Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

dziewczyny mam pytanko kupowałyście cos z bonprix bo podoba mi sie bluzka ale nie wiem jak z jakością tej odzieży?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania dobre to jeszcze synek chodzic nie u mnie a juz szkole ma na głowie :) a z pomysłem zakupu co zrobić to jak kupowanie kota w worku ale zaryzykuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelepetka Ja mam bluzke od nich JUZ 7 LAT ( zielona tunika nawet jest na jednym foto na FB) rewelka, ale trzeba trafic...nie zamawiam od nich nic bardzo taniego bo kiedys polaszczylam sie na tani zakiet I po 2 praniach poszedl do kosza. Teraz planuje zmowic od nich super spodenki BIALE na chrzciny I tunike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
devikap daje z mlekiem. jak jest go mniej w butelce to lepiej sie go dozuje. A dahemt az 3 krople bo szybko rosla na dlugosc i w grudniu roche jej za duzo glowa urosla ale jest ok;-) A moja Malutka Kurczaczka juz pol roku dzis skonczyla:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia a czy spodnie dzin moze kupowałas bo mnie kusi sprawdzic jakie maja fasony teraz kiedy mam córcie to chciała bym z wysokim stane ze by tyłeczka nie pokazywała jak sie pochyle np nad wózkiem czy po smoka hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PELEPECIA...NIE NIE ZAMAWIALAM ;( nie WIEM jaka jakosc;( Olcik ;) plaszczyk przyszedl;) wyslalam Ci wiadomosc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, ja teraz mam własnie takie kapsułki jak w linku od Ciebie :) u nas w aptece nie było w kroplach(?) więc kupiłam te kapsułki. W sumie fajna sprawa bo nie trzeba nic odmierzać, i jak tu któraś zauważyła fajnie się to z nich wyciska. Wcześniej miałam innej firmy i jakies śliskie były. Ja Marysi obcinam pazurki dosyć krótko bo inaczej zaraz buzia porysowana. A jak czyścicie uszka? Bo kilka razy mi mówiono że broń boże patyczkami, więc tam w środku nic nie robię ale w małżowinkach się zbiera trochę miodku, a wacikiem z solą fizj to nie na rady :( no i Mała sie rzuca przy tym więc ciężko jest. Inez sukni tu mamy pod dostatkiem więc wybieraj śmiało :D Olczik, Twoja Antonka ma dziś małe święto :) złóż życzenia od "cioci" ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik wszystkiego naj naj naj dla Antosi :) Olcik tak z ciekawości ;) co się stało z Twoim profilem na FB Aniu tak szybko planujesz eddukacje bąbelka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka a jakie to kapsułki przepisał ci lekarz za 1zł??? Ponawiam pytanko czy nadal oliwkujecie głowki waszych malenstw i ubieracie czape czy juz nie??? Dziewczyny czy karmiac piersia mozna intensywnie trenować? Bo chce sie zapisac na karate a czytałam różne opinie jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie! Jak Maly zasnie,zajrze na maila. Bylismy dzis na szczpieniu,tym na gruzlice.Pozno troche ale coz..Synek zaplakal przez sekund kilka a jak tylko wrocil do mamy,od razu zasnal w ramionach.Nie zdazylam go nawet ubrac. Kochane myslicie o powiekszeniu rodziny i potencjalnym rodzenstwie dla Waszych dzieci? Ja za 4-5 lat chialabym miec drugiego chlopca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie oliwkuje, ale czapke zakladam, ale tylko dlatego, że jak nie zaloze to mloda ma na glowie "kupke siana" a tak przez pol godz to wlosy podeschna i się troche "przyklapna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie smarowalam i nie smaruje glowki oliwka.Synek ma dosyc bujne blond wloski.Glowke wedlug zalecen poloznej myje mu co dwa dni a nie codzien i jak widac dziala - nigdy nie mial ani luzpiezu ani ciemieniuchy..i nigdy niczym 'specjalistycznym' nie smarowalismy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka, my nie smarujemy oliwką wcale. Młoda ma