Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

dziś robiłam porządki w rzeczach Antosi. Padłybyście, jakbyście zobaczyły pierwsze body Antosi i pajaca w rozm. 44. Zwłaszcza jak się je przyłoży do ubranek w rozm. 68... Muszę Wam kiedyś wysłać zdjęcie na pocztę, jak miałam ją pierwszy raz na rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik ciezko mi wyobrazic sobie takie Malenstwo :) jak dla mnie moj synek byl drobniusi i maciupenki a wazyl kolo 3,5kg.Takie wczesniaczki to dla mnie 'wyzsza szkola jazdy' i balabym sie przy nich cokolwiek robic...Choc pewnie gdybym byla mama wczesniaczka to jednak podeszlabym do tego jakos mniej bojazliwie a bardziej instynktownie. W kazdym razie podziwiam Cie. Milena widze ze tak jak i ja nocny marek jestes :) :) Postaram sie do nich odezwac na dniach.W tym materacyku zakochana jestem.U nas co prawda na podlodze nie kafelki a drewniane panele sa ale i tak zimno od nich okrutne ciagnie :/ Tak w ogole swietna firma,duzo rzeczy od nich mi sie spodobalo a nigdy o niej nie slyszalam.Jak to dobrze ze na tym forum ktos jakas 'perelke' zawsze odkryje :) A co tam sie wpisze-Kochana,daj jakis znak jak tam lot minal :) nam powolutku zbliza sie nasz termin i stresuje sie oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka Lasencje;) No wlasnie Royal...ciekawe JAK tam ANDZIA po CHRZCINACH....mowila ,ze dzis sie odezwie...;) U NAS dzis NARESZCIE spokojna nocka ;) Layla sie wyspala I Mama tez;) mala znow wypila BUTLE mleka zgeszczonego lyzeczka kaszki...a potem o 4 nad ranem mleczko...I spi... Dzis dzien szczepionek...beda 3 wrrr;( ale to ostatnie na teraz tu w UK ...nastepne w styczniu za 10 mcy... Pagoda pod psem" leje , wieje, JAK jesien...cimno wszedzie glucho wszedzie...tylko wiatrzysko daje... Ewa JAK tam Mały po dzisiejszej nocy??? Klaudia stress wiekszy ...czy ok ??? JAK paznokcie???? Nic nie odprylo??? Dziewczyny JAK zapopoczucie??? MALINOWECZKA widze ,ze Ty tez lubisz z zakupkami poszalec....;) Ja wczoraj JAK mi napisalyscie ,ze nie Ma sensu tej hustawki kupowac, to wylizytowalam malej bauner"" czyli tego skoczka hustawkowego""" montage sie na futrynie I nie trzeba nic wiercic;) za 5 funtow wylicytowalam wiec radocha na maxa ( podobno uzywany tylko pare razy) do 11 kg mam nadzieje ,ze do 1 roczku bedzie ok,,,podobno dzieciatka nie tyja JUZ tak BARDZO po 6 mcu...zobaczymy.! Milego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Sylwia paznokcie ok, a co do stresu to ok, jak już bede u rodzicow od czwartku to wtedy pewnie bedzie kumulacja. Najbardziej to martwie się mala, ale mam nadzieje że bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ,My mamy nosidło firmy Womar-i takie mam wnioski-całe dobrze wykonane, bardzo mocne i dobrze rozłożone pasy, ALE mamy taki mocno zabudowany od góry, przy główce i Laura dostaje szału w nim bo nic nie widzi.Więc dobrze sprawdzić przed zamówieniem w jakimś sklepie czy pasuje. Wczoraj przysłano nam drugie nosidełko Womaru-takie "płytkie", ale niestety nie zdążyłam wsadzić małej , bo mój wspaniały mąż zignorował metkę -"prać ręcznie" i połamał na wirowaniu w pralce...Także musimy zamówić jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Moge sie tez do was "przytulic"? ;) Mam synka z grudnia 2011r. Powoli sie zaczynamy dogadywac :) Własnie pierwszy raz sam zasnal na drzemke :)) ale jestem dumna :)) Jesli chcecie o cos pytac to pytajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie zapraszamy serdecznie :) Napisz jak masz na imię skad jestes, jak maluch, ile wazyl przy porodzie jak ma na imię. A ja chyba oszaleje! Przegladalam znow malej ciuchy-pajace- na metce 6m albo 3-6m a Basce siegaja gora do kolan. Albo ona jakas wyrosnieta jest albo ciuszki jakies pechowe mam. Poukladalam sobie wg metki w szafce i czesci wogole nie ubralam bo male:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam na imie Renata, moj synek to Aleksander. Po porodzie wazyl 3650 i mial 55 cm. Teraz jest calkiem duzy bo dobil do 6,9 kg :) Karmie go piersia, ale zdarza sie ze dostaje mm. Pochodze z dolnego slaska, ale obecnie mieszkam w Konstancinie - 10 km od Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudyna....co producent to inna rozmiarówka :/ Ja na biezaco wystawiam za male ciuszki na allegro. I kupuje nastepne :) Nie lubie prozni ;)) A czy ktoras z was juz przesiada sie do spacerowki? Ja planuje od maja...zastanawiam sie nad x-landerem xa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już smigam że spacerowka. Pediatra mowila że jeśli rozklada się na plasko to już mozna. Wiec my już jezdzimy jakis czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Renia. Ja mam ten wozek. To czego mi brakuje to przekladana raczka lub mozliwosc przepiecia gondoli lub siedziska. Ze spacerowki nie korzystalam jeszcze. Ja mam model z 2011 roku ale widzialam ze te z 2012 maja ladna kolorystyke. Z tym ze nie sugeruj sie kolorem na zdj. W