Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

no mysle, ze masz racje:) dostalam rozpiske juz z HSE (pow, ze cos jak zus/fundusze, no nie wiem cos na wzor) i do 20 tyg nic za bardzo sie nie dzieje a potem to juz co chwile cos a to szpital a to pani doktor a od 36 tyg co tydz szpital;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz! Tam naprawdę wg mnie jest to lepiej rozpracowane niż u nas w Polsce. :) Ja nie chodzę "państwowo" to nie użyję tych wszystkich uroków, ale współczuję tym, co muszą... No i poród czeka mnie w państwowym szpitalu w Polsce - nie zamieniłabyś się. Gwarantuję Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloooouuuuuuuuu! Jest tu kto? Słuchajcie! Mam pierwszego niepokoja większego! Zaczyna mnie pobolewać brzuszek dołem! Nie wiem, czy podziębiłam pęcherz, czy to od siedzenia przed kompem! Tak naprawdę niefajnie mi się "spina" podbrzusze... Oj nie wiem, czy jutro nie polecę do gina! Miałyście tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hautamer
Witam, chciałabym się przyłączyć też mam termin na grudzień. W pierwszy dzień świąt - tak jako prezent pod choinkę, wyczekany i wymarzony. Jestem teraz w 13 tyg. i czuje się cały czas dobrze, więc zaczynam sobie wkręcać, że może coś jest nie tak. Mój mąż to kwituje zbyt dużą ilością czasu na myślenie. Od dziś postanawiam regularnie wymieniać się z wami doświadczeniami i przypadłościami ciążowymi ;-) Gratuluje Wam wszystkim w ciąży i trzymam tak samo mocno kciuki jak za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy serdecznie Kolejną Grudnióweczkę! :) Hautamer - jak masz ochotę to dopisz się sama do tabelki, a jak nie to podaj dane, a ja Cię wpiszę. Mąż ma rację! ;-) Ja też się tak zastanawiałam, czy to normalne, że czuję się świetnie, nie wymiotuję, nie mam mdłości, mam apetyt i nic mi nie dolega... Dokładnie tak samo sobie wkręcałam, że coś "musi" być nie tak. Miałaś już USG prenatalne? To powinno Cię uspokoić. Mnie pomogło, jak lekarz powiedział, że wszystko w najlepszym porządku. Widocznie te opowieści o koszmarnych objawach i dolegliwościach ciążowych są troszkę przesadzone i nie dotyczą każdej ciąży. Człowiek ma taką dziwną tendencję, że lepiej zapamiętuje negatywne informacje... Opowiedz nam coś o sobie Hautamer. Co porabiasz w życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia261985............26........Wojnicz...........15..... ......02-12-2011 Onk3(Magda).............36........Osiek..............15.. .........02-12-2011 olcik777...................26........Kraków............. 16...........04-12-2011 Ewa1311...................31........Puławy.............1 5 ...........07-12-2011 klaudula213..............25........Poznań..............1 3 ..........11-12-2011 mamazuzki76(Monika)..34........Świecie............13.... .......15-12-2011 elizka_84.................27........Gdańsk.............1 3..........16-12-2011 doo(Dorota)..............36.......MałyGarc...........13. ..........17-12-2011 nutkaaa86(Paulina).....24.......Dąbr.Górnicz.......9... .........21-12-2011 a co tam(Ania)...........28.......D-ca.................12........ ...26-12-2011 Oleenka_KR(Ola) .......30........Kraków.............10...........12-2011< br /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny dawno mnie nie było a to dlatego że mi topik zginął nie miałam go w ulubionych i nie mogłam odnaleźc ale dizs własnei to uczyniłąm ja siedze juz na chorobowym troche nudy ale jak sobie przypomnie fatalny dzien ostatni moj w pracy to juz wole sie nudzić w domu wczoraj jak siedziałam rpzy kompie tak mi sie słabo zorbiło że sozk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda A co się działo w pracy? Stresy jakieś? Czemu jesteś na chorobowym? Potrzebowałaś już odpoczynku, czy coś się działo? Napisz więcej, co tam u Ciebie, bo się martwię trochę. Tak jakoś smutno piszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja paranoja na dziś: WSZYSCY MI MÓWIĄ, ŻE MAM OGROMNY BRZUCH! No i dobra! Bo mam! Bo sama widzę, że jak na 16 tydzień ciąży, to jest dużo za duży... i co ja na to poradzę? Może mam wzdęcia? Nie wiem. Mam wystający jak piłka do przodu duży brzuch! A może to dlatego, że jestem niska i zawsze byłam drobniejsza i teraz jest duży kontrast? Nie wiem! Aż się zapytam mojego lekarza, czy mój brzuch jest nienormalnie duży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha oj Ewcia, Ewcia!!! a mojej szefowej dalej nie ma, a dzis pelne 12 tyg:) wczoraj przyjechal szef ktory normalnie urzeduje w innym biurze no i widzialm jak mnie zmierzyl wzrokiem no ale nic, poszlam do kuchni na lunch za chwile i on sie zjawil i pyta how r u itd no i ni z gruchy ni z pietruchy pyta mnie co w zyciu prywatnym:D no to mowie, ze jestem w ciazy a on oooo wiedzialem, widzialem!!!ale nie chcialem od tego zaczac bo ostatnio spotkalem kolezanke, gratuluje jej ona oczy no to mowie, ze w ciazy, ze fajnie a ona na to, ze przytyla i jest wlasnie na diecie:D:D:D hahaha no i chcialm znow tej samej wtopy zaliczyc:D:Dhahaha Magdaleno- co sie dzieje? wszytsko ok? czy cos powazniejszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania No i co? Super wyszło! Chyba zadowolona jesteś, że w ten sposób informacja została "ujawniona"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hautamer
Podam dane do tabelki więc proszę mnie tam dopisać, jeśli możesz: Aga 30 Trójmiasto 13tydz. 25 grudnia 2011r. A co porabiam jestem jednym z tych szczęśliwców, którzy teraz wypełniają miliony, a nawet miliardy papierków, niektórzy bardzo liczą na te papierki i chętnie po nie w środę przytruchtają, inni będą się starali tego uniknąć, ale nie narzekam mam mniej czasu na głupie myślenie. Jak już się uporam z papierkami to zaczynam ustawowo przypisany urlop wypoczynkowy. Teraz uciekam obowiązki służbowe wzywają. Pogodnego dnia dla Was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY! Kiedyś któraś (przepraszam, ale nie pamiętam która) chciała namiary na krem tonujący Pharmacerisa, który ja używam: http://allegro.pl/eris-pharmaceris-f-spf20-tonujacy-krem-limitow-01-i1645681385.html#gallery http://allegro.pl/eris-pharmaceris-f-spf20-tonujacy-krem-limitow-02-i1645681493.html To jest dokładnie ten krem. Ja przepłaciłam oczywiście w zwykłej aptece, ale następnym razem kupię na allegro. Używam i jestem bardzo zadowolona, bo szybko i przyjemnie. Robi za krem nawilżający, podkład i filtr UV w jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka- a no-jakos tak "gladko" poszlo:) zadzwonil dzis jakis nie fajny klient i tlumacze, tlumacze a ten swoje i mi sie cisnienie juz podnioslo, ton wyzszy, barw juz nabralam;) a kolega kolo mnie: przelacz do mnie, Ty sie nie mozesz stresowac:D:D haha ide cos zjesc za chwile, ale mialam jablko i takie bylo slodkie, bleeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Agę (Hautamer) w naszym gronie! Natalia261985............26........Wojnicz...........15..... ......02-12-2011 Onk3(Magda).............36........Osiek..............15.. .........02-12-2011 olcik777...................26........Kraków............. 