Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

mój od kilku dni też sam długo nie wytrzyma, kilka minut i woła mame. w dzień by tylko spał ale w kołysce kołysany bo inaczej protest i jadł oczywiście. ja wszystko zwalam na skok rozwojowy. moja suknia tak samo w szafie po kilku nieudanych próbach sprzedaży na allegro dałam sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja sukienka tez wisi ale ja nawet niewiem czy by ja ktos kupic bo cale [podpinanie poszlo sie...bo przed wejsciem do Kosciola Pawel mi przydeptnal z jednej strony a potem to juz poszlo... i wesele konczylam w sukni z trenem;) moj najmlodszy w towrzystwie wiec pewnie dlatego jeszcze potrafi sam sie soba zajac, pewnie za tydz dwa skonczy sie to dobre;D ten lionk do artykulu powyzej bardzo fajny! jak moj bedzie tak rosl jak rosnie to on ta swoja wage urodzeniowa podwoi w 4 m-cu a nie 5 czy 6....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja sukienka tez wisi ale ja nawet nie wiem czy by ja ktos chcial kupic bo cale [podpinanie poszlo sie...bo przed wejsciem do Kosciola Pawel mi przydeptnal z jednej strony a potem to juz poszlo... i wesele konczylam w sukni z trenem;) moj najmlodszy w towrzystwie wiec pewnie dlatego jeszcze potrafi sam sie soba zajac, pewnie za tydz dwa skonczy sie to dobre;D ten lionk do artykulu powyzej bardzo fajny! jak moj bedzie tak rosl jak rosnie to on ta swoja wage urodzeniowa podwoi w 4 m-cu a nie 5 czy 6....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. moja czasem zabawi sie sama ale najlepiej w wozku jak ma powieszone zabawki albo w lezaczku. ewentualnie na macie. Stety/ niestety woli towarzystwo i jak sie gada z nia;-) Smieje sie tylko do ludzi. do zabawek rzadko.I trzeba z nia gadac zeby sie usmiechnela albo sie do niej usmiechac. Smok nie dziala w kazdej sytuacji i spi tez bez niego. czasem zasypua ze smokiem a potem wypluwa. Woli warzywa od owockow;-) Co do kiecki to moja tez wisi w szafie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik=z tego co kojarze to Ty miala sliczna suknie!pewnie nie mialabys problemu ze sprzedaniem:) Moj jak sie do niego gada to sie zapowietrza:D bo chcialby tez cos powiedziec a tu nie ma jak;) i sie smieje tak fajnie jak kichnie i sie za nim powtarza "a psik" oj ale ma ubaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja to Wam powiem tak... Mój Młody to jest chyba jest o Mamę zazdrosny! Jak jesteśmy sami we dwoje, tak jak wczoraj - ANIOŁ! Normalne ZŁOTE DZIECKO! Papuniu, beknięcie, zabawy, uśmiechy, gugania, przebierania, znużenie i śpimy godzinkę. Spokojnie się sam sobą potrafi zająć na macie najchętniej, jak Mu pozmieniam zabawki najlepiej, ale wtedy najczęściej mnie Go szkoda i zamiast zająć się chałupą, to się bawię z Nim. Jak jest "ktoś trzeci", Tata, Dziadek, czy Babcia. O nie nie! Co jakiś czas muszę narobić krzyku, żeby się upewnić, że Mama się pojawi! Nie ma, żeby mnie ktoś inny za długo nosił albo zabawiał! Co do sukienki - wydaje mi się, że jednak allegro w tym przypadku się nie sprawdzi. Ja bym chyba przez allegro nie kupiła sukni ślubnej. Jak się ogarnę trochę, to ją wstawię do jakiegoś komisu. Chociaż tam jest ryzyko, że mi ją sterają podczas przymiarek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie kwiatki... Jeden śpi po służbie... Drugi usnął na macie zamęczony zabawą... A Ty idź, Matka, i pranie nastawiaj, i obiad szykuj! ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Basią nie mam problemu, albo na macie, jak jej sie znudzi, ląduje na lezaczku, to sobie ja do kuchni zabiore obiad spokojnie zrobie, ona zadowolona, bo widzi mame i sobie "pogadac" moze:) a jak lezaczek przestaje odpowiadac to do wózka. i ok. czasem po jedzeniu i odbiciu troche z nia sie pobawie na lóżku, ale generalnie staram sie zeby nie uzalezniala swojej egzystencji od mamusi, bo sie okaze ze bez matki ani rusz. a tak ze spokojem zostaje z moja mama czy siostra i bez zbenego placzu potrafi sie soba zajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, kiedy wracacie do pracy? Mnie macierzyński powinien się gdzieś w połowie maja skończyć, ale raczej jeszcze zostanę z Młodym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zazdroszcze Wam Kobitki ! MOJA to najchetniej na recach I noszenie, KAZDY katek oglada w chalupie, a najlepiej jej kuchnia odpowiada! Taka niespokojna ta MOJA kobialka, wierci sie ciagle marudzi nawet we snie, ale ja tak mysle ,ze jej JESCZE te gazy dokuczaja w brzuszku, bo dopiero JAK usnie TAKIM betonowym snem to PRZESTAJE sie wiercic. NAJWAZNIEJSZe ze jest CORAZ lepiej I kolki jej tak mocno nie mecza;) na Nast tydz 3 miesiac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski... w smyku kosztuje ten gryzaczek ok 16 zł a poxniej zobaczyłam w tesco za 12 co do zabaw to mojej kruszynie jak się właczy projektor w karuzeli to nawet i 1,5 h potrafi lezec i gaworzyc:) a tak najczesciej to tez z godzinkę w h&m jest duzy wybór ubranek,które mozna załozyc do chrztu ale nie ma ich jeszcze w necie... i ceny tej nowej kolekcji nie sa bardzo wysokie. ja mojej kupiłam dwie sukienki na wiosnę z kapelusikami...sukienki po 29 kapelusiki po 14:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia najlepiej się czuję przy mamie, of kors :D To wtedy sobie fajnie leży i ze mna opowiada. Jak ma dobry humor to może poleżeć sama nawet i pół godzinki, ale przeważnie dopomina się towarzystwa :) No i jednak mama wiedzie prym. Wczoraj sobie opowiadałyśmy na łóżku, a jak tylko wstałam po tel to Mała w płacz! Wróciłam i już uśmiech. Mówię, /wam, mała terrorystka mi się szykuje :P No i z ciocią (moją sis) też lubi przebywać. U innych jest maruda. Zresztą ja bardzo nie lubię jak ktoś inny ją bawi. Przeważnie mam tysiąc zastrzeżeń wtedy. Taka ze mnie zaborcza mamusia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, ja urodziłam później od Ciebie, a mój macierzyński kończy się 20 kwietnia (ten podstawowy). Tak mi w zusie obliczyli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antisua idmowila zjedzenia zupki jrzynowej i wcale sie nie dziwie bo ta z Bobovity jest paskudna! Z gerbera byla super. Owoce sa dobre i z gerbera i z bobovity ale ta zupa byla paskudna! za to bananek smakowal;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Powiedzcie mi czy nadal smarujecie dzieciaczka głowki oliwka i w czape na 30mni??? Ja mojej takze przemywam sisie tez mi polozna mowila ze s sumie nie trzeba tak dokladnie tam gmerac ale przeciez toby smierdzialo jak by sie nie mylo byloby jej nieprzyjemnie na pewno Kurcze zazdroszcze wam ze wasze dzieci potrafia sie tak dlugo same zaawic moja caly dzien lezy ze mna na kanapie i non stop domaga sie mojej uwagi . w łózeczku to pare min pobawi sie z zwierzakami ale zaraz jej sie nudzi ale w sumie to tez moja wina lubie ja miec przy sobie i razem z nia sie bawic :P sylwia musze wyprobowac te odpowietrzanie smoka bo moj non stop sie zasysa. Moja suknia tez wisi w szafie tez zal sprzedac :P ja nadal podaje wit ki d3 no w sumie mala nie skonczyla jeszcze 3mce.ale jak skonczy a zostanie mi kilka sztuk cyba sie nic nie stanie jak bede jej podawac?jak dlugoi jeszcze mozna? co do powrotu do pracy mysle ze jak mala bedzie miala 1-1.5 choc ja musze szukac nowej bo jak wroce zarazmnie zwolnia/ ale co tam lubie nowe wyzwania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ropiejacego oczka ja dostalam antybiotych w kropelkach (stosowac 10 dni)wczesniej mialam w masci ale podobno to jeszcze bardzej jej zapchalo te kanaliki i jak tu wierzyc lekarza jeden przepisuje to drugi na to narzeka i daje cos innego :( mam takze masowac ok3 mce jesli nie przejdzie