Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

moim zdaniem wszystkie żele działają tak samo różnią się tylko firmą i ceną Ja smarowałam sobie dziąsła:) żel schładza i troszkę takie uczucie jak znieczulenie u dentysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema bioderka sprawdzone niby wszystko gra docent :D nie zalecił noszenia frejki ! ale,że u mnie siora miała operację stwierdził,że za 5 tyg do kontroli i będzie RTG nie chce niczego przegapić i nie dam się zbyć :) mama natomiast mnie ciśnie,że jak mam tą frejkę to mam zakładać,a małej nic nie będzie...nie po to szukałam dobrego lekarza,żeby teraz po dobrej diagnozie małej ubierać poduchę i krępować nóżki.Jedno wiem,że jakbym od niego usłyszała,że jest konieczność to bym tak zrobiła.Lekarz bardzo miły,w marynarce odszykowany (przynajmniej mu z ust nie waliło jak tamtemu)z tytułami, dobrymi opiniami na necie i prywatnie czekałam na wizytę ok miesiąc więc myślę,że mogę mu uwierzyć?jedno co mowia obaj to nosic na zabkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka Moja opinia jest taka, że skoro kazał nosić na żabkę i ta kontrola tak szybko ma być to coś może być na rzeczy (ale nie musi). Ja poduchy bym nie nosiła ale bym pieluchowała szeroko, tetrową i flanelową. % tygodni to niewiele generalnie, a szybko minie i głowa spokojna będzie przed następną wizytą:) To moja opinia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka Moja opinia jest taka, że skoro kazał nosić na żabkę i ta kontrola tak szybko ma być to coś może być na rzeczy (ale nie musi). Ja poduchy bym nie nosiła ale bym pieluchowała szeroko, tetrową i flanelową. % tygodni to niewiele generalnie, a szybko minie i głowa spokojna będzie przed następną wizytą:) To moja opinia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka Moja opinia jest taka, że skoro kazał nosić na żabkę i ta kontrola tak szybko ma być to coś może być na rzeczy (ale nie musi). Ja poduchy bym nie nosiła ale bym pieluchowała szeroko, tetrową i flanelową. % tygodni to niewiele generalnie, a szybko minie i głowa spokojna będzie przed następną wizytą:) To moja opinia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak tam dziewczyny wasze przygotowania do swiat? Ja wlasnie zaczynam, Baska spala to pomylam okna, zaraz wstawie firanki do prania i poodkurzam, Baska lubi odkurzacz wiec z tym nie ma problemu, bo mój siostrzeniec np plakal jak diabli jak slyszal odkurzacz. W piatek sobie zrobie salatke, jajko w szynce i serniczek a w sobote od rana podlogi pomyje i mozna swietowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie narazie zakupy zrobione:) okno balkonowe umylam tydz temu,sprzatam na bierzaco wiec nic wiecej nie mam w planie, w piatek albo w sobote jakas salatke zrobie, placka upieke, jakies mieso , zurek i wiecej chyba nic...zawsze tego jedzenia zrobie a potem sie marnuje bo ile dwie osoby moga zjesc...a tylko sie w kuchni ostoje-a pewnie i tak pojedziemy do znajomych jednych drugich i jak zawsze-swieta swieta i po swietach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela dzięki za opinie wezme sobie do serca masz racje nie chce z mniejszego zła wpasc w gorsze pozniej mi da jeszcze te szelki i wtedy bylo by dopiero nie ciekawie Sylwia dobrze,że z Viki wszystko ok i to nie zapalenie uszka:) Paulina :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej aga ciesze sie razem z toba :) w poniedziałek byłam w krakowie bo siostrunia urodziła córeczke i co zacznie sie porównywanie :Pale jakoś dany sobie z tym rade :) po za tym mam wizyte u dentysty w krakowie wiec jak sie pogoda wyrobi to mam nadzieje ze sie spotkamy :) Paulina to zabkowanie mnie przeraża :O słonko delikatnie za chmur wychodzi mala spi a ja mam jakiegoś doła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina dobrze radzi Aga flanelowa pielucha nie zaszkodzi swieta no wlaśnie to dla tego mam podły humor mąż bedzie chciał pojechać do mamy a ja już dostaje białej gorączki na spotkanie z nia będą morały jak nic w końcu musi mnie wychowywać bo zle sie zachowuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania gdzieś się podziewała?GRATULACJĘ dla siostry! jak się czuje?jak maleńka?ale masz super będziesz miała towarzystwo na spacerki,a Nati kuzynkę do zabawy:) Czekam na Ciebie:) i nie smutaj się masz śliczną,zdrową córunie już powód do radości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga dziczeje jak nic trzeba mi do miasta krakow :P kuzyneczka zdrowa i śliczna, siostrunia jak po porodzie wypruta :P a spacery-- troche bedzie ciężko bo daleko od nas mieszka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko to prawda, co piszecie, a ja bym jednak chciała takie apaszeczki - nawet na spacery zamiast szaliczka. No ale nie za taką kasę! ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna jesteś z tą wstrętną teściową kurde co za jędza,czego ona od Ciebie chce?WR eh znam to skądś to wyprucie:D rodziła SN?jak da na imię córuni?ile waży?aa i w którym szpitalu rodziła? hehe sorry ciekawska jestem:D ja mam święta z głowy chrzest,a później siora z Mikim i Szymkiem i szwagrem (rzecz jasna) wpadają i świętujety gwiazdy imieniny:D dziś do salek huhu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa ja nie uzywam szaliczka od miesiaca juz xchyba. Kurteczki sa zapinane pod sama brode i moim zdanuem nie trzeba nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa ja mam takie dwie apaszki i właśnie ubieram małej pod szyjkę na spacerek.Apaszki są na rzepę z tyłu i mają dwa zastosowania właśnie pod szyjkę i na główkę jako taka chusteczka SUPER .. dostałam od siostry męża jak full innych rzeczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bayagga
Na ząbkowanie TYLKO I WYLACZNIE baby orajel-sprawdzil sie przy moich 3córach i znajomych dziecia takze ulge przyniósl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie:) no ja mam posprzatane tylko zastanawiam się jeszcze co dokładni poszykowac na swieta bo ja,mąż,mała,tesciu bedziemy na sniadanie sami a poźniej jedziemy do mojej babci na rodzinne święta( w sumie nie wyobrazam sobie mnie z małym dzieckiem wsród dwudziestuparu osób....bede bronic jak lwica najwyzej,bedzie trzeba to i pogryze:D:D:D niunia u nas tez koszmar ząbkowania ale na szczescie obeszło się wczoraj bez czopków...maśc bobodent pomogła.jak sie dowiedziałam to ja,mój brat tez mielismy po niespełna 4 miesiace,maż miał skończone 4 jak mu zeby poszły) wiec chyba dlatego Lili juz sie tak męczy. Nasz gryzak juz kiedys pokazywałam na forum http://www.babyono.com/produkty/zabawki/gryzaki/gryzak-silikonowy-miekki tylko,ze oczywiscie rózowy:P wiec co szykujecie na swiateczny stół? bo ja mysle o: -żurekz białą kiełbaską -barszczyk czerwony -nalesniki z pieczarkami i serem(zamiast tradycyjnych krokietów) -jajka faszerowane -miesko pieczone -śledzik pod pierzynką -szynkę zapiekaną pod cebulką i pieczarkami -rolada rybna w sosie tatarskim -bigos -kotlety mielone i nie wiem czy cos jeszcze....? poradźcie... aaaaa schab ze sliwką i morelą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga rodziła w szpitalu ujastek ze znieczuleniem sn ale długo sie meczyła :O kuzynka to Emilka malutka 2960 i 52cm stosunku do mojej ktora miala 58cm:P dziewczyny gotowała ktoraś z was zupe z kukurydzy ??? wpadł mi taki przepis na necie i tak sie zastanawiam może zrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może wstyd się przyznać ale ja nie ubierałam Julci szaliczka teraz też nie ubieram bo kurtka jest zapinana pod szyje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej aga ciesze sie razem z toba :) w poniedziałek byłam w krakowie bo siostrunia urodziła córeczke i co zacznie sie porównywanie :Pale jakoś dany sobie z tym rade :) po za tym mam wizyte u dentysty w krakowie wiec jak sie pogoda wyrobi to mam nadzieje ze sie spotkamy :) Paulina to zabkowanie mnie przeraża :O słonko delikatnie za chmur wychodzi mala spi a ja mam jakiegoś doła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ze baby orajel jest chyba w Pl niedostepny...ja wlasnie chce go sciagnac z zagranicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/emanuel-zawieszka-motyl-lamaze-warszawa-i2225616803.html Nasz nowy nabytek. Mogę polecić z czystym sumieniem. Ma mnóstwo bajerów. Godzinę miałam Szymka z głowy, oczy jak 5złotych i buzia otwarta - pełen zachwyt. Starczy na dłużej, bo naprawdę ma mnóstwo ciekawostek. Lusterko, supełki, szeleszczące, kolorowe, czarno białe, gryzak, kółka, grzechotka, piszczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! Kolory Emanuela są znacznie bardziej "oczojebne" niż na tych zdjęciach z aukcji. Śliczny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W domu sliniaki ida. Bo inaczej ciagle bym zmieniala mokre ubranie;-) do jedzenia lyzezka mamy taki duzy ceratowy sliniak;-) Mala cala przykryta ale i tak se go zawsze mietosi wiec i tak sie wybrudzi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelepecia Dzięki! Apaszki fajne, ale te czapeczki i opaski dla dziewczynek po prostu bomba... Już jestem dzięki Tobie parę złotych biedniejsza, bo nie wytrzymam, żeby Brataniczce nie kupić! ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co chodzi o święta to u nas błysk:) Na chrzciny sprzątałam he he A my w rozjazdach, najpierw u jednych potem u drugich dziadków. Także zbytnio nic nie przygotowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×