Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Ala, więc Zosia, moja Marysia i Starbuckowa Olga świętują razem :) Ewa, ja jem wszystko, i raczej kłopotów nigdy nie było, parę razy ta wysypka, ale wytropienie po czym jest nierealne. Oł NOŁ, młoda się obudziła :( SZIT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blackflower, to jesteśmy rówieśnicami:) Ja o pracy pomyślę chyba od stycznia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelka ma wysypkę na policzkach jak się powygłupia z Marcinem jak ma zarost to zaraz ją wysypie ale za ok.1h jej schodzi .Kiedyś miała otarcia od sweterka posmarowałam bepanthenem http://www.aptekasupervita.pl/product-pol-3434-BEPANTHEN-masc-100g.html i wszystko zeszło polecam ta maść lub alantandermoline http://www.aptekasupervita.pl/product-pol-3434-BEPANTHEN-masc-100g.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahoj! ;) Franio daje czadu przez cały dzień, przeszło teraz, ale zapodałam mu paracetamol w czopku, bo popłakiwał bez przerwy...Może zęby dają mu popalić?... Klaudyna, tak, mam to krzesełko co Wy.Jest rewelacyjne!:)Też się wybieram na spacer z młodym w nosidle, ale na razie leczę kręgosłup...:/ Blackflower, witamy witamy!I Ciebie i Zocieńkę:)Ale będzie miała dużo nowych ciotek:D Wiolka, to chyba ta pogoda tak działa na dzieci...I pewnie też na nas, bo mi cierpliwości dziś brak wybitnie.Przyznaję się bez bicia.Brawa dla Marysi za samodzielność łóżeczkową:*Moim zdaniem ta wysypka może być od białka, cioci dziecko taką miało... Ola, mój też robi ze 2-4 kupy dziennie.Ale normalne, twardawe.Myślę, że wypróżnia się na raty-tak mu łatwiej.Jak robił kupę za jednym razem to męczył się baaardzo, a teraz niet... Ewa, ja też jem wszystko praktycznie.Łącznie z czekoladą i orzechami.Nabiału mnóstwo.I na szczęście nic się nie dzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś pisałam że Julka nie chciała za bardzo jeść zupki z bobovity z gerbera zajada bardzo ładnie :) zauważyliśmy że jak jest głodna to pół słoiczka je szybciutko a druga połowę to musi rozmawiać pluć i bum bum robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja z bobovity je deserki, ale zupek nie! A najśmieszniejsze jest to, że zajada się tymi rybnymi z gerbera:) A dziś też jej smakowała mojej roboty - królik/marchewka/ziemniak/pietruszka/seler/kasza gryczana. Mam już na jutro zrobioną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka tez bardzo lubi z rybką :) deserki zje z obojętnie jakiej firmy a zupka najbardziej gerbera i nie które z hippa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola dokładnie-pół roczku nasze damy wczoraj świętowały :-) Moja Zośka w tej samej chwili co Marysia się przebudziła, ale przytuliłam i śpi :-) Ola a Ty jesteś rocznik '84? ja zaraz kończę 28, ale jeszcze urodzin nie miałam, to piszę, że 27 :-) Pisałaś, że wybierasz się w Boże Ciało 60km od Poznania nad jeziorko-a mozesz napisać gdzie dokładnie? Też jestem z Wielkopolski i mniej więcej tyle mam do Poznania :-) Kitka witamy :-) Klaudyna my tu prawie wszystkie rówieśniczki jesteśmy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sytuacja opanowana, cycuś przyszedł z pomocą, strasznie jej burczało w brzuchu ;) Musi pospać min godzinę, bo mama ma serial :D Klaudia, ja też 86 :) jeszcze powiedz że z listopada? :D Aneta, mnie też czasem brakuje ierpliwości, ale młoda bardzo szybko rozbraja mnie usmiechem :) Kupię ten alantandermoline, bo na czole i nosie ma bardzo suchą skórę. O ile pozwoli mi się pokremować, bo jak tylko widzi moje ręce z kremem to bije na oślep :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolka ano wirtualnie dobre i to ! buziakuje Sylwucha ja od Ciebie wszystko kupię dawaj ten namiot!:) witam nową mamine i Zosieńkę fajnie,że imiona dzieciaczków jakoś się nie powtarzają na topiku;) Paulina dzięki za info postaram się nabyć tą maść...a i też używam bephantenu Ola dobrze,że poruszyłaś ten temat kupek...właśnie może moja nie przybiera,bo ma taką przemianę materii,że co zje nie minie 5min i jest w pieluszce.Kuźwa muszę isc jutro do lekarki,bo sama nie wiem co się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny Witam nową mamuśke i Zosię :) Moja dziś była nie do wytrzymana!!!masakra jakasś wszystko na nie ciągłe jęki stekania a noc już druga z rzedu okropna podudka co poł godz nie wiem chyba w koncu zabkowanie się zaczeło. już śpi od 20 także z zasypianiem ciężko było :( mój kregosłup ałłłłłłł :( Moja także robi kupki na raty :D 3-4 dziennie :) Któraś z dziewczyn pisała że robi tartę ze szpinakiem czy mogę prosic o przepis?Akutrat jutro chciałam robi tartę ale mam