Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Ja tam się ciesze. A to już niedlugo:) troche się boje, bo sami bedziemy. 2 tyg bedziemy razem we 2 z Maluchem, a pozniej sama bede zostawac na cale dnie. Ale kolezanke w ciazy mam, wiec bedzie przychodzic dotrzymywac towarzystwa, bo też na zwolnieniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Grudniówki !!!! Co prawda termin mam jeszcze na listopad, ale wszystko zapowiada się na to, że urodzę w grudniu :) Mam nadzieję , że przyjmiecie mnie do swego grona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam. Kupilam 3szt bo w aptece powiedzieli że nie pozwalaja zakladac, bo krocze musi oddychac. Siostra też mowila że nie mozna, ale na noc wszystkie zakladaly, a przed obchodem sciagaly no bo nie mozna. No coz trzeba se radzic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy witamy i zapraszamy. Napisz cos wiecej o sobie skad jestes, pierwsze dzieciatko, syn czy corcia. A mi wszyscy przepowiadaja że zamiast w grudniu bedzie to listopad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudyna ja mam 5 szt i położna sama kazała kupić tylko ze by to była forma siateczki bo jest jakiś drugi rodzaj i na te sie nie zgadza. u mnie w szpitalu czepiają sie podpasek tylko llignina i kropka :P witamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na imię mam Aśka. Mam 25 lat. Jestem z Marek pod Warszawą :) Chociaż to tylko stan przejściowy , bo na początku listopada odebraliśmy klucze do naszego nowego "m" w Warszawie. Jesteśmy więc teraz na etapie oczekiwania na dzieciątko i urządzania mieszkania. Spodziewamy się dziewczynki - wybraliśmy już nawet imię - Aleksandra :) Jeśli chodzi o mój termin porodu, to wyszedł z tego niezły cyrk. Lekarz ginekolog który się mną wstępnie zajmował obliczył, że termin to 3-11. Później były USG, które wskazywały na przemian, albo 21-11 albo 14-11. W między czasie trafiłam do innego lekarza ze szpitala w którym zamierzam rodzić i ten stwierdził, oburzony, że termin porodu to 21-11 i poprzedni lekarz wprowadził mnie w błąd. Więc ostatecznie termin mam na 21-11, ale szyjka jest zamknięta, rozwarcia brak, czop śluzowy na swoim miejscu, a ja nie odczuwam skurczy. Czasem pobolewa mnie tylko lekko dół brzucha, ale położna stwierdziła, że taki ból to nie ból :) I tak sobie cierpliwie- a właściwie niecierpliwie czekam na tą moją Oleńkę. Torba do szpitala jest już przygotowana. Zawczasu zakupiliśmy wózek, łóżeczko, wanienkę, wszystkie akcesoria i ogólnie wyprawkę. Rodzić będę prawdopodobnie naturalnie - przynajmniej lekarz twierdzi, że nie ma powodu na dzień dzisiejszy kierować mnie na cesarkę. Wybrałam do porodu szpital w Wołominie. Mamy w tej chwili do niego najbliżej - a ja jestem straszną panikarą :) Jeszcze raz witam wszystkie przyszłe mamusie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) jeszcze nie rodzę :) nie odzywałam się, bo teściowie wpadli w odwiedziny wczoraj. Nie było jak. Wczoraj czułam się nadzwyczaj dobrze, zero bóli. Trochę mnie to zaniepokoiło, moją mamę też :) Cisza przed burzą. Dziś od rana bóle menstruacyjne, kłócie w pochwie, bóle krzyżowe. Masakra. Parę razy mnie tak bolało, że myślałam że to już. A więc nastawiam się, że we wtorek idę do szpitala. Mam nadzieję, że wytrzymam do poniedziałku do wizyty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu jestes kolejna ktora ostatnie tygodnie spedza na walizkach. Raz jeszcze witamy mamusie i kolejna dziewuszke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toska nie strasz!!! Bo mnie wczoraj wszystko bolalo, dziś jak narazie tylko kluje, ale moze to faktycznie cisza przed burza. Niby się doczekac nie mogę, ale z drugiej strony się boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tosieńka87 - hehe, książkowa czy nie, już bym chciała rodzić :) Ale domowe sposoby przyspieszenia nie działają na moją córkę. Herbatka z liści malin, mycie podłóg, bieganie po schodach - wszystko wypróbowane. I jedyny efekt to ewentualny kopniak od córy w brzuchu :) To nasze pierwsze dziecko i strasznie się z moim facetem tym wszystkim przejmujemy - czasem myślę , że nawet za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też oczekuje pierwszego dziecka- nasza Basia jak narazie daje niezlego czadu zwlaszcza jak mamusi chcę isc spac. Też duzo spaceruje mieszkam na 2 pietrze, ale mala nic sobie z tego nie robi- tylko ja się mecze bo pozniej wszystko mnie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nową mamusię :) kolejna córeczka :) zażyłam no spe już nie boli tak bardzo :) a mnie energia rozpiera wzięłam się za prasowanie :) bratowa mnie pocieszyła bo mówiła że ją też po badaniu gin też bolał chyba mi moja gin wykrakała bo jak byłam 8.11 to dziwiła się że mi nic nie jest to od tygodnia boli ale dziś mam dobry humor i mam nadzieję że tak już będzie :) dziś mamy jechać po tv może mąż z Amelką będą spać w dziecinnym pokoju :)chodź przypuszczam że będzie się bał mnie zostawić bo w nocy bardzo się wystraszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANDZIA !!!! dziekulski!!!! Szczerze mowiac to wlasnie o TYM sklepie MYSLALAM jako pierwszym ;) 5 minut NA pieszo od domku....Zagladam tam czasem BO MOJ NA silownie ( specyfiki Tupu proteiny ) z tamtad bierze BO SIE oplaca...I czesto maja promocje...Buy 1 get 1 freeeeeeee;););) CZESC ACHA ;) witaj w gronie oczekujacych;) Dopisz SIE do tabelki....o pomarudź razem z nami te ostatnie dni;) Ja wlasnie wypelzlam z pod prysznica...normalnie tak SIE spocilam przy TYM goleniu ,ze szok!!!! SWOJEJ PIPOLONDY JUZ NIE WIDZE ZE 2 mce ;) gole NA chybil trafil I chyba nawet daje rade...tylko to zmeczenie lojjjjjjj Henna zalozona....maseczka I peeling ZROBIONE ;) znowu zrobie SIE NA piekna bulinke ha!!!!! JESZCZE tylko paznokcie ....stopy I DLONIE ...teraz to kurna BEDZIE gimnastyka! IDE ! Zes..aj SIE a NIE daj SIE !!!! Jak to moja Mamuska mawia ;) Niunka I Klaudus...TRZYMAM kciuki ze te wasze bole choc troszke zmaleja ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowa kolezanke:-)) Sylwia ja wlasnie kupilam wczoraj ta co jest jako 1 w linku- 50 torebek:) Pani tylko pow, ze od 38 tygodnia;) ja dzis w sumie nadal dobrze!!!chociaz wstajac w nocy i rano czulam miednice- takze nie ma tak dobrze jak wczoraj;)ale teraz jest bezbolowo, normalnie- malutki kopie:) Ja te majtki jednorazowe mam na liscie ze szpitala. Juz zostalo tylko kilka rzeczy dokupic:D zamowilam dzis zamrazalke- jutro rusza produkcja pierogow!!trzymajcie kciuki cobym dala rade;) bo czasem checi to za malo;) a Wy wiecie, ze tu nie ma zadnych przyslugujacych dni wolnych z okazji narodzin dziecka dla ojca!!!😠 ja bylam pewna , ze sa 2- ale to zalezy od pracodawcy - prawo nieczego nie gwarantuje, no i u mezusia w pracy nie ma nic, zwykle wolne musi wziac:O no nic to bylam w bledzie przez dluzszy okres czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój już wszystkiego też się wywiedzial. 