Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Witamy się i My:) Mój syncio dał mi dziś pospać do 9:D Święto lasu:) Malinowa, ja też jestem za tym, żeby kupić coś bardziej funkcjonalnego, z hustaki zaraz wyrośnie...A fajnie by było gdyby malutka pokorzystała dłużej:) My już na szczęście po nchrzcinach. Mały wył przez pół mszy:/ Mąż siedział z nim na zakrystii. nNikomu nie życzę takiego stresa... Nic, my mykamy na spacerek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I My się witamy. Wczoraj mama posłuchała rad koleżanek. Zmęczyła dziecko wieczornymi wygłupami, wykąpała. Przy ubieraniu w piżamkę było już niesamowite marudzenie.Ania dostała później cyca i do łóżeczka. Nawet mama krzesło sobie naszykowała,żeby siedzieć przy dziecku , a nie trzymać na rękach. No i mała w sumie leżała w łóżeczku trochę , potem zaczęła marudzić i nas wołać. Mąż poszedł do niej wcisnął smoka( którego tylko weźmie do spania , bo tak smok jest be) i wrócił. Chodziliśmy chyba tak do niej z godzinę, aż dziecko usnęło samo w łóżeczku :-). Poza 3 karmieniami w nocy zbudziła się o 7 rano zjadła i zasnęła jeszcze na godzinkę :-) Dzisiaj powtarzamy ten sam scenariusz . Byle konsekwentnie. Przedwczoraj zakupiliśmy fotelik samochodowy od 9 kg. Mamy jeszcze czas bo mała ma dopiero 5700, ale była okazja ;-) Teraz czekam na poranną kupkę i jeśli się u mnie nie rozpada to też pójdziemy na spacer. I my Witamy nową mamusię Ewę nietoperkową i Kubusia. My chrzciłyśmy się w lutym , i w kościele dziecko popłakało , bo narobiło sobie wcześniej w pampersa ;-) , ale na impresie po Ania była duszą towarzystwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starbuck no piękna Olga, a te rzęski aż do nieba. Uroczo :-) Skąd te Wasze dzieciaczki mają takie włoski? Moja Ania jeszcze taki łysolek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te włosy to pozostałośc - jak sie urodziła była najbardziej wlochatym dzieckiem na oddziale - czarna gęsta czupryna, do tego wlosy na uszach, na ramionach i nad pupa :D - te całe szczęscie sie też wytarły hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny:) własnie o to mi chodziło...o pomoc:) Ewa masz racje z tym placem zabaw,ogród duzy jest gdzie postawic:) krzesełko do karmienia mamy bo moi rodzice kupili:) a chrzestna stwierdziła,że jak da pieniazki to bedzie pojscie na łątwizne i zero zaangazowania dla chrzesniaczki...w sumie racja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do kreatywności chrzestnych . Moja mała dostała super pamiątkę od matki chrzestnej ( mojej siostry zresztą) . Fotkę wysyłam na Maila. Może będzie to i dla Was jakaś inspiracja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronko super pamiatka...wiem,że chrzestny(mój brat) kupił jej srebrny obrazek z grawerem...chyba nawet wiem jak mniej wiecej wyglada bo cos takiego dawałam chrzesniaczce... Biedronko jak czytam Twój nick to od razu przypomina mi sie piosenka,która spiewalismy w harcerstwie z którego odeszłam 3 lata temu...:) http://www.youtube.com/watch?v=ndL83bJ6c1s BEZ OBRAZY ŻADNEJ:) BO CHODZI MI TYLKO O SKOJARZENIE:) ale u nas dzis piekna pogoda:) a my jedziemy na wies bo prababcia Nelki konczy dzis 70 lat:) Ewa a Ty sie nie przejmuj:) ja lubie jak Ty sie "wymądrzasz" jak to okreslaja pomarańcze:) I smiac mi sie z nich chce bo kazdy ma prawo do swojego zdania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pamiatek to najladniejsza moim zdaniem Baska dostala od matki chrzestnej meza- wyszywany obrazek aniola w formacie A4. My dostalismy Matke Boska, bo na podkarpaciu taki zwyczaj że daje się obraz mlodej parze, blogoslawi w kosciele i mlodzi zabieraja do swojego nowego wspolnego domu. Zaraz też puszcze fotki a co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mojej Basce kupilam taka matke. Polozylam jej dziś na podlodze i Baska na brzuchu aż wyla z zachwytu. Kolorowe to to jest, sa też melodyjki, ale narazie nie wlaczam bo cholernie glosne. Ale mloda