bardzo rzadziutkie włoski i nic się jej tam dotąd nie działo więc nie było takiej potrzeby. Czapki po kąpieli też nie ubieram. Niech się hartuje za młodu ;) Kamila, fajnie by było jakieś rodzeństwo wykombinować ;) żeby było raźniej. Ale tak za 3-4 lata może, bo 2 takie małe brzdące to by było zbyt wiele dla mnie :P No i też byśmy chcieli chłopczyka, byłaby parka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineezz- tez mamy takie kapsułki poleciła babka w aptece mówiła że są takie same jak te droższe tylko innej firmy :) Ewka-ja na razie nie wracam dopiero za 3 lata jak mi się skończy przerwany wychowawczy na Amelkę i wychowawczy na Julkę akurat Julcia do przedszkola pójdzie :) Royalflush-my już nie chcemy dzieci wystarcza Nam dwie kochane córeczki :) kasztanka -nie smaruje niczym Julci główki nigdy nie smarowałam i nie zakładałam czapki olcik-wszystkiego Naj... dla Antosi :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasztanka ja daje oliwke i to rano i wieczór bo ma suchą skórę na na początku nie robiłam bo mi doktorka odradzała. w piątek mam wizytę może coś poradzi na tą suchą skóre bo oliotum nie działa. tylko oliwka pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasztanka ja daje oliwke i to rano i wieczór bo ma suchą skórę na na początku nie robiłam bo mi doktorka odradzała. w piątek mam wizytę może coś poradzi na tą suchą skóre bo oliotum nie działa. tylko oliwka pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jak pojawia się ciemieniucha to oliwkuje i zakładam czapeczkę przed kąpielą a tak to po kąpaniu nie zakładałam nigdy mu czapki, on nie lubi i się denerwuje, w szpitalu przy wypisie radzili nie zakładać i nie zakładamy. Ja daje już samą witaminę D 1 krople tego devikap. W kapsułkach k+d podawałam tylko jedno opakowanie. Jakbym miała jeszcze to bym podawała. Myślę że to tak orientacyjnie podaje się ze to do 3 miesiąca, na pewno potem nie zaszkodzi jak poda się jeszcze przez tydzień. Do pracy chyba wrócę w połowie czerwca i będę korzystała z godziny na karmienie i będę o godzien prędzej wychodzić. Z synem zostanie mąż. Tak więc niedługo zacznę rozszerzać mu dietę aby nakarmić go przed pracą i po pracy a pod moją nieobecność niech wcina kaszkę zupkę i herbatkę. Moja rodzinka już jest liczna bo 2+3 więc biorę azalię i w nocy mi się śni często że jestem w ciąży, normalnie stresuje się. Ale we śnie zawsze to przyjmuje ze stoickim spokojem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim : ) ja jak zwykle piszę w nocy jak młody juz smacznie śpi. Niestety chyba znowu złapał katar i strasznie sie denerwuję, żeby znowu nie przeszedł w zapalenie oskrzeli :( Narazie wpuszczam sól fizjologiczna lub wodę morską i ściągam z noska sopelkiem. Byłam dziś u pediatry bez małego żeby zapytac co moge mu podać, żeby jakoś zapobiedz dalszemu rozwojowi choroby i otrzymałam info, że moge podawać cebion i oscillococcinum 3 razy dziennie. ZObaczymy czy pomoże. Mam nadzieję, ze tak. Sywia -bardzo sie ciesze, ze mała już lepiej się czuje i ma co raz mniej problemów z brzuszkiem :) Padło dziś chyba juz pytanie o uszka, ale nkt nie odowiedział, więc ponawiam. Jak czyścicie . Ja wszystko na zewnątrz myję patyczkiem, ale w środku się boję, że mu zatkam uszka i watką czy gazikiem się nie da? pozdrawiam wszystkie mamusie i dzieciaczki. p.s. a znalazłam fajny sklep z ubrankami i akcesoriam do chrztu http://www.zaczarowane-sny.pl/pl/c/CHRZEST-Chlopiec/37/2 niektóre kompleciki są super i bardzo praktyczne, można wykorzystac później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jaki "ruch w interesie"! :))) Aż miło poczytać! Główkę myję Szymkowi raz na 2 dni w wodzie z emulsją do kąpieli Emolium. Ponieważ emulsja jest nawilżająca i natłuszczająca sama z siebie, niczym już nie smaruję