Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Ja wlasnie kawke slabiutka popijam bo cos mnie glowa rozbolala, moze mi pomoze...zobaczymy. Powiem Ci szczerze, ze Ja mam od 3 mca problem ze spaniem, takze staram sie nie spac w ciagu dnia, I troche pozpacowac na dworku ( niestety nie pracuje gdyz mam cyste na prawym jajniku ) Ja zaczynam w niedziele 17 tydz ;) Wozek juz mam ;) a lozeczko jak wroce z wakacji z Polski przyjdzie ;) Takze mi tylko zostala wyprawka do kupienia I tona podpasek hihi na polog;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia Podaj mi tylko, który tydzień Ci wpisać - mogę Cię aktualizować, jeśli chcesz. Aleś Ty śliczna! I Twój Małżonek piękny mężczyzna! Co cudna para! Szok, jakie potomstwo będzie cudne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he. Ewa ja też jestem u Hasanany w znajomych. jak mogę cię u niej znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia261985..............26........Wojnicz..........18. ... .......02-12-2011 Onk3(Magda)...............36........Osiek..............18 ...........02-12-2011 olcik777.....................26........Kraków........... .18...........04-12-2011 Ewa1311....................31........Puławy............. 18...........07-12-2011 klaudula213................25........Poznań............. 14..........11-12-2011 mamazuzki76(Monika)...34........Świecie.............14.. ........15-12-2011 elizka_84...................27........Gdańsk............ .14..........16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32........UK...................1 6.......17-12-2011 doo(Dorota)...............36........MałyGarc...........1 4..........17-12-2011 pelepetka123(Ania)......XX........XXXXXX.............17..........18-12-2011 nutkaaa86(Paulina)......24........Dąbr.Górnicz.......13 ..........21-12-2011 Astoria1985r. (Malwina)..26.......Śląsk.................13.........23-12 -20 11 Hautamer(Aga)............30.......Trójmiasto..........13 ..........25-12.2011 a co tam(Ania).............28.......D-ca.................14...... .....26-12-2011 Oleenka_KR(Ola) .........30........Kraków..............10........12-2011< br

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero poprosiłam Sylwię o przyjęcie do grona znajomych. Powiem szczerze, że z FB korzystam sporadycznie i trochę z przymusu. Głównie udzielam się na NK - jeśli już... Na zdjęciu profilowym (ślubne): Mała Ruda i Duży Blondyn... w tle wąwóz i korzenie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tępa strzała ze mnie. wystarczy wspólnych znajomych zobaczyć! Ciąża mi sie na mózg rzuca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka - nie pytaj! Pogoda zabójcza... padało całą noc, padało całe rano... teraz chyba na chwilę przestało! Jest chłodno, a człowiek i tak się poci jak świnia... Słońca ani śladu.. Reasumując: IDEALNA POGODA NA MÓJ WYMARZONY TRZYTYGODNIOWY URLOP!!! MAĆ! MAĆ! MAĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola Musić wysłałaś... Bo ja nic nie mam... Bo Sylwucha mnie jeszcze nie przyjęła! Przynajmniej ja jej nie mam w znajomych! Ale ja jestem naprawdę upośledzona, jeśli chodzi o obsługę FB - więc może to ja coś skopałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia jesli mozesz to Ja bardzo prosze bo widzisz co Ja tworze na tym IPADZIE tylko strone zanieczyszczam takie baboki ten dziadok tworzy ;( Wyrzucic nie wyrzuce ..;) bo to prezent od męża;) Dziekuje za komplementy ...oho oj chyba uroslam ze 3 cm z tego wszystkiego ;) ;);) juz IDE na FB Cie dodac ;) OLCIE JUZ MAM ;) I wiecie tu bez problemu mozna fotek duzo wrzucac wiec...jak dzidzie sie nam porodza to bedziemy mogly podziwiac bez problemu;) Pozdrosciski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelepetka W nic się nie "wepchałaś"! Masz takie samo prawo pisać, jak i my! Z przyjemnością z Tobą również pogadamy... A że się czasem wypowiedzi śmiesznie zmiksują - to już nie poradzisz... Czasem po prostu się wysyła wiadomości prawie równocześnie! Opowiadaj, co tam u Ciebie? Jak ciąża do tej pory przebiega? Ile masz lat? Skąd pochodzisz? Jeśli oczywiście masz ochotę nam