Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Sylwestra P.? bo tak wysłałam :) napisalam wiadomosc w razie w. zobacz czy doszla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Renia! Dla Ciebie i dla Kamili: grudnioofki2011@o2.pl To jest nasz mail. Możecie tam przysłać namiary na siebie, a my odeślemy hasło do maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się widzę ruch zrobił, jak na targu we środę! ;))) A ja mam bordowy łeb... miał być rudy wg mnie jest bordowy! Marzena twierdzi, że jak chcemy wyjść na ładny rudy z tych ciemnych to albo dekolor (nie zgodziłam się) albo muszę jej zaufać i robimy tak... Cięcie odradziła, powiedziała, że bardzo ładnie i dużo włosy urosły i teraz trzeba grzywkę zapuścić tak, żeby się dała do kitki złapać, a potem wrócimy do takiej delikatniejszej i lżejszej. Tym sposobem mam bordowy łeb. Dobrze, że jest photoshop - jakby co uśmiechnę się do fotografa. ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz odnalazlam :)) ale jajka a ja sie dobijam do jakiejs innej laski :D pewnie pomysli zem wariatka jakas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka moze tak źle nie jest? wrzucaj foty to ocenimy :D oho zaczyna się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha dobrze ze mam zabezpieczenie w postaci mezowego ;)) Agnieszka? ktora z was? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hELOŁ :) ale się rozpisałay :) Witam nową mainke ;) ja dopiero dotarłam do domu , o 10 Pola miała rehab. i po niej do babci na kawke :) Sylwuś ja mamtaka huśtawkę http://allegro.pl/fisher-price-hustawka-z-projektorem-na-prad-muzyka-i2275966749.html i szczerze polecam ! korzystamy z niej już chyba 3 lub 4 miesiąc i jeszcze będziemy :) jak dla mnie rewelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilysmy ze szczepien... Zawsze zastanawialam sie dlaczego w UK jest ich duzo mniej niz w PL??? I dzis spytaalam, otoz okazuje sie ze jest tyle samo tylko bardziej laczone. Np dzis Layla w jednej strzykawce dostala 5 szczepionek a w 2 po jednej. Czyli 3 strzykawki 7 szczepionek. Bylam w szokkkkkkk!!!!!uuuuuuuu!!!!! Ale nastepne szcepienie JAK bedzie miala roczek ;) CIESZY;) dzis poplakala troszke ale teraz JUZ sie SMIALA ...wypila herbatke I usnela. Ciesze sie ze mam JUZ to z Glowy...narazie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no Asia!!! To zes mnie zabila ta hustawka wlasna taka podobna JAK ja chcialam tylko TAMTA. MOJA JESZCZE drozsza!!! Piekna jest!!!! Ale cena tez cudo!!! JUZ wczoraj wylicytowalam ta hustwke skoczka I zobaczymy JAK to sie sprawdzi. Wiesz ja tak SOBIE mysle ,e MOJA to JUZ bedzie ok 8 kg wazyc...zobaczymy na Nast tydz ja IDE wazyc I mierzyc oo raz 2 ;) bo mierzona byla tylko po urodzeniu. A jest kawal kobitki. Dzis zalozylam jej nowy dres na 6/9 mcy i wcale nie byl za duzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwucha, u nas też są takie szczepionki. Tylko te są nierefundowane i trzeba za nie zapłacić. Te, które mają wiecej wkłuć są bezpłatne. Ja też szczepiłam Tośkę skojarzoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! boskie sa te wasze bobaski :))))) mamusie tez niczego sobie. Same mamusiowe tap model ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola i to właśnie jest chore w tym kraju !!!!! mam na myśli to że trzeba za nie płacić :( ja też miałam skojarzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy i my nową mamusię i synka:), nie było nawet kiedy napisać taki szybki dziś dzień. Byliśmy w ZUSie złożyć podanie o dodatkowy macierzyński. U nas jakoś szara rzeczywistość, nic się nie dzieje. Pogoda dopisała to i spacer 2 godziny był. I wyobraźcie sobie, że byliśmy dziś z Ignacym na pizzy, no zobaczymy jak tam jego brzuszek się będzie czul. Co do nosidełek to ja nie kupuję, jakoś nie widzę potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie bede uzywac nosidelka ani chusty. Ortopeda powiedzial nie i tego sie trzymam. Wlasnie mezowy probowal polozyc