Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Hej, hej.. Dziewczyny, a moja przyjaciółka właśnie też się dowiedziała, ze jest w ciąży. 6 tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
a co tam sie wpisze wszystkie dolegliwości, o których piszesz, czyli bezsenność, ból pleców, nocne skurcze, ból w pachwinach pamiętam z poprzedniej ciąży, teraz czuję się bez porównania lepiej. Jeśli chodzi o magnez to na pewno brałam w poprzedniej ciąży z zalecenia lekarza chyba MagneB6, więc chyba nie zaszkodzi. Nie prześledziłam całego wątku, to będzie twoja pierwsza dzidzia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwestrowe Jak masz ochotę, to powiedz, jak masz na imię - tak się przyjemniej pisze. W tabelce w nawiasach są dopisane imiona, jeśli ktoś sobie życzy... Fajnie, że to Twoje drugie - będziesz nam podpowiadać. Ja się borykam z obrzękami od 4tego miesiąca. Aktualnie zaczynam 5 i dalej puchnę niemiłosiernie. A powiedz mi, czy słyszałaś, żeby ktoś brał Aspargin w ciąży - on zawiera potas oprócz magnezu, a ja wiem, że to mi bardzo pomagało wcześniej jak zatrzymywałam wodę przed okresem albo w trakcie owulacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwestrowa:) tak, to moja pierwsza Kruszyna, wyczekana, wysteskniona;-) chociaz jakby to moja siostrzenica uslyszala to by sie rozplakala bo, cyt: ona jest moja dzieckiem chrzestnym, jedynym i ukochanym;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
Jestem którąś już chyba z kolei Anią:) Ewa, widzę, że Ty jesteś administratorką tabelki, więc dorzucisz przy okazji:) Niestety nic ci nie podpowiem na temat tego leku, nawet o nim nie słyszałam. Cieszę się, że znalazłam to forum. Trzymam kciuki za nas wszystkie. Do grudnia jeszcze będzie, oj będzie, o czym pogadać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
a co tam sie wpisze mam córeczkę, która w sylwestra skończy 4 latka i jest cudowna. Nie może się doczekać dzidziusia, a to przecież tak pomalutku leci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to czesc Ania- ja tez Ania;)wiec napewno zapamietam Twoje imie:) pamietam jeszcze Ewy i chyba to na tyle, nie mam glowy do imion, zawsze jak chce cos imiennie do kogos tu napisac musze wrocic do tabelki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania (sylwestrowe) To sobie dodaj temat do ulubionych, jeśli mogę coś doradzić - bo wiem, że dużo dziewczyn się wpisuje, a potem ma problem, żeby ponownie znaleźć wątek... :) A ja? Jestem raczej "administratorką samozwańcem" - każdy może sam siebie aktualizować, chyba - że mu się nie chce albo woli, żebym ja to zrobiła... Forum jest nasze wspólne! Nie ma równych i równiejszych! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie rację - jak będzie nas przybywać w miarę czasu, to w końcu się pogubimy w imionach... A przecież nie będziemy się numerować! Umówmy się, że każdy pisze, jak ma ochotę! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
Na imię ma Amelka:) Wczoraj byłam na wizycie i liczyłam, że poznam płeć, ale niestety, jeszcze sobie poczekam. W pierwszej ciąży byłam bardziej wyluzowana, czekałam na każde kolejne usg, żeby zobaczyć dzidzię. Teraz jest inaczej, idę zestresowana, z myślą żeby tylko wszystko było dobrze. Na szczęście jest i wszystkim wam też tego życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
Natalia261985..............26........Wojnicz..........XX.... .......02-12-2011 Onk3(Magda)...............36........Osiek.............18. ...........02-12-2011 olcik777.....................26........Kraków........... 18............04-12-2011 Ewa1311....................31........Puławy............1 8............07-12-2011 klaudula213................25........Poznań............1 7...........11-12-2011 mamazuzki76(Monika)...34........Świecie............17... ........15-12-2011 elizka_84...................27........Gdańsk............ 17...........16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32........UK..................17 ...........17-12-2011 doo(Dorota)...............36........MałyGarc..........XX ...........17-12-2011 pelepetka123(Ania)......28........Kraków.............17. ..........18-12-2011 nutkaaa86(Paulina)......24........Dąbr.Górnicz......XX. .........21-12-2011 Astoria1985r. (Malwina)..26.......Śląsk................XX..........23-12 -20 11 Hautamer(Aga)............30.......Trójmiasto.........XX. ..........25-12.2011 a co tam(Ania).............28.......D-ca.................15...... .....26-12-2011 Oleenka_KR(Ola) .........30........Kraków.............XX..........12-2011< br sylwestrowe(Ania)......28........opole...............1 5...........31.1 2.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe widze, ze my jestesmy Ania w tym samym tyg:) ja mam termin wg okresu na 31/12, wg usg - 1-wszego 26/12 a wg 2-giego 29/12:) wiec bedzie albo niespodzianka swiateczna albo noworoczna:) ale mam nadzieje, ze sie wyrobimy z Kruszyna w tym roku:) moja przyjaciolka ma coreczke z tego roku wiec byliby rownolatkowie:) ona sie urodzila 12/04 a wychodzi, ze ja owulacje mialam jakos 12/04 wiec jak malutka sie urdzila to moja Kruszyna sie "zrobila";-)))tak "brzydko" piszac;) ale mnie dzis LEN ogarnal;) nic mi sie nie chce robic, a juz napewno nie pracowac;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudyna213