2 dni dodatkowo. Już chlopakom w pracy powiedzial że 2 tyg po porodzie go nie bedzie, pozniej wroci na koniec roku, papierkowa robota inwentura itd. I na 2tyg tacierzynskiego idzie;) także teraz korzystaja że jeszcze jest bo nie wiadomo kiedy zadzwoni że zostal tata:) A wlasnie, wam też cierpna nogi jak lezycie nawet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś dzięki kochana że trzymasz kciuki :) dobrze że chodź ty dbasz o siebie i tak trzymaj bo mi ostatnio się nie chce :( może bratowa zetnie mi włoski bo już długie mam mówiła że będzie mi wygodniej :) a mąż mówił żebym nie ścinała bo tyle zapuszczałam :) sama nie wiem co robić :) kończę właśnie prasowanie muszę zdążyć przed mężem bo będzie zły że w nocy się źle czułam a teraz za prasowanie się wzięłam mama już krzyczała że zwariowałam hehe dobrze że na razie mnie nie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia Ja scielam wlosy, nie mialam dlugich, ale skrocilam, bo uznalam że bedzie mi latwiej, bo zwiazac się nie dalo, a teraz mam latwiej do ogarniecia się. Ale jeżeli masz na tyle dlugie, że mozesz zwiazac, to ja bym tylko troszke podciela-odswiezyla fryzurke,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja też mam termin na grudzień 18 :) podpatruje czasem wasze forum i tak napisałam :) siedze także na drugim forum grudniówek ale czułam się tam taka odsunięta i przyszłam się pożalić do was :D :D:D a tu śmiesznie macie :) Może kilka słów o sobie nazywam się Sylwia mam 24lat jestem z Katowic to moja pierwsza ciąża i bardzo się wszystkim stresuje. Będziemy mieli córeczkę Viktorię.Tak mało czasu zostało... chciałabym aby to było już :) Ja także jak niektóre z was ostro "walcze" w domu sprzatam,myje,prasuję aby się tylko zaczęło a tu nic :D nic mnie nie boli tylko mała od czasu do czasu się powierci. Ide robić obiadek :))) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy kolejna mamusie i coreczke;) jeżeli chcesz mozesz dopisac się do naszej tabelki- jest gdzies pare stron w tyl:) kazda z nas już się nie moze doczekac aby przytulic swoje Malenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OCZEKUJACE---->(W DWUPAKU) Natalia261985.............26......Wojnicz........37(M).. ... ..02-12-2011 Onk3(Magda)..............36......Osiek............37(K). ......02-12-2011 Starbuck80................31......Warszawa......37(K)... .....04-12-2011 Ewelina_83.................27.......Oświęcim......37(M ).......06-12-2011 Tosieńka87...............24.......Katowice.......37(M).. ......06.12.2011 Ewa1311....................31.......Puławy.........37(M ).......07-12-2011 nika 29.......................29...Warszawa........36(M)..... .08-12-2011 klaudyna213................25.......Poznań........36(K ).......11-12-2011 Mama FILIPKA(Wiola)....19.......Norwegia.......35(M).......11-12 -2011 Dolarka5(Martyna).......23........Łódź...........35( M). .....12.12.2011 TakaBasienka87..........24........śląsk............35( M)......12.12.2011 Niunia855(Paulina)......26.......Tarnów...........36(K) .......12-12-2011 mamazuzki76(Monika)...34.......Świecie...........35(M) ....15-12-2011 elizka_84...................27......Gdańsk.........35(M) ........16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32......UK...............36(K) ........17-12-2011 pelepetka123(Ania)......28.......Kraków..........36(K). ......18-12-2011 karolkajolka..............26......ok Szczecina.....33(M).......18-12-2011 ollakoziol(Olka)..........24......Częstochowa....34(K) .......24.12.2011 a co tam(Ania).............28......D-ca..............34(M)...... 