Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Szymo chyba czuje, że dzisiaj nie może Mamie dać aż tak popalić, jak Mama musi dać radę sama bez Taty... Ciągnie już trzecią drzemkę grzecznie. Oby w nocy nie zechciał sobie odbić! A Mama w tym czasie szuka i zastanawia się, jak kupić ładny strój na chrzest. Trudno wyczuć jaka pogoda będzie 15 kwietnia. Szymek jest teraz na przełomie 68/74 zależy od firmy. Z niektórych i 74 za małe... Nie wiem, co kupić, ani w jakim rozmiarze. Tak "na wygląd" to bardzo podobają mi się takie: http://ubrankadochrztu.com/WA009_Ubranko_do_chrztu_z_cieplym_sweterkiem_109.html http://ubrankadochrztu.com/CW001_Ubranko_do_chrztu_z_kurtka_76.html http://ubrankadochrztu.com/WA007_Ubranko_chlopiece_77.html Tylko czego to wszystko takie drogie? Pocieszam się tylko, że te akurat komplety, to posłużą więcej niż na raz. Ale i tak drogie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa fajne te komplety, eleganckie i dokladnie one nie sa na jeden raz, pozniej dzieciaki juz nie rosna tak szybko wiec na dluzej starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy któryś z Waszych maluchów ma juz piwne oczy? oczywiscie tam gdzie piwny jest mozliwy ;) ja mam bardzo ciemne oczy, tata niebieskie Młoda ma ciemne oczy od urodzenia, takie ciemno szaro-niebieskie, ciezko opisac kolor, ale brazu to tam jeszcze nie widzę ciekawe jakie bedzie miała oczy, czy tata "nie zepsuje" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starbuck- moj synek ma tak samo z piersia..Chce tylko jak jest glodny,w innym wypadku nie ma mowy zeby ssal.Od urodzenia tak ma.Uwielbia sie przytulac,ale nie potrzebuje piersi. Kolor oczu...hmm...moje sa szare,tata ma taki 'gleboki' niebieski i wlasnie po nim Synek odziedziczyl swoj.Za to wlosy ma moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę Wam, że macie takie ułożone Dzieciaczki w takim razie... Ja swojego Kawalera najwyraźniej rozpaskudziłam. Może za często błędnie odczytywałam Jego lamenty, jako głód? Mam nadzieję, że nie będzie przez to w dorosłym życiu zajadał wszystkich stresów. ;))) A tak poważnie - wcześniej było ok, jadł jak był głodny i przesypiał te swoje 6-7 po 20:00. Od ponad tygodnia tak daje do pieca, że czasem czuję się jak w pierwszych tygodniach z Nim w domu. Po prostu siadam, patrzę na Szymucha i NIE WIEM, O CO MU CHODZI! Co do oczu, to ja szaroniebieskie, mąż szaroniebieskie... a Szymek to takie stalowo szare ma (bardziej szare niż niebieskie). Koleżanka ma piwne oczy, jej mąż niebieskie, ich Synek bardzo wcześniej już miał takie piwne jak Mama - nie powiem, w którym miesiącu, ale wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moze jest jeszcze szansa na piwne :) podobno to gen dominujacy, moja mama ma piwne, tata niebieskie i to jasne, wszystkie dzieciaki maja piwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale lipa! Pierwsza noc sama z Szymkiem... Bez sensu te służby! :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olicik-gratulacje dla Antosi :* moja Juleczka miała ból dziąseł płakała przed zaśnięciem żel nawet nie pomógł:( dopiero zasnęła na rekach u męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My weekend spędziłyśmy na imprezkach :) w piątek u Babci na urodzinach a dzisiaj u Dziadka :) zmęczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo..jest tu kto jeszcze o tej porze? Dziecie spi snem kamiennym a mi nudno ;/ Ewa, tak sobie przegladam NK i przyznac musze ze przepiekna suknie mialas na slubie!Bardzo dobrze dobrana do Twojej urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki:) My mamy ten gryzak:) nabyłam dzisiaj w smyku i jest swietny...malutki leciutki trzyma sie jak smoczek i malutka szczesliwa:) http://allegro.pl/gryzak-silikonowy-miekki-baby-ono-smoczek-promocja-i2195757234.html weekend u dziadków a dzisiaj bylismy 7 godzin w centrum handlowym...malutka pospała,zjadła i gaworzyła poźniej jak rodzice jedli obiadek:) ale miała frajde jak ją taki mały chłopczyk zagadywał...a jak gaworzyła:D:D:D a teraz ide spac...dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:D kurcze wczorajszy dzien calkowiciesie nam rozlegulowal z Artusiem, nie moglismy oboje dojsc do porozumienia...a to przez to, ze w sobote poszlismy na drzemke po 16 a wstalismy wczoraj o 8 rano...fakt byly karmienia ale przez sen....no i wczoraj zdecydowanie za duzo snu zadnemu z nas dobrze nie zrobilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola - Gratulacje! Royal - Dzięki serdeczne! To była