Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Dołączam. Szymek pierwszy raz od długiego czasu spompował mi się podczas przewijania. Całe szczęście - raz na podkład i nogę, drugi raz na pieluchę jeszcze nie zapiętą i tą że samą nogę... Ogólnie to jestem wykończona. Nie wiem, co się dzieje. Masakra jakaś. Do tego zauważyłam śluz identyczny jak kiedyś owulacyjny tylko lekko podbarwiony na żółto - nie mam pojęcia, co to ma znaczyć. Albo owulacja, albo się okres zaczyna? Ale na okres to by nie był taki przezroczysty szklisty chyba? Sorry za dosłowność, jeśli kogoś to brzydzi, ale sama nie wiem, co o tym myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa Biały bodziaczek, białe gładkie rajstopki - a z opaską albo kapelutkiem i butkami bym zaszalała jakoś... Nie wiem jak, ale coś bym wymodziła. Jakiś taki kapilutek filuterny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa ja 3 slowa odnosnie orbitreka - kilka lat temu kupilam i caly czas uzywam (z przerwami na bieganie na dworze) i warto zwrocic uwage na ciezar kola zamachowego - im wieksze tym plynniejszy ruch, w mniejszych (tez chyba w tym z tego co widze) ruch bardziej przypomina steper, no i lepiej zeby byl magnetyczny - jest zdecydowanie cichszy wiadomo ze to wszystko zalezy od kasy jaka chcesz wydac - ale moim zdaniem warto zainwestowac - bo to sprzet na lata :) ja mam taki http://sprzedajemy.pl/orbitrek-domyos-ve-630-decathlon,546095 jak dla mnie to najlepszy sprzet domowy - tylko troche miejsca zajmuje ;) a co do stroju - to ja bym nie zakladala zadnej opaski - ale ja z tych nie lubiacych wszelkich fikusnych dodatkow/kwiatków/falbanek/różu - moze z czasem mnie corka nawroci, bo jak sie uprze to co zrobic, trzeba bedzie kupic, ale dopóki to ja wybieram to nic takiego nie dostanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa Ja mam wlasnie dla malej kiecke z kapelusikiem, i chcę kupic jeszcze opaske, zaloze jej na przyjeciu, a jak nic fajnego nie znajde to zamierzam zrobic tak jak pisala Pelepetka. Kupic koronke zwiazac w kokardke zszyc i gotowe:) wybieram się dziś wlasnie do pasmanterii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa a cwiczysz brzucha? 8 min abs - polecam, tak jak i inne z tej seri 8min Mloda wlasnie usnęła - wlączam i do roboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa sukienka super. Tak jak dziewczyny piszą białe rajstopki i jakaś opaseczka w delikatnym kolorku do tego i Kornelka będzie wystrojona:) u nas też pogoda do bani, deszcz, wiatr i ziąb... właśnie, w długoterminowej zapowiadali takie piekne święta, tak się cieszyłam a tu dziś w ddtvn mówią że nawet snieg moze być;/ Ewa u mnie miesiączki jak nie było tak nie ma i nic nie zapowiada jej przyjścia ale tak jak piszesz, u mnie przerwy 6 godzinne się nie zdarzają:/ najdłużej to chyba 4 w nocy. a teraz znów je co 2,3 godz. już chyba się przyzwyczaiłam.. A to u nas jak się uleje to minimalnie, może mała łyżeczka się uzbiera i to nie codziennie. a co do przygód z przebieraniem to mnie raz Mały osikał na szyję, do twarzy nie dosiegło na szczęście;) a w tą niedziele mieliśmy isc do koscioła i oczywiscie Piotrusia wzielo na kupke, postekał, myslałam ze to koniec wiec szybko na przewijak, rozpinam pampersa a ten zaczyna tak stękać jak nigdy i taka wystrzeliła że dotarło do mojej tuniki, na podłoge, przewijak. tyle sprzetania, przebierania było że na msze nie zdążylismy z tego wszystkiego.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie - przyszła ta wielka mata... i bardzo żałuję! Bardzo żałuję, że nie kupiłam jej dużo wcześniej. ;))) Nie chcę zapeszać, ale widzę, że od dzisiaj lubimy zabawy na brzuszku! Jest świetna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te mnie rozwaliły...szkoda,że dla chłopca:P http://allegro.pl/hm-body-z-mucha-na-chrzest-swieta-nowe-r-80-i2248576667.html hmmm co myślicie o tych? 1) http://allegro.pl/body-dlugi-rekaw-kolnierzyk-biale-dziewczynka-68-i2226568904.html 2) http://allegro.pl/dk-claire-body-z-kolnierzykiem-biale-62-0402-k-i2248941943.html 3) http://allegro.pl/obaibi-body-z-kolnierzykiem-1-m-c-cc172-e-i2233277647.html 4) http://allegro.pl/benetton-body-z-kolnierzykiem-6-9-m-cy-b101-038e-i2250343957.html