Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

witam się z rana bo ma chwilkę bo dziewczynki się zabawiły :) Julka o 3 30 miała 38.1 podałam jej syrop i spadła temp.i do teraz dzięki Bogu nie ma podwyższonej :)spała do 7.30:) o 14 mają być dopiero wyniki badać mąż będzie z pracy do odbierze zawiózł przed 6 strasznie długo trzeba czekać:/ ja Julci podaje gluten nie patrze na schematy żywienia:)pytam pediatry i rozmawiam z mami :) Ola-podałam dziś Julci na śniadanie kaszkę jak jej smakowała :) myślisz że Julka mogła by jeść twarożek taki jak Tosia ? dziś skończyła 6 miesięcy :)))ale ten czas leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy dokarmiające maluszki mam pytanie. Jakie firmy polecacie? Bobovitę, garden, hipp? Czy nie wszystkie dzieciom smakują jednakowo? Wybaczcie, że Was zamęczam pytaniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia Z tego co wiem bobovita ma jogurciki po 6msc. Ale dzieci piersiowe to jakoś inaczej niż te na mm gdziesz przeczytalam że ok 2 msc pozniej czyli ok 8msc ale nie wiem na pewno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czopelek chyba mialo być gerber:) Ja jak narazie w przewadze bobovite, ale byl też gerber. W rossmanie maja spory wybor i jednych i drugich, ale chcę zobaczyc też te rossmanowe sloiczki co tam proponuja, jutro się wybieramy. A Basce to bez roznicy- jablko z jagodami jej z gerbera nie podeszlo, ale z bobovity już było ok. A tak to pochlania wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela- garden?nie znam dla dzieci ? może chodziło o gerbera ? moja Julka zajada z wszystkich 3 firm ale najszybciej z gerbera :) kaszke tylko z bobovity z nestle nie kupujemy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia-dzięki :) dziś zapytam pediatry :) Julka waży 7200 mówiła że bardzo dobrze zwłaszcza że mała się urodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki :-) Się wczoraj debata toczyła.... :-) Sylwka gdzie jesteś ??? U nas dzisiaj były w nocy TYLKO 2 karmienia ......och fajnie było....:-) My też kąpiemy małą co drugi dzień, tak nam radziła położna, bo mała miała bardzo suchą skórę .....oczywiście pielęgnacja codzienna :-) Ewa udanej wyprawy i oby było po Waszej myśli :-) Ewelina forum jest po to żeby pytać i wymieniać się informacjami i spostrzeżeniami .....więc za nic tu nie przepraszaj.....A co do firm to ja nie pomogę , bo w polskich słoiczkach moja córcia jeszcze nie zasmakowała Ja dzisiaj wyruszam do Polski. MUSZĘ NAS SPAKOWAĆ....masakra, oby niczego nie zapomnieć.....kolejne logistyczne wyzwanie przede mną.... Ania po drugim dniu wprowadzania glutenu dalej bez żadnych objawów....DOBRZE :-) Klauduś cieszę się ,że dobrze się już czujesz......i,że Basinkę ominęły żołądkowe rewolucje . Daj koniecznie znać, jak znowu podasz gluten małej....ciekawe ,czy ta wysypka była od tego.... MIŁEGO DZIONKA i odezwę się z Polski do Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka z babydrem nie polecała słoiczków ale ja nie kupowałam więc nie wiem czy smakują dziecku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinko sto lat i dla Julci na pół roczku też uściski :-) Polinka RACZKUJE łe no to będziesz miała mama zajęcie....Oczywiście gratulujemy nowej umiejętności :-) I Renia napisała ;-) Dopijam kawkę i do dzieła :-) Tyle Was jest laski i siedzicie w domu.....to wpadnijcie pomoc z tym pakowaniem ......zrobimy LIVE Kaffe :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj gapa ze mnie. Oczywiście, że chodziło o gerbera:)Dzięki za sugestie. Biedronka Trzymamy kciuki za udaną podróż. A pakowania współczuję bo ja na weekend to mam problem. Pół domu z sobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina, my z firnami jedzonka podobnie;-) co do twarozku- ja zaczelam od tych deserkow z gerbera z twarozkiem po 6 mies. a teraz kupuje twarozek z wiejskiej mleczarni i dodaje do niego zmiksowane owoce. te jogurciki po 6 mies pakowane po 4 sa mega drogie. Chyba calisc ok 11 zl a jeden jogurcik to tylko 100 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola-2 dni temu dałam Julci jogurt naturalny z owocami leśnymi