Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Cześć mamy, synusie i córusie! u nas znów piękna pogoda, tak jak w całej Polsce pewnie. Chociaż ja się mniej cieszę z takiej pogody - alergia wczoraj dała o sobie znać :( na dzisiejszy spacer muszę się uzbroić w tonę chusteczek. Asia Myślę że dla dziewczynki jakaś książeczka będzie fajnym prezentem, a dla chłopca klocki albo właśnie autko. Olcik Twoja Tosia to niezły łobuziak, jak przeczytałam o tym rozpinaniu butów i nogawki pajaca to śmiałam się jak głupia sama do siebie :) będziesz mieć naprawdę "wesoło" jak zacznie Ci wszędzie włazić :) i super że wyniki takie ładne. Dziewczyny, jak ubieracie maluchy w taką pogodę? Bo ja mojemu obojętnie co bym nie założyła na spacer, to wyciągam go spoconego z wózka. Dzisiaj chyba pójdzie w samym bodziaku z długim rękawem, do tego oczywiście spodenki i skarpetki. A może krótki rękaw już mu założyć? Chociaż trochę się boję. Jakiś gorący chłopak mi się trafił .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Chuzzle mam ten sam dylemat :/ wczoraj ubrałam Polinke w bodziak z krótkim na to delikatny polarek ,rajtki i spódniczke i cała mokra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I my mówimy dzień dobry. Coś mi się ta moja Ania dzisiaj w nocy często budziła. Chyba te zębolki nie dają spokoju. Co chwilę cyca jadła i po chwili ssania zasypiała. Oj biedulka moja . Pelepetko -Aniu (kobieto o pięknym imieniu) a jak ja jestem szczęśliwa ,że wcześniej usypiamy. :* Asia , Poleczka też łysolek i to śliczny łysolek jak Ania :-) Jeszcze im te włosięta urosną. Co do pomysłów na upominki to książeczka, czy puzzle dla dziewczynki super, a chłoptasiowi też można puzzle te większe dostosowane do wieku i np:książeczkę z autkami Ewo nietoperkowa ja też się jeszcze mieszam z tymi nikami , imionami i pewnie nie raz jeszcze coś pomieszam ;-) Chuzzle moja Ania też gorąca dziewczyna jest . Ja to się boję ją przegrzać. Kiedyś nawet oglądałam praogram taki to pediatra się wypowiedział,że lepiej jak dziecko zmarznie trochę niż jak sie zapoci i przewieje. Ale wiadomo,że chcemy jak najlepiej dla maluchów. Ania jak nie ma wiatru to w samym bodziaku z długim rękawem i pół-śpiochach i tak jej dobrze. Babcia męża zawsze krzyczy ,że jej zimno pewnie- ale ja sprawdzam na karki i ciepło ma dziewczyna. A jak za ciepło ubiorę to ryk niesamowity i rozbierać trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka Ja właśnie mojego też staram się nie przegrzewać, ale też nie chcę przesadzić z rozbieraniem. W te straszne mrozy, jak był taki malusi jeszcze to miał na sobie bodziaka, śpiochy i kombinezon i to tyle. Bez kocyka, jedynie ta pokrywa w wózku. A i tak był gorący. Jak się cieplej zrobiło to mu zakładałam tylko bluzę na górę, a on i tak oczywiście ciepły. A w tym czasie widziałam dzieci poubierane w kombinezony, rękawiczki grube czapy, takie małe ludziki Michelin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestesmy i my, ale w nocy masakra, a od rana ciagle cos w dziubku. I u nas chyba żeby ida. Obudzila się przed 2 zjadla mleko i o 5 oczy jak 5zlotowki. Pokrecila się i wstala po 7. Zageszczam mleko i nie widze roznicy. Olcik jak sypniesz Tosce 4 miarki kleiku, to wyciagnie to z butli? Nie jest zbyt geste? Ja wczoraj ubralam Baske w body z dlugim, leginski i na to zalozylam kurteczke jeans no i buciki, ale chyba też przedobrzylam. A na dlugi weekend otwieraja nam ogrod botaniczny ulice dalej już się nie mogę doczekac- uwqielbiam tam chodzic. A w nedziele zabieramy Baske do zoo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam tylko ,że taki zestaw ja wyżej to Ania nosi jak się tarasujemy lub ogrodujemy . Bo jak w rejs to wiadomo mama wystroi zawsze . Ale