia ciąg dalszy... Dziś na necie nie posiedzę chyba za bardzo. Brzuszek boli. Kupsko się chce, ale nie idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia Trochę mi Go szkoda poganiać, bo kupa była w sobotę, ale jak się tak będzie mordował, to skorzystam z podpowiedzi, bo szkoda dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) w końcu mogę chwilę siąść dziewczynki śpią :) Julka dziś bardzo marudna bolą ją dziąsła nie chce jeść tyle co zawsze :( bardzo trze piątkami dziąsła okropnie się ślini jeszcze do tego ta pogoda Jestem nawet pewna że to przesilenie wiosenne ma zły wpływa na nasze dzieci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa-podałaś mi wczoraj pomysł na placek na święta :)nie robiłam jeszcze szarlotki królewskiej :)znalazłam przepis na necie bardzo smakowicie wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja Nie przejmuj się Aguś wszystko w końcu wróci do normy i bedzie milusio :) a ty idz że do tego gina a nie przeciagaj tego :P Ja tez mam te skarpeciaki z rossmana sa super :) A my dziś do lekarza na 14 mam nadzieje że antybiotyki nie bedą potrzebne... Qurcze dziewczyny Wiki non stop wsadza sobie palce do uszu albo za nie strasznie ciągnie czy to oznaka przyszłych zabków???Aż się boje ze jak sobie tak ciśnie te paluchy do uszek to sobie coś narobi :( a na dodatek cała się podrapała choć pazurki ma obcięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, ja też bym podała wodę, bo ona Szymkowi nie zaszkodzi, a pomoże. Kasztanka, u nas jest juz od jakiegoś czasu ciągnięcie się za uszy, wczoraj się w uchu podrapała! Do tego jest naprawdę nieznośna. Złości się, marudzi, ciagle się odbija stopami od podłoża i tak podskakuje. Nawet podczas jedzenia zupki w foteliku. Ciagle wsadza coś do buzi. Teraz jej posmarowałam dziąsła i zasnęła. Jakaś masakra jest od wczoraj. Mam nadzieję, że to ząbki i że to minie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia też mam taką nadzieję !trzymam kciuki żeby Vikusia była zdrowiutka, a co do uszka to sprawdź to tak objawia się zapalenie ucha! :/ my dziś też do lekarza,ale ortopedy na 18sta takze zobaczmy... macie jakis dobry,sprawdzony tusz do rzęs konczy mi sie mam z Max Factor - uwielbiam tą firmę,ale moze czegos nowego wyprobuje?najlepiej wydłużający,pogrubiający i co się jeszcze da:D miałyscie moze pieluchy Dada? obchodzicie imieninki swoich pociech?mojej gwiazdy wypadają dzień po chrzcinach w Pon Wielkanocny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×