Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

tak z ciekawosci---ja CI nie powiem bo ja sie nie znam....alejesli lekarze nie maja zastrzezen na bilansie, rosnie, rozwija sie dobrze, jest wesole nie anemiczne, fika gada itd to sie nie masz czym martwc:)juz pisalam dzieci sa rozne:) i przepraszam ale ja sie staram pomaranczowe wpisy omijac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania W czwartym miesiącu - dokładnie początek, czy koniec nie powiem. Ale natychmiast dostali prikaz wprowadzać warzywa, owoce i do mięska dochodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA JA TEZ ALE Tak mi PRZYSZLO do glowy ,ze musimy poprostu porozmawiac z NASZYMI dziecmi...bo PEWNIE Pomaranczowa Ma racje... Tak na powaznie ja dzisiaj SWOJEJ zaznacze, ze JAK nie zacznie jeszc co 5 godzin , a w nocy ani razu...to sie pogniewamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi pow, ze od 4 m-ca moge zaczac juz wprowadzac dodatkowo owoce, warzywa a od 5 mieso widzisz Ewa ta dziewczynka mogla miec ten fizjologiczny spadek zelaza-kazde dziecko to ma ja nie jestem lekarzem-skoro 2 osob ktore maja stycznosc z dziecmi na codzien nie widzi nic niepokojacego to ja rowniez, maly wesoly, fika nogami, rozgadany, napewno nie blady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaak z ciekawosci
ok,dzięki :) zdrówka dla Waszych maluszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek-jak wyslalam posta to sobie pomyslam,ze zle zrobilam bo przeciez na kafe lepiej wiedza niz lekarz, pielegniarka-polka, irlandka(zeby nie bylo,ze irlandczycy to konowaly to zaznaczam, ze i polka byla;) no powiem mu, ze koniec-cycek co 5 godz a tak woda;)ciekawe jak zareaguje...ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam taką zagwozdkę z Szymka wagą cały czas: wpisane, że urodził się w 37 tygodniu ciąży. Dla jednych to wcześniak pomiędzy 32 a 37, a dla drugich terminowiec. Jak sprawdzam siatki, to wyniki kompletnie różne dla jednej i drugiej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baska w ciagu dnia co 4 godz. Porcje mleka że 150ml wody. A w nocy jak np zje przed 21 to dopiero okolo 2-3 i pozniej 8 rano. Dziewczynki przewaznie waza mniej niż chlopcy, a pediatra mowi że jest dobrze wiec poki co nie martwie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudyna ale Basia jest na mm a moj na piersi-jak bylam na pogotowiu wtedy i kolezanka go miala to zjadl z butelki tylko 30 ml za kazdym razem, wiec je czesto ale malo-a jak to bylo to on mial skonczone 2 m-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka A Szymek je tak: 2:30, 4:30, 6:30, 8:30 - czyli co 2h. A później jedzie 12:30 15:30, 18:30 - co 3h. Zasypia po 20:00, potem jeszcze raz o 22:00 mniej więcej i od nowa... Też ssie nie dłużej niż 10 min. Mnie się wydaje to zupełnie normalnie. A Twój Młody ma jakąś dłuższą przerwę nocną, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDYNA...MOJA LEDWO 3 h bez jedzenia wytrzyma...JAK sie zbliza godzina jedzenia to JUZ jest wycie z glodu...a JAK smoczek sie zbliza do buzi to JUZ CIAGNIE ... Tak czy tak Twoja Ma tyle samo porcji, bo moje JE tylko raz w nocy a potem o 9 rano. Tylko tyle ,ze to mleko comfort co MOJA JE Ma wiecej protein I jest duzo ciezsze niz Pepti. Od 6 mca przechodze na normalne mleko nr2 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDYNA...MOJA LEDWO 3 h bez jedzenia wytrzyma...JAK sie zbliza godzina jedzenia to JUZ jest wycie z glodu...a JAK smoczek sie zbliza do buzi to JUZ CIAGNIE ... Tak czy tak Twoja Ma tyle samo porcji, bo moje JE tylko raz w nocy a potem o 9 rano. Tylko tyle ,ze to mleko comfort co MOJA JE Ma wiecej protein I jest duzo ciezsze niz Pepti. Od 6 mca przechodze na normalne mleko nr2 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też ostatnio ciumka co 2h w nocy;)i też góra 10 min je.mysle że to zupelnie normalne. Mleko z piersi się szybciej trawi niż mm i pewnie je mniejsze porcje. Ania ładnie syncio wazy, ciekawe ile mój teraz ma, jak pojdziemy do szczepienia to sie okaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa moj je tak 17,19, 21, 23, 1, 3, 5, 7, 9,11 i miedzy 11 a 17 czasem je a czasem nie zalezy jak spi po spacerze,no dzis jadl o 11 jest 15 i nadal spi,pewnie wstanie po 16 wiec zje ok 17 i potem te wszzytskie godz beda ok;-) takze on ma jedna dluzsza przerw wlasnie w dzien na i po spacerze zaraz zerkne na ten art co wkleilas kurcze dziewczyny zaczelam pakowac malego rzeczy...i powjak sie mams pakowac "madrze" na 3 tyg?????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
