Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Renia To wszystko przez mój nikczemny wzrost - zawsze się wydaje bliżej dziecka niż dorosłej osoby. ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no iiiii mam taka sama figurke na tort :) martwilam sie tylko czy sie nie zapadnie - widze ze nie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja hej:) my już po szczepieniu.Młody dzielny, mam nadzieję, że nic mu nie będzie. Teraz śpi w każdym razie:) Zaraz się biorę za oglądanie zdjęć. Ewa, my włączamy pralkę dosłownie codziennie...Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przez chrzcinowe zamieszanie narobiłam sobie zaległości i teraz nadrabiam. :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperek, synek prześliczny:) Sturback, córeczka będzie kiedyś niezłą flirciarą - to spojrzenie:) Ewa, faktycznie, w życiu bym Ci nie dała tylu lat ile masz...I świetna spódnica - też myślę o sprawieniu sobie czegoś w tym stylu...A Szymek wyglądał super elegancko:) Klaudyna, rewelacyjna tradycja z tymi obrazami! Biedronka, faktycznie bardzo fajną pamiątkę będzie miało maleństwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitkapierwszy raz spotkalam sie z taka tradycja 2lata temu na slubie szwagra. A ze maz z podkarpacia , to I my w wielkopolsce zostalismy obdarowani obrazem. $a figurke na tort Baska miala taka jak Szymek, ale w rozu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W naszym regionie jest tradycja, że z okazji ślubu Matka Córce do nowego domu kupuje obraz Matkę Boską z Dzieciątkiem, a kiedy urodzi się dziecko to Matkę Boską Karmiącą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Co kraj -to obyczaj . U nas nie ma nic ze zwyczajami obrazkowymi. Jest za to np. taki zwyczaj,że w czwartek poprzedzający ślub , młoda pani jedzie do swojej przyszłej teściowej z takim małym tortem :-) Ewa ,Ty rzeczywiście młodziutko wyglądasz ;-) . Zawsze lepiej w tą stronę nie? ;-) Renia , ja z małą jechałam jak miała 2msc około 1100km i było dobrze. Teraz za 5 tydoni czeka mnie taka trasa. Zobaczymy jak to będzie z większą Anią. Czy tez tak na lajcie jak ostatnio. Kitka matko brata bliźniaczego mojej córki , a o której urodziłaś Frania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ;) Witaj nietoperku ślicznego masz syneczka! Starbuck Ogla ma takie ciemne już oczka?i te rzęsy no piękności Ewa torcik cudny i Ty też ślicznie wyglądasz Symulek wyszykowany odpowiednio do swojego święta ;) co do młodego wyglądu ja jak idę z wózkiem to ludzie myślą(tak mi się wydaje) że dziecko ma dziecko heh także mniej więcej wiem ocb Malinowa widziałam na żywo w entliczku tą huśtawkę też uważam,że nie warto tyle kasy w to wyładować lepiej dać na konto jak dziewczyny piszą. My po długim spacerku córka pół polanki kawiatków nazbierała dla tatusia ;) pogoda super i nowa parasolka się przydała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudyna - koniec ciszy, wróciłam:D A byłam u dentysty (ble). Biedronko, matko siostry bliźniaczki mego syna - urodziłam o 10.17. Ewa, też fajna ta Wasza tradycja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. u nas wir przygotowań do chrzcin. Właśnie Małą położyłam, ale jeszcze nie śpi i chcę posprzątać łazienkę i poprasować. Morfologii mojemu dziecku to niejeden by pozazdrościł. Chyba anemia wcześniacza jest już odległą przeszłością. wapń, potaz, fosfor i zelazo wsio ok. Bilirubina też w normie, czyli zażółcenie to wina marchewki. No a poza tym Tośka w ogóle ma ciemną karnację:) Jutro musimy zrobić mocz, bo nie udało się dziś nasikać z rana do woreczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitka więc moja Ania starsza o parę chwil , urodziła się o 8:51 ;-) Dentysta też mnie czeka i też ble A moje dziecię śpi :-) Mama jest w szoku , bo jej dziecko nigdy przed 20:30 jeszcze nie zasnęło na noc. Olcik takie wiadomości zawsze cieszą. Super ,że macie dobre wyniki. Miłego wieczoru dziewczyny , ja spadam, mała śpi to może jakiś "film z mężem oglądnę " ;-) tak mało ostatnio czasu spędzamy razem :-) Dobrej nocy wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baska już spi. Przed 20 zjadla, bo nie dalo rady przeciagnac