Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Ewcia wyszukaj tak samo jak na FB ;) sylwestra hasan ( kurpinska) Mnie tam sie bardzo na tym foto podobasz ...oczy rewelka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za wpisanie do tabelki szykuje sobie ciepłe jedzonko przed pracą ma któraś ochotę na pieczone warzywa :) i frytki oczywiście troszkę tłuszczu musi byś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja nie mam konta na gacebooku niestety podejrząłm tylko Sylwie sliczna dziewczyna z ciebie teraz jestem na zwolnieniu lekarskim i tak juz do konca mysle odpoczac ech bo jak wspomne sobie o pracy to szok no ale w pracy jak to pracy raz elpeij raz gorzej za tydzien w środke jade do lekarza koncyz mi si ezwolnienie ciekawe czy juz płeć mozna bedzi ezobaczyc strasznie ejstem ciekawa bo dwa razy sobie wróżyłam tu na kafe a wiadmomo jak to wróżby na kafe choc ni epamietam w ubieglym roku mi dziewczyna tu własnie wróżyla i wszystko sie zgadza ciekawe czy lekarz powteidzi czy to chlopczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ONK ;) Jak siedzisz w chalupce ;) a maluch spac troszke pojdzie to czmychnij na FB I Konto zmontuj ;) bedzie nam pozniej latwiej nasze dzieciaczki ogladac ;) to zajmie z5 min ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANDZIA... Mnie nie pytaj bo Ja zawsze mam ochote ;) oj frytki z majonezem...ojjjj tak zjadla bym....ale dzis znow z mezem grill a robimy po jego pracy wiec musze miejsce w brzucholu na steki I pomidory w smietanie zostawic ;) , a I jeszcze mam Ciasto drozdzowe od wczoraj ;););) duzo gotuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sywlia mam konto tylko na nk masz moze na nk juz nie bardzo chciałabym tych kont zakladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa a ty mas zna nk? konto bo nie doczytaląm chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia Ja po wczorajszej wizycie już NIC NIE JEM! Pan Doktor powiedział, że mam obrzęki i za dużo ważę... Wiem, że ma rację! Po pierwsze wpieprzam za dużo, po drugie nie to, co powinnam. :((( Zarządzam dietę. Wczoraj ważyłam 66,5 kg. A przed ciążą 58-59! Od ostatniej wizyty mi 3 kg skoczyło! Ale... byłam ważona o 22:30 wieczorem, bo tak weszłam do gabinetu. Więc byłam faktycznie opuchnięta i nagromadziłam wody przez cały dzień. Obmacał mi ręce i nogi i stwierdził, że obrzęki są... :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda Tak tak! Ja też mam konto na NK i bardziej go używam niż FB. Jak znajdziesz Sylwię... to będę pewnie jej ostatnio dodaną znajomą... ;) Jeśli już zdążyła przyjąć moje zaproszenie na NK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola Zawsze miałam skłonność do zatrzymywania wody. Na pigułach rozniosło mnie do ponad 70 kg. Jedyne pocieszenie, że woda szybko spada, jak się hormony unormują... czyli po ciąży. Mam nadzieję, że uda mi się karmić piersią, bo wtedy cudnie się szczupleje... :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia Tez mam taka nadzieje...jak dzieciak z tych mooch cycolow wyciagnie to z 10 kg zejdzie ;) Dodalam na NK ;) sliczne fotki ;) Ty to taka swojska dziwucha jestes ( sorry za okreslenie ) ale u Nas sie tak mowilo ;);) albo do tanca I do rozanca ;))) tak trzymaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwucha Ja się za prawdę nie gniewam... A samą prawdę rzekłaś! Ty znowuż Łobuziara jesteś nieziemska! Anielskie loki i Diabelskie ogniki w oku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...tak mnie glow a boli ze nie daje rady , kawa nie pomogla ;( musze wziac tabletki I sie polozyc...skrobne cos Potem...cmooookkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia Ja tak mam od paru dni. Budzę się dalej z chamskim zatokowym bólem głowy i okolic nosa. Ja właśnie kończę kubek Ricore i trochę zelżało, ale bywają dni, że aż łzy do oczu napływają... Zmierz sobie ciśnienie w momencie, kiedy Cię boli. Odpoczywaj! Niech Ci szybko minie Mały Blond Draniu! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia Właśnie widzisz u mnie to nie jest problem z tym, ile jem - tylko co... Bo ja się nie "otłuszczam", tylko zatrzymuję wodę. Powinnam w ogóle odstawić sól, kawę i wszystko co odwania. Powinnam pić dużo wody mineralnej - do czego ciągle się nie umiem zmusić. Wiem doskonale, jakie błędy popełniam, ale weź jedz pomidora bez soli... albo nie wypij kawy, jak masz ciśnienie 95/63? Łatwo mówić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda Tobie też nic nie brakuje! Dusza człowiek z Ciebie chyba... masz takie dobre oczy. :) Jesteś bardzo ładna kobitka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia z wagą nigdy nie mialam problemu szczęściara zemnie. ale lecze sie na nadciśnienie wiec też powinnam ograniczyć sol kawe ale nie dam rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola Magdalenę znajdziesz u mnie. Ostatnio dodana znajoma. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj na wizycie pytałam gina, czy mogę brać dodatkowo magnez oprócz Matruelle. Powiedział, że można prawie bez ograniczeń, bo "ciążą lubi magnez". Nie polecił żadnego konkretnego preparatu. Zapytałam o Aspargin, bo wiem, że oprócz magnezu zawiera potas, który zapobiega zatrzymywaniu wody - tu już powiedział, że można, ale małe dawki... Ale jakie konkretnie to już też nie dopytałam. Późno było i byłam bardzo zmęczona. :((( Może Wy macie jakieś swoje typy, co do preparatów magnezowych i wiecie, czy można brać Aspargin w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×