Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

lepiej Ania żeby twoje maleństwo posiedziało w brzuszku :) fajnie że masz dużo energii bo ja zero nic mi się jakoś nie chce ale ja mam tak że jeden dzień dużo sił a dwa brak sił :) dziś brak sił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia u mnie w tym tyg w kratke;) w pon bylam bez zycia, we wtorek bylo dobrze, wczoraj bole menstruacyjne mnie meczyly, dzis zero!!nic-tylko kolanka malego cwicza kopniaki;)takze wychodzi, ze jutro bede Wam tu gledzic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, chyba przesadzilam. Wlasnie przemeblowalam caly pokoj. A teraz bede jeczyc że mnie boli tu i tam. No nic za godz bedzie Krzysztof a ja w czarnej d... Z obiadem, dobrze że chociaż mieso mam wiec szybko cos wykombinuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelepecia DOBRZE ,ze wszystko ok....;) Cos tu dzisiaj NIE ZA gwarno....Ja upieklam cynamonowca w polewie czekoladowej...stygnie wlasnie...a w Calym domu PAC NIE cynanamonem....tak SIE swiatecznie przed czasem zobilo.;) A mnie to SIE wydaje ze NA Nast tydzien SIE zacznie...BO CZESC dzieciaczkow JUZ donoszona;) a potem 10 grudnia...reszta ;) A ogolnie to cos mnie NA pesto wzielo ..kluski JUZ SIE gotuja ...Lece SOS bazyliowy zrobic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jakoś spokojnie. Moze zaczely dziewuszki rodzic albo za porzadki się wziely tak jak ja. A teraz boli mnie w prawej pachwinie i cale ledzwie:( ale coz cierpie bo mi się zachcialo.no nic ciepla kapiel sobie zrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ale juz wychodze:) jade do centrum handlowego- dokupie reszte duperelek:D dzis mialam urwanie glowy- bo musialam dokonczyc taka jedna rzecz- ktora moze i nie skomplikowana ale trzeba sleczec i sleczec...:O ale juz po mozna jechac ogladac dzidziusiowe duperelki:D:DPa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysinka mnie uprzedzil do wanny:( wiec odpoczywam przed tv, a pozniej myk do wanny i albo przejdzie, albo zaczne rodzic hihi:) lozeczko już dziś przygotowalam, butelki i smoczki wyparzylam wiec jestesmy gotowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDUS...ja nic NIE Chcialam pisac ale tak z 3 tyg temu zrobilam przemeblowanie calego pokoju dla malej....przestawilam wszystko sama...lacznie z komoda I lozkiem duzym ... Ale NA kolkach;) Ale po przestawianiu tej komody nast 2 dni mnie bardzo plecy I podbrzusze bolaly...taka jestem madra! Nigdy wiecej ...efekt jest...ale dzidzi moglam zaszkodzic...a Komoda bardzo , bardzo ciezka! To SIE nazywa slomiany zapal kurna...BO moglam poczekac NA meza! Ale NIE w dupie mi SIE zapalio I musialam natychmiast! Biedna Ty tez NIE powinnas! Wez ciepla kapiel...I SIE zrelaksuj...mam nadzieje , ze przez 2 dni Cie NIE BEDZIE bolalo...tak jak mnie;( NIGDY WIECEJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny mam pytanie co znaczy podwyższone ciśnienie ale to dolne własnie sobie mierzyłam i było135/101 jutro mam wizytę, mały dzisiaj to szaleje w brzuchu aż boli i rano też tak było tak sobie zmierzyłam bo slabo się czułam taka ospała no i się zdziwiłam calą ciąże ok w normie że powiem książkowe a tu takie coś chociaż z małą jak była w ciązy to w 39 tyg wylądowałam w szpitalu bo ciśnmienie wysokie ale to górne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kanape szafki fotele wszystko co się dalo, dobrze że najwieksza szafa jest wnekowa, wiec nie dalo rady, bo pewnie i taka