rzeczywistosci mize byc zupelnie inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudyna mozesz mi przypomniec ile Basia wazy? I nie fruwa po tej spacerowce? Bo ja chce na majowke wziac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe kolezanki :) malinowa nosidełko na pewno super bedzie moje co prawda kosztowało prawie 500zl ale mowilam to używane i tak mialam farta dostalam je po jednym dziecku wiec inna sprawa. Royalflush jak sie zdecydujesz na kupno a nie beda wysyłać to ja chetnie pomoge:) klaudyna ja to przed ślubem świra dostawalam Paulina zmieniaj fryz a co tam przecież odrosną włosy ja poszalalam i teraz kiedy widzę swe oblicze w lustrze to nie moge uwierzyć na kolor też sie szykuje ale tak za 2 miesiące ze by znow byla zmiana tyle za ja nie mam odrostów wiec moge sobie poczekać Ewcia zrób inną grzywę niż zwykle bo jak cos to i tak szybko odrośnie tylko moze po chrzcinach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hasananana :)) Royalflush - prawie idealnie sie w termin wstrzelił. 15.12. Termin miałam na 14.12. i skurcze sie zaczely tego dnia ;) ok godz. 13 byłam na ktg. Wykazalo skurcze co 3 minuty. Ja nic nie czulam wiec pojechalam do domu :) przed polnoca moj pieso zaczal sie jakos intensywnie do mnie przytulac wiec pojechalismy do szpitala, podlaczyli mnie znowu pod ktg i chlusnely wody. Odrazu wozek, porodowka, proby porodu SN, znieczulenie w kregoslup przez kretyna anestezjologa :/ tak mnie znieczulil ze od pasa w dol dluuugo czucia nie mialam, a skurcze to tylko na monitorze widzialam...na szczescie obchod mial o 7 rano genialny lekarz! Wyczul ze mlody sie wygial glowka, probowal go obrocic ale skonczylo sie cesarka. 15.12. o 9.20 mogłam zobaczyc babelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny oszaleje z tymi lekarzami, pojechalismy wczoraj na to usg głoówki, wyczekaliśmy się chyba 2godz, Piotrus zły bo szum jak nie wiem, wchodzimy do gabinetu a doktorka mówi że ciemiączko się zrosło i usg przezciemiączkowe mózgu nie jest możliwe. Teraz dziś do neurologa zobaczymy co powie no i kontrola bioderek na 12.Ale jestem zla:/ my mamy nosidełko womar, jest ok-stabilne i wogole ale tak jak Kamila pisze, dziecko nic nie widzi bo bokach tylko mnie przed soba. Sylwia ja kupiłam hutawke taką: http://minikraina.pl/hustawki/214-hustawka-baby-delight-graco-0-9-kg-do-9-m-cy.html Ale dopiero bedziemy uzywac jak bedzie ladnie siedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik Baska miesiac temu wazyla 5900g spacerowke mam na plask i pasy 5cio punktowe także w sumie lezy jak w gondoli plasko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik, no wlasnie patrze tez na model xq bo ten ma przekladane siedzisko. Chce jeszcze model z zeszlego roku bo ta nowa kolorystyka cena mnie powala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosidełko przetestowane ale corcia sie śmiał !!!!!!!!tylko z czego to ja nie wiem ??? i powiem ze superrrrrrrrrr ubieranie szybkie i bez problemowe. stabilne i mega wygodne a nati niala tak szeroko otwartą buzie z zachwytu dawało to wrażenie ze jest jej wygodnie tak jak mamie :) szkoda ze nowe tyle kosztuje :O a jak sobie pomyśle ze dostałam za darmo i w cale sie nim nie zachwycałam to mi sie włos na glowie jeży !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja tez mam nosidełko womar po siostrzencach,ale nie bede uzywac na razie a tu Zawitkowski o wspomnianych nosidełkach Ewelina co do stawow biodrowych to my mamy czesto wizyty wiadomo czemu nie dlugo kolejna 7go Natalka biedny Piotruś tyle czekania i nerwow na nic daj znac po bioderkach! dodaje zdj czesc Renata ! ale duzo grudniowek hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia biedulko tak to jest czekamy miesiąc lub dużej na wizyte i takie efekty !!!!!! co do tych usg bioderek to my mamy zrobic jeśli karze nam nasza doktorka jak by bylo podejrzenie krzywicy ale nic takiego nie mamy przynajmniej do wizyty 27kwietnia aż sie boje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia, bardzo szybko sie zaroslo to ciemiaczko. Moja jeszcze ma. My za tydz. Namy usg. A nerologa 7 maja i echo serca wtedy za jednym zamachem. Klaudyna, ja tez bede jezdzic w spacerowce na plasko;-) Tosia jest chuda ale dluga i w gondoli mali miejsca jej zostalo. Poza tym nie lubi jej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosną dzidziuchy szybko ;) A poza tym ile mozna patrzec sie w budke ;) Aleks jak mu podaje raczki to sie podciaga, ale nie do siadu tylko do stania! Nie pozwalam mu za bardzo, chyba ze go pod paszkami trzymam. Wtedy to est mega banan na ustach :) a z tymi lekarzami....ehhh temat rzeka...eden widzi to drugi tamto a trzeci nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksander - piękne imie, zanim dowiedziałam się że będzie ONA to był nasz faworyt :) my mielismy usg główki tydzień temu, Młoda ma jeszcze duże ciemiączko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×