to tak na dwa razy jej smakował ale taki kwaśny mi też nie smakował Muszę jakiś inny kupić :)jaki polecasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti-dzięki za życzenia:* Asia-gratuluję dla Poli :* zacznie się zjadanie z podłogi :) Marcin dziś będzie obniżał łóżeczko bo Julka się podnosi boje się żeby nie wypadła:) Moje dziewczyny oglądają Nasze wesele :) Amelka uwielbia oglądać co dzień by chciała ale jej nie pozwalam nie chce żeby długo tv oglądała Julcia wpatrzona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina. Siostrzeniec też siostry wesele ciagle oglada-juz na pamiec chyba zna:) A i nie wiem czy to zbieg okolicznosci, jelitowka przed @ czy tak bedzie się rozpoczynac kazda @ strach się bac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudyna Możesz mieć rację z tym, że przed okresem sensacje żołądkowe. U mnie po porodzie non stop były biegunki. Może jelita z miejsca się ruszyły w ciąży. A przed okresem zawsze miałam biegunkę. Ale to po mamie. Też tak ma i moje siostry też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAMY sie I dziekujemy z Lalusia za zainteresowanie jej warga;) Mamy sie lepiej bo JUZ sie zasklepilo;) dobrze ,ze u dzieci ten proces gojenia jest tak szybki. U NAS ogolnie duzo spacerow, przesiadywania w ogrodku, dolaczylysmy tez do dzieci placzacych przerazliwie przed snem;) masakra to malo powiedziane. A z NOWYCH umiejetnosci jak JUZ pisalam na FB ;) sadzam mala na kolanach I mowie jaka samogloske raz krocej raz dluzej w roznych intonacjach a Ona sie CIESZY I stara POWTARZAC;) GRATULACJE dla Raczkujacych ;););) super!!!! Niebawem STANIE na Nozki;););) buziaki wielkie. Klaudia DZIEKI za jadlospis JESZCZE raz. BARDZO sie przydal. Musze teraz Was doczytac...bo przecie Tyle zesta napisaly ze szok hej!!! Biedronia milej podrozy...I odpoczywajcie!!!! EWA CZYLI JA TERAZ POWINNAM ZACZAC Z TYM GLUTENEM? POWODZENIA u LEKARZA! JULCIA 100 LAT !!!! Artus I dla Ciebie urodzinywy buziol;) CZOPELEK u NAs hipp robi furrore ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAMY sie I dziekujemy z Lalusia za zainteresowanie jej warga;) Mamy sie lepiej bo JUZ sie zasklepilo;) dobrze ,ze u dzieci ten proces gojenia jest tak szybki. U NAS ogolnie duzo spacerow, przesiadywania w ogrodku, dolaczylysmy tez do dzieci placzacych przerazliwie przed snem;) masakra to malo powiedziane. A z NOWYCH umiejetnosci jak JUZ pisalam na FB ;) sadzam mala na kolanach I mowie jaka samogloske raz krocej raz dluzej w roznych intonacjach a Ona sie CIESZY I stara POWTARZAC;) GRATULACJE dla Raczkujacych ;););) super!!!! Niebawem STANIE na Nozki;););) buziaki wielkie. Klaudia DZIEKI za jadlospis JESZCZE raz. BARDZO sie przydal. Musze teraz Was doczytac...bo przecie Tyle zesta napisaly ze szok hej!!! Biedronia milej podrozy...I odpoczywajcie!!!! EWA CZYLI JA TERAZ POWINNAM ZACZAC Z TYM GLUTENEM? POWODZENIA u LEKARZA! JULCIA 100 LAT !!!! Artus I dla Ciebie urodzinywy buziol;) CZOPELEK u NAs hipp robi furrore ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na pocieszenie- dostalam zwrot podatku 700zl także bedzie mozna zaszalec na zakupacha :) Dobrze że przed dniem dziecka:) mamcia kupi corci cos ladnego:) a i jeszcze chrzesniaka mam:) a i dla mamci na dzien mamy też cos kupimy- a wlasnie ciekawe czy maz bedzie pamietal i w imieniu corci pomysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam na poczte zdjecie, jak dostałam pierwszy raz Toske na rece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dostaliśmy miesiąc temu 1800 zł :) Ola czekałam na to zdjęcie zaraz zobaczę kurczaczka :* wczoraj dostałam pismo że przyznali mi wychowawcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko Olcik az mi sie lezka w oku zakrecila...ile Tosia wtedy miala?jak "duza"byla?ale malizna i ta maska:(biedacto!kurcze ile Ty musialas przejsc{kwiat}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola przepraszam ale się poryczałam bo właśnie trzymam Julkę na rękach bo śpi jak ją odkładam to krzyk Tosia malizna kochana :* ciężki miała start ale teraz na PEWNO wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×