z opaskami wieksze szaleństwo:) 1) http://allegro.pl/estelia-opaska-rozyczki-chrzest-perelki-do-chrztu-i2251689577.html 2) http://allegro.pl/ulla-couture-opaska-woalka-roza-sesja-chrzest-i2244838830.html 3) http://allegro.pl/opaska-do-wlosow-dziecieca-chrztu-roczek-chrzest-i2251152648.html tu jest wiecej wzorów do wyboru:) 4) http://allegro.pl/estelia-opaska-rozyczki-woalka-chrzest-komunia-i2237601767.html 5) http://allegro.pl/jola-opaska-chrzest-komunia-roczek-sesja-retro-i2240104967.html 6) http://allegro.pl/estelia-opaska-rozyczki-chrzest-komunia-piorka-i2240053162.html tu jest mozliwosc zmiany piórka na fioletowe bądz rózowe:) wiem,że macie swoje problemy ale ja nie potrafie sie zdecydowac dlatego zawracam Wam głowe... przepraszam Was za rano ale tak mniee głowa nap....ła,że szok... co do orbitreka to nie jest zły:) i wcale nie chodzi głosno a nawet gdyby tak było to poszedłby do garazu...tam tez moge cwiczyc:) a jesli chodzi o brzuch to własnie po to ta ławeczka:) na poczatek spróbuje tą metodą "3 minutowe odchudzanie" zobaczymy co to da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) MALINOWA ...ja zmowilam kapelusz do sukienki...a na zmiane tak JAK Klaudia przepaska. Widze ze to prawda ,ze ile ludzi tyle guscikow. ANDZIA np nie lubi opasek a ja JE uwielbiam...kolekcja spora ok 80 na chwile obecna;) Olcik lubi proste stylowe sukienusie, ROYAL NIE ZNOSI TANDETY;) ale to zalezy co nazywami tandeta???? Royal ja np mam bzika na punkcie swiece, pereł, tiuli, zlotych nici....( co z reszta widac po mojej sukni slubnej) I LAYLA DO CHRZTU MA ZAKUPIONE 2 suknie, 1 kremowa koronka I do tego przepaska koronka z kwiatkiem. A druga dluga tiulowa ecri I do tego kapelusz z piorami I rozami ( recznie robiony) KAZDY MA SWOJ STYL....I SWOJE UPODOBANIA... DLATEGO PROSZE SZANUJMY SIE I NASZE GUSCIKI....MUAAAAAA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALINOWA SUKIENUSIA PIEKNA MAMY TAKA SAMA...NA LATO I JESZCZE ROZOWA W CZARNE KROPY. O I TU POKAZUJE ROZNICE GUSCIKOW;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera sie opisalam i mi zezarlo... wiec Malinowa body wg mnie nr 3 jest fajne, w opaski nie wchodzilam bo i tak bym nie doradzila Sylwek- a TY nie wiesz, ze gdzie 2 baby tam 3 rozne gusta:) wiadomo, ze kazdy lubi cos innego wiec i tak nie ma szans zebysmy wsyztskie to samo lubily, a, ze piszemy, ze czegos nie lubimy no to chyba ok,prawda?:D:Dha TWOJA mala hrabina to nikogo nie pobije:D:D Maly usnal w lozeczku-sam-mam nadzieje, ze to "cos" to takie jednorazowe bylo.... menu na chrzest ustalone, tort wybrany tylko pogoda mnie w ciula robi...no ale jak cos kombinezon po chrzcie Szymona Jozefa jest wiec mi moze dziecko nie umraznie w Kosciele;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinóweczka Podrzuć jeszcze parę kapelutków. ;))) Naprawdę fajnie by pasował taki jakiś prosty a elegancki. Może typu "toczek"? ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecudna opaska,piękna i prosta jak sukienka, wg mnie piórka są zbędne http://allegro.pl/estelia-opaska-rozyczki-chrzest-perelki-do-chrztu-i2251689577.html A body te co Ewa. Malinowa a jak u Was w Kościele jest ciepło?? Bo u nas mimo, że na podwórku ciepło to w Kościele ziąb i czapeczka niezbędna nawet wiosną. Taka cienka. Bo jak Ci główkę zmoczy to sama opaska to dobry pomysł?? Sylwia H Widać moja Droga, że lubisz fikuśne ubranka i dodatki ale to urocze:) Mimo, że ja też jestem za stylową prostotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak pisze bo nie chce aby ktos mi na forum po chrzcie napisal ,ze odstroilam mala JAK na odpust;) WSZYSTKIE WASZE KIECUSIE MI SIE PODOBAJA ...I MALINOWECZKI I OLCIKA ;) tylka ja to tak inaczej bym chciala ...Postaram sie wyslac fotke kapelusza na meila...wtedy bedziecie wiedzialy o co mi chodzi;) Debil jestem I tyle;) ANDZIA racja gdzie 2 baby tam 3 racje;) NAJWAZNIEJSZe ze kazda Ma swoje zdanie I styl;) bo najgorsze JAK ktos nie Ma ani jednego I ani drugiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia,po pierwsze nie jestes zaden debil,,po prostu masz swoje preferencje. Po drugie-spokojnie-ani ja ani nikt inny nie nawiazuje tu do Ciebie i ubranek Lajlusi..jak madrze napisalas-kazdy ma