29-12-2011 sylwestrowe(Ania)......28........opole...............34(M )....31-12-2011 kasztanka1 (Sylwia)....24........katowice..........36(K).....18-12-2011 SWIEZO UPIECZONE MAMUSKI (ROZPAKOWANE) Asia GB....29...Opole...35(K)...02-12- 2011...Pola-->01 /11/2011(CC) olcik777...26...Kraków.27(K)..09-12-2011....Antosia--->< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunka!!!! Zrob co chcesz z wlosami...obys NIE zrobila takiego bledu jak ja ;) mialam prawie do pasa...najpierw scielam do lopatek w 4 Mcu BO mi bardzo wychodzily...a potem w 5 wygolilam boki prawie NA zero ;) najpierw 9 mm a potem 3 mm ;) TAKZE NIE zrob tylko tego! Teraz CZEKAM az odrosna...pewnie ZA 3 Lata hahahaha...clay czas przepsaka BO takie 5 cm boki to stercza jak druty we wszystkie stony;) wygladam rano jakby piorun w rabarbar strzelil.... ANECZKA u nas tez te majty obowiazkowe....ja kupilam 20 ....siateczkowych ( to jest bawelna specjalna przepuszczajaca powietrze.... KASZTANKA ;) wal do nas smialo...jak masz OCHOTE ;) Wiktoria ...to od zwyciestwo...;) sliczne imie...Moja siostra przyrodnia MA Wiktoria NA imie...ale ja wolam NA nia Wićka ;) a ja mam NA imie Sylestra ;) sylwka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy Wy tez tak macie ze maluszki w srodku wykonuja taki dziwne trzesiania....? JAKBY im zimno bylo? BO ja oczywiscie doszukuje SIE problemu...ale zapytac NIE zaszkodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasztanka1 witaj w klubie wielorybków jakoś jeszcze pływamy choć nam już ciężko:P dziewczyny jak ważyłam sie w przychodni to 67,5 a w domu 65,5 czy ta różnica to ubranie aż sie zdziwiłam sylwia mi sie ostatnio zepsuła golarka i jak sie goliłam maszynką to wyszłam taka zmęczona jak bym maraton przebiegła :) a tak wogóle to czy krem do depilacji można stosować bo niby nie pisze ze nie wolno a ja dostałam takiej wysypki :Opo golarce ze chętnie bym okolice bikini kremem potraktowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra pazurki mi wyschly...teraz die jakas kolorowa tapete NA buzie wrzucic ;););) zagladne do Was po seance w kinie;) I po tesco....muaaaaaa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek Ja tak mam. Takie jakby drgawki miala, a mi brzuch się trzesie. Wiec albo jest wszystko ok, albo obie jestesmy inne:) A ja chodze i zajadam co się da, ale i tak dochodze do wniosku że to nie to i chyba do sklepu bede musiala zejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Asia i Sylwia :) Im nas więcej tym weselej :) Wiecie co dziewczyny, ja bym tak bardzo chciała wziąć od Was trochę tych bóli, bo jak nie boli, to znaczy że nic się nie dzieje, a ja bym juz tak bardzo chciała. Ileż mam chodzić z tym rozwarciem na palec :) Piszecie że boli jak na okres, a ja nie mam pojęcia jak to jest, bo mnie nigdy nic a nic nie bolało :( Podoba mi się teoria, że poród to boli 10x bardziej niż przy miesiączce, bo u mnie 10x0 daje nadal 0, więc wychodzi na to, ze urodzę zupełnie bezboleśnie :P. Ja dzisiaj musze odbębnić drugą wizytę położnej środowiskowej i znowu będę słuchać głupot w stylu, żeby dziecku myć pupę ciepłą wodą a nie wycierać chusteczkami, które sa zimne... Mam zamiar jej dziś powiedzieć, że spotkamy się następnym razem dopiero jak urodzę, ale problem w tym, ze ona jest bardzo nachalna (chyba im płacą od każdej takiej wizyty), a ja z kolei zbyt uległa, więc trzymajcie kciuki :) Ciśnienie mogę sobie sama mierzyć, a póki maluch się rusza, to znaczy że tętno jest, więc nikt nie musi mi brzucha jakąś trąbką osłuchiwać :) Kasztanka, gdzie zamierzasz rodzić? Ja co prawda nie z Katowic, ale tam się wybieram rodzić, dokładnie to na Łubinowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×