zachwycona. Kule- hule też wylicytowalam, czekamy jutro powinna być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa znam znam ten utwór :-) , ale jest tego więcej "Biedroneczki są w kropeczki " i znam jeszcze "Tylko biedronka nie ma ogonka" A pseudonim to przez moje piegi , których kiedyś było więcej , ale niech tylko lato przyjdzie , znów mi wszystkie piegi wyskoczą ;-) Miło ,że się z czymś przyjemnym kojarzę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecię mnie właśnie rozbroiło. Czekałam na poranną kupkę. Nic nie ma i nie ma aż się martwić zaczęłam . No i bawimy się tak już na macie ,aż tu moje dziecię łapie mnie za palca , patrzy prosto w oczy i fruuuuuuuuu no i jest kupka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my na spacerku nad jeziorkiem:) mloda spi a mamcia korzysta-siadlam na laweczce i nadrabiam zaleglosci w czytaniu ksiazek. Alez cudna pogoda. Chyba bedzie trzeba wyjechac z cora na wies a nie kisic się w bloku. Dlugi weekend chyba spedzimy u babci a tatus bedzie dojezdzal, bo niestety 2 i 4 maja jest w pracy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my na spacerku nad jeziorkiem:) mloda spi a mamcia korzysta-siadlam na laweczce i nadrabiam zaleglosci w czytaniu ksiazek. Alez cudna pogoda. Fajnie miec tel z dostepem do internetu-mala spi a ja mogę sobie smigac po necie. Chyba bedzie trzeba wyjechac z cora na wies a nie kisic się w bloku. Dlugi weekend chyba spedzimy u babci a tatus bedzie dojezdzal, bo niestety 2 i 4 maja jest w pracy:/ Dobra wracam do lekturki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy za przyjęcie :* Wysłałam na maila fotki, czekam na hasło :D Co do chrzcin, u nas były 15.04, mały na mszy sie rozglądał a podczas kazania ..usnął :P Co do prezentów, oprócz kasy dostał sesję zdjęciową która będziemy robić w weened majowy, rowerek (na później) i .. ale to bardziej dla nas.. nianię z kamerką - świetna rzecz :) Pieniążki małego tez będziemy mu dawać na jakąś lokate :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe malinowa ja tą piosenke znam z oazowych wyjazdów chyba nie powinnam sie przyznać co my tam wyrabiali to byly super czasy :):P wysylam hasło nietoperku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperek Slodki ten Twój maluch!!! A my po spacerku. Baska wypila mleko, zjadla 1/3 sloiczka pokrzyczala i znow bedzie spac. Powoeki jej się zamykaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdź teraz Ewa, już masz. A Kubuś naprawdę cudny chłopaczek! Ma takie duuuuże oczy! Przystojniak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej chyba apetyt wrocil bo o 10 ladnie WYPILA mlekoa o 13 zupke zjadla. I spi na tarasie. Wczoraj dalam jej taki deserek z hippa jablko z bananem i startym biszkoptem. Smakowalo. Jak nigdy zjadla prawie caly ten duzy sloiczek. Ale jeczy strasznie. Nie chciala zasnac na dworze. Wxielam ja do domu w lezqcek i zabralam sie za obiad. 5 min a oba spi. To wlozylam czapke i pzykrylam kocem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idziemy za chwilke znow na spacer to może w tedy kimnie na chwilke a teraz czekam na koniec prania, kawa dopijam zmywarke zaladować, obiadek zrobiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam parę fotek z chrzcin. W końcu wymęczyłam Ciotecznego i przysłał. ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie została pościel, ale nie mam już gdzie wieszać. Odpuszczam. Jutro może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla wiosna pelna geba ;) I Aleks sie jakos tak rozgadal... :) Dziewczyny te nasze dzieciaki to cudne sa :)) po takich rodzicach to innej opcji przeciez nie ma ;)) ...a my jutro jedziemy 400 km. Mam nadzieje ze nie bedzie wielkiej afery :) W niedziele chrzciny, na szczescie po mszy wiec nie musze sie martwic czy nie bedzie przypadkiem przez godzine wyl ;)) Ide sie pakowac, bo na 3 tyg jade...logistyke trzeba zalaczyc, co tu zabrac :) Milego popoludnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×