pierwsza suknia jaka mi wpadła w oko na necie, potem objeździłam dziesiątki sklepów szukając czegoś innego i wróciłam do tej. Dobrze, że mi przypomniałaś, bo kurzy się u rodziców. Miałam ją sprzedać, ale tak mi jakoś szkoda... Sentyment... Malinówka - Kobito! Co Ty o tej porze na necie robiłaś?! ;))) A gryzaczek faktycznie optymalny! Muszę Szymkowi sprawić jakiś szybko, bo zjada, co ma w zasięgu piąstki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka Szlag mnie nagły trafi! Wczoraj na allegro znalazłam jeden z tej firmy taki aksamit granatowy w prążek - 6 elementów, raz użyty, rozmiar 74. Kosztował 51 PLN na Kup Teraz. Pomyślałam, zadecyduję dzisiaj z Mężem. I co? I dupa dupa dupa! Ktoś mnie ubiegł! Łeeeeeeeeeeeeeeeeee! :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemano! U nas weekend spokojny w miarę. W sobotę byliśmy na urodzinach u chrześnicy męża a póżniej u dziadków. A wczoraj mieliśmy dzień tylko we troje :) Moja panna wczoraj poszalała i poszła spaćpo 23 :O wisząc uprzednio na cycku godzinę :O I zapomnij żeby złapała smoka albo sie inaczej uspokoiła, normalnie szok. Nawet na rękach się u męża nie uspokoi tylko mamusia musi być. Mam nadzieję, że to chwilowe odstępstwo i zrzucam to na skok rozwojowy. Ale będę musiała nad nia popracować, pytanie brzmi JAK? Co do gryzaków to mamy zwykły tradycyjny http://www.babyono.com/produkty/zabawki/gryzaki/zelowy-gryzak-chlodzacy-mis tylko kaczusie. Młoda jak go złapię w rączki to z nim nawet śpi :P I nie gryzie tylko ssie :D ostatnio próbowała równocześnie z kciukiem :D A wczoraj wyczaiłam o co chodzi z tym smokiem że się wścieka. Jak tylko jej go włoże to od razu idzie kciuk w kierunku buzi i jest ryk bo nie idzie go tam wpakować! Więc wciska go tam na siłe, bo z kolei sam kciuk to też już nie pasi :P Cóż za zachłanne dziewuszyko :P Olczik ->gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Mnie się bardzo podoba ten z grubszym sweterkiem na polarku, ale jak myślisz? Nie zmarznie Mały w kościele? Już sama nie wiem, bo ten z kurteczką, to jest reklamowany, jako zimowy - to też nie chcę z Szymka bałwanka w połowie kwietnia robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. A u nas dziś pogoda beznadziejna:( Malinowa a ile w smyku taki gryzak kosztuje? Co do ubranek do chrztu to my już mamy:) trzeba tylko jakas opaske kupic malej i rajstopki i bedzie już wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka, świetne stroje. Ten w stylu zeglarskim wymiata :D moja ma już chrzciny za sobą, a na roczek też nie poszalejemy bo to zima :( Moja suknia też wisi w szafie. Wystawiłam ja parę razy ale za rozmiarem 36/34 to mało kto patrzy :( Ale żal by mi było sprzedać. Sentyment jest, masz racj Ewka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola Ta moja to praktycznie full zakres od 34 do 42 jak się w plecach zamiast zamka sznurowanie wstawi i "zaślepkę podszyje, bo ona się tylko tam "opina". Ale jak słowo daję, że mi jej tak głupio szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam dziewczyny ,ze I ja swojej slubnej sukni SPRZEDAC nie moglam !!! Wystawialam za 1/3 ceny Itak nic z tego ;( Kochane ile Wasze pociechy moga same lezec bez zabawiania??? Bo MOJA to jest zlosnica JAK nie wiem, JAK jest nowa zabawka to troszke sama zostanie I na Nia POPATRZY , potem piastki z 10 minut I to by bylo na tyle 20 min I zaczyna marudzic stakac, a na KONIEC placz. Jedynie ta karuzela w lozeczka daje jej zajecia na pol godziny,bo swiatelka I zwierzatka chodza Sobie I niebieski cien na scianie. Ale Joe wkladam jej tam w ciagu dnia bo JIE chce aby jej sie dzien z noca pomylil. Wczoraj mala mi tak SPALA w ciagu dnia ,ze szok 2 razy po 3 h I raz 1 h, normalnie jakby dzieciaka w domu nie bylo, ale widocznie potrzebuje.odsypia za te wszystkie bole! Milego poniedzialku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek moj juz sie ponad godzine sam na lozku "bawi" lezy, fika nogami, rekami i gada z cieniem na suficie:D Ewa ja raczej kupie cos z sweterkiem a pod spod najwyzej ubiore wiecej, a sweterek i tak planuje kupic wiekszy wiec bedzie miejsca;) kurtke jednak stwierdzilam, ze sie nie oplaca, zreszta po co mu kolejna kurtka na okres wiosenno letni... moj ma gryzaki ale w ogole go nie interesuja bo nie jest w stanie sobie w raczke jeszcze ich zlapac a jak dam do buzi to chce ciagnac jak smoka:D bo moj smoka to uwielbia! do spania smok oi dziecka nie ma, placze-smok i juz umiech:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×