Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Mnie w aptece dała plastry, bo powiedziała, że działają tylko miejscowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja miewałam ją czasem tak do wieku 27 lat, a potem... ani razu! Dopiero mi przypomniałyście! Ja zawsze stosowałam VRATIZOLIN albo HASCOVIR - też drugi nawet lepszy. Ze sposobów domowych - ale nie do końca mnie przekonujących, przyłożyć przekrojony ząbek czosnku (naturalny antybiotyk) albo mocno fluorowa pasta do zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:)a WY? chwila luzu:)mezus skoczyl do pl sklepu i kupil pyszna wedline i kielbase krakowska sucha-ktora nigdy tak dobrze nie smakowala:)haha i tu niespodzianke mi zrobil- kielbase wiejska-ale kurcze lubie wiejskie juz naprawde skosztowalam wielu ale ta jest przepyszna!!!! taka "prawdziwa" i nawet nie jest rowniutka tylko taka krzywa i miejscami grubsza:) no cos pysznego:) i pyszne bulki!!!takie to "zwykle" a tak cieszy!!!!!!!!!!!!!:D milego wieczoru dziewczyny!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem! Właśnie czekamy z Moim na zdrową, lekką, dietetyczną... Zbilansowaną.... PIZZUNIĘ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To poszalałyście :D Same lekkie kolacyjki. a ja bym sobie też bułeczkę zjadła z krakowską mniaaam. Ale pewnie zjem mega zdrowe paróweczki gucie z musztardką i chlebek z masełkiem :D Pizzą też nie gardzę. Jadłam wczoraj. ło matko :O Wiecie? rusza mnie ostatnio twarożek almette. Chyba sobie zakupię rano z bułeczkami na śniadanko do pracy. Ewa ja u siebie w aptece nie kupię tego kremu co Ty. poszłam dzisiaj co prawda tylko do jednej apteki bo reszta daleko i jak już przeczytałam z kartki co chcę to baba wywaliła na mnie oczy i nie wiedziała o co mi lata 😭 szok no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój poleciał mi do tesco po świeże bułeczki :D i zrobi mi kanapeczki z wędlinką serkiem pomidorkiem, ogórkiem i szczypiorkiem :D Pożaliłam się, że o mnie nie dba i powiedział, że już leci w podskokach :D Kurcze a ja gruba się robię zauważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hj kobitki, Ja się melduję z rana. Dobiłam dzisiaj do roboty o 6,50 :D Mam już kawkę i zabieram się do pracy. Jak się trochę obrobię to pooglądam sobie ciuchy ciążowe na aukcjach :D muszę coś nabyć dla siebie. Kurcze nie wiem co kupić 6 latce na urodziny :O Masakra dosłownie.... W tych pet shopah, litte shopach i wszystkich duperelach już dawno się zgubiłam 😭. Na dzień dziecka dostała grę "Skaczące małpki" i trafiłam super. A teraz?? Może rolki? Macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie już się chce do domu :O Dobrze, że to już jutro piątek. Olcik do kiedy chcesz pracować? Jak długo sie da? Też kawę poproszę Eliza, jakaś zmulona jestem. Niby się lekko ochłodziło i lepiej sie spało w nocy to się nie wyspałam. Wiecie co? jestem maniaczka kupowania butów. Wczoraj kupiłam trzecią parę sandałów :O Na szczęście każda jest inna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamazuzki - ja tez nienajlepiej spałam - wiercilo sie to nasze młodociane starsznie. Chyba czas do innego pokoju przeniesc sie ze spaniem. Tylko nie bedzie mi sie chcialo strasznie chodzic taki kawal sprawdzac czy sie nie rozkopała... Ciezka decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ostatnio z mezem rozmawialismy ze najlepiej przeniesc sie latem zeby potem nie kojarzyla pojawienia sie drugiego malucha z nasza przeprowadzka do innego pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja byłam na zakuokach, kupiłam truskawki, jak co dzień:P dziś już po 5 zł kilogram:) Racja Eliza, musicie teraz pomyśleć nad przeprowadzką bo później mała poczuje się odrzucona. także im wcześniej tym lepiej:-)wiem bo sąsiadka miała taki problem ze starszym synkiem, no i były problemy, płacz itd;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuuuuufffffffff.... Ale dzień! Miałam urwanie gwizdka w pracy, dlatego siedziałam cichutko. Teraz muszę zmykać odebrać wyniki moczu, odświeżyć się przed wizytą i do gina. Będziemy oglądać Dzidziola! Obiecuję odezwać się wieczorem i zrelacjonować wrażenia! Buziaki i pozdrowienia dla Wszystkich Grudniówek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia u nas truskawki jeszcze po 8 zł. W jakimś drogim regionie mieszkam :O Elizka ja też myślę, że lepiej wcześniej. Potem może się włączyć syndrom "odrzuconego dziecka". Często zresztą starsze dzieci przy drugim się uwsteczniają. Chcą być bujane na rączkach i wożone w wózeczkach. U ciebie różnica niewielka będzie ale u mnie 6,5 lat. Aż się boję jak moja Zuza zażąda usypiania na rączkach :O Będę miała ręce jak goryl :D Ewa opowiadaj jak tam Dzidziol? Ja nadal szukam tego kremu. Jestem zniesmaczona normalnie. Dzisiaj obskoczyłam następną aptekę i ni ma!! 😭 Na jakimś zadupiu mieszkam :O Będę zamawiać Emolium i inne bajery przez alegro ale tego kremu na alegro nie widziałam.... Ale zaczęłam oglądać spódnice ciążowe. Są nawet w przystępnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to faktycznie u mnie truskawy w dobrej cenie są:) wczoraj sie przejadlam wieczór wlasnie nimi i dzis mnie troche wymeczyło w łazience;/wymiotowalam niestety;/ale juz jest ok, juz mnie nie muli:) no własnie, Ewka ja tez czekam na jakis opis wczorajszej wizyty..;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM! JESTEM! Przepraszam, ale naprawdę mam dużo roboty ostatnio! A do tego pół nocy nie spałam, tak mnie nawalał łeb! O 2giej w nocy pełzałam za Apapem i do tej pory mi nie przeszło! Ale to wszystko przez nadmiar wrażeń... Dostałam pracownicę, którą mam przygotować do zastępstwa za mnie... Ale Wy pewnie nie o tym chcecie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tak... Było super hiper świetnie zajebiście cudownie kosmicznie! Z Dzidziuchą wszystko w najlepszym porządku i ze mną też. Wizyta trwała dobre 45 minut, z czego USG z 30. Wszystko wyoglądaliśmy. Nawet paluszki policzone! Przezierność 1,5 norma do 3. Tętno 161 też w normie. Wielkość obywatela od główki do dupci 67 mm. Termin z USG wynika na 9.12.2011, ale Pan Doktor powiedział, że przy tak małej różnicy zostajemy przy 7.12.2011. Malutki Obywatel/Obywatelka na początku sobie spokojniutko drzemał w pozycji z rączkami złożonymi jak do modlitwy i nóżkami prawie po turecku! Lekarz spokojnie sobie go pomierzył, a potem trzeba było, żeby się Maleństwo trochę poruszało... I tu był problem! Bo charakter po Dziadku chyba - nic na siłę. Lekarz naciskał, potrząsał tą końcówką i brzusiem... A tu nic! Ani drgnie... W końcu kazał mi się na bok położyć i wtedy tak trochę nacisnął... No i wtedy się Maniunie wnerwiło i z takim fochem się zaczęło wiercić, że jaja. Ale to dosłownie z fochem! Nawet główką kręciło na boki! Wtedy się ładnie przezierność udało złapać... No wszystko w najlepszym porządku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa to zupełnie jak u mnie maleństwo leniwe i wiercić sie nie chciało u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowiedziałam się też kilku istotnych rzeczy: 1) na moje zatrzymywanie wody i obrzęki nie ma innej metody niż odstawienie soli i picie dużej ilości wody + ruch (nie wolno siedzieć dłużej niż 2h bez przerwy, potem chociaż 10 min spacer) 2) to mit, że suplementy witaminowe zwiększają masę urodzeniową, będę brać Matruelle codziennie, bo chodzi o dostarczenie jodu - jeśli nie chcę łykać suplementu codziennie, to Pan Doktor zaproponował mi receptę na Jodid, bo suplementacji jodu nie wolno zaniechać 3) żeł położniczy Dianatal jest w fazie testów w klinice, w której pracuje mój gin i można z niego skorzystać za friko, natomiast nie jest to żadne cudo i raczej siła reklamy niż jakakolwiek skuteczność, zdanie mojego doktora jest takie, że nie zaszkodzi, ale też cudów nie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeziernosc 1,2 u mnie wiec podbnie mamy ciekawe kiedy o płci sie dowiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super że wszystko ok:) gratuluje:) mówisz że ten żel nic specjalnego;/ a już myślałam że sobie w jakiś sposób pomogę przy porodzie, nawet mężowi już mówiłam że poród może być łatwiejszy. Reklama potrafi człowieka kupić;) dobrze że już wiemy co nieco jaki to "hit";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dziewczyny, ja zaczynam się uczyć do egzaminów bo już mało czasu mi zostało. Zajrzę wieczorkiem zobaczyć co słychać. Miłego dnia Grudnióweczki!:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda To zależy, w którym dniu robiłaś przezierność. Ja dość późno 13 tydzień i 1 dzień. Gin stwierdził, że jest bardzo wąska, jak na ten czas i był bardzo zadowolony. Kość nosowa też pięknie uwapniona. W ogóle - wykluczył wszelkie nieprawidłowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Pomocy! Co ja mam zrobić, żeby ten łeb mnie przestał boleć? Ja już nie wytrzymuję. Rozsadza mi nasadę nosa, prawe oko i z tyłu głowy potylicę... Już nie wiem, co mam ze sobą zrobić! Ten apap w nocy gówno mi pomógł. Apap w ogóle nigdy na mnie nie działał, więc szkoda pchać w siebie tablety. Może jakąś lekką kawę sobie wypiję? Też się boję, że będzie jeszcze gorzej... Macie jakieś sposoby, żeby sobie ulżyć? Mam wrażenie, że mam całe zatoki spuchnięte od środka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×