zestaw skarpetki ,bodziak z krótkim, tunika z długim , legginsy , butki czasami ,opaska na głowę i tak jest o.k.W razie "w" mama zawsze ma kocyk ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chuzzle to ja Baske ubieralam już w kurteczke i cienka czapke a babki się na mnie patrzyly dziwnie bo one swoje dzieci w kombinezonach, szalach i wielkich czapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chuzzele wiem o czym piszesz. Ja też czasami zerkając do innych wózków myślałam,że może mojej Ani zimno , bo tak jak piszesz to podobnie ubierałam zimą córkę , jak Ty synka. Ale widocznie robiłam wszystko dobrze, bo mała nawet katarku nie miała. Trafiły nam się takie ciepłe egzemplarze :-) Mojej Ani się nie dziwię ja zimą pod koniec ciąży to pod kurtką krótki rękawek tylko miałam, a rajtuzów w mojej szafie nie znajdziesz :-) Klaudyna wiesz, kiedyś chyba dzieci inaczej się ubierało i niektóre mamy też jeszcze tak robią. ja wyznaję zasadę -nie przegrzewać . A moje dziecko i tak mi zawsze płacze jak jej za ciepło. Więc rozbieram jak za dużo ma na sobie ,bo co mam zrobić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudyna No właśnie mój miał wczoraj na sobie oprócz bodziaka cienki sweterek, spodnie, skarpety i cienka czapka i też jakieś babcie się oglądały z piorunami w oczach ;) mój niestety już w spacerówce jeździ bo gondola jest be, więc nie jest w ogóle osłonięty od wiatru, dlatego ma czapę, ale już się zastanawiam kiedy będzie mógł jeździć bez niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też bez żadnego katarku, a znajomej córa młodsza o 2 miesiące już katar, przeziębienie, ale jak zobaczyłam tę warstwę kocyków, kołderek w wózku to się nie dziwię że takie chorowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My kołderki nie lubimy , bo za ciepło , śpiworek był już też za ciepły, mama musi kupić cieńszy , ale póki co przykrywamy się tym http://allegro.pl/kocyk-lovi-dwustronny-pluszowy-5-kolorow-paski-i2243731908.html w kolarze fioletowym i bodziak z krótkim + pajacyk i jak na razie jest dobrze. Oj ale ja się nasłuchałam,że dziecko kocykiem przykrywam. Jak już to kocyk powinien być przynajmniej z wełny ..................och te babcie .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Przy takiej pogodzie to chyba trudniej jest ubrać niz w zime :) u nas dzis bedzie body krotki rekawek i na to cienka bluzka z dlugim, plus polspiochy i tyle, no nie wiem jak z ta czapka, mam co prawda taka cieniutka .. ale z drugiej strony w gondoli przeciez jej nie wieje oczywiscie tez wczoraj na spacerze widzialam dzieciaki ubrane w kilka warstw, grube czapy i kocami przykryte, najczesciej wozek pilotowany przez starsze panie, wiec to pewnie dlatego :D Inezz - Olga od urodzenia miala bardzo ciemne oczy, teraz ma takie ciemno szare/grantowe - w sumie prawie czarne :) a przy dziennym świetle widac brazowe plamki dziwne takie ale ladne - moglyby jej już takie zostac , a rzęsy to nie wiem po kim ma, ja ma czarne ale nie tak dlugie i nie tak podkręcone ;) Sylwek - czyli wizyta u fryzjera udana i o to chodzi :) a tymczasem naciesz się rodzinka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W nocy body dlugi rekaw+półspiochy i na to cienki kocyk - od pasa w doł bo nie lubi mieć rąk zakrytych - w zime tez tak bylo w sumie tez często kocyk w ogole laduje obok niej... :) jak na razie odpukać też nas choróbska ominęły... oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestesmy i my;-) Klaudyna daje rade. Smoczek do kaszki lub trojprzeplywowy i nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic ja zabieram się za sprzątanie i prasowanie. Żeby mi się tylko chciało tak jak mi się nie chce. Trzeba się zmobilizować i do ataku. Mała kawa z mlekiem i ruszam do boju. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my się nie przykrywamyy. Na kolderke za cieplo, pod cienkim kocykiem Baska się wierci kotluje masakra. W pokoju ma 20st wiec spokojnie krotkie bodziaki i pajacyk. Olcik mam ten smoczek "Y" ale mam yta butle dr Browns i się zastanawiam czy jak sypne wiecej kleiku to mi się tam nie pozapycha wszystko i Baska wogole się nie naje:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chuzzle Baska też już od jakiegos czasu w spacerowce smiga, na prawie plasko. Na pewno tak lepiej niż jak ja wozilam w foteliku samochodowym wpietym w stelaz. Podciagne jej budke to soboe oglada chmurki drzewa cos tam jej się rusza wiec uhahana taka że hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dr brownsa uzywalam na samym poczatku. A potem przeszlam na lovi. Lovi ma duzy wybor smoczkow i tez jest antykolkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, u nas meksyk:( ja mam grypę żołądkową, w nocy miałam 39 stopni. i tylko Wczoraj Piotrus miał szczepienie, do tej pory mi popłakuje, juz nie wiem czy to od szczepienia czy ode mnie się zaraził:(( narazie biegunki czy wymiotów nie ma na szczęście ale boje się jak nie wiem. w nocy wogóle nie spalismy, mąż wziął opieke nad dzieckiem na dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie teraz przy takiej pogodzie wybyłabym z domu na dluzej niz 3 godziny, i tak sie zastanawiam czy moge odciagnac mleko przed wyjsciem, w butle i zabrac ze soba? chyba moze byc kilka godzin tak poza lodowka? w jakim termos? zeby temp trzymalo? jak to ogarnąć? niby czasem Mloda na dworze i 4 godziny spokojnie bez jedzenia sie obywa, ale wolalabym miec w razie czego, zeby pozniej przez pol miasta z ryczacym wozkiem nie pędzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneczko mow mi tak dalej a zaraz bede przy suficie latać ale co tu powiedziec innego jak piekne imię :) w nosy śpimy w śpiworku dla mnie to super wynalazek bo tak jak wstawalam w nocy to tylko nóżki w gorze widzialam :P na spacer jak idziemy to w wózku byla futerko z barana wiec juz nie szalalam z ubieraniem teraz baran poszedł w kąt a paradowala w body dlugi rekaw rajstopki i sukienka oraz bluza z kapturem i opaska choć i z golą glową już paradujemy w wozku bo w sloncu jak jedziemy to gorąco szczepienie zaliczone :)bylo troche placzu ale jak tylko wylodowala w samochodzie spokój :)teraz śpi w foteliku niech sobie odpocznie. w po za tym to wychwalila mi pani doktór Natalii ze az z dumy bekam :) no i mamy przyzwolenie na nowe posilki powiedziala ze sa dwie szkoly jedna ze do 6miesiąca sama piers ale ona nie widzi nic przeciwko podawaniu po malu marchewki ,jablka, ziemniaczkow bo w tedy dziecko nie ma problemow z anemią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starbuck z tego co ja się orientuję , to mleko przechowywane w temperaturze pokojowej możesz podać do 12 godzin. Więc moim zdaniem odciągaj ,w termosik, i na spacer. Powinno być o.k. Aniu imię piękne , polataj trochę przy suficie, a co . nie to fajne dziewczyny są i już :-) Fajnie ,że Natalka zdrowa , takie wiadomości zawsze serce radują. Buziaczki matko siostry bliźniaczej mojej córki ;-) No mamy czworaczki na forum :-) Lajlusia, Ania, Natalka i Franio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nowe i nie tylko napiszcie w stopce swoje imie to bedzie latwiej ogarnąć nie ktore z nas już tak mają zrobione :) ja bym odciągla i dala w termos taki co dutelke mozna wlożyć jesli masz to dziala w obydwie strony zimne jest zimne a cieple zostaje cieple i przykryła w wozku ze by slonko nie przypieklo. dziś bedziemy niec tylko opaske ale tylko dla korekcji uszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×