Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

A co do dziadkow....to Layla BEDZIE miala 3 dziadkow I 3 babcie....;) TAKIE BUTY!!!! ndrobi ZA mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś znów szkoła rodzenia jak ten czas pedzi TEMAT WYKŁADU co sie bedzie działo na sali porodowej i jeśli maluchy pozwolą to bedzie wycieczka poznawcza :) moja teściowa niech sobie żyje długo i szczęśliwie ale ALE SWOIM ŻYCIEM A MI POZWOLI ŻYĆ PO SWOJEMU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nasza Basia bedzie miala 1babcie, 2dziadkow i 2 prababcie:) A ja poszlam na poczte oplacic rachunki, weszlam do pasmanterii po guziki i co??? Kupilam corci 2 opaseczki takie slodkie na gumeczce z kokardeczka ;) slodziaki:) i o maly wlos zapomnialabym guzikow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tej herbatki z lisci malin, to odrazu kierujcie swe kroki do zielarskiego sklepu, albo typowo herbacianego, bo w aptekach nie maja takich specyfikow, tylko typowo owocowe herbaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jupi !!!!!!!!!!!!!!dostałam paczkę ze sklepu z alegro w 1 dzień pare drobiazgów i tyle kasy ale jakich słodkich :) ciekawe czego jeszcze za pomniałam kupić dla małej ale to pewnie wyjdzie po powrocie ze szpitala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelepetka Mam to samo, sukieneczki, kokardeczki szal rozu:) i co jakis czas sobie otwieram szafke i ogladam te "duze" ubranka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANDZIA... zee wyliczylam 4 dziadki 4 babcie hahahaha 4 dziadkow....MOJ tata PRAWDZIWY ;) przybrany tata- maz mamy ktorego kocham jak prawdziwego ;) I meza Tata;) I meza Mamy 2 mz ;) 4 babcie----moja najkochansza Mamuska , Taty druga zona;) Mama meza ;) I 2 zona jego Taty ;) Ciekawe czy ktos zrozumial;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wryyyyyyyyyyy mój dzwoni ze już wraca a ja jeszcze nic na obiadek nie mam tylko kotlety rozmrożone więc podwijam kiece i pedze do kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama to szaleje, a jak Twoja corcia 4babcie bedzie miec no to "szal-cial" pewnie nie wyobrazam sobie mojej mamy razy 4 :D ale fajnie fajnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek- to rzeczywiscie bedzie mial kto malutka rozpuszczac;) a to pierwsza wnuczka? Bo u mnie w rodzinie to mamy 3 chlopcow i 1 dziewczynke- takze juz szal 1-wszego wnuka za nami;) a u mezuli jest i chlopczyk i dziewczynka takze tez juz podchodza do kolejnego wnuka bez wiekszego WOW;) tzn, wszyscy sie ciesza itd ale pamietam i u mnie i u mezuli jak bylo 1- wsze dziecko w drodze- co to sie dzialo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka....Mlodszy brat (30) ma parke....Alw u nich to bylo tak normalne ....ze wszyscy przyjeli to z radoscia...i tyle :) Obydwoje rodzice zdrowi jak rybki :) a u mnie ....byla Walka i jeszcze raz Walka...szpitale...lamenty....potem juz zupelnie zrezygnowalam...tylko poplakiwalam pocichu gdy nikt nie widzial.... Potem poznalam mojego meza...i znow tak bardzo chcialam...mimo to iz szans nikt nie widzial....Tylko moj maz wiedzial....zawsze wiedzial ze sie uda :) (bardzo wierzacy jest...czego mu czasem zazdroszcze)ja wierze ale On hmmmm....bardzo.... tak wiec to jest powod czemu wszyscy tak czekaja na nasza Malutka...