to przetykanie :( mam nadzieje ze do tego nie dojdzie ale szczerze nie widze poprawy po tych kroplach. A patrzec juz na to oczko nie moge jak jej cale lzami i ropa zachodzi :( A wasi lekarze co na to przepisuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie wzielo na pisanie :D Dziewczyny robicie swoim babelka sesje zdjęciowe? Ile za takie sesje u was chca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka Mojemu synkowi właśnie zaczęło ropieć i dostał krople gentamicin i nastepnego dnia juz przeszło, tylko dodtakowo przemywałam solą fizjologiczną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do urlopu macierzyńskiego przecież jest jeszcze dodatkowe 4 tygodnie:) Także na myślenie mam czas do czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czopelek z tym ze moje malej ropieje od urodzenia :( a czy te krople to antybiotyk czy mozna je kupic bez recepty? Nie wiem czy moge tak mieszac rozne krople??? Dokładnie urlopu dodatkowego jest 4 tyg ja od razu pisalam prozbe o dodatkowy imam spokuj do konca maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do macierzynskiego mi wyliczyli do 8maja bodajze i babka z zusu dzwonila do mnie ze moge wniosek o 4dodatkowe tyg zlozyc wiec zlozylam i czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://leki-informacje.pl/lek/ulotka/501,gentamicin-wzf.html Takie, z tego co piszą to antybiotyk, przepisała mi go lekarka. Zapłaciłam ok 2 zł. U mojego małego jakaś bakteria się zakradła prawdopodobnie od wkładania rączek wszędzie a potem tarcia oczek. Ale mówię Ci pomogły od razu. Kiedyś jak miałam zapalenie w oku też ich używałam. W sumie jak Twoje nie dają rezultatów to może spróbuj tych. Wiesz od urodzenia czy nie ale z powodu bakterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za niedlugo mam szczepienie wiec poprosze aby mi je pediatra zapisał :) dzieki bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy używacie może wit. D3 devikap?? U nas neurolog stwierdziła krzywicę i musimy zwiększyć ilość D3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa i były pytania o wit. K..Ja podaję tyle ile zalecił lekarz, do ukończenia 3 miesiąca. Czyli do 21 marca i ani dnia dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to nie dziecko zazdrosne o mame tylko mama o dziecko :) Maly nie widzi najmniejszego problemu w przebywaniiu w ramionach innych..wrecz potulny jak baranek jest. Od poczatku staralam sie go uczyc przebywac samemu,zeby nie bylko histerii kiedy mam cos co zrobienia.Roznie to bywa ale jak ma gorszy humor to kolo 20min-pol godzinki a potem marudzenie,jak ma lepszy lekko z godzine piolezy na macie czy pobawi sie w lezaczku.Najlepsza radocha oczywiscie z Tata..jak Go widzi od razu szeroko usmiechniety a potem Tate 'podgaduje' zachecajac do zabawy. Moj macierzynski konczy sie juz pod koniec kwietnia...buuuu...Przeszlam na niego jakos w polowie 8go miesiaca (o ile dobrze pamietam).Strasznie szybko brzuch mi sie obnizyl i glupie chodzenie nawet bylo meczarnia. Nie wracam jednak na pelen etat :) taka padla decyzja,bede pracowac tylko w weekendy a caly tydzien dla Synka..Niestety od wrzesnia wracam do College'u bo mialam tylko roczny 'urlop' :( i to mnie martwi bardziej... Czopelek- mieszkam za granica i tu chyba (?) nie ma tego leku.Z tym oczkiem to dluga historia.Okazalo sie ze Maly ma zatkany kanalik lzowy i wdala sie infekcja.Dostalismy plynny antybiotyk,ale niech ktos sprobuje zaaplikowac krople pod powieke kilkumiesiecznemu malcowi.Dziecie kreci sie,placze i wszystko wyplywa.Masakra.Nie podzialalo wiec teraz mamy masc.Tylko ze to ma pomoc tylko na infekcje,a co z zatkanym kanalikiem??tutaj nie udrazniaja go igla dla tak malych dzieci.Masuje ale jak narazie nic to nie daje..i tak stoimy w miejscu.. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×