Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Oj Andziula! Czegoś nie powiedziała, że chcesz się do mnie... dorwać! A znalazłaś już Sylwię Hasan?? U niej jestem ostatnio dodana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja też zmykam praca czeka trzymajcie sie cieplutko wpadne wieczorem bo i tak nie bede mogla spać i po czytam co sie tu działo :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam również do Waszych poprzednich narzekań o kłopotach ze spaniem... ze 2 tygodnie już tak mam! Nie mogę sobie wygodnej pozycji do spania znaleźć. To mi gorąco, to zimno. Ale chyba takie już uroki ciąży. Jeszcze trochę i sobie poduszkę fasolkę motherhood kupię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia już znalazłam ale zemnie gapcia czytać ze zrozumieniem nie umiem a za wychowywanie sie dziecka biorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjęte! Andzia! Ładniutka! A to nie brak umiejętności czytania ze zrozumieniem, tylko ożywienie nam się tutaj zrobiło nagle... :) I trudno się połapać chwilowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba zaraz dołączę do Sylwii (mentalnie) i walnę do wyra, bo znowu mnie ten łeb zaczyna mocniej boleć. A mieliśmy dzisiaj mebelki pojechać pooglądać... :((( Może później się zmobilizuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzisiaj na obiad Szef Kuchni poleca: wątróbki drobiowe duszone w cebulce młode ziemniaczki z wody posypane koperkiem buraczki młode zasmażane Czyli uderzeniowa dawka żelaza... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo!!!! Jest tam kto???? Ewcia a Ja dzis robie kotlety za kalafiorow z koperkiem I cebula ;) wlasnie tak sobie wymyslilam , ze sie przydadza do tych stekow z gilla I pomidorkow w smietanie ;) Ale powiem Ci ze watrobki to bym zjadla () ale Tutaj mi zabronili ;( jesc...;( Ogolnie to tabletki dzialaja wiec glowa juz nie boli...I ciesze sie ze Moj zaczyna urlop dzis ;) tzn ze nie siedze w chalupie sama jak palec ;) przez najblizszy miesiac ;) 18 lipca mam badanie juz w Polsce ;) u tego mojego specjalisty...dr Artur robi USG juz 27 lat jest w tym mistrzem ;) wiec moze zobaczy co tam moj pimpek MA miedzy kuloskami ;) 3 noga czy buleczka ;) Nie moge sie doczekac !!!!!!!!!! No dobrze to teraz pojde moze wszystko przygotowywac ;) Zjadlam juz kawalek ciasta I jablko...ale kiszki mi marsza graja !!! Minsunia mi sie chce ;))) dawac mi tu krowe z kopytami!!!! Ino kostki bede wypluwac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeżarłam! Jak Lwica! Normalnie jak Lwica! Mój Mąż jest geniuszem, jeśli chodzi o gotowanie... Ja stanowię dla jego talentu kulinarnego zdrową przeciwwagę - nie mam pojęcia do garów za grosz! Z tą wątróbką to wiadomo - nie wolno przesadzać, ale nie jest bezwzględnie zakazana. Raz na jakiś czas nie zaszkodzi. Jutro będzie wołowina - a propos Twojej krowy... ;) Mam ochotę na takie normalne bitki wołowe w sosie własnym albo dobry gulasz wołowy! Z kaszą gryczaną i normalną zieloną sałatą ze śmietaną! O! Po obiadku jeszcze oczywiście musiałam poprawić... 3 kawałeczkami różnych ciast! No ale wiecie... takimi tyci tyci! ;) Napoleoneczka, torcik wiśniowo-czekoladowy i cappucinowiec. MNIAM! Teraz czas na Anatola (kawka zbożowa) i sjestunia poobiednia! Mój Dochtor obiecał powiedzieć jaka płeć na następnej wizycie, dokładnie 28 lipca. A On słowna bestia jest, więc jak obiecał - to powie... Nagramy sobie chyba na DVD to następne USG - na połówkowym dużo się dzieje, będzie fajna pamiątka dla Bąbla... ja też bym chciała siebie zobaczyć, jak firgałam u Mamity w brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwucha A żarcia z grilla to Ci nie zabronili? Chyba, że mówisz o grillu elektrycznym? To jest bardziej szkodliwe od wątróbki. Podczas grillowania wydzielają się z dymem same szkodliwe substancje i "wsiąkają" w Twoje papu. Najgorszy syf się robi ze spalania tłuszczu kapiącego w palenisko i ogólnie z palącego się tłuszczu... Polecałabym raczej z piekarnika mięsko albo z rusztu... Jak nie wierzysz to sama sobie poczytaj. Żarcie z grilla i wędzone dla kobietek w ciąży beeeee... :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurna. X;( Widzisz Ewcia a Ja nie wiedzialm ;( I juz tyle z tego grill a zzarlam;( o kurde teraz sie przestraszylam ;( lece poczytac..!