Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Ciekawe kiedy ja do moich spodenek wroce ;( echhhh ;( Olcik wyslalam Ci 2wiadomosci ;) KLAUDIA MOJA KIEDYS MALA NALOT , NICZYM NIE MYLAM , TERAZ JUZ JEJ SIE NIE ROBI. A TAK WOGOLE TO KUPILAM JAKIES DZIADOSKA SALATKE Z TYNCZYKIEM, NAPISANE BYLO 275 kcl I zjadlam na obiad...cholera sie polaszczylam a teraz jestem taka chora ,ze szok! Dobrze ze moj w domu bo inaczej ciezko by bylo;( brzuch wydety, twardy JAK kamien, odbic mi sie nie chce a kichy mi trzeszcza JAK stare radio. Do tego wszystkiego bki sadze takie JAK stary pryk co sie jaj nawpierdzielal! Sorki za slownictwo ale inaczej nie da sie tego opisac;( !!!! Ratunkuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Le-soleil ...DZIEKI za RADE ale JUZ tyle sie na tia am espumisanu I ranigastu ,ze poczekam na efekt...a JAK nie pomoze to ile tego kminku? Cala lyzeczka ? Lyzka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dawałam łyżeczkę, ale tu jest sytuacja podbramkowa :P więc możesz dać więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dawałam łyżeczkę, ale tu jest sytuacja podbramkowa :P więc możesz dać więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasi Mezczyzni się wczoraj spisali w dniu koboet- jutro dzien mezczyzny i kolej na nas. Szalonych pomyslow i dobrej spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineezz- BARDZO się cieszę że u Was wszystko dobrze :) klaudia-ja mam taką szczoteczkę dostałam gratis jak przeszło rok temu kupowałam Amelci butelkę lovi jakoś o niej zapomniałam muszę jutro pomasować Julci dziąsła. Ewa-fajnie że mogłam pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) piękne słoneczko świeci chyba dziś będzie spacerek:D jak ktoś pomoże mi z wózkiem,bo sama jestem ehhh :o klaudyna ja po wyjściu ze szpitala pojechałam i kupiłam małej m.in. smoczek lovi a Twoja Basieńka jaki ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja aga a czemu zmieniasz smoczek??? Maja wypluwa ? słonko pieknie świeci tak wiec i my na spacer sie wybieramy ale tak kolo 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inezz Baska ma anatomiczny z canpol babies ten taki splaszczony. I jej odpowiada. Ciumka sobie go zawsze do snu, a jak już zasnie twardo to wypluwa, a jak sobie go za bardzo ssie to jej wylatuje z buzi i się dopomina żeby go jej podac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania co jakiś czas trzeba zmieniać smoczki, firmy nie zmieniłam tylko tamte już były zużyte.Ten nasz nowy różni się obrazkiem i wielkością ma już 3-6mc-y o te mamy bo 2szt w opakowaniu:)http://www.sklep-dla-dzieci.com.pl/smoczki-uspokajajace-lovi-daynight-owieczki-2szt-p-1019.html klaudyna moja robi tak samo jak zaśnie to wypluwa,a jak za bardzo ssa to jej wypada i się dopomina :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeeeeee! My też ciumamy smoka. Szymkowi Lovi nie przypasiły i zmieniliśmy na NUKa. Do usypiania niezastąpiony i na spacer, żeby buzią nie "ziapał" zimnego powietrza za bardzo i żeby się nie ślinił po brodzie. Jak ssie smoka, to przełyka ślinę i to też duża zaleta wg mnie, bo mu nie cieknie za kołnierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe a ja się wzielam na sposob i jak mloda sobie na boczku lezy, to podkladam pieluszke tetrowa, to przy ciumkaniu smoczek jej nie wypada aż tak calkiem i zawsze sobie go sama wciagnie spowrotem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dzisiaj