Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

dokładnie Ola ile Wy musieliście z mężem przejść to jeden Pan Bóg wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia jakie malenstwo. Naprawdę podziwiam sile rodzicow i oby teraz Tosia zdrowo rosla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miała 20 dni, ważyła 1100 gram. NA buzi ma maskę od nCPAP, za pomocą którego pobierała tlen, bo bez tego jeszcze nie umiała oddychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj maz mq z nia zdjecie robione tydzien pozniej. Na nim widac ze jej przedramie jest grubosci jego kciuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2170 gram. jesli wczesniak jest juz stabilny to po przekroczeniu 2 kg idzie do domu. My czekalusmy kilka dni dluzej ze wzgledu na konsultacje okulistyczna i koniecznosc zrobienua jeszcze morfologii bo zastanawiali sie czy jeszcze raz nie podac jej masy erytrocytarnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2170 gram. jesli wczesniak jest juz stabilny to po przekroczeniu 2 kg idzie do domu. My czekalusmy kilka dni dluzej ze wzgledu na konsultacje okulistyczna i koniecznosc zrobienua jeszcze morfologii bo zastanawiali sie czy jeszcze raz nie podac jej masy erytrocytarnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich! Franek padł, więc mogę coś skrobnąć;) Skończyliśmy zastrzyki!Jupi!Biegunka też już prawie minęła.Do poniedziałku nic nowego nie wprowadzam, bo nie chce podrażniać frankowgo brzunia. Ewcia, powodzenia z Szymciem.Zresztą na pewno będzie git!Napisz po powrocie co i jak. Olcia, mój Franek też dziś zaszalał do 7.30:D Ależ maleńka była ta Twoja Tosieńka.Jeszcze większy szacun dla Ciebie i dla męża. Paulina, cieszę się, że z Julcią wszystko dobrze.Wiem co czułaś... Sylwia, biedna Lajlusia.Się nacierpiała przez te zębiska...Ale dobrze, że już jest okej, Ewelina, ja karmię dodatkowymi rzeczami tak jak Ewa, z tym, że mój częściej pierś dostaje, bo nie zawsze zje mi wszystko(czasami w trakcie słoiczka "przypomina " sobie o piersi i wtedy nie ma zlituj;P).No i przed nocą dostaje pierś, bo kaszki zjada tylko troszkę.Przerzucę sie na kleik chyba, bo woli(pomimo, że jest na wodzie z odrobinką cukru...mi tam kaszka bardziej smakuje). Klaudia, to Basia dziś poszalała ze spaniem;)Oby tak jej zostało:) Brawa dla Polinki!Naszego Raczka małego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik Jezusku...no drobina malucka ;( ja bym chyba na Nia non stop patrzyla I plakala ze strachu...TOTALNY PODZIW DLA WAS ZA WYTRZYMALOSC , TROSKE, I WIELKIE ODDANIE DLA WASZEGO MALUSZKA . BOZE Swiety nie wyobrazam SOBIE przez co rzeszliscie na SAMA mysl lzy Cisna sie do OCZU...POKAZUJE MEZOWI A ON POPROSTU POWIEDZIAL SZCZESCIE OD BOGA ,KTORE MIALO PRZETRWAC...I TAK JUZ ZOSTANIE...WALECZNA DZIEWCZYNKA...BUZIAKI DLA NIEJOD NASZEJ 3 /jki!!!! I wielkie usciski!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema Kicia;););) Dziekujemy ;) Dobrze ,ze I Franio lepiej ;) jak ja uwielbiam to IMIE;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny i się jakoś popakowałam...... Piję kawkę zbożową....Mała bawi się na macie zimnym gryzakiem :-) Nic mi dzisiaj spać nie chce...przez ten upał chyba :-( .....Zimno źle, gorąco źle ...ehhhh Miło słyszeć ,że Franiu dochodzi do siebie :-) Ja zrobiłam pieczarkową i czekam na męża.....jak wróci trzeba auto zapakować .... i myślę około 21 uda się wyruszyć .... Ania od już trzeci dzień pluje...... znaczy się robi takie brrrrrrrrriiii wargami , ślina się zbiera i tym tak brrrrrriiiiiii pluje . He he , a zadowolona :-) URWIS taki z niej ,że szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa, no właśnie, Biedronia, Ty wyjeżdżasz dziś!Miłej i spokojnej podróży:)Namówiłam męża na nosidełko.Chyba się skuszę na to, które wyszukałaś jakiś czas temu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak auto zapakujemy to my pomkniemy trochę się powozić po okolicy , a ślubny się drzemnie mam nadzieję trochę .