Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Aaaaaaaaaaaa! Baby! Nie nadążam za Wami! :))) U nas pogoda oczywiście też jak w mordę strzelił! W końcu piękne liściaste drzewa, które mamy przed balkonem oddzielą nas od blokowiska ścianą zieleni Jedno to na pewno kasztan, ze dwie lipy i jeszcze jakieś bliżej nieokreślone. ;))) Sylwia Gratulacje! Szczotka, pasta, kubek, ciepła woda! Tak się zaczyna wielka przygoda! ;))) Renia Daj znać jak przetrwaliście podróż. Wszystkie "Nowalijki" Dopisały byście się do ściągawki na naszym mailu - bo nie wiem, jak pozostałe, a ja w imionach się zaczęłam gubić. Może rozszerzymy ściągawkę o datę porodu i imię pociechy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co... gdybym tyle żarła nie karmiąc, to bym już pękła! Stówkę bym ważyła jak nic. Kawał karczku z patelni grillowej, tona ziemniaków, sałata lodowa, a na deser naleśnik z serem! Zobaczymy, co Szymo na to. Znowu podchodzę do nabiału, bo ja jednak nie dam rady tak całkiem bez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś , wiem,może głupie pytanie , ale jak się można dopisać do ściągi ? I jestem za poszerzeniem :-) Ja też jem dużo, więcej od męża ;-) , ai jeden jogurcik dziennie jem i małej nic nie ma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa Dołączam się do pytania Biedronki - jak się dopisać do ściągi? Jeju, aż wstyd się przyznać ze nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka Nie ma głupich pytań. Głupie bywają odpowiedzi. Twoje pytanie bardzo trafne i na miejscu, bo ściągawki w katalogu ściąga nie da się edytować. Nie zauważyłam wcześniej. Przepraszam. Logujesz się na naszą skrzynkę grudnioofki2011@o2.pl W katalogu Kopie robocze jest mail o tytule ŚCIĄGA DO AKTUALIZACJI. Dopisz się i daj zapisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka Ja już posprzątałam, bo się zdublowałyśmy i były już nawet 3 robocze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha tez chciałam sie dopisać do tej ściągi - ale nie można bylo :) u nas w miescie MASAKRA , gorąco i sucho i kurzu pelno, lato w dużym mieście nie jest za fajne :/ w domu jest przyjemniej :/ ale w niedziele uciekamy do moich rodziców na wieś, na taką prawdziwą wieś, a nawet lepiej bo to kolonie i nasz dom jest ostatni, sasiad tylko z jednej strony i to w odleglosci ok 400m - ot tak widac ich chalupe ale ludzi juz nie ;) a z drugiej las i łąka - niedlugo będzie cała w mleczach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo tak musiało być, że kilka osób było zalogowanych jednocześnie i dłubało w tym samym mailu. :))) Zerknijcie teraz. A kiedyś może się pokusimy o poustawianie chronologicznie po datach porodu?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nasza ciumkatka czyt Basia chwyta się już za stopki jak lezy. A tatus posadzil ja sobie na brzuchu a ta skubana do przodu i prawie stopka do buzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Długo mnie nie było i mam straaaaasznie duzo czytania :P zabieram sie wiec za lekture, potem napisze co u nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inezz skoro nie jesteś chrzestną to może teleskop , lub aparat fotograficzny, może jakaś mp4, lub konsolę do gier. Klaudyno, zdolna Twoja córeczka . My dopiero dotykamy kolanek, chociaż Ania z zainteresowaniem przygląda się ostatnio swoim stópkom . Pewnie niedługo stópki wylądują w buzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti jego marzeniem jest laptop i komórka ! dokąd ten świat zmierza ?!ciekawe co nasze dzieci sobie zażyczą ;) Dziękuję za tak wiele propozycji jakie mi podsunęłaś.Sama myślałam o czymś do gier lub mp4.Teleskop to raczej w gust strzeliłaś starszego brata heh.A i komunijny jeszcze się dinozaurami interesuję...byli nawet w tym parku co to są te wielkie stwory ruchome ;) Majka była z dziadziem na spacerze bez wózka na rękach ją nosił oh co ja bym bez taty zrobiła 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny :) Ależ znowu poszalałyście z tym pisanie sporo nadrabiać musiałam :) ale miło się czyta . A moja Wikunia dziś od rana super grzeczna az uwierzyc nie mogłam bo przez ostatnie dni byla z nia masakra non stop ryk wszystko na nie juz myslalam ze ta zebole ale nadal ich nie ma a dzis grzeczna :D z tym ze moja panna zastrajkowala i od 12 do 18 nic nie chciala jejsc az sie wystraszylam bo taki upal a ona ani pic ani jejsc nie wiem co to bylo w koncu o 18 wypila butle popila herbatka i spi :) Moa dzis byla w body z dł rekawkiem rajstopkach i sukieneczce na ramiaczkach i oczywiscie czapusia ale dziurkowana :D do łapania