bym przestawila:) generalnie to i tak w domu siedze wiec jakby bolalo to to trudno, ale lepiej niech nie boli. Mam zakaz wychodzenia z domu. Ide do piekarni albo do sklepu i do domku wracam. Mama kaze mi siedziec bo to już blisko, a Krzysiek samej też nie pozwala, bo a noz cos się stanie. Chociaż jakby się mialo zaczac to w domu też moze:) no ale jak trzeba to trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez dzień pełen energii, pierogii ruskie w zamrażarce, na kilka obiadów będzie, w sobotę chciałabym jeszcze trochę pierożków z mięsem zrobić - o ile zdążę :) Noc wyjątkowo mało bolesna, obyło się bez większych jęków przy przekręcaniu z boku na bok. A brzusio dość twardy, ale nic a nic nie boli. Mężusia to już chyba nie uda mi się namówić na jakieś wspólne przyśpieszanie, bo po ostatnim chyba się wystraszył, że to faktycznie może zadziałać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w sobote robilam bigos, i male porcje zapakowalam do zamrazarki, bo po porodzie to raczej nie szybko się ogarne. Jutro mój ma jakies spotkanie czy szkolenie w pracy i tak myslalam wlasnie że zaczne sobie lepic pierogi i też na kilka obiadow zrobie. Moja Krzysinka krzywdy sobie nie zrobi bo umie się w kuchni odnalezc, ale zawsze cos już bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROLA.... To dolne troszke ZA wysokie.... Ale I tak NIE powinnas SIE zee czuc przy takim cisnieniu, jaki byl puls???? BO jak puls mialas ok 100 to mialas prawo SIE zee czuc...ja to znam doskonale;) codzien mam to samo rano...puls 120/130... I zajoba przez godzine dostaje...tak mi zle,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. No plecki nie bola, ale pachwina nadal na.......a. No nic leze sobie patrze na tv i chipsy zajadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mialam kebabowe grubo ciachane :) dobre byly. A na to wszystko wypilam herbate malinowa. I albo cos się wydarzy, albo poboli poboli i przestanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) dzwoniłam do mojej gin powiedziałam że takie mokro dziś miałam i ten śluz bóle kręgosłupa i krocza kazała mi przyjechać bo dziś przyjmuje zbadała mnie na fotelu powiedziała że rozwarcia nie mam wszystko pozamykane:) ale stan zapalny mam i globulki dopochwowe mi przepisała jedna na noc zrobiła usg wód dużo wszystko ok. powiedziała że mam się oszczędzać mam więcej leżeć nie nosić Amelki itd. a uczucie mokrości i śluz mam przez ten stan zapalny a że krocze boli to normalne ciało się przygotowuje do porodu :) wysłała mnie na oddział na zapis ktg 30 min leżałam później gin co była na dyżurze sprawdziła powiedziała że skurczy nie ma proszę iść do domu :) nie było mnie 3 h mąż był w pracy Amelka została z mama jak wróciłam to cały czas mówiła że mamusiu stęskniłam się za tobą kocham cie gdzie byłaś? nie wiem jak ja wytrzymam bez niej jak będę w szpitalu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogrzebała mi i bardziej mnie boli :( mała tak się rusza :) jedna poszła w końcu spać to druga w brzuchu szaleje :) idę pod prysznic i do spania kolorowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:D zjadlam, czekam az sie woda zagrzeje:) mezusiowi kupilam gre wiec zajety a ja sprawdzam co w swiecie:D godz 21:14 a ja dopiero zasiadlam:D ale jak pisalam energia mnie rozpiera;) zakupy udane:D nabylam te huggisy z wycieciem, do tego husteczki(kosztowaly 1,30 a ja mialam kupon 1 euro off wiec za 30 centow kolejna paczka sie przyda;)) kupilam kolejny kocyk!!!!!!!!!!! 