120 - 210g / tydz , czyli 765 - 945 g /miesiąc . Bywają niemowlaki, które będą przybierały ponad 300 gram/tydzień, czyli przez miesiąc zwiększą masę o 1,5 lub 2 kg (!). no i moj bys sie lapal pod to zdanie z !;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka No to o czym mowa? Jak Artek ma dzień w nocy, a noc w dzień - jeśli chodzi o pożywienie! Myślę, że to wszystko wyjaśnia! Twoje Bobo ma klasycznie poodwracane pory doby. Dzięki temu wpiernicza pokarm nocny w ogromnych ilościach, a ten jest dużo dużo bogatszy w tłuszcze. To by się wszystko zgadzało, bo Mała spała z Mamą i jadła dosłownie, kiedy chciała w nocy - a chciała często, wtedy Mama wyciągała cyca i tyle. Wniosek z tego prosty: Teoria śmietanki się sprawdza! ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa pewnie tak;) no ale przeciez nie bede z nim w nocy spacerowac zeby mu sie odwrocilo:D:D:D:Dhahaha no powiedzcie mi-macie dzieci takie jak moj-co byscie i jak byscie sie spakowaly na 3 tyg?????????no wszystko mi potrzebne,i kocyki i body i pajace i spodnie i bluzki-no przeciez on w tym chodzi...pieluchy bo po co w pl kupowac jak tu mamy zapas apo powrocie rozmiar moze juz nie pasowac....jejku:(a mamy bagaz 20 kg...ja to chyba pojade zupelnie"okrojona" w ciuchy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwaltowny wzrost masy ciala nie musi oznaczac anemii. Ake jaj dla mnie fizjologiczny spadek zelaza to nie anemia. Anemia jest jak spadnie hemoglobina i hematokryt. Mozna miec duzo zelaza a jesli nie zostanie przebudowane w erytrocyty to jest anemia. I mimo wszystko ja bym morfologie zrobila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tam.. No ja Ci nie podpowiem bo jak jadę na dwa dni to mam torbę ogromną tylko dla małego, i samochód kombi zapakowany po sam dach. Bo muszę mieć wszystko. Weź wg mnie zestawy kompletnych ubranek na każdy dzień, 6 szt każdego, bo zakładam, że pralkę macie w Polsce a małe ciuszki szybko schną. Z 10 tetrowych ja bym wzięła, dwa kocyki,ręcznik. Co do wagi Twojego Synka to wg mnie ok. Po prostu masz dobre tłuste mleko. Ja miałam takie na początku, teraz mam chudsze. I nie słuchaj co gadają bo to pewnie z zazdrości :-P. Mój Mały waży już też pewnie z 7,6 kg. A je: 7,9:30,11:30,14:00,18:00,19:30, idzie spać i wstaje tak między 3 a 4. Ale jak miał 2 miesiące wstawał w nocy 3 razy co dwie godziny i jakoś samo mu minęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to chyba też nie pomoge- jadac do rodzicow na tydz mialam torbe podrozna 1 dla malej i dla mnie. I byly tam ciuchy a poza tym kosmetyki , butle, mleko herbatka podgrzewacz jedyne czego nie bralam to pieluchy. A moja siostra za to z 3letnim już synkiem na kilka godz zabiera torbe rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia a to sorki zle luknelam;( to w TAKIM razie MOJA JE o raz wiecej od TWOJEJ Basiuli. ANDZIA ja bede zabierac napewno inne RZECZY bo to lato w pelni...bedzie wiec tez nie pomoge, tydzien wczesniej wysylam fotelik samochodowy do mamy ( mamy 2 wiec jeden tam zostanie ten mniej wygodny) I dam Mamie jakies pieniadze zeby takie lozeczko turystyczne dla malej kupila ...widzialam na allegro za 139 zł, bo JIE chce aby znow sie ze mna nauczyla spac. I to tyle co ja zamierzam zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tetrowe sa w pl, juz prosilam o upranie i recznik tez jest;)kosmetyki kupie bo ciezkie nie oplaca sie brac, najgorzej z ciuchami....moze racja z tymi komletami-zrobie 6(w koncu i tak min raz w tyg bede prac;))ale i tak nie moge sie zabrac-mam cale lozko z ciuchami i nie wiem ktore mam spakowac a ktore nie, dodatkowo szkoda mi zostawic jakis bo jak worcimy za m-c to juz moga byc male;-) a wlasnie prosze nie psiuoczyc na pl sluzbe zdrowia-w ir to samo- dostalam temrin usg jamy brzusznej:D na wrzesien=-12 bodajze;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ania ja na moje USG 3 mce czekam...ale za to na specjaliste od ucha aby ni kamerke do nosa wlozyli;) czekalam 9 mcy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tam... Weź ciuszki co teraz ubierasz najczęściej, i parę trochę większych. Nie no co do bagażu to naprawdę niewiele. A co do pory roku to wątpię, że będzie tak ciepło, żebyś w letnie rzeczy ubierała. Po prostu ubierzesz tak samo na dwór ale bez kurtki. Z kosmetykami dobry pomysł, te co masz u siebie nie zmarnują się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w drodze do krk. Dzidzia na 24 godz zostala z tata;-) Antosia dzis konczy 7 mies....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×