Ola spac, ale byla afera! Tak to jest jak sie pierwszy raz chce wykazac...mlody sie przyzwyczail ze ja to robie... ale juz dobrze - spi :) co do szczepien to dzisiaj liczylismy ze beda nas w sumie kosztowac ok 1800 zl ehhh... Dzieki dziewczyny za wszystkie zaproszenia na fb :) bedziemy podgladac kolezanki i kolegow :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie bede uzywac nosidelka ani chusty. Ortopeda powiedzial nie i tego sie trzymam. Wlasnie mezowy probowal polozyc Ola spac, ale byla afera! Tak to jest jak sie pierwszy raz chce wykazac...mlody sie przyzwyczail ze ja to robie... ale juz dobrze - spi :) co do szczepien to dzisiaj liczylismy ze beda nas w sumie kosztowac ok 1800 zl ehhh... Dzieki dziewczyny za wszystkie zaproszenia na fb :) bedziemy podgladac kolezanki i kolegow :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja szczepię refundowanymi szczepionkami, skojarzone mi się kojarzą z szamponem 2 in 1 z odżywką, ani z tego dobry szampon ani odżywka. A co do ilości kłuć to tak maleńkie dziecko nie zapamięta na następny dzień czy było ukłute raz czy 3. Ale to moja opinia oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polka Fasolka śpi !a ja nie wiem za co się złapać :/to se na forum posiedze :) a co !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czopelek, te szczepienie 5w1 maja ponoc mniej wirusa...zreszta ich cena to pikus w porownaniu z rota i pneumo ;)) ja tez mam fory, gardlo mnie cos boli...wypilam grzanca z wina, mam nadzieje ze cos pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzień, tyle wrażeń dla Piotrusia, że dopiero teraz zasnął. U ortopedy na szczęście wszystko ok:D Mały miał robiony rentgen, lekarz obejrzał i powiedział że wszystko dobrze i ze mamy przyjsc dopiero za 4 miesiące. Dziś tez się musiałam wkurzyc, ortopeda spoznił się 40 min:| przed nami 8 dzieciaczków, wysiedzielismy sie tam ze hej. A co do neurologa, poszłam zapytac o najblizszy mozliwy termin, nieprzyjemna baba w rejestracji mówi: 28maj, mój mąż nie wytrzymał powiedział jej że takie mają terminy że dziecku nie zdazylismy zrobić usg bo juz niemozliwe. Ona coś odfuknela pod nosem i popatrzyla krzywo. Wyszlismy stamad i juz tam nie wroce, idziemy prywatnie, jutro zadzwonie do doktorki. a co do tego naszego ciemiączka, tez mi sie wydaje ze strasznie szybko sie zroslo ale to chyba nic niepokojącego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina, zdania są na ten temat różne. Aczkolwiek, ponoć po skojarzonych jest mniej powikłań, dlatego dzieci po "przejściach" tak, jak moja Tośka mają wskazanie na takie szczepienia. U nas dwóch neurologów kazało szczepić skojarzonymi.Głównie ze względu na szczepienie na krztusiec. W zwykłych jest to krztusiec komórkowy, a w skojarzonych krztusiec acelularny. Jest on dużo bezpieczniejszy. Inna sprawa taka, że w szczepionkach refundowanych często jest rtęć. Tak jest np w Euvaxie na WZW. Moją Tośkę zaszczepili tym w szpitalu i musimy kontynuować. Sama wybrałabym Engerix. Rotawizrusów nie robiliśmy i chyba już dla Tośki za późno, ale neurolog nam powiedziała, że nie am sensu, bo do żłobka nie idzie, a zawsze może wyrzygać. Będziemy szczepić pneumokokami. Mamy refundowane. Asia GB, wy też pewnie macie refundowane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jutra mamy zupki i całą resztę po 5 miesiącu :) raz dziennie ale jutro mam wizytę u pediatry to pewnie powie mi co dalej :) jakoś tak bardzo jej ufam że czekam na jej wskazania :) napisze co powiedziała a pamiętacie może na której stronie i kto zamieszczał ten super post o tym jak zachowujemy się przy pierwsze,drugiej i trzeciej ciązy itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dayiel, jak Cię znaleźc na fb? Natalia, to i tak terminy u was krótkie. U ans na pierwszą wizytę u neurologa czeka się pół roku, potem już na bieżąco neurolog wyznacza. my ze względu na to skrajne wcześniactwo nie czekaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×