dodatkowo. Czapeczkę zakładam dosłownie na 10 minut, bo potem sama spada albo Szymek sobie ściąga. Uszy Szymcia myję przy okazji codziennego mycia buzi rano. Biorę w malutką miedniczkę wody z emulsją, przemywam Szymkowi wacikami buzię, szyjkę, uszka i za uszkami, i dłonie. Staram się, żeby woda się do środka ucha nie dostała, więc tylko wilgotny jest ten wacik, a nie mokry. W środku absolutnie niczym nie gmeram, bo to tylko wpychanie brudku do środka. Mechanizm samooczyszczania ucha jest na tyle dobry u zdrowego dziecka, że nie ma takiej potrzeby - przynajmniej wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka Jeżeli to było pytanie do mnie to devicap na receptę mnie tyle kosztował. Co chodzi o uszka to ja też czyszczę patyczkiem wokoło ale do środka nie, i tak zastanawiam się czym by to czyścić. Słyszałam, że wsuwką do włosów kiedyś wyciągali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika Toś mi zamieszała z tymi ubrankami! ;) Prawie byłam zdecydowana na jedno z Szafy Krasnali, a teraz już mam inną wizję, bo z tego linka od Ciebie komplet Gniewko mi się spodobał! Niedobra Ty! A w ogóle, to czy my się "znamy" na FB albo NK? Przepraszam za gapiostwo jeśli tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka my tez na razie myjemy uszy patyczkami, lub wacikami ale tylko malzowine, do kanalika sie nie zblizam ale dla dzieci od 3 miesiecy sa rozne spraye , wiec jak ktores ma wiecej tej wydzieliny to mozna je chyba stosowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika Te z linka od Ciebie mają dużo fajniejsze koszulobody, niż z Szafy Krasnali. Obawiam się, że zwykła koszula będzie wyłazić ze spodenek i będzie dziecku ogólnie niewygodnie. No to teraz mam kłopocik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie. Mowie wam mojej Basi to się chyba w tylku poprzewracalo. Już byla tak fajnie wyregilowana mniej wiecej te same godziny, wieczorem zjadala po 20 i do 4-5 rano spala, butla i do 8. Wczoraj po 19 już musiala być butla bo nie dalo się jej oszukac nawet herbatka wiec poszla butla, pobudka po 2 wypila ponad 150ml mleka i pobudka przed 6. I znow musiala butle dostac. Pokrecila się i przed 7 zasnela i do 8 spala. Ja uszka myje przy kapieli. Przewaznie mloda lezy na takim gabkowym misiu, ale ja przecieram pieluszka tetrowa i ta pieluszka wlasnie uszka obmywam. Tam gleboko w srodku też nie gmeram chyba że już widac to skrecam naroznik pieluszki i tym troche wyciagam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja odkryłam swój kolejny błąd... Już chyba wiem, dlaczego Szymek tyle razy się budził w nocy na jedzenie. Bo za mało go karmiłam wieczorem! On pomiędzy 16:00 a 20:00 potrzebuje cyca równiutko co 2h, a ja odbierałam Jego marudzenie, jako senność albo rozdrażnienie. Wczoraj dostał dokładnie tak, jak chciał serię cyców i mi grzecznie pospał od 20:00 do 6:00 z jednym cyckiem nocnym o 2:00. Trochę zasugerowałam się sposobem Sylwii z butlą i chciałam sprawdzić, co będzie, jak Małego zatankuję "na full" przed spaniem. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja! Royal te zyrawki sa w smith's, sama mam ja w planie kupic Uszka tylko jak widze,ze jakas woskowina sie zebrala na zew to ja pieluszka "wyciagam" ale nic tam nie gmeram jak nie widac Pelepetka- Artus tez ma sucha skore na glowie-ale to nie ciemieniucha i ja praktycznie jak widze,ze juz sucho to wcieram oliwke-przy karmieniu,przy przewijaniu, po kapaniu...ot jak widze, ze juz poprzedniej nie ma... czapeczke zakladalam moze z dwa tyg po porodzie teraz juz w ogole widze, ze nie tylko BAsi sie poprzestawialo, Artus dzis co 1.5 h w nocy mi robil pobudke i to nie,z e sie wiercil a gdzie taki krzyk jak by go ze skory obdzierali a jadl tak,z e sie krzytusil....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×