Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

hej:) dziewczyny ostatnio była mowa o domowych obiadkach dla dzieci... mój slubny na wyjeździe zakupił http://allegro.pl/parowar-i-blender-kalorik-dg1000-dania-dla-dzieci-i2266859482.html tylko,ze nie w tej cenie ale w carrefour nabył a 99 zł!!! urzadzenie super...jeszcze małej nie dawałam jedzonka z niego ale sama próbowałam...wszystkie opcje super...no i fajnie bo ma tez w sobie podgrzewacz wody:)podoba mi sie najbardziej to,że gotujac miesko upuszcza sos z niego do pojemniczka ale mozna go wlac spowrotem:) a ja dzisiaj w smyku nabyłam dla małej hula-kula...fajna sprawa:) i tez w promocji:) sama ucieka małej ,gra,świeci a mała ma wielka frajde wiec mata gigant+hula-kula i mała sie bawi juz około 2 godzin ja bym z chęcią pojechała do krk ale mam kawał drogi z Kołobrzegu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No paznokcie zrobione:) Moja Baska też rwie się do siadania i też leci do przoodu po obrus że stolu najchetniej.nam też dziadek zrobi piaskownice a babcia obiecala zjezdzalnie jak wnuczka podrosnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa...te Blondy fajne dla opalonych Ciemnych Pan ;) MOJA skora teraz raczej JAK wyblakniety kurczak ;) Dziewczyny mam pytanie czy KTORAS z Waszych pociech spi 5/6 godzin w ciagu dnia? Bo chyba SOBIE nowe zmartwienie wymyslilam;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia u mnie jest taka jedna 5 godzinna drzemka własnie po południu...a tak od rana sa takie 30 min-godz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mój Mały też do siadu się rwie jak go trzymam plecami do siebie to nogi idą do góry i głowa też tak się sklada. Dzisjaj robił też na macie małe przygotowanie do pełzania pupa do góry i ręce do przodu i parę cm przebył w kierunku zabawki taki robaczek pełzaczek, co do spania to Miki śpi w dzień maks 4 razy po ok 40min a później zasypia tak ok 21 i wstaje o 6 rano razem z moim mężem jak usłyszy ze swojego pokoju budzik. Pogoda tragiczna i kisimy się od 2-ch dni w domu razem z niepocieszonym kotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pisałyście kiedys o nosidełkach moje wygląda tak jutro przetestuje bo było używane i pralam go dziś ciekawe czy takie fajne jak piszą ?????? http://www.scandinavianbaby.pl/product-pol-95-BabyBjorn-nosidelko-ACTIVE-czarny-czerwony.html na zakupach sie przyda bo kupienie chleba z nosidełkiem w reku nie należy do miłych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisały:) Co do siadania to mój Synek w ogóle się nie rwie, nawet główki nie podnosi, co mnie martwi. Ale zauważyłam, że ma ramionka słabe bo do raczkowania się rwie ale barki i rączki nie współpracują. Moja opinia co do włosków:) Ewa- rudy jak najbardziej wg mnie pasuje. Opcja 1 bym wybrała. Sylwia H - super Ci w blondzie, i bym tego nie zmianiała. Bo w brązach będziesz taka bez wyrazu. Klaudyna będzie dobrze, zobaczysz. Co do nazwiska też pisałam panieńskie. A filmiki z Basią bardzo fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A byliśmy dziś na 3 kontroli z bioderkami, i dziwna sprawa bo znów za 6 tygodni wizyta. Też macie ich tak dużo?? Bioderka są w porządku jakby co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina My byliśmy do tej pory 2 razy - 5 stycznia bodajże, 23 marca chyba i teraz dopiero w połowie czerwca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, my mamy jakąś masakrę dzisiaj... nie mogę zostawić małej nawet na minutę. Non stop marudzi, nawet nie mogę jej rozśmieszyć swoim zestawem głupich min. Czyżby ząbek? A rudy jest suuuper-moja Laura odziedziczyła prawdziwą marchewkę na głowie po mojej mamie ;) Także ostatnio to mój ulubiony kolor. Ten parowar z blenderem świetna sprawa. Czy któraś z Was ma problem taki: moja Laura dostaje szału w wózku-tzn.jak jest wyspana i ma tylko leżeć. Tak w ogóle to ja mam jakiś wrażliwy egzemplarz dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o spanie w dzień - u nas łącznie 3 godziny przez cały dzień. Także za dużo w domu zrobić nie mam jak. A jestem na FB -jeśli powiecie mi jak mogę do Was dołączyć to chętnie to zrobię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do usg to my 2 razy bylismy. Jeszcze do kontroli ale to po imprezie już. No Baska usnela po raz 4. Pol godz pewnie i zasnie okolo 21.30. Basia w wozku też szalala bo widziala tylko sufit, lepiej jej na lozku albo na podlodze,bo jak obroci glowke to sobie moze poogladac pokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlatwiej to poszukac nasza Sylwestre H. A jak już ja znajdziesz to najlepiej jak poprosisz o forumowego meila i haslo tam sa wiadomosci i nasze dane to latwo nas znajdziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja! własnie zwariowałam...jaka cudna córcia HASANANANA . Znalazłam na FB i wysłałam zaproszenie. Cieszę się ,że zobaczę Was i maluchy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Floyenowa witaj! Nie wiem czy Cie to pocieszy, ale moje dziecko od jakiegoś czasu to też taka przylepka! Non stop by chciało byc przy mamie! Mnie też znajdziesz u Hasanki, Wiola M :) Chciałam napisac coś wicej ale mała wstała :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez na fb szukaj u Hasanki. Mam bardzo dlugie imie i jeszcze dluzsze dwuczlonowe nazwisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie-mała śpi, ja powinnam ogarnąć dom po dzisiejszym deficycie czasu wolnego, ale siedzę i jak czubek śmieję się w monitor ;) Ale macie piękne maluchy dziewczyny ;) Was też fajnie widzieć. Moje namiary : Kamila S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski ostatnio któraś z Was chciała coś do leżenia dla maleństwa ale ma kafelki w salonie... http://allegro.pl/womar-materac-3-czesciowy-mata-skladana-60x120-i2269555708.html moim zdaniem jak na płytki to sie nadaje...ale moze to tylko moje zdanie? co do nosidełek to my mamy od kolezanki takiego zwyklaka co to dziecka nie mozna w nim ponosic bo jest za płytkie...zastanawiam sie nad firmą womar (ma tez bardzo duzo poz opinii,atesty,nagrodę "Złotego brzuszka" wiec nie moze chyba byc złe i nad BB...oczywiscie uzywka bo nie zamierzam na nosidełko wydac koło 500 zł... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa swieeeeetny ten materac!czegos takiego szukalam! choc jak znam swoje szczescie to pewnie przesylki za granice nie robia :( Dziewczyny wrzucajcie na maila fotki w nowych fryzurach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×