niesprawdzony przepis a wolałabym zrobić coś sprawdzonego :P Oh tyle było tematów że teraz zapomniałam o co chciałam was pytać :P Aaa dziewczyny które ida na wychowawczy jakie dokumenty trezba złożyć do MOPS-u???Mi już się skończył macierzyński :( teraz mam urlop do 17lipca :) a poźniej na wychowawczy nie wiem ile na nim posiedzę mysle że od października zaczynam poszukiwania nowej pracy a narazie wychowawczy chce aby był płatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineezz, kasztanka witamy :-) klaudyna czasem bywam w Poznaniu, ale nie za często. Pewnie jak teraz wrócę do pracy to już się nie wyrwę za prędko :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do 8.06 na macierzynskim. A pozniej bede kombinowac żeby chociaż do roku z mala pobyc w domu. Na wychowawczy nie ide bo już nie pracuje wiec nie ma mi kto tego urlopu udzielic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, wszystko przed nami ;) Mam rodzinę w krk, może więc kiedyś się zetkniemy? ;) Dobra, ja spadam, dobranoc moje drogie! :* Wyśpijcie się dobrze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
długo się zastanawiałam nad tym czy nie zostać w domu z Zośką, ale po rozpatrzeniu za i przeciw padła decyzja, że wracam do pracy. Mam nadzieję, że jakoś dam radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Zosieńkę i Blackflower- kolejny 3.12 dzieciaczek :) to ja żeby dobić tych narzekających na zasypianie :D - u nas bylo tak: 19:30 kapiel, zabawa do 20:20, jedzonko - odlozylam do lożeczka - jeszcze nie spala - wlaczylam karuzele (muzyczkę lubi) i wyszlam z pokoju i tyle było dziecka :) a no i buziaka na dobranoc koniecznie u nas tak w 90% wyglada nocne zasypianie, w pozostalych musze 1-2 razy przyjsc smoka dac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka ja ciasto robie tak : 125 masla, 250 mąki (mozna troche mniej), kilka lyzek zimnej wody, sól - możesz dodać żółtko ale nie trzeba - szybko zagnieść i do lodówki najlepiej na godzine - u mnie nigdy tyle nie lezy :) wykladam na blaszke, nakluwam i podpiekam w 180stop, tak żeby troche kolorku zlapala no i to co najlepsze - szpinak ;) wrzucam do garnka szpinak (zwykle mrożony) dodaje podsmażony czosnek, cebulkę, gałkę muszkatałową - lekko przestudzić, potem dodaje do niego twaróg (najlepiej tłusty), fetę, i jakie tam sery sa w lodowce ;) sol, pieprz na koniec dodaje 200ml smietany rozbeltana z 2 jajkami calosc wylewam na podpieczony spod i pieczemy dalej :) czasem jest wiecej sera a czasem szpinaku - ale w sumie nie ma znaczenia - serowe tarty też są super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starbuck witaj :-) u nas też akurat nie ma problemu z zasypianiem wieczorem. Trochę gorzej w dzień. Wieczorem zazwyczaj odkładam do łóżeczka, włączam pozytywkę i wychodzę, a Zosia sama zasypia. Czasem muszę iść przytulić jeszcze, ale to sporadycznie. W dzień najlepiej zasypia w wózku, a w domu staram się odkladać ją do łóżeczka, ale czasem zdarza się, że zasypia przy piersi... niestety ten sposób lubi najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudyna tatatata mnie rozwaliło :D :D :D Do mnie też krzesełko jedzie, jutro powinno być :D Ewa ja kilka takich filmików pooglądałam z miesiąc temu, porządnie sie poryczałam, wytuliłam na maxa małego i ciągle dziękuje że wszystko jest ok i że go mam, ciesze sie każdą chwilą :( U nas też sloiczki, urozmaicenie, niechęc do pichcenia, wygoda dla mnie i mojej mamy-niani :) Choć jak tylko bedą to przeciery z owoców z ogrodu porobię ale obiadki raczej nie :) Blackflower to Zosia wczoraj pól roczku miala :* jest 1 dzień od mojego Kuby młodsza :) Witamy.. ps ja do pracy wracam za równo 2 tygodnie.. Olcik Kubuś robi przeważnie 2, jedna po obiadku koło 13 druga po deserku ok 18 :D ale ostatnio podczas jedzenia maly stęka aż jest purpurowy, potem wieeelki uśmiech a tam bobek wielkości wiśni :D :D na samej piersi potrafił 1x/5dni Większośc z Was młodsza wiekiem widzę, ja bede świętować razem z Kubusiem, on roczek 2.12 ja 30-stke 9.12.. możze połączymy impreze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineezzz...kruca fix za darmo. I oddam...nawet SAMA odkroje jak gdzies morfinke dorwe;) Halo...spita?? Witac ALE I ZOSIENKE ( MOJA na 2 IMIE bedzie miala Sophie ) ;) Layla spi a SYLWIA I GEORGE ZBIJAJA BKI;) Z TYM wiekiem to prosze JUZ moe nie tykac tego tematu;) nie zapominac ze SA tu JESZCZE starsze meble;) MOJA dzis byla Cacy;) normalnie nie to same dziewcze ;) ale to PEWNIE jeden taki dzionek.;) Dziewczyny SPIJCIE dobrze...ja lete do kiblowic zembowniki umyc I spac.;) muuuuuaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×