Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Chyba po warunkiem , ze bedzie stary ;););) Napewno bedzie pyszny....Ja dzis Dorsza Zjadlam ;) ale nie byl jakis wowwww....bez rewelacji ,ze tak powiem ;( To bylo godzine temu x;) wiec juz sie znow glodna robie....nie MA jak to ciaza:):):) oj papac to bym papala non stop ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwucha Oj i ja nie mogę narzekać na apetycik! Wszystko mi smakuje! No może prawie... Dorsz akurat nigdy mi nie podchodził, bo się raz nim okrutnie zatrułam i mam uraza. Dzisiaj będzie makaron sojowy z wołowiną w takim razie... W ogóle jakiegoś doła łapię. Jestem rozczarowana tym urlopem w biegu. Chyba muszę jeszcze sama sobie dać urlop od pozapracowych obowiązków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! Kobieta zmienną jest! A jednak będzie zapiekanka makaron kokardki szpinak pomidor łosoś! I sosik czosnkowy do tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula Jak wrócisz to napisz, jak tam koncert. U nas w sobotę Maryla Rodowicz. ;) Trzeba będzie pójść i się lokalnie rozerwać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna!!!! Wrocilam z tesco ;) przesadzilam 3 kaktusy...I znow jem...I to nic zdrowego ;( wrrrr Ciasto bananowo /karmelowe ...ale tylko kawaleczek...kawalatek.....I popije troszenke coca-cola...tak troszenieczke...a od jutra juz sobie obiecuje I Tobie moja Kruszynko w brzuszku....bede grzeczna...slowo ... Malo tego czytam co ta nasza Ewcia pisze...I Łososia tez bym juz zjadla...Jezusienku jak tak dalej pojdzie to mowcie mi HIPOPOTAM ;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwucha Zajadaj zajadaj! Trzeba zajadać! Z czegoś się te kosteczki i cała reszta kruszynki musi budować! Małe grzeszki od czasu do czasu są lepsze niż wieczna frustracja, że "nie mogę tego" "nie mogę tamtego"... BEZ PRZESADY! Prawdziwe nie mogę dotyczy tylko surowizny, jedzenia niewiadomego pochodzenia, leków, chemikaliów... tak naprawdę większość normalnych pysznych rzeczy wolno nam jeść! Nie wydaje mi się, aby uczucie głodu Mamuśki było obojętne Dzidziowi! Jak Ty jesteś głodna i zła, to Dzidzio czuje Twoje emocje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny.;* Nie było mnie trochę, mam teraz troche zajazd na uczelni ale juz bliżej niż dalej konca nauki. mam pytanie... ile do tej pory przytyłyście? ja jem co chwilę coś, może nie jakieś ogromne ilości ale podjadam. No i 5 kg do przodu do tej pory:/ waże już 60:( nigdy jeszcze tyle nie ważyłam;) brzuchol rośnie, z dnia na dzień wiekszy;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka Ja przed ciążą ważyłam 59 kg. W tej chwili 64. Powiem Ci szczerze - dopóki lekarz nie mówi, że za dużo, to nie ma co panikować. Każda kobieta w ciąży tyje inaczej i w swoim własnym tempie. Grunt, to żeby nie jeść za dużo "śmieci", a raczej zajadać się rzeczami zdrowymi. Te które mają mdłości i wymioty najczęściej spadają na wadze na początku, a potem intensywniej odrabiają straty. Ja nie miałam tych objawów w ogóle, dlatego skoczyłam 5kg w I trymestrze, ale od 3 tygodni waga stoi w miejscu. Być może jest to związane też z rzuceniem palenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wszystko to samo co Ewcia ;) plus 1 kg ;) Za ok 11 dni lece do Polski...mamuchna juz mi kopytka zapowiedziala...wiec ..napisze Wam lie bede miala na plusie po 3 tyg pobytu na mamusim garnuszku ;) Jedno jest pewne kopytkom w sosie z zeberkami I buraczkami nigdy sie nie opre!!!!!!! ;););) Sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziwczyny Ewa Sylwia Natalia i Wsyzstkei wszystkie cozekujace mamuski co do jedzenia to rzecyzwisice jest cos w tym z ejak zakazane to smakuje śmieje sie z emoje dziecko tyo jakis narkoman chyab bedzie bardzo mi podchodzi pepsi normalnie mogłabym pić ją cąły czas wiem z eniedobre że szkodliwe ale ciągnei mnei do niej tak smao do pizzy i innych niezdrowych rzeczy wróżylam sobie na kafe i dwa razy mi wyszło ze chłopczyk