( mamuska prawie zemdlala jak jej powiedzialam na poczatku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudyna ;) hehe tak jak mowilam ;) Ty to JUZ chyba naprawde niebawem ;) hihi Obys dzis w nocy choc troszke pospala;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W nocy to ja spie po godzince poltorej pozniej spacer do wc to znow się zdrzemne to mi noga cierpnie, to znow miejsca znalezc nie mogę i tak jakoś dziwnie. Dziś np przed 5 już nie spalam do 7 jak mój wyszedl to 2 godz znow się przespalam. Generalnie daje rade. Szkoda mi tylko Krzyska, bo za kazdym razem jak wstaje, to on się budzi, taki ma teraz wyczulony sen,boi się że to już się zaczyna i za kazdym razem się zrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOJ TEZ SIE ZRYWA CO CHWILA...I pyta czy wszystko ok? ;) a do kiblowic to maszeruje tyle razy ,ze JUZ nawet NIE licze....ja tez najlepiej spie 2 godziny jak George wyjdzie do pracy od 5 do 7 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już tak niecierpliwie odliczam i za kazdym razem jak pytaja kiedy termin albo jak się czuje, to mnie trafia, bo generalnie to jeszcze ponad 3tyg a ja już tak czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam to samo...I tylko pytaja wszedzie gdzie SIE NIE pojde...nawet sprzedawczynie w tesco....JAKBY to je mialo mocno interesowac...;)Moja rodzina cierpliwie czeka...a wszyscy wokol zwlaszcza plotkarskie nasienia non top pytaja wrrr JAK SIE URODZI TO BEDZIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My ostatnio weszlismy do takiego sklepu gdzie wszystko mozna kupic tanio tzw. Wszystko i nic. I kupilam serwetki swiateczne i takiego aniolka do zawieszenia na sciane nad lozeczkiem malej z imienim, doslownie 15zl do zaplaty, a babka pol godziny z nami rozmawiala, że duzy brzuszek że kiedy termin że już bardzo nisko ten brzuch że fajne imię itd.. A mnie tam trafialo, bo wszystko już mnie bolalo, bo troche pospacerowalismy a ta mi tam nadaje. Niby milo fajnie, ale ilez mozna. A np w tramwaju czy autobusie to z 2 razy się zdarzylo żeby ktos mi miejsce zrobil. Przewaznie to popatrza glowa z druga strone i wzrok wlepiony w szybe i takie wrazenie mam że siedzi taka albo taki i se mysli, zafundowalas se brzuch to teraz cierp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudyna...znam to uczucie...czasem mam wrazenie ze by mnie JESZCZE popchneli gdyby mogli...;( NA szczescie NIE musze JUZ jedzic srodkami publicznego transportu...co mnie bardzo cieszy...BO NIE znosilam tych dzikusow;) Ale np wlasnie w tesco..NIE raz zdazylo SIE ze NA mnie wlezli...a ja tylko brzuch przed nimi oslaniam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to teraz nawet nie chodze w jakies zatloczone miejsca, zakupy staramy się robic przed poludniem bo mniejszy tlok, tramwaj jak zapchany to też nie wsiadam, wole poczekac 5min na nastepny niż wyladowac po takiej przejazdzce w szpitalu, bo scisk, nie ma się czego chwycic, a motorniczowie ( czy jak się to odmienia) to też tak prowadza czasem jak by worki z ziemniakami przewozili a nie ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja też mam tak z mężem jak wy boi się że coś zrobi małej jak będziemy się kochać :) mnie też ci ludzie denerwują myślałam że tylko ja jestem jakaś inna ile pani przytył? na kiedy termin ? jak sobie pani da radę z dwójką dzieci ?itd. mam ochotę czasami powiedzieć a g***o to was obchodzi :) moja mama miała Nas 4 i jakoś dała radę masakra dziś cały dzień kręgosłup mnie boli leżeć nawet źle pierwszy raz tak mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś też mam ciezki dzien leze-cierpne, siedze krocze i miednica cala mnie boli chodzic też nie bardzo bo kregoslup, masakra. Jak już znajde sobie pozycje, to ciezko wstac nawet do wc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×