pogoda cudna! Słońce jak byk! Trzeba będzie Ojca wykorzystać, póki jest, żeby nas na spacer obydwoje wyprowadził. Aktualnie w domu sajgon, bo uskuteczniają montaże oświetlenia i karniszy... Wiertara odkurzacz... a Szymo ma w dupie i śpi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka, tak siedze i czytam dobrze macie z tymi smokami bo mój ni cholery nie chce niby złapać złapie ale nie może dłużej utrzymać niz 5sekund i wypada mu jego smoczek to cycek, mój mały też sie ślini że ho ho mam już dosyć przebierania go co godzine bo mokry wkoło i zakładam mu śliniaczek. którym się też bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inez-> mamy takie same smoki :D tzn. nasze dzieciaczki :P Marysia na początku miała NUKa ale pluła nim na prawo i lewo więc kupiłam lovi. Tym też pluje ale mniej :P Generalnie chyba jej smoki nie podchodzą, mozna powiedziec ze jeszcze bardziej sie wscieka zamiast uspokajac. jedynie w samochodzie lub na spacer. w domu woli kciuka :P a najlepiej oba jednoczesnie:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola A to u Szymka tak samo! Kciuk jest w ogóle bezkonkurencyjny... Albo cała piąstka! Na początku starałam się wkładać mu smoka "zamiast', ale teraz już nie zwracam uwagi. Ponoć wyrośnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema! My na dworku;)16 stopni I slonko;) mala spi;) KLAUDIA robie tak samo ze smoczkiem ;) Powiem Wam ,ze wczoraj w jakiejs angielskawej ;) gazeciorze przeczytalam ,ze JAK chce aby mi mala spala dluzej w nocy to abym po normalnym papanku po poltorej godzince JESZCZE raz przed snem podala pol porcji mleka...I co ??? Tak tez Sylwia zrobila, mala zadowolona I mama potem tyż;) bo SPALA od 22 do 7.30 rano...noprmalnie rekord ppbila! Pozycje jej tylko co 3 h zmienialam I tak Sobie smacznie SPALA;) ale bylam wyspana! Od 9 caly domek posprzatalam a maz z MALA SIEDZIAL , KTORA GADALA JAK NAJETA!!!! chyba powoli mowimy kolkom baj baj!!!! Tak sie ciesze...JUZ jest ich naprawde malo!!! Ale JUZ nie kracze!!!! A dzis na obiad swieto!!! Sylwia JE pieczonego ziemniora z ludkiem kurcacka I salatki !!! Calosc 490 kcl ;) nie JAK przez 2 mce 300 ;) to Sobie popapam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Grudniowy!:-) jeeeeejku, jak dawno mnie tu nie bylo :) problemy z netem mialam, na szczescie jus wszystko ok..Czasem z doskoku zagladnelam na nk i fb, na forum jednak mam spooore zaleglosci. Nie wiem za co sie zabrac, tyle stron mnie ominelo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sylwucha! Smacznej uczty! :))) Witaj Royal! Miło Cię znowu widzieć! :))) Miałam Wam tu nie biadolić, ale komu mam się wyżalić... Szymek od jakiegoś dobrego tygodnia zbliża się coraz szybciej do "skoka rozwojowego" i stopniowo robi się coraz bardziej i bardziej marudny! Wszystko mu się poprzestawiało! Spanie! Jedzenie! Kupkanie! Sam nie wie, czego chce, ale najczęściej akurat nie tego, co zwykle. Bidny jest taki, że szok! Widać po nim, że jest zdezorientowany. Jak zawsze w takiej sytuacji, najlepiej gdzie? Przy cycu! Niedługo mi tak wyciągnie brodawki, że będzie mógł z nimi na macie leżeć, a ja siądę w fotelu przed kompem! ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisze w skrocie co i jak.. zatem walka z laktacja byla dluga i zmudna..Probowalismy wszystkiego jedna mleka bylo za malo by moj Urwis najadal sie nim przez dzien i noc..Postanowilam jednak nie meczyc nas obojga i dokarmiac butla.Na szczescie nie stracilam zupelnie mleka i Dziecie w dalszym ciagu dostaje piers w nocy.Jest szczesliwy i najedzony..a jak wiadomo szczesliwe dziecko to i szczesliwa mama :) A swoja droga wilczy apetyt ma..potrafi wyciagnac 180ml z butli za jednym razem...nie dziwie sie ze piersi nie wyrabialy.. Przegladam pobieznie coscie tam pisaly... Temat lezaczkow byl poruszony.Jako ze synek skonczyl 3 miesiace i na niego przyszla pora dostal swoj pierwszy z Fisher Price'a (ktory jak widze bardzo popularny tutaj) ..Przemowil do mnie fakt ze waga do 18kg.Mamy taki sam model jak wiekszosc dziewczyn, tylko bardziej pstrokaty pod katem kolorow. Wczesniej wszelkie lezaczki wydawaly mi sie zbyt niezdrowe dla takiego Malenstwa.Glowke juz jednak silnie trzyma, nie widze wiec problemu. Wlasciwie dostal juz wczesniej lezaczek firmy BabyBjorn, jednak nie przypadl mu do gustu wiec kurzy sie w kacie. jak jeszcze bylam tu obecna pisalam ze Maly sinie trzyma glowe i opanowal juz przewracanie sie z brzuszka na plecki.Ktos zasugerowal ze to za wczesnie wiec 'wkrecilam' sobie ze moze to byc napiecie miesniowe.Lekarz jednak rozwial watpliwosci.Napiecia brak..Zauwazylam tez ze nie jestem z tym sama i kilka z Was tez juz wspominalo o tym ze Maluchy sie przekrecaja.CZyli nie jest to nic nadzwyczajnego, Maluchy sie rozwijaja. Silny ten moj Chlopak i tyle. Z ropiejacym oczkiem nadal walczymy i przeklinam na czym swiat stoi tutejszy system leczenia...Szkoda slow. A tak wogole 'nadchodzi' moj pierwszy dzien Matki, bowiem w Irlandii wypada on na 18 marca...i tak milo robi sie na serduchu jak o tym dniu pomysle..( ja tam zamierzam obchodzic zarowno ten tutejszy jak i Polski :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po spacerze uff padam z nóg zeszłam całe osiedle heeeeeeh le_soleil :) ja od początku miałam smoki z lovi chyba małej pasują.Niestety mają tą wadę,że obrazki się zmywają :o a czy Ty też zauważyłaś taki bajer w tych smoczkach,że kółeczko do chwytania świeci w ciemności?:D czego to ludzie nie wymyślą Royal hejka🌼 Sylwia smakówka ;] Ewa hehehehe dobre się uśmiałam z tymi brodawkami:) klaudyna,pelepecia jak tam po spacerze już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka Ineezz :) widze ze jakos tu pusto dzis, pewnie wszystkie spaceruja :) My tez mielismy isc ale dziecko spi snem kamiennym i potem bedzie juz raczej za pozno. Nadrabiam zaleglosci i czuje sie wrecz przytloczona iloscia stron, jakich tu naklikalyscie :D Sylwia, nie slyszalam o tej metodzie na dlugi sen, trza bedzie dzis sprobowac..:) a jak z kolkami, nie mecza narazie? (probowalas moze butelek Dr.Brown's?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Butle dr. browna odstawilam bo mala sie krztusila I nie chciala z nich poc, ale JAK pill JESZCZE normalne mleczko to nie geste, to bardzo nam pomogly.teraz uzywamy tomeet. Z odpowitrzaczem I jest ok meczy sie JAK JE , ale sie nie krztusi I nie zapowietrza;) za 2 tyg planuje wrocic do normalnego mleka, I odstawic to dla dzieci kolkowych, zobaczymy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie urok to... wiadomo co! Jak robił do tej pory 1 kupsko na 4 doby, tak teraz mi kupka prawie po każdym karmieniu tak po troszku... Jakby te kupy złożyć "do kupy", to by 1 porządna na dobę wyszła. Teraz się zaczynam denerwować, czy to jeszcze normalne, czy już biegunka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×