Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

AgaOm - ja cale szczeście na razie nie mam z tym problemu chyba nigdy nie miałam, i oby tak dalej - ale ja jem sporo owoców, warzyw i nabiału jadam - to też chyba pomaga co na niektóre działają suszone ślwiki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaOm
Kawa mówisz? Hmm.. Ja w sumie odkąd się dowiedziałam, że jestem w ciązy to przestałam pić, na pierwszych wynikach coś wyszło za mało magnezu i teraz cały czas łykam go jeszcze w tabletkach (skurcze już nie łapią w nogi). Wody też w sumie dużo pije, ale teraz bede się pilnować zeby wypić ją nad czo i do tego jabłka się zmusić.. zjeść zjem - ale jakoś nie przepadam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaOm
Suszone ślwiki odpadają.. :( jak mam na wigilie wypić kompot z tego, to nos zatykam :( Ale jak już będzie dłuzej tak męczyć to chyba zatkam go i wypije.. Albo zjem.. (bleee..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jeszcze nie wiem na pewno, ale chciałabym na tysiącleciu. zaparcia mam do tej pory:( jem lekkostrawne potrawy, warzywa, owoce itp. u mnie kiwi na czczo daje rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga -tylko woda ma byc ciepla-czy dziala nie wiem... ja pilam zawsze kawe rano i nie mialam problemow z kibelkiem no ale jak sie dowiedzialam,ze jestem w ciazy no to stwierdzilam,ze kawy pic nie bede no i sie zaczelo- chyba z 2-3 tyg sie meczylam a potem ktos mi tam mowi, ze do 2 filizanek kawy mozna sie dziennie napic wiec wrocila do "nawyku" i jak reka odjal:) i niech tak pozostanie bo te kilka tyg to byla meczarnia, takze wspolczuje🌻 Starbuck-dzieki za opinie-wiec firma trzyma poziom-super!!:) a ja wracam do pracy-koniec laby i pisania z Wami🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znacie te ćwiczenia ? tak mi się przypomniało 8 min abs 8 min buns sa filmiki na youtubie z takim blondynem, hehe na brzuch są super, nawet po 6 weidera takiego nie miałam a całą przerobiłam - oczywiście zestaw jest po porodzie, jak już będziemy wracać do formy ale ja osobiście je polecam, brzuch i pośladki - działa i zajmuje malo czasu :) między karmieniem a pieluchą hehe teraz któraś z Was w ogóle ćwiczy? strasznie mi tego brakuje, roweru, biegania, nawet tych brzuszków - po prostu opcji mocnego zmęczenia się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo maślanka:) jak nie lubicie takiej zwykłej to zmiksujcie z owocami np. truskawkami pycha!!:) jest tez gotowa truskawkowa ale jak poczytałam co w niej siedzi to się przeraziłam same E-ileśtam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaOm
Z ciepłą wodą spróbuje i tych owoców jeszcze więcej.. Reszta mnie przeraża :( Ja to się szczerze przyznam, że jestem z tych takich "wygodnych", gdzie wszędzie autem sobie podjedzie.. Jakieś tam spacery czy coś to tak, ale nigdy nie miałam parcia na "codzienne" ćwiczenia. W zeszłym tygodniu byłam na basenie w Zielonej Górze, jak będziecie w pobliżu, to polecam! :) Zrelaksowana wyszłam na maxa, co prawda pływać nie umiem :/ ale za to bąbelki zrobiły swoje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja to lubię i tak mi tego brakuje, jeszcze pol roku ;) bieganie i rower - dwa moje uzeleżnienia jak kiepska pogoda to chociaż na stacjonarnym orbitreku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaOm
A ile już przytyłyście? U mnie waga na początku zanim się zorientowałam, że jestem w ciązy spadła chyba ze 4 kg :D ale byłam szczęśliwa.. Później wróciła jakoś do normy i tak cały czas 59-60 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starbuck80 znam ten ból;( zawsze latem robiłyśmy z siostrą wieczorne przejażdżki. Nie tyle wyczynowo:) co tak dla zdrowia i relaksu, a teraz.... tez mi tego brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech - w zimę będziemy nadrabiać :D co to wagi po I trymestrze ok1,5-2 kg a teraz jestem o ok 4,5 kg do przodu (skończone 18tc) któraś tu z dziewczyn, nie pamiętam nicka "chwaliła" się że waga ciągle stoi w miejscu (leciał jej 17tc), to chyba nie jest normalne a na pewno nie jest to zdrowe.. o ile w I trymestrze może nieco spaść bo wymioty itd ale w drugim to już nie powinna i nie ma co przesadzać, na odchudzanie będzie czas po.. takie moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja normalnie ważę 64kg. na początku też spadłam ze 4 kg. a teraz ważę 65, czyli 1kg nadprogramowo:):):) ale brzusio rośnie wiec pewnie i waga zacznie. Dobra idę tworzyć obiadek:) dziś kotlety mielone (z kapusta pekińską i pieczarkami w środku) ziemniaczki i surówka warzywna pomidorki + to co upoluję w ogródku:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudyna213