16...........04-12-2011 Ewa1311...................31........Puławy.............1 5 ...........07-12-2011 klaudula213..............25........Poznań..............1 3 ..........11-12-2011 mamazuzki76(Monika)..34........Świecie............13.... .......15-12-2011 elizka_84.................27........Gdańsk.............1 3..........16-12-2011 doo(Dorota)..............36.......MałyGarc...........13. ..........17-12-2011 nutkaaa86(Paulina).....24.......Dąbr.Górnicz.......9... .........21-12-2011 Hautamer(Aga)..........30.......Trójmiasto..........13............25-12.2011 a co tam(Ania)...........28.......D-ca.................12........ ...26-12-2011 Oleenka_KR(Ola) .......30........Kraków.............10...........12-2011< br /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka O widzisz! Plus dla Kolegi! Ja akurat w tym tygodniu nie mogę się nadziwić, ile mam w firmie nowych koleżanek! Od kiedy jestem w ciąży czuję się "przyjęta do stada" młodych kobietek, które już są Mamusiami. Do tej pory, jako 31letnia bezdzietna - taka trochę byłam "inna"... Teraz mnóstwo dziewczyn, z którymi przez poprzednie 6 lat pracy zamieniłam kilkanaście słów, przychodzi, dopytuje, interesuje się, udziela życzliwych porad - ale naprawdę życzliwych... I mi sekunduje... I tak jakoś naprawdę sympatycznie się zrobiło.... Dodam, że w mojej "firmie" pracuje ponad 500 osób i jednak większość chyba to kobietki... w tym dużo młodych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania My wczoraj z Mężem poszliśmy sobie do knajpki na obiad. Monsz wybrał barszcz z kołdunami, pstrąga z patelni, fryty i zestaw surówek, a ja rosołek z makaronem, udziec drobiowy z grilla w sosie tzatziki, fryty i też zestaw... Jak nam Pani przyniosła, to byłam gotowa zjeść i swoje, i jego... Jakież było pyszne! Jakie wypasione! Jakie "czyste"! Nawet fryty nie ociekały tłuszczem tylko wyglądały na "wypieczone"... Chętnie bym dzisiaj znowu tam zawitała, ale... Monsz zapowiedział, że mamy gulasz wołowy, kopytka i sałatę z rzodkiewką szczypiorkiem i śmietanką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astoria1985r
A ja na 3 grudnia mam termin urodzin moich bliźniaków :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzmi fajnie:-)) sluchaj te golabki co robilam...ani jednego nie zjadlam, otworzylam piekarnik i koniec!!!!!!!!!!!!!!!!ten zapach.................nie wiem czy to golabki czy mieso wolowe..(zawsze tylko z wieprzowym robilam) ale na najblizsze kilka m-cy za golabki dziekuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astoria1985r
przrpraszam, zjadłam dwójkę - mój termin to 23 grudzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia nic misie nie działo ale juz sie tak umówiłam z lekarką że jak teraz pójde na wizyte to chce juz pochorwac po prostu odpocząc a w sotatni dizen mojej pracy od szefowej usłysząłm ze wsyztsko robie źle że tak skopałam decyje ze kurde ona niem pójdzie do pudła chyba za moja decyje i podpisaną przeze mnie no ale wole nie myslec o pracy w domu jest lepij co prawda nudze sie wszystko robie wolniej dzis pryzjeżdza facet zakałdac mi rolety w pokojach byłam w banku w sklepie i jakos zleciło od kolezanek wiem na bieżąco co sie w pracy dzieje a wiesz ja też brzuch ma wilki jakis zaokraglił mi sie juz ale typowych objawó ciązowych nei mam wymitów, mdłości, smaków itp nic mi moje dziecko nie dokucza oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ia niezła wtopa z ta koleżanka co sie odchudzała eheh tak nieraz jest własnie kiedys znowu czytałam historie jajk opiekunka przyprowadizła dziewczyne