A ja nie mam żadnych dolegliwości. Zdarzyło mi się wymiotowac moze 3 razy od początku ciąży i na tym koniec. może tylko tyle że plecy często mnie bola i ręce cierpna a poza tym wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Zróbcie coś z tą pogodą, albo komuś zrobię krzywdę... a że pod ręką mam tylko mojego Ślubnego... to Dziecko zostanie półsierotą, zanim się narodzi! No krew mnie zalewa! I znowu deszcz.... Czy u Was też jest tak "cudownie" za oknem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
A ja chyba miałam owulację 08.04. więc nasze terminy się zgadzają:) A która z was siedzi w pracy tak jak ja? A która się byczy w milutkim domku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudyna213
A u mnie w Poznaniu pogoda taka w sam raz. Sloneczko świeci ale nie jest zbyt gorąco ani parno wiec ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudyna213
Ja odpoczywam w domku. Jestem na zwolnieniu lekarskim. Prace miałam fizyczna i na 3 zmiany wiec dostałam zwolnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
Ja byłam na zwolnieniu w 1 ciąży, bo już w 6 tygodniu wylądowałam w szpitalu z krwawieniem. Skończyło się dobrze na szczęście. Super mi było w domku tylko jakoś ta ciąża strasznie długo trwała, bo mnóstwo czasu miałam na rozmyślanie. Teraz pracuję dzielnie póki co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja w pracy:) Ewa- ale popatrz na to z innej strony- za dzien, za dwa pogoda bedzie ladniejsza u Ciebie a tutaj...kicha jest i zostanie, o dla przykaldu- szlam do rpacy, ciemno i szaro, siadlam do pracy slonce, niebo niebieskie-slicznie, 20 min temu zrobilo sie ciemno i leje, wieje...ehhh a 1 siernia 1 dzien jesieni w IR i skonczy sie chocby andzieja na lato;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do tej pory też dzielnie pracowałam. Od końca czerwca do 11 lipca mam urlop - calutki przypadł w te "upały" i dlatego krew mnie zalewa... Tyle miałam planów, tak wyczekiwałam tego urlopu i w zasadzie całe 3 tygodnie upłynęły mi na siedzeniu w mieszkaniu albo przed lapkiem, albo przed TV, albo przed michą... :((( Ja mam pracę biurkowo-komputerową raczej, więc do tej pory nie było potrzeby brać zwolnienia, chociaż siedzenie mi ewidentnie nie służy, bo puchną mi nogi od samego początku... Nie wiem, jak to będzie teraz po powrocie, bo nawet w domu nie mogę za długo wysiedzieć w jednej pozycji i ciągle mnie nosi. Gin na ostatniej wizycie nie był zachwycony tymi obrzękami, więc być może wyśle mnie na zwolnienie, jeśli sytuacja się nie poprawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
Ewa Jeśli się kiepsko czujesz to już na zwolnienie. W końcu ile razy w życiu będziesz w ciąży:) Nie pożałujesz nawet przez 5 minut, zobaczysz. Ja na razie, póki dobrze się czuję, muszę podszkolić koleżankę, która będzie mnie zastępować. Ja też biurkowo-komputerowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia261985..............26........Wojnicz..........XX.... .......02-12-2011 Onk3(Magda)...............36........Osiek.............18. ...........02-12-2011 olcik777.....................26........Kraków........... 18............04-12-2011 Ewa1311....................31........Puławy............1 8............07-12-2011 klaudula213................25........Poznań............1 7...........11-12-2011 mamazuzki76(Monika)...34........Świecie............17... ........15-12-2011 elizka_84...................27........Gdańsk............ 17...........16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32........UK..................17 ...........17-12-2011 doo(Dorota)...............36........MałyGarc..........XX ...........17-12-2011 pelepetka123(Ania)......28........Kraków.............17. ..........18-12-2011 nutkaaa86(Paulina)......24........Dąbr.Górnicz......XX. .........21-12-2011 Astoria1985r. (Malwina)..26.......Śląsk................XX..........23-12 -20 11 Hautamer(Aga)............30.......Trójmiasto.........XX. ..........25-12.2011 a co tam(Ania).............28.......D-ca.................15...... .....26-12-2011 Oleenka_KR(Ola) .........30........Kraków.............XX..........12-2011< br sylwestrowe(Ania)......28........opole...............1 5...........31.1 2.2011 ollakoziol.................24.........Częstochowa.....16............24.12.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie grudniówki:):):) nie prześledziłam jeszcze całego wątku (ale to zrobię:)) jednak bardzo się ciesze ze znalazłam miejsce na dla siebie na tym forum:) To jest moja pierwsza ciąża, która była dla mnie ogromnym zaskoczeniem i szokiem (nieplanowana nie znaczy niechciana:)) ciesze się bardzo i nie mogę się już grudnia doczekać. Jednak również jestem przerażona i boję się jak diabli. Nic nie wskazuje na to żeby coś było nie tak ale z lekarzem nie mogę się jakoś dogadać każde pytanie z mojej strony jest dla niego w ogóle jakimś problemem tak jakbym miała wiedzieć wszystko co i jak tylko dlatego ze jestem kobietą i dlatego planuje iść prywatnie do innego lekarza. wszystko dla mnie jest takie nowe brzuch mi się zaokrągla i powoli wszystko robi się ciasne:) Pozdrawiam wszystkie grudniowe mamy (bo chyba już mogę nas tak nazywać:):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×