A ja schudlam 3 kg ;) w piątek mam wizytę to będę na bieżąco znała moja wagę:) no i może poznamy już płeć malenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starbuck80 tez tak myślę, najważniejsze dziecko a nie wygląd!!! a do formy dojdziemy jak przyjdzie na to czas:):):) trzymajcie sie :) uciekam już:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, studiowałam w Krakowie na UR Zarządzanie i Inżynierię Produkcji:) Najpierw 3,5 roku inżynierskie dziennie i 1,5 roku magisterskie zaocznie. Dziękuje wszystkim!:* Ania ja też piekę z tego bloga:) fajne przepisy tam są i zawsze mi wychodzą super ciasta:) gotować wręcz uwielbiam, lubię eksperymentować w kuchni, gotować nowe potrawy:) a później je jeść oczywiście;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mówie żeby sobie folgować i jeść co popadnie i przytyć ponad 20 kg ale rozsądnie, bo odchudzanie i ciąża to razem w parze chodzić nie powinny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaOm
Ja to jak od swojej koleżanki usłyszałam, że ma jakieś zachcianki.. to to, to to (ona też ma na grudzień ;P ) to mówie - ja nie wiem co to znaczy? Ja jem tak jak wcześniej, właściwie to ostatnio jem - bo wiem, że muszę, a jakiegoś wielkiego apetytu nie odczuwam, ani ochoty na nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już mam 60 a na początku było 54. brzuszek zaokrąglił się, biodra chyba szersze i piersi:) to chyba tam są ukryte te kilogramy dodatkowe:) jem na co mam ochotę ale bez przesady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mówie żeby sobie folgować i jeść co popadnie i przytyć ponad 20 kg ale rozsądnie, bo odchudzanie i ciąża to razem w parze chodzić nie powinny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaOm
Ja zawsze nosiłam takie większe C, ale teraz - musiałam wszystkie staniki wymienić.. Tylko Mój się cieszy z tego faktu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez zupełnie nie wiem co to takiego przynajmniej do tej pory ale to chyba raczej wymysły kobitek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudyna213
Ja nosiłam D a teraz to już muszę wymienić też i tak jak wyżej któraś napisała To partner najbardziej się cieszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem na plusie 4 kg i teraz ważę ok58:) biustonosz wymieniłam z C na D prawie 2 miesiące temu....i chyba niedługo jeszcze większy się przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik no i ładnie :) nawiększy przyrost piersi był u mnie na samym początku ciązy, i przy tym były bardzo wrażliwe teraz już mnie nie bolą , a u Was? caly czas takie bolące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starbuck, Bogu dzięki, wraz z końcem I trymestru przestały boleć. Bo bolały bardzo:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia261985..............26........Wojnicz..........19.... .......02-12-2011 Onk3(Magda)...............36........Osiek.............18. ...........02-12-2011 olcik777.....................26........Kraków........... 18............04-12-2011 Ewa1311....................31........Puławy............1 8............07-12-2011 klaudula213................25........Poznań............1 7...........11-12-2011 mamazuzki76(Monika)...34........Świecie............17... ........15-12-2011 elizka_84...................27........Gdańsk............ 17...........16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32........UK..................17 ...........17-12-2011 doo(Dorota)...............36........MałyGarc..........XX ...........17-12-2011 pelepetka123(Ania)......28........Kraków.............17. ..........18-12-2011 nutkaaa86(Paulina)......24........Dąbr.Górnicz......XX. .........21-12-2011 Astoria1985r. (Malwina)..26.......Śląsk................XX..........23-12 -20 11 ollakoziol.................24.........Częstochowa.....16 ............24.12.2011 Hautamer(Aga)............30.......Trójmiasto.........XX. ..........25-12.2011 a co tam(Ania).............28.......D-ca.................15...... .....26-12-2011 Oleenka_KR(Ola) .........30........Kraków.............XX..........12-2011< br sylwestrowe(Ania)......28........opole...............1 5...........31.1 2.2011 Zapraszam nowe kobietki do wpisania się w tabeleczkę. Zgodnie z kolejnością terminów porodów. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×