chyba z domu dizecka na badania bo dziewczę było w ciązy ale opiekunka miała brzuch wielki wiec lekarz nic tylko jej sie kazął kłąść do badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Astoria1985r witaj Kochana Podwójna Grudnióweczko! Podaj jeszcze tylko (jeśli chcesz) Twoje imię i skąd jesteś. Dodać Cię do tabelki? Zostajesz tu z nami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadlo mi A miało być Ania w poprzendim poscie a Ewa mam pytanko wyczytałam ze bierzesz mantrulee witaminy ja tez je mam ale na drugi miesiac chyba zmienei są wielkie takie i czkeowaldowe za nic nie moge zniesc tego zapachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astoria1985r
Pewnie że zostaję z Wami :) Mam na imię Malwina, jestem ze śląska :) Odnośnie gołąbków to tez ich nie jem. Mam po nich rewolucję w żołądku, okropne wzdęcia... Tylko w ciąży tak na mnie działają.. Strasznie to męczące..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda To faktycznie dość nieeleganckie zachowanie wobec kobiety w ciąży - Twoja Szefowa zachowała się kompletnie "nie na poziomie"... I masz rację z tym zwolnieniem. Dobro dziecka i zdrowie jest teraz najważniejsze. Ja pewnie też bym chciała zwolnienie, ale mam planowy urlop 3 tygodniowy od poniedziałku, więc nie ma potrzeby... Moja Szefowa początkowo zachowywała się dość tak... no też nieładnie, jak się dowiedziała o mojej ciąży - chyba faktycznie ją trochę ta wiadomość zaskoczyła i przybiła. Ale teraz w miarę upływu czasu i coraz większego brzuszka, jestem mile zaskoczona. Obym nie zapeszyła! Ja na ten urlop zaplanowałam też nadrabianie wszystkich zaległości porządkowo, mieszkaniowo, kosmetycznych... Nie wiem, jak ja to wszystko zdążę w 3 tygodnie - takie plany ambitne... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda Biorę Matruelle i już na nich chyba zostanę. A co do zapachu! No zadziwiłaś mnie! Bo mnie on właśnie najbardziej przekonał! Dla mnie one pachną gorzką czekoladą! Są wielkie - to prawda, ale bardzo śliskie i łatwe do połknięcia. Ani razu nie miałam problemu z połknięciem i czuję się po nich bardzo dobrze - jak pisałam, nawet mi trochę apetyt zmalał... Mój lekarz je poleca, bo jako jedne z dwóch dla ciężarnych są przebadane jak leki i mają "pewny" skład. Elevit i Matruelle - reszta to tylko suplementy diety i nie są tak dokładnie przebadane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wielka buźka dla Astorii 1985(Malwiny)! Witaj nasz Twixiku! Natalia261985............26........Wojnicz...........15... .. ......02-12-2011 Onk3(Magda).............36........Osiek..............15.. .........02-12-2011 olcik777...................26........Kraków............. 16...........04-12-2011 Ewa1311...................31........Puławy.............1 5 ...........07-12-2011 klaudula213..............25........Poznań..............1 3 ..........11-12-2011 mamazuzki76(Monika)..34........Świecie............13.... .......15-12-2011 elizka_84.................27........Gdańsk.............1 3..........16-12-2011 doo(Dorota)..............36.......MałyGarc...........13. ..........17-12-2011 nutkaaa86(Paulina).....24.......Dąbr.Górnicz.......9... .........21-12-2011 Astoria1985r. (Malwina)..30....Śląsk.................13.........23-12-2011 Hautamer(Aga)..........30.......Trójmiasto..........13.. ..........25-12.2011 a co tam(Ania)...........28.......D-ca.................12........ ...26-12-2011 Oleenka_KR(Ola) .......30........Kraków.............10...........12-2011< br /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×