Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

a tak na marginesie dziś skończył mi się urlop macierzyński :(ale to zleciało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. A u nas w sobote uroczystosc. Troche zaczynam sie stresowac. Menu ugadane, torty zamowione, kreacje gotowe. Normalnie strach sie bac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja witam nową mamę:) Asia Wy dziś neurolog, a my usg główki:/ pogoda do bani, Mały jakiś rozdrażniony, chyba czuje że wizyta u lekarza się szykuje. Ja dalej karmie co 2/3 godziny, ciekawa jestem jak wprowadzę za jakiś czas coś innego czy będzie lepiej spał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia...;) SAMA rodzilam SN znam ten Bol ;) Bratowa po 16/18 h na kazde dziecko walczyla I dwa razy skonczyla cienciem bo glowka byla za duza... KLAUDYNA... wim ze latwo powiedziec ale nie stresuj sie wszystko bedzie dobrze!!! I pamietaj ,ze to Ty I Twoja BASIENKA jestescie krolowymi tego dnia! Nie pozwol by ktos popsul Ci humor!!!! Usmiechnieta od ucha do ucha I dumna;););) tak TRZYMAJ !!!! A wszystko bedzie ok! U mnie troche nocki nie przespanej bo tatuaz na plecach nowy ...ale ogolnie wszystko dobrze...Mala marudzi na wieczor JAK zawsze ( po 6) JE ladnie... Wczoraj zagescilam jej to mleczko pierwszy raz lyzeczka kaszki...ale I tak sie obudzila na JEDZONKO o 3 ...( tylko raz) Za to kupka dzis zolta piekna!!! A nie zielona ja po samym mleku;) az bylam zaskoczona! Jutro szczepionki errrrr 3 razy errrrr;(. Za tydzien IDZIEMY sie wazyc I przyjezdza moja rodzinka!!! Hurrrrra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczynki:) witam nowa mamusie i Laurkę :) Julci przebił się drugi ząbek:) zupki zajada bardzo chętnie:) w tym tygodniu wprowadzimy owoce:) Klaudia-najważniejsze abyście Wy byli zadowoleni i szczęśliwi :) wszystko będzie dobrze :)DUŻO UŚMIECHU:) Natalia-ja nie zauważyłam żeby Julka lepiej spała jak wprowadziliśmy zupki:) wydaje mi się że jak wprowadzimy kaszkę na kolację to wtedy może dłużej spać :)przynajmniej Amelka dłużej spała :) Sylwia-pochwal się tatuażem :)wyślij fotkę na pocztę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia Ja to nie tyle sie soba przejmuje co Mala. Marudna tak, placzliwa na te zabki, a z moja siostra bedzie przez czas slubu I tego sie obawiam bo nie wiem czy jak sie rozplacze to siostra ja uspokoi. No nic. W czwartek juz jade do domciu to sie mala oswoi z ciocia na nowo I moze bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudyna bedzie dobrze !! Natalka u mnie też nic się nie zmieniło p[o zupkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Witaj Floyenowa! U nas jakiś koszmarek laktacyjny się przydarzył i nie pisałam wcale. Teraz wydaje mi się, że zjadłam coś, co Szymkowi bardzo zaszkodziło. On miał potworne wzdęcia, więc ssał mało, a mnie zaczął pokarm zanikać. Zwyciężyliśmy jedną nocką na hardcorze przystawiania i teraz mam nawał znowu... Zajrzę później to nadrobię, bo teraz muszę zwalczyć sajgon w domu po weekendzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lasencje te małe i te duże:) oczywiscie to samo tyczy przystojniaków... witamy mame i małą Laurę:) Sylwia fajniusi tatuaz:) pomysłowy...ja kiedys chciałam zrobic ale boje sie,ze to boli...:) My musielismy przełozyc chrzest na dzień matki...takze zamiast tygodnia stresów zostało nak około 1.5 mies...mam nadzieje,ze mała z sukienki tak szybko nie wyrosnie...:) bo dopiero bedzie cyrk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja. Ale pogoda! Trzymam kciuki zawizyty u lekarzy. My w srode jedziemy do neurologopedy i psychologa... Usgmamy za tydzien we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj my di pediatry to dopiero w majuna ostatnie wzw. Tylko przychodnie w miedzyczasie musimy zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuję za tak miłe przyjęcie do Waszego grona ! Już kilka miesięcy zaglądam tu, więc mogę powiedzieć ,że dość dobrze Was znam Mamuśki oraz Wasze pociechy;) Karmię piersią i nawiązując do wątku z przed kilku stron też chciałabym karmić 6 miesięcy wyłącznie swoim mlekiem. Chociaż oczywiście też już nie mogę się doczekać nowości. Chciałam pocieszyć koleżanki wybierające się w podróż samolotem z maluchami. Nie jest tak źle;) My już właściwie weteranki- leciałyśmy już 5 razy, pierwszy lot zaliczony w wieku dwóch tygodni. Trochę zmuszone jesteśmy-tak się złożyło,że żyjemy w tej chwili w dwóch krajach właściwie jednocześnie. Generalnie temat rzeka, ale można dać radę. Z takich ciekawostek