tak się darla. Dostala mleko że 180ml wody +6 miarek mleka i 2 miarki kleoku ryzowego jak sama nie pojde spac to przed 23 jeszcze na spiocha podam jej 90ml moze da się wyspac. A poza tym, to jestem dziś zadowolona, bo się mala odzwyczaila od noszenia. We wtorek i wczoraj to masakra po dziadziusiu trzeba było nosic, ale staralam się ja albo do wozka albo na mate albo do lezaczka i czymkolwiek zabawic. Dziś mialam ja na rekach tylko chwilke dla wlasnej przyjemnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry ! Dziewczyny ale śliczne te Nasze bobasy :) Klaudyna to dużo Basia zjada ! Pola ok.20.30 150 ml i wstaje dopiero ok.6-6.30 a czym odmierzasz ten kleik i jakie mleko dajesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia baska w ciagu dnia zjada ostatnio po 120ml co 3godz wiec wieczorem nadrabia. Kleik też miarka od mleka albo lyzeczka. A pije bebilon pepti1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ale Pola jest starsza o ponad 1.5msc. I w ciagu dnia zjada tresciwsze posilki. A Baska poza kilkona lyzeczkami zupki na sprobe (1/3sloiczka) to samo mleko. No i na noc z tym kleikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLA to sprzątamy razem tyle za ja juz koncze prasować nie bede padam na nos :O licze ze jutro mi sie uda poprasować a jest tego troche :( jakl teraz patrze na kuchnie to sie zastanawiam po co ją brudzić jutro obiadkiem chyba oglosze strajk i nic nie gotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co jutro powie mi doktorka bo tak mnie korcicie spróbować dać mojej malej marchewke przez te wasze rozmowy och och

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, moja na noc wciągnęła też ze 180 ml wody i 6 miarek mleka+4 miarki kleiku i będzie spać do 5-6 rano. Wtedy zjada dokładnie tyle samo i potem koło 10 daję jej albo kaszkę owocową albo jogurcik, albo deserek owocowy z dodatkiem jogurtu. ok 13-14 zupka, o 17 deserek lub kaszka - w zalezności co jadła rano. Jakbym jej dziś wieczorem zrobiła wiecej mleka to też by zjadła, ale dorabianie nie ma sensu, bo mija jej ochota. chyba mózg dostaje sygnał od żołądka, ze się najadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w wolnych chwilach przeglądam maila, nie moge się napatrzeć i próbuje przypisać w głowie zdjęcia do nicków :P Jak wszystko obczaję to się na nk odezwę (fb nie mam), jakby się do Was zglaszała laska na plaży.. to będe ja :D :D Piękne te Wasze cudeńka, mamusie tez niczego sobie... Ale co jak co włosy Basi zrobiły na mnie największe wrażenie.. to ja myślalam że Kubuś jest kudłaty :D :D jakże się myliłam... My dzis pół dnia w ogrodzie spędziliśmy, do domku tylko na karmienie wracałam :) cudnie jest Kubuś śpi od 20.30-9, jedzenie o 3 i 6. Dziś w dzień spał ..20 minut :/ na pewno się nie wdał w mamusie bo ja buszuję w nocy a w dzień bym mogła spać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY JA TYLKO NA CHWILKE ...JESZCZE NIE NADROBILAM ZALEGLOSCI..ALE CHCE TYLKO POWIEDZIEC ,ZE MAMY 2 ZEBY NA RAZ...A PLACZU BYL CALY DZIEN...A OD 5 DNI B. MARUDNA BYLA. OGOLNIE CZAS SPEDZAM Z RODZINKA..GRAMY W KARTY I CIESZYMY SIE SOBA" BYLAM DZIS U FRYZJERA:) PO 4 H WYSZLAM MEGA ZADOWOLONA:) BUZIAKI DLA WSZYSTKICH ...TRZYMAM KCIUKI ZA WSZYSTKIE CHRZCZONE MALUSZKI....I ..... DACIE RADE MAMMMMMUSKIIIIII!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperku ja podobnie jak Ty ale jedzonko spakowałam do torby więc nie musiałam wracać :) Dziewczyny a o sprzątaniu to mi się nie chce pisać :) jutro od rana walcze :) Ola bardzo się ciesze że wyniki ok. buziol dla Tosiuni ! Sylwuś gratki ząbków :) Biedronko widziałas Polke ? Ona podobnie jak Ania łysolek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane proszę o pomoc ! jutro wybieram się na odwiedziny do koleżanki która ma córcie 5 lat i synka który skończył roczek co moge dac jako małe upominki ? brak pomy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia :) szybko poszlo :)) gratulujemy :) Asia, dla 5-latki moga byc jakies puzle, ksiazeczki z zagadkami, wycinankami, kolorowankami czy cos w tym stylu. A chlopczykowi rocznemu hmmm jakies autko pewnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×