swoj styl...wiec kazdy ma tez prawo pisac o tym co mu sie podoba,prawda?a co tam sie wpisze ladnie to podsumowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kolejną zagwozdkę. Wczoraj teściowa ugotowała Małej zupkę, ja ją zblendowałam tak, żeby były grudki. We wcześniejszych też były, ale mniejsze. No domowa zupka nie jest tak gładka jak ta sklepowa. Teraz chciałam większe grudki i chyba przesadziłam...Dałam jej ta zupkę i zaczęła się krzywić, w gardle jej to stawało. Połykała, ale widziałam, ze jak te grudki dotykają jej podniebienia to jest źle...No i zaczęła płakać. Nie mogłam znaleźć blendera,a i nie czas był na to, żeby szybko blendować, to wzięłam zupkę sklepową. Zaczęła jeść ze smakiem. Dałam jej w pewnym momencie na łyżeczce trochę jednej i drugiej zupki. Niestety znowu grudki ją odraziły. Ale jak do tego słoiczka włożyłam kilka łyżeczek zupki z grudkami, to już było ok. Więc wydaje mi się, że grudki zniesie, ale w mniejszej ilości. Moja zagwozdka polega na tym, że nie wiem, czy dla niej jest zwyczajnie za wcześnie na te grudki, czy to problem nieodwrażliwionej jamy ustnej po tych wszystkich sondach i rurkach intubacyjnych. Na te pytanie zapewne odpowie nam neurologopeda za dwa tygodnie. W ogóle jakoś mi smutno dziś. Pytania i wątpliwości się mnożą. Tośka ma jakiś gorszy czas...Lekarze rozmijają się w opiniach. jedni mówią, że nie ma asymetrii, a wczoraj Pani doktor leciutką widziała...Eh..No i ta ciągła niepewność i sto milionów zagrożeń, nieprawidłowości, które mogą jeszcze wyjść... Miałam takiego doła dwa miesiące temu..Mam nadzieję, że tak,. jak wtedy, młoda zrobi milowy krok w przód i doły mi przejdą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra jak bedziesz wysylac na maila to wyslij i mi na FB:)fakt ja bym swojej tak nie ubrala-ale jak patrze na Lajle-roskosz sama w sobie:) a na tym zdjeciu"dama odpoczywa"(stad moje Hrabina) to tylko zacalowac:D:D my zaliczylismy spacer+zakupy-wybralam sie dokupic czego mi brakuje=pelen koszyk pod wozkiem, cala torba ta od wozka, i reklamowka zawieszona na wozku...nie wzielam ziemniakow bo by mi sie chyba wozek zalamal;) a Maly cala droge spal i dalej w wozku spi:)mam nadzieje,z e do 16 pospi a ja troche cos poograniam:Doczywiscie zaczelam od kafe:O:O nic lece🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie polece Olcik-nie smutaj sie...wiem, wiem...dobrze gadac!ale sama wiesz,ze Malutka silna kobietka!juz z tyloma dolegliwosciami dala sobie rade, ze i kolejne przezwyciezy!duzo sily dla Was a dla Ciebie naprawde duzo cierpliwosci(bo zeby czekac na efekty trzeba byc cierpliwym)bedzie dobrze!!napewno-musi byc, nie?🌻pomysl sobie jakie postepy robi, napewno pamietasz co bylo m-c temu, dwa, trzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! my dzis po szczepieniu, II dawka. Mała waży 6800 i mierzy 69 cm :) możemy już zacząć podawać jakieś przeciery i kaszki, muszę poszukać schematu żywienia i zaczniemy nowy etap :) na to ulewanie mam spróbować zagęszczać moje mleko, ale może być kiepsko bo odciąganie mi kiepsko idzie :( no i na dniach mogą się pojawić ząbki na dole, więc juz wiem czemu to moje dziecko takie marudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka Nie dołkuj! Myśl pozytywnie. Sama wiesz, że zaraz Młoda Twój kiepski nastrój wychwyci. I tak jesteście mile morskie do przodu w stosunku do tego, jak mogło być niefajnie. Antośka będzie kompletnie zdrową, śliczną i inteligentną kobietą! Lekarze muszą być ostrożni i nie mogą obiecywać złotych gór, żeby nie stracić wiarygodności. To taka strategia - przygotować na wersję pesymistyczną, żeby potem było zaskoczenie na plus, a nie rozczarowanie, że miało być lepiej. Myślę, że pomijając wszystkie fachowe konsultacje, sama najlepiej znasz swoje dziecko i widzisz, czujesz i wiesz, że jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, podpisuję sie pod słowami Ewy. Wiem że to sie łatwo mówi, i tak na prawdę nigdy nie bedziemy czuły tego co Ty, ale sama widzisz jak Tosia sie pieknie rozwija! :) Miała ciężki start i zawsze jakis niepokój i obawa będą w Tobie siedzieć, ale Tosia jest silna dziewczyna 🌼 i świetnie sobie poradzi! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×