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie moge nic na ten temat znalezc...pisza tylko zeby karkowki nie jesc bo moze byc niedopieczona ;( I co tu robic ;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwucha To mi zaufaj w tej kwestii. Dym na grillu, ognisku, w wędzarni - zawiera mnóstwo szkodliwych substancji. One nie służą nikomu. A szczególnie nam w ciąży.... http://www.mamazone.pl/artykuly/mamy-glos/newsy/2010/w-ciazy-uwazaj-na-potrawy-z-grilla!-.aspx http://www.tvn24.pl/0,1654553,0,1,w-ciazy-unikaj-spalin--dymu-i-grilla,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naukowcy z Uniwersytetu Jagiellońskiego udowodnili, że nie tylko spaliny i dym tytoniowy, ale również grillowane potrawy mogą negatywnie wpłynąć na rozwój psychomotoryczny dziecka donosi serwis tvn24.pl. Krakowscy naukowcy w badaniach nad rozwojem dzieci współpracują z naukowcami z Uniwersytetu Columbia. W latach 2001-2006 przebadano 214 dzieci zdrowych, niepalących matek. Okazało się, że kontakt nienarodzonych dzieci z wysokim stężeniem substancji będących produktami ubocznymi procesu niecałkowitego spalania (chodzi o tzw. WWA - wielopierścieniowe węglowodory aromatyczne) powoduje uzyskanie gorszych wyników w testach oceniających zdolności umysłowe. Spadek wynosi ok. 3,8 punktów na skali ilorazu inteligencji. Szkodliwe WWA znajdują się m.in. w spalinach, dymie tytoniowym oraz w smażonych, pieczonych i grillowanych produktach. Według profesora Wiesława Jędrychowskiego z UJ WWA są szczególnie groźne dla dzieci, zwłaszcza dla tych przebywających jeszcze w łonie matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś I nie piszę tego wszystkiego, żeby Cię wystraszyć - bo na pewno od paru razy nic się Twojemu Maniuniemu nie stało, ale nie możesz bazować w ciąży na mięsie z grilla... Zdecydowanie tylko w ramach wyjątku i odmiany. Nie wkręcaj sobie nic i się nie denerwuj aby, bo stres gorszy niż kawał mięcha - nawet za mocno spieczonego! Podobnie z tłustymi rybami morskimi... dużo ludzi, w tym lekarzy każe je jeść na masę, bo Omega, bo dobre... A ja pracuję w firmie, gdzie się bada żywność i wiem, że wcale nie takie cacy, bo kumulują dużo dioksyn, które mają fatalny wpływ na nienarodzone dzieciątko... Dlatego nie zamierzam się zajadać ani łososiem, ani makrelą, ani też innym dorszem. A natura chyba sama wie, co robi, bo nie mogę nawet patrzeć na ryby morskie... Pstrąga z hodowli przebadanego - owszem chętnie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FalllOutGirlll
Witajcie:) Ja również się dołączam do Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia... Oj danadana Ewcia Kochana ;) Wyszukuje linki od samego rana;) Sylwunia je czyta I o zdrowko pyta TA Nasza Ewcia Pomocna kobita :) Ewunia dziekuje poczytalam ;) juz grilla nie zjem no moze ciutke gdy nie zdołam sie oprzec ;) Dziekuje za Twoja szczera pomoc I za pomocne linki ;) buziakuje oczywiscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia261985..............26........Wojnicz..........18. ... .......02-12-2011 Onk3(Magda)...............36........Osiek..............18 ...........02-12-2011 olcik777.....................26........Kraków........... .18...........04-12-2011 Ewa1311....................31........Puławy............. 18...........07-12-2011 klaudula213................25........Poznań............. 14..........11-12-2011 mamazuzki76(Monika)...34........Świecie.............14.. ........15-12-2011 elizka_84...................27........Gdańsk............ .14..........16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32........UK...................1 6.......17-12-2011 doo(Dorota)...............36........MałyGarc...........1 4..........17-12-2011 pelepetka123(Ania)......28........Kraków..............17 .. ........18-12-2011 nutkaaa86(Paulina)......24........Dąbr.Górnicz.......13 ..........21-12-2011 Astoria1985r. (Malwina)..26.......Śląsk.................13.........23-12 -20 11 Hautamer(Aga)............30.......Trójmiasto..........13 ..........25-12.2011 a co tam(Ania).............28.......D-ca.................14...... .....26-12-2011 Oleenka_KR(Ola) .........30........Kraków..............10........12-2011< br Witaj FallOutGirl! Dopisuj się do tabelencji i opowiedaj nam tu prędko o sobie i swoim Fasolku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia No rozwaliła mnie ta Twoja "przyśpiewka"... Drań Łobuz i Koczkodan Dziewucha! ;) Ty się nie nabijaj tylko dawaj jakieś porady z Twojej branży. Co Ty porabiasz zawodowo? Na pewno coś związanego ze stylizacją i wizażem? Sądząc po tym, jak perfekcyjny masz zawsze make up, fryz i całokształt dopracowany... Prosiemy tu o wykłady nt. pielęgnacji urody w stanie błogosławionym! Od Ciebie na pewno można się uczyć i mówię to bez przekory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki już wróciłam i na szczęście dużo nie miałam do czytania bo my teraz to leniwe jesteśmy z dzidzią. dziewczyny a czy wasze brzuszki też tak na wieczór wypina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia A jakże! Wypina! Wieczorem mam 2 razy bardziej wystający niż rano. Dlatego też tyle pewnie ważyłam wczoraj u lekarza o 22:30 na wizycie... Wodę zatrzymujemy Kochana! Właśnie jestem na etapie szukania informacji, jak walczyć z obrzękami w ciąży. Masz może siedzącą pracę? To najgorszy zabójca dla osób skłonnych do zatrzymywania wody! Długie przebywanie w pozycji siedzącej, to prawie pewne obrzęki nóg... :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och ta woda ale mężusiowi to sie podoba bo ogólnie mam maly brzuszek i wieczorami jest zachwycony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahahahaha ;) To zes mnie rozbawila Ewcia ;) a to nie bylo nabijanie sie tylko podziekowanie ;) A Ja Jestem artysta Makijazu z zamilowania po kursie I 14 lat praktyki ;) slubny wieczorowy, artystyczny ;););) uwielbiam ;) A tak w ogole to Ja taki zwykly technik ekonomista Jestem ;) Tutaj w UK kelnerka bylam ;) bo kasiora dobra ;)( napiwki )a w miedzyczasie Jeszcze do mlodych klijentek chodZilam przed dyskotekami sobotnimi I lica im malowalam ;) I to tyle z historii;) A o pielegnacji w ciaży nie mam zielonego pojecia Ewcia;) Robie wszystko to co zawsze ;) dbam o Siebie jak moge ;) paznokcie, stopki , dlonie, henna , regulacja brwi zawsze na tip top ;) A brzunio tylko balsamami smaruje jeszcze zadnego specyfiku nie kupilam . ;););) A teraz pytanie z inner beczki , Ewcia Olcia, Madzia, ANDZIA...I wszystkie my grodniowki ;).... Czy slyszalyscie o EPI-NO ? Ja mam zamiar kupic jak bede w Polsce bo tansze , Tutaj moje 4 kolezanki co prawda mlodsze sprobowaly ( pierworodki) zadna z nich nie pekla I nie miala naciecia, chyba sprobuje...CO O TYM SADZICIE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do pracy to ja sie na biegam całkiem sporo choć tyle ze jak przychodzą wakacje to mam zdecydowanie mniej roboty. dziś miałam tak mało faktur do wprowadzania ze aż miło tylko ze koniec miesiąca tak ze biurokracja zabija :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia SŁYSZAŁAM ale tylko tyle ze cuć takiego jest ale nikt z moich znajomych nie stosował nie mam po jęcia co zrobić troche kosztuje ale jak by na prawdę to pomagało to warte zastanowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×