ma byc ciekawe czy sie sprawdzi w srodke ide na badania wad serduszka to moze juz cos lekarz powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia pysznosci twoja mamusia robi i ja wogole spro wazyłam przed ciążą teraz nie wiem jakies mzoe ze 3 kg mnie przybyło ale mnie to nie martwi byleby dziecko zdrowe było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski:) Witam po długim weekendzie. My jak zwykle byliśmy nad jeziorem:) Ja ważę niecałe 57 kg. Przytyłam w sumie jakieś 2-3 kg., ale brzuch rośnie. Nie wiem czemu tak się dzieje, ale czuję się bardzo zadowolona ze swojego wyglądu. Przeszkadzają mi jedynie rosnące mocno piersi i żyłki. Zawsze było mi je widać na całym ciele-taka moja uroda-ale teraz to jest kosmos normalnie:) Wygladam jak mapa rzek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie i jak:) co do wagi to ja mam 2 kg do przodu:) 14 tydz, sprawdzilam tu i wychodzi, ze ok:) http://www.babyboom.pl/ciaza/zdrowie/racjonalne_zywienie_kobiety_ciezarnej.html co do koncertu- bylo swietnie!!!!! napisze wiecej potem, teraz jem kanapke-na ostro z wloskiej knajpki a za 10 min koncze lunch wiec sie sprezam:) takze do nastepnego!!!pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welka7b
Witam, mam pytanie odnośnie moich wyników. Jestem tydzień po in vitro, czy moje HcG z dziś-8,87 daje szanse na ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki ;););) Musze Wam sie pochwalic, ze wczoraj pos Tzara am caly domek ;););) wychuchane wydmuchane , az sie blyszczy ;) Potem zrobilam obiadek z grill a w Ogrodku ;) a Nast powyrywalam wszystkie chwasty ;) I skosilam trawe ;)....dzis zabieram sie za malowanie lawki I stolika ogrodkowego ;) Jestem pelna energii,,,,!!!!! Oby tak dalej !!!!! Pozdrawiam wszystkie!!!! I spadam na ogrodek !!!! Cmokassssssy muuuuaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia! Wariacie! Won od ławki itp.! Nie wolno Ci wdychać oparów farb! A szczególnie do drewna i olejnych! Oszalałaś??? Zabraniam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Jak tak dalej pójdzie to idę do laryngologa! Kolejny raz mam czarną serię bólów zatok - parę dni kolejnych budzę się z uczuciem rozsadzania nosa, prawego oka, ucha i tyłu głowy. Ciśnienie mam w normie. To są ewidentnie bóle zatokowe. W nosie skrzepy krwi non stop. Już sama nie wiem, co z tym robić... Nie odzywałam się, bo większość czasu przeleżałam bykiem przez te zatoki. :( A Wy jak się czujecie? Jak Wasze brzuchole? Maleństwa już kopią? Czujecie ruchy? Ja od czasu do czasu mam takie dziwne odczucia z brzucha, ale jeszcze nie jestem w stanie powiedzieć, czy to na pewno Dzidziula...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam problem z nosem i zatokami, ale to od alergii...do tego swędzą mnie oczy, uszy i ślinianki.... Brzuch rośnie, jakieś bulgoty są, ale nie wiem, czy to Dzidek się rusza, czy to gaziory jakieś:P Idę dziś do lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola Ja mam wizytę we czwartek. Już się nie mogę doczekać. Wkręciłam sobie fazę, że nic nie czuję za bardzo nie tyję brzuch mi nie rośnie - na pewno coś złego... Całe szczęście Mąż mnie skutecznie uspokaja... ;) Ale dobrze, że to już we czwartek, bo mnie nosi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, troche ostanio nie mam czasu na net ;) Siedze albo z mała w ogrodzie, albo przy dyplomie, albo spceruje... A no i sie pochwale - moja 14 miesieczna cora siusia na nocnik hehe od trzech dni :) ale jestem dumna. I to tak sama zechciała :) ale za to kupe robi w majty :PPPP Mam przez to mniej czasu dla siebie. Bo spryciula chyba zauwazyła ze jak mama zajeta i zawola siiiiii to juz ma mame dla siebie :P Szybko jej to poszło - jestem zaskoczona :D Hasananana - ja juz mam troszke brzuszka :) ale jeszcze z powodzeniem wciskam sie w wiekszosc swoich spodni. Mam dwie pary ciazowych z poprzedniej ciazy i juz je sobie czasami nosze. Bluzki w wiekszosci ciazowe. Nie lubie miec opietej bluzki na brzuchu ;) takie tylko po domu nosze. A co do samopoczucia - ja to nie mam za bardzo czasu zeby sie zastanawiac czy mnie cos pobolewa czy strzyka, czy rozpiera ;) ogolnie super. A ale ostanio przez tydzien miałam własnie potworne bóle głowy- chyba hormonki sie normowaly. Bo juz widze ze cera lepiej, włosy sie nie przetłuszczają wcale - to juz teraz z gorki ;) Anka super ta stronka z posciela :) Mi sie podoba taka: http://www.overstock.com/Baby/Ladybug-and-Flower-13-piece-Crib-Bedding-Set/5235482/product.html ale ja to jeszcze sie nie rozgladam. Moze tak w pazdzierniku zaczne... Natalia ja przytyłam jakies 2 kg dopiero. Poprzednio wiecej tyłam. Teraz za to duzo sie ruszam - moze dlatego tak mało. Onk mi cola tez smakuje :/ :P Ewa mi sie czasami wydaje ze juz czuje jak sie rusza. Ale mimo ze ja juz wiem jakie to uczucie to jeszcze nie jestem pewna czy to dzidzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...wlasnie wrocilam od lekarza... Kruca fix!!!! Na pierwszym badaniu moczu mialam jakies bialko ...teraz nie MA bialka ale jest glukoza!!! Jak nie urok to sraczka!!! Sorry za wyrazenie,....ale tylko mnie denerwuja w tym szpitalu;( Dzidziek dobrze, tylko mamka ciagle cos, dziewczyny czy ktoras miala podobnie ? Buziaki Wielkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!:) a mi ktos wsadzil pilke pod bluzke:D:Dhahaha, tez czuje jakies bulgoty w brzuchu ale to chyba jeszcze nie "to"..nie wiem zreszta sama, ja nadal czekam na list z "nowego" szpitala z data !pierwszej!! wizyty...ehhhh w tym tyg ma byc piekna pogoda tutaj!bardzo sie ciesze-brakowalo mi slonca...a dzis jest super wiec mam mandzieje, ze juz tak bedzie, temp cos 16 stopni, slonce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizka ja juz nie wlaze na ta stronke, bo bym juz cos kupowala, w sumie zastanawiam sie czy nie zamowic ale na wysylke do usa i mama by mi przyslala do PL jak bedziemy bo i tak ma cos dziecia na urodziny wysylac no ale jeszcze nie wiem...mam jakies 2 tyg na namysl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwik Nie denerwuj się. Ja miałam raz liczne bakterie w siuśkach, potem już nie miałam. Dobrze, że białka nie masz. Co Ci lekarz na ten cukier powiedział? A może to nic groźnego tylko poprzedniego dnia przesadziłaś ze słodkim jedzeniem? Albo w nocy miałaś głoda i zjadłaś jakąś czekoladkę? Pomyśl, co mogłaś zrobić, żeby zakłóciło wynik siuśków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia... Wlasnie wcaoraj przez caly dzien nie jadlam nic slodkiego...ale dzis ze 2 h przed oddaniem moczu Zjadlam otreby I platki kukurydziane zalane actimelem I jogurtem truskawkowym ;) bo tak codziennie rano jem ...to mi pomaga chociaz raz dziennie toalete zaliczyc ;) ( nr2) hihi Dziekuje za pocieszenie ;) Ty zawsze poprawisz troszke humor ;) A CO TAM SIE WPISZE..../masz termin na moje imieniny;) a zaraz po 12 w nocy moje urodziny ;) powodzenia ;) Elizka_84 ;) zazdroszcze Ci ;) tylko 2 kg ;) Ewcia Ja stanelam w miejscu na 65 ;) I czekam na Ciebie ;);)) hahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, byłam u lekarza wczoraj. Wszystko ok, ale niestety płeć ukrywał bo ustawił się do nas plecami.... 1 sierpnia mam USG połówkowe w 3D i lekarz twierdzi, że wtedy płeć będzie widoczna pięknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwucha! No tylko przełożyć przez kolano i lać! Weź Ty sobie wpisz w google badanie moczu i doczytaj jak się mocz pobiera! Pierwsze ranne siusianie po przebudzeniu! Na czczo! Środkowy strumień (tzn. siknąć, pobrać, dokończyć siusianie)! A podmyć się wieczorem i już rano przed oddaniem nie! No i masz ten swój jogurcik i otręby... Na takie wyniki to w ogóle nie powinnaś patrzeć! Babo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola Ale Ci dobrze, to znowu na miesiąc będziesz spokojniejsza! Ja dzisiaj oddałam siuśki do badania, a jutro wizyta... Wam też na każdą wizytę każe mieć wyniki moczu lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×