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta , ja je całkiem przypadkiem wyszukałam.....,bo Klaudia pisała,że 200 złotych kosztują i z czystej ciekawości .....ale powiem Ci ,że sama się teraz nad jakimś zastanawiam ..... a które chcesz kupić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia ja też jestem pod wrażeniem zdjęcie na pamiątkę już Wam tylko zostanie i Tosi i Bogu dzięki,że wyszliście z tego cało,bo przecież inaczej nie mogło być,nie? Paulinka sto LaT w dniu ur moc buziakow👄 i dla Juleczki👄 Beti odezwij się już z Polski trzymam kciuki za udaną podróż Sylwie obie hehe cieszę się ze i z Wiki i z Laylą jest dobrze Kitka super wieści Franio silny facet z Ciebie;;) i ja uwielbiam to imię mój dziadek tak ma ;) Asiu super wieści Polcia daje czadu:D Ewa powodzenia u lekarza;) klaudia jestem wdzieczna za pomysl z kadra dzieki temu i cwiczenia dzis mala przewrocila sie z brzucha na plecy z 5 razy:):):):) Ewelina Ty masz dobry gust jak sadze i teszte dziewczyn tez poprosze o opinie : jaki kolor do zoltego najbardziej spasi? mysle tu o butach do sukienki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia jaka kruszynka z Tosiuni .......biedactwo takie maleńkie..... BARDZO WAS PODZIWIAM wiem,że dla swojego dziecka rodzice potrafią zrobić wiele. WSZYSTKO ZROBIĄ ...bo rodzice już tacy są . Mocno ściskam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronia, to Womar Butterfly kupiłam.Za 94 zł z dostawą kuriera.Ja nie mam wyboru, bo mam dosyć ryku mega syna w wózku.Nie będę męczyć ani jego ani siebie.Jak nie lubi wózka to trudno-tak widocznie ma.Będzie w nosidełku chodził ze mną , bo mnie tak napiernicza kręgosłup, że szok... Izeezz, mnie się podoba połączenie żółtego z bielą...Buty białe i opaseczka białą-super na lato:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitka dzięki ;) co do nosidełka albo raczej chusty.Na osiedlu mam babeczkę która codziennie spaceruje mając dziecko w chuscie i psa na smyczy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti wlasnie mam czarne buty na koturnie lub obcasie a białe tylko sandałki a na komunię to raczej coś bardziej eleganckiego pasuje:) dzieki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineezz Czarne pasuja, owszem, ale skoro już prawie lato:) to cos radosniejszego bym poszukala. Dodatki biale, zielone albo czerwone-jak szalec to szalec:) A Baska na deser dostala jablko że suszona sliwka, o Jezusiczku jakie poszlo kupsko- siedziala w lezaczku, a kupsko wyszlo az przodem z pampersa tzw-pelne zanurzenie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pobytu w szpitalu mam chyba z 700 zdjec. Kiedys pewnie jej pokaze. body, pajace w rozm. 44 tez jej kiedys dam. Zdjecia nie oddadza tego jak ciezko bylo, ale przypominaja o tym ze dalismy rade. Duzo zawdzieczamy lekarzom i pielegniarkom z Patologii Noworodka. Pierwszy raz spotkalam ludzi z takim serecem do swojej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Aga a jak wasze treningi z przewrotami przyniosły już jakieś efekty? Ola podziwiam takie maleństwo ale jest dobrze i to sie liczy :) A moja dziś mega się na wszystko złości masakra jakaś muszę wyjść z domu bo już znerwicowana jestem . Zakupyt to jest to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO no to super musiałam nie doczytać :) bardzo się cieszę Aguś i gratulacje dla Majeczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kochane moje :* tak doczekałam się teraz liczę,że nie zapomni przez ten wyjazd tego czego się nauczyła położyłam małej lusterko na kadrze i się oglądała.Pewnie z wrażenia te obroty haha mniej się odzywam - same wiecie szykuje się hihi farbę muszę strzelić i te sprawy odrosty już na cm aż źle się człowiek czuje z nimi ;P Maja skrzeczy jak wrona zadowolona, pojedzona po spacerku trochę nas wywiało, ale i opaliło mamuśkę ;] Maję oddaję w ręce dziadziusia i do dzieła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga Miło, że uważasz iż mam dobry gust. Też uważam że z czarnym to fajne zestawienie tym bardziej że jesteś z urody ciemna. Albo biały też może być. A co za impreza bo nie doczytałam albo przeoczyłam? Fajnie że Maja się obraca:) Buziaki dla Kurczaczka od nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×