motyli :D Hmmm a moja spi nadal pod kolderka ale ubrana tylko w spiochy i nic wiecej i mysle ze jest jej ok bo sie nie rozkopuje. Ależ nas dużo się zrobiło i jak wesoło :) można sie juz pogubic kto jest kim :P Klaudyna powiedz mi a ty ta kule hule wylicytowalas na allegro urzywana czy nowa za ile? jK MAŁA NA NIA REAGUJE PODOBA SIE bo ja też chce kupic. Sylwia gratki dla Lailuni zebolków ale że aż 2 naraz świetnie a Wiki nadal nic. Oh dziewczyny poradzcie mi cos bo moja taki niejadek sie zrobila ze szok strasznie sie tym martwie tzn: nie chce jejsc nic po za mlekiem skosztuje obiadku jabluszka marchewki ale tylko skosztuje a pozniej pluje nie wiem czemu moze to dla niej zawczesnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, mojej zmieniam kilka razy skarpetki bo ma wymemlane tak, że prawie można wykręcać. A właściwie jedną, bo jakoś cała lewa strona u niej lepiej rozciągnięta. Boję się, że jutro na chrzcie będzie wkładać stopy do buzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka, ja mam problem tej natury, że Tośka nie jadała przy zębach za bardzo, ale teraz już je. tymczasem przez tydzień nie przytyła nic. Waga oscyluje w okolicach 5800. Nie wiem co z tym fantem zrobić, bo morfologię ma super. No chyba taki los wcześniaka. znajomej syn skończył właśnie 2 lata (tez taki wcześniak) i waży 9200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka Wylicytowalam na allegro uzywana za 40zl, to prakttycznie polowa ceny. Wzielam ta Vtech bo malinowa ja polecala. No ale jeszcze nie przyszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli może to te zabki jej ida i tak mało je bo nawet mleko musze w nia wmuszać :( martwie sie :(((( No to super cena z ta kula hula :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik Powodzenia jutro na chrzcie! Oby stopy pozostały nietknięte, przynajmniej w kościele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chuzzle, dzięki. Kasztanka, może tak być. Moja z kolei przy zębach nie chciała pić mleka przez smoczek i nic ciepłego. Ogólnie Mało jadła, a teraz je znowu dużo, tylko przełożenia na wagę nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka u nas też krucho z jedzeniem.. W nocy zjada swoje ale w dzień już gorzej..Zawsze też przed południem wcinał prawie cały sloiczek a teraz kilka łyżeczek i tez pluje :/ Najchetniej pije herbatke z butelki, nawet jak się skończy to dalej ciagnie i mumla smoka :) U nas sa 2 wyjścia albo zęby albo go tak wszystko interesuje albo i to i to ;) Jak je to zje trochę, puści, musi się porozglądac, pogadać, za chwile znowu łapie, znowu troche pomumla i puszcza :D i to nawet jak go przetrzymam żeby był rzeczywiście głodny... A zęby też swoje dają bo dziś wszystko było na nie, wózek, leżenie, spanie, hustawka, mata, nawet ręce.. cisza była tylko jak siedział i w buzi miał zimnego gryzaka ale znowu jak za mocno ugrzył to był płacz... dziąsełka już strasznie rozpulchnione.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperek ja mam 3 pary rajstop białych:) i to chyba zęby, bo Moja Tośka też się tak zachowywała i wylazły tydzień temu dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ślicznoty:) zaktualizowałam nasze dane i poukładałam w miare datami :) kilka dziewczyn dopisałam...i pouzupełnialam daty porodów(za ewentualne błedy przepraszam) w końcu zdecydowałam sie na spacerówke baby design espiro magic 2012 http://allegro.pl/wozek-espiro-magic-2012-wys0-folia-gratis-okazja-i2290321447.html jest fajna bo ma szerokie siedzisko i małej nie bedzie ciasno w spiworku czy tam w kombinezonie zima...i ten model jest ulepszony...dzisiaj w sklepie go wyczaiłam i sobie popróbowałam...Pan mi pozwolił mała tam wtrynżolic i przejechac sie po sklepie...na posadzce były testery powierzchni...piasek,nierównosci itp....i REWELACJA...no zobaczymy... w sumie najbardziej chodziło mi o rozkładane oparcie no i,żeby była mała po złozeniu...no i moje renault clio nie ma z nia najmniejszego problemu...poł bagaznika wolne...:) z Piotrka samochodem nie ma probemu bo jezdzi taka landara,że czołg by wlazł;D juz dzisiaj wraca mój ślubny......juuuuuupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola Powodzenia dzisiaj i suchych rajstopek! ;))) Pogodę macie na zamówienie, więc i cała reszta uda się koncertowo. Milena Ależ z Ciebie skrupulatna Kobitka! W życiu by mi się nie chciało tego zrobić! Stokrotne dzięki! Teraz widzę, że niewiele jest takich "listopadowych grudniówek", jak ja. Tylko Pauliny Julcia jest mniej więcej rówieśnica Szymka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×