Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

haha no tak Hanka, Anka skakanka:) nigdy-przez 28 lat nikt mnie tak nie przezwal:) mi sie dla chlopca Kajtek(Kajetan) podoba ale Kajetan nie przejdzie a Kajtek...zaraz by Babcia gadala Kajtek bez majtek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze jak bedzie chlopiec i dalej bedzie brak propozycji imienia to zobaczymy kiedy sie urodzil i kogo imieniny wypadaja za pol roku:) moze w ten sposob jakies imie sie znajdzie a i imreza bedzie co pol roku:D haha;) pisze tak bo ja zawsze imieniy obchodzilam-tzn u dziadkow byl wielki odpiust na Anne wiec jakas czekolada sie trafila z tej okazji no i zawsze kazdy pamietal o tym 26 lipca a mezus to Pawel, jego brak Piotrek wiec tez zyczenia imieninowe sa + jakis grill:)takze jakos tak te imieniny obchodzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie mi sie kilka imion podoba - takich neutralnych ale żadne na zasadzie - to jes to :) dobrze ze jest jeszcze tyyyle czasu, może samo przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do mojego Brzucha mówię Dzidek:) Nie wiem, kto tam się kryje w nim. intuicja mówi, ze chłopak:) Ale nied am mu tak na imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zgłodniałam! Przed wyjściem do Ginka jednak będzie obiadek... Zupka pomidorowa z makaronem i do tego 4 wczorajsze pieroźki z kapustą i mięskiem na "zagrychę"... A rano była sałatka grecka własnej roboty i tosty - takie prościutkie z serem szynką i mieszanką ziół do pizzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mowie do brzucha i do Dzidzia: Kruszyna:) wlasnie bylam cos zjesc i zdecydowanie za szybko wrzucialam to w siebie;) potem poszlam sie przejsc po prakingu w jedna i w druga strone no ale cos wiatr zimny wiec juz wrocilam ale przed 13 jeszcze pojde raz nogi rozprostowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja będę miała synka podobno ale nie mamy jeszcze imienia. Mi się podobają inne, męzowi inne. Moje typy to Mikołaj, Krzyś, Adrian, Tymoteusz, Tomasz. Podjęliśmy decyzję że jak się urodzi to wybierzemy imię:) a ja na obiadek zupka ogórkowa i karczek z kluskami śląskimi i buraczkami:) mniam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witeczka! Właśnie wróciłam od mojego Ginka. Pan Dochtor powiedział zdecydowanie: stop z robotą, stop ze stresem, stop z siedzeniem... Na razie zwolnienie do końca lipca, a potem - też mam się nie nastawiać na powrót raczej. Od 20 tygodnia przestajemy się wygłupiać i 120% czasu poświęcamy sobie i Dzieciowi... Mam się zdrowo odżywiać, mało solić, dużo pić, spacerować sobie, relaksować się, sprawiać sobie przyjemności... ;) Do tego jeszcze mam dalej brać Matruelle, Magnezin 500 raz dziennie i w razie silnych boleści i skurczów brzuszka Buscopan. To ostatnie i Wam polecam zamiast NOS-PY. Pan Dochtor mówi, że ten akurat ma udowodnione badania, że nie wpływa źle w ciąży - a NOSPA niekoniecznie... Znowu sobie kuknęłam na Potomeczka - tętno łapaliśmy na USG, no i tak podglądnęliśmy szybciutko! Nie mogę się doczekać już USG połówkowego. :))) No jak się mogę cieszyć! A co ja Wam mówię... Jakbyście nie wiedziały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudyna213
A ja jutro podejrze Malenstwo ;) na pewno dam znać co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my będąc na zakupach zajrzeliśmy do sklepu z wózkami. Miły, sympatyczny pan pokazał nam te, które chcieliśmy- X-Landera, Mutsy i Maxi Cosi, Do każdego w zestawie fotelik Maxi Cosi. Pan był super. Wszystko nam pokazał - jak się składają, jak się montuje, doradził na co zwrócić uwagę, który jaką ma zaletę. No i - X-Lander super się prowadzi i jest taki terenowy, ale jest największy po złożeniu i najcięższy. Na Mutsy była super promocja. 1950 zł za wszystko z fotelikiem, ale tylne kółka musiałabym zmienić z piankowych na pompowane. Zdecydowanie wygrał Maxi Cosi - najdroższy, ale składa się jedną ręