Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

mnie też brzuch boli aż boje się położyć:(mąż boi się czy wszystko ok. nie chciała bym urodzić wcześniej niż mam cc zaplanowaną jeszcze tylko 19 dni chce jeszcze z Amelką posiedzieć bo później będę mieć mniej czasu dla niej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:) a ja mam wlasnie chwile relaksu,obiado-kolacja zaliczona, pranie na jutro rano przygotowane, teraz czekam na rodzinke.pl:) jeszcze 2 dni i weekend!!!:D chyba w sobote sie wybiore na zakupy-skonczyc moje male duperelki do wyprawki i torby szpitalnej, tak sobie dzis wymyslilam, ale zobaczymy na ile samopoczucie w sobote pozwoli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już mam prawie wszystko. Zostaly mi wit K i D do kupienia i herbatka z lisci malin. Ale z tym to mi się nie spieszy. Ale czekam czekam. Moze w listopadzie już bedzie po wszystkim;) tak się pocieszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja, jak co dzień wieczorem mam okropne bóle menstruacyjne... ah ledwo żyje... cały czas myślę, że to już :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja też oglądam rodzinka.pl świetni są:) mnie kręgosłup nie przestaje boleć :( mąż i córka już śpią a ja boje się położyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie siedzę na półleżąco jakby... :( powoli mam dość, tego oczekiwania, tego stresu, czy to już... jak ja wytrzymam jeszcze tyle czasu... jak chodzę, to czuje jakby Maluch miał mi "wylecieć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak mam ale to podobno dobrze, bo. Znaczy że wstawil się do kanalu rodnego- czy jakoś tak. Mnie plecy nadal bola a co gorsza jak leze na boku jednym albo drugim to po chwili mi noga cierpnie i wtedy trzeba się na drugi bok, a tu znow miednica boli- szok jakis jak tu odpoczywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedze z mezem I film ogladamy...film super ale co z tego jak SIE skupc NIE moge BO znow te bole owulacyjne....ojjj ;( NIE Wiem jak mam SIE usadowic zebu NIE bolalo....;( w piatek die do kina NA moja Sage twilight ;) NIE Wiem jak ja tam wysiedze 2 h...w jednej pozycji... A w sobote jedziemy do Ikei BO chce JESZCZE jedna szafke dokupic...moze dam RADE ;) kolorowych snow kobitki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry!!! Spanie jako tako....NA szczescie NIE bylo ZA duzo tego bolu menstruacyjnego;) ZA to sikanie ojjjj 15 razy????? Kawke spijam...I SIE zastanawiam jakie ciasto zrobic....Narazie czuje SIE dobrze...wiec czas SIE zabrac do roboty;););) po poludniu zazwyczaj NIE jest najlepiej... Dziewczyny czy Wy tez tak macie ,ze po nocy brzusio miecutki I jakos tak lzej....a potem w ciagu dnia zaczyna SIE wszystko rozkrecac? Brzuch twardnieje...plecy bola...tak dziwnie w posladkach JAKBY mialo cos przeskoczyc.....? I te bole jak NA okres ....? Czy macie tylko czasami....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mój brzuch od rana też miekki, ale poza tym wszystko inne nadal boli, moze jak się rozchodze to przestanie. Noc tragiczna- pobudka co godzine, niby do wc a niby nie, jakoś tak niespokojnie spie, im blizej terminu tym gorzej. I mnie bol i obrzek nagdarstka dopadl. Mam nadzieje że chociaż wy jestescie wyspane, no ja to jak zombi dzisiaj. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) u mnie noc średnio przespana kręgosłup przestał boleć w nocy ale nie całkiem ale przynajmniej mogłam zasnąć :) ja tez tak mam że rano brzuch miękki a później twardy ale to chyba normalne tak mi się wydaje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś coś bardziej mokro i tak jak by woda będę się obserwować jak będzie się powtarzać to dzwonie do gin. boje się żeby mi wody nie uciekały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia to sprawdzaj sprawdzaj. U mnie też bardziel wilgotno, ale to raczej wydzielina i sluz, bo gesta taka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys gdzies przeczytalam że najwiecej dzieci się rodzi podczas pelni, i z ciekawosci sprawdzilam najblizsza pelnia jest 10grudnia, ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) jakoś zasnęłam wczoraj, ale miałam stracha :D Dziś czuję się dobrze, oczywiście w porównaniu z tym co było, wiecie zapewne o co chodzi :) Mi lekarka mówiła, bo ja też mam tam mokro nawet bardzo, że to normalne, oczywiście jak dawno nie miałaś USG to warto by było sprawdzić. Ja też bym bardzo chciała iść na Sagę, bo uwielbiam, ale mam zakaz wstawania wogóle... więc nie wiem co robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudus...JUZ tez o TYM tu pisalam ...podobno nawet zdwojona ilosc pacjentek w pelnie przyjmowana jest ja oddzial;) mi polozna mowila...ze NIE wie czemu ale zawsze tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz... kino to kino :D i popcorn :D macie już jakieś przypuszczenia, intuicję co do terminu? ja czuje, że u mnie w przyszłym tygodniu będzie po wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze kupiłam sobie nakładki na toaletę, będą pomocne wg mnie szczególnie po lewatywie. Nie wiem jak w Waszych szpitalach wygląda toaleta, ale u mnie jest tragedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Z samego rana przed 8 pojechałam do przychodni zarejestrować się do ginekologa, a tu kuku pana doktora dzisiaj nie ma:/ trochę się wkurzyłam bo chciałam pogadać o moich dolegliwościach i w ogóle, a tu dopiero za tydzień.....:( mam nadzieje że nic mi się nie będzie dziać niepokojącego przez ten czas. Ale (chyba na pocieszenie) zjawił się pan kurier z przesyłka. Pościel dla Michalinki jest prześliczna :):):) ogólnie udany zakup wszystko takie jak miało być:) jeszcze tylko czekam na kuriera z materacykiem i moja mała córunia ma gdzie spać:):):):) Ja tak jakoś sobie od dłuższego czasu wmawiam i tak mi się wydaje ze 10 grudnia będę rodzić:):):) nie wiem nawet skąd mi się to wzięło :) a tu proszę może telepatycznie i podświadomie zdawałam sobie sprawę z tej pełni:):):):) oby się sprawdziło:):):):) zobaczymy, czas pokaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jakies takie mam przeswiadczenie, że jeszcze w listopadzie bedzie po wszystkim.a tego listopada już tak niewiele zostalo, i moze dlatego te moje problemy że snem- niepokoje się. Ale chyba się tego nie da przegapic, wiec tym się pocieszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tosienka usg mam robione na każdej wizycie bo chodzę prywatnie ostatnie miałam 8.11 a wizytę ostatnią mam 29.11 wtedy dostanę skierowanie na cc bo zwolnienie dała mi do 4.12 dzień przed cc :) więc fajnie bo macierzyński zacznę jak urodzę :) trochę mam przeczucie że urodzę wcześniej chodź wolę do 5.12 wytrzymać :) na razie wszystko ok. teraz śluz gęstszy żółtawy i kręgosłup mnie boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:D:D Dziewczynki moje drogie ale mialam dzis stracha!!!!!!!Mezus mi nawet do pracy zabronil isc...sluchajcie cala noc przespalam, ani razu na siku, przekrecalam sie z boku na bok bez zadnego problemu, nic mnie nie boli, nie ciagnie, miednicy, spojenia nie czuje, malutki kopie bezbolesnie!!!sie normalnie w swiecie z mezula dzis wystraszylismy:D:D:D no ale jaja!!mowie Wam! mam nadzieje, ze dzis bedzie ladnie po pracy- w sensie nie wielkiego wiatru i ulewy- wybieram sie na zakupy- bo mam tyle energii, ze jeszcze z 2 z Was moglabym obdarowac:D:D mam zamiar kupic herbatke z lisci malin, prezent dla kolezanki z pracy na Mikolaja( bo kazdy kogos losowal no i cos kupujemy i potem spotkanie przy choince i wielkie niespodzianki;)) ze wzg na mnie "choinke" mamy 9/12;)fajnie:D no az mnie nosi!!!cos bym porobila:D:D kurcze nie moge zamowic zamrazalki na necie bo jakis blad-a postanowilam ja dzis kupic i w sobote robie albo uszka albo pierogi!!!zapas na swieta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka A moze to już tuz tuz. Niektore kobiety tak maja że sa pelne energi a wieczorem albo w nocy na porodowce laduja. Nie chcę straszyc ale tak bywa. Ja np wlasnie lozeczko już przygotowalam. Ubralam posciel wszystko ladnie już pozakladalam tak jakoś poczulam że musze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty nawet tak nie pisz- u mnie dopiero 34 tydz pelny!jeszcze nie czas, zreszta nie mamy materaca do kolyski:D haha jeszcz nie!! ale masz racje- to brzmi i wyglada na cisze przed burza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis po wizycie u gina - oznak zblizajacego sie porodu brak i na pytanie czy to zle ze nic nie czuje - lekarz mnie uspokoil ze nie wszystkie kobitki boli i to nie oznacza ze nic sie tam nie przygotowuje uff herbatka z malin zakupiona - zaraz bede pic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×