ujawniać takie szczegóły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia Dopiero teraz poszło... Mówiłam Ci - FB neptyk ze mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa1311 ups mała gafa co do fb to też sie nie znam bo nawet nie założyłam profilu i chyba tak na razie zostanie. kn mi na razie wystarcza choć i tak malo tam bywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, mnie sie naprawdę strasznie na mózg rzuciło. Głupoty gadam. Hasana, zaprosiłam jakąś inną Ewę chyba z Twoich znajomych. Ale już jej napisałam, ze to pomyłka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania... U mnie w aldershot 22 stopnie , slonko swieci;) ale tu zawsze wiatrzysko chlodnawe... Najwazniejsze , ze nie leje jak ostatnich pare dni wrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu metlik poplakalam sie ze smiechu ;) jak czytam nasze posty ;) az mi sie brzuch trzesie ;););) Ewcia 16 tydzien do niedzieli jest ok, w niedziele zaczne 17 ;) Dziekuje Ci Slicznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okolice krakowa lat 28 troche sie starałam o dzidzię ale jak sie chce to nie zawsze wychodzi. ogólnie jest dobrze do pracy chyba pojadę samochodem bo choć mam śliczne gumowce to ten wiatr mnie odstrasza. a ty ewcia pierwsze dzieciątko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam Cie Ewcia ... Oczy piekne jak diamenty;) blyszcza;) Twoj chyba tez sporo wyzszy od Ciebie ;) jak I moj Stefek hehehe ( mowie na Niego grubby Stevan bo wtedy sie wkurza;);) hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwucha Lachon z Ciebie, że klękajcie narody! :))) No cud miód ultramaryna! P.S. Zdecydowanie jestem hetero! Ale piękno doceniam wszędzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia261985..............26........Wojnicz..........18. ... .......02-12-2011 Onk3(Magda)...............36........Osiek..............18 ...........02-12-2011 olcik777.....................26........Kraków........... .18...........04-12-2011 Ewa1311....................31........Puławy............. 18...........07-12-2011 klaudula213................25........Poznań............. 14..........11-12-2011 mamazuzki76(Monika)...34........Świecie.............14.. ........15-12-2011 elizka_84...................27........Gdańsk............ .14..........16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32........UK...................1 6.......17-12-2011 doo(Dorota)...............36........MałyGarc...........1 4..........17-12-2011 pelepetka123(Ania)......28........Kraków..............17.. ........18-12-2011 nutkaaa86(Paulina)......24........Dąbr.Górnicz.......13 ..........21-12-2011 Astoria1985r. (Malwina)..26.......Śląsk.................13.........23-12 -20 11 Hautamer(Aga)............30.......Trójmiasto..........13 ..........25-12.2011 a co tam(Ania).............28.......D-ca.................14...... .....26-12-2011 Oleenka_KR(Ola) .........30........Kraków..............10........12-2011< br

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Tak pierwsze! Też wyczekane wytęsknione i przede wszystkim - z odpowiednim facetem... Wcześniej... Szkoda gadać! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia do tego Lachona dodaj teraz to 6 kilo to wychodzi kasznka na wykalaczkach nogach hah! Ale dziekuje Ci Slicznie za komplementy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia To moje zdjęcie na FB to ni przypiął ni przyłatał... Nie wyglądam tam "normalnie". Jak masz konto na NK, to CI mogę przesłać swoje namiary - tam mam kilkadziesiąt zdjęć. Takie bardziej wiarygodne... ;) A Mój faktycznie kawał chłopa... 190 cm 120 kg... A ja... 160 cm w kapeluszu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;););););) OLCIA I EWCIA I ANDZIA JA NA POCZATKU NA FACEBOOKU TEZ NIE WIEDZILAM CO DO CZEGO.. ALE TERAZ WIEM I UWIERZCIE DAJE DUZO WIECEJ MOZLIWOSCI NIZ NASZA-KLASA I WSZYSTKO ZA DARMO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia Widzę, że mamy więcej wspólnego... Mój też mundurowiec... Inny resort, ale jednak mundurowiec. Żołnierz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×