to my w ogóle nie podajemy witaminy D. Laura jest od początku na tranie. Konsultowałam to z polskim pediatrą i nie ma przeciwwskazań. Jedyny minus jest taki,że małą pachnie czasem jak stary marynarz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) witam nową koleżankę i maleńką ! masz nk ?chętnie zobaczymy Twoją pociechę:) tak jak pisałam byłam na targach rodzinnych w nd było super!!! przymierzam się do dodania zdjęć z chrzcin,ale tyle tego mam,że muszę najpierw posegregować,które się nadają,a które nie Sylwia tatuaż obłędny też chcę,ale się boję...jak solarium na ile byłaś?nie boisz się łączyć jedno z drugim? niebo w Kraku płacze,a my same w domku mała śpi,a ja okres dostałam eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inezz co Ty na spotkanie ze mna w czerwcu w Kraku? Bedzie cieplo, dzieci w wozki i jakas kawka pod parasolkami na rynku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny Witam nową mamusię :) Klaudyna gdzie kupiłaś tego kwiatka-maskotkę wysłałaś foto na maila???bardzo fajny tez chce takiego :P dla wikuni :P Ja może dziś spróbuje dodać kaszki do mleczka zobaczymy jak mała zareaguje. Sylwia tatuaż robi wrażenie :) Layluśka piszesz że dobrze zaaregowała na kaszkę a owocyki lub warzywka już jej podajesz? U nas pogoda paskudna non stop leje wczoraj tez tak było czyli znowu nici ze spacerku a mała taka marudna że hej :((( Aga wrzucaj foty z chrzcin :) Paulinko gratulacje dla Juleczki 2 ząbka :* u nas z zabeczkami na razie cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś-wrzucaj fotki:) Ola-w rossmanie są promocje na zupki i deserki gerbera :)dostałaś kupon rabatowy ?mi dziś przysłali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja te kupony juz dawno dostalam. Oni wysylaja te probki i kupony ze wzgledu na wiek dziecka. Wiec dostaje duzo wczesniej;-) Zupki gotujemy sami. Dostalam teraz takiego wiejskiego kurczaka chodowanego naturalnie to moge jej na tym ugotowac. Gotujemy wiecej i mrozimy. Lekarka powiedziala ze mozna. Tylko manne gotuje na biezaco i dodaje do zupki. Czasem kupuje sloiczki zeby zobaczyc co w nich jest i jaka maja konsystenvje. W sobote dalam jej gerbera po 6 mies- kurczak w jarzynkach z koperkiem ale byl dosc gladki. Z bobovity chyba po 6 mies sa duzo wieksze grudki. Musze jakis zakupic i zobaczyc. No i dzis dalam jej jakis deserek z twarozkiem- kilka lyzeczek. Zobaczymy jaka bedzie reakcja na nabial. Dzis chcemy z tesciowa ugotowac jej zupek na kurczaku, kroliku i cielecinie zeby miala rozne ale np z ryba to chyba wole kupic gotowy sloiczek niz gotowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola tak tak tak!! jestem za:) bardzo się ciesze na to spotkanie i że zobaczę na żywo cudną Antosię:) dziewczyny juz kiedyś pisałyśmy o spotkaniu w Krakowie,która ma blisko? fajnie by było:) Sylwuś zaraz zaraz dodam na nk tylko mała wstała i segregowanie muszę dokończyć po karmieniu...zabawie itp spi teraz w dzień bardzo krótko nie jestem w stanie nic zrobic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minutek tylko ;) ale jaka radosc I relax;) Inez nie wolno po tatuazu isc na solarium przez 2 tyg ;) praktykuje to JUZ od 18 Roku wiec chyba wszystko na ten temat WIEM ;););) weteranka jednym slowem. Dziekuje ;););) KASZTANKA bardziej boli wg mnie make-up perm ust niz tattoo . Acha...jabluszko podam za tydz...po troszeczku ...boje sie wzdec pokolkowych... A kaszke maz kupil tej samej firmy co mleczko pije...wiec jakos tak lagodnie poszlo ;) 2 kupka dzis I znow zółta ;) ciesze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga a ty dalej karmisz piersią??? wrócił ci juz okres mi jakoś nie a przerwy w karmieniu są bardzo długie :P może ciąża :D Ja juz tylko częściowo po woli chce zresygnować z cycusia ale co chce "zawiesić karmienie" pokarmu jest masa i taka jakoś przestac nie moge :D a tak chciałabym już iść na solarek sie odprężyć :( ta pogoda jeszce mnie tak przytłacza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minutek tylko ;) ale jaka radosc I relax;) Inez nie wolno po tatuazu isc na solarium przez 2 tyg ;) praktykuje to JUZ od 18 Roku wiec chyba wszystko na ten temat WIEM ;););) weteranka jednym slowem. Dziekuje ;););) KASZTANKA bardziej boli wg mnie make-up perm ust niz tattoo . Acha...jabluszko podam za tydz...po troszeczku ...boje sie wzdec pokolkowych... A kaszke maz kupil tej samej firmy co mleczko pije...wiec jakos tak lagodnie poszlo ;) 2 kupka dzis I znow zółta ;) ciesze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×