2 butelki, 2 smoczki, 2 biustonosze, pizamke-kolejna do szpitala...zebym chociaz ich tyle tam potrzebowala;) juz nie wiele zostalo na liscie;) zjadlam wielkiego loda!!!!!!!!mniam!!!!torby byly ciezkie-aaaa bo jeszcze sobie buty kupilam:D na lato na koturnie- za 50%!!:D no i nie poszlam po drugiego a taka mialam ochote:D herbatka z lisci malin zakupiona- pani pow, ze w ost 2 tyg nie wczesniej,powiedzialam oczywiscie no i i herbatka bedzie czekac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema z rana!!!! Tak sobie dzis pomyslalam...ze moze my sobie myslimy, ze dziewczyny SIE przeprowadzaja itd...a moze one poprostu JUZ sciskaja swore pociechy??? W koncu dla niektorych to 38 tydzien zaliczony;) Moja dzis cala noc szalala BEZ przerwy...do tego te dziwne bole I skurcze...lojejciun ...bylo galancie* NIE Wiem czy spalam 3 h ( gdyby razem wszystko zliczyc) Teraz siedze I popijam kawke z maszyny* BO cos mnie taka ochota naszla...I zastanawiam SIE kiedy swiatelka swiateczne w oknie wlaczyc...Cale miasto JUZ od tygodnia ubrane...choinki ...wystawy....tylko w domach Jew ze NIE widac....wiec I ja CZEKAM. Mysle ze wlacze je tak NA poczatku grudnia;) Ja dzis jade do kina ...ale przed postaram SIE poszukac tej herbatki z lisci Malin...w sklepie zielarskim? Dziewczyny czy to musi byc jakas spacjalna...czy poprostu powiedziec ze z lisci Malin BEZ dodatkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Mi moja mala też nie dala spac. Tak się wiercila prezyla że aż bolalo, bo tak jak się prezy to skore naciaga i boli wtedy, generalnie ci 1,5 h wycieczka w wiadome miejsce pozniej spac się nie dalo jak już się rozbudzilam spacerkiem do wc. Ale jakoś tak od 6 dalo rade z 2 godz. Co do herbaty to z lisci malin wystarczy powiedziec albo suszone liscie malin No ja też się tak zastanawiam co się dzieje z tymi, ktore się nie odzywaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wstałam na reszcie i cały czas myśle ze dziś sobota, w sumie to nie ma znaczenia bo i tak nigdzie sie nie spieszymy :) Niunia855-------to miałaś wizyte ale przynajmniej wiesz co jest grane ania lody na robiłas mi ochoty tylko ze ja jeszcze przed śniadaniem dziś bedzie ser mozarela i pomidorek jak dla mnie pychota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana :) spałam może 2h tak mnie brzuch bolał że płakałam z bólu mąż się wystraszył chciał na szpital jechać ale nie chciałam bo jeszcze powiedzą że panikuje nadal boli ale mniej może no spa zaczęła działać . pelepetka123- tym się pocieszam że wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeżeli chodzi o kawe i lody, to jedno i drugie uwielbiam w Mcdonald's mialam chyba w 5 mies tak, że specjalnie na kawe jechalam nawet 3 razy w tyg;). Duza z mlekim i do tego lod, ale bez polewy-bo za slodki. Generalnie nie lubie takiego smieciowego jedzenia, ale na kawe i lody to specjalnie mogę nawet isc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudyna213 ja też lubie lody z Mcdonald's i frytki z kfc a na kawe po trafie dużo wydać bo nie ograniczam sie na małej czarnej wiem co dziś bedzie na obiadek frytki z surówką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa musi być duza- jak już to już;) A ja na obiad bede miec ziemniaki i jajeczko sadzone:) sama jestem do poznego wieczora bo mój jakies spotkanie czy szkolenie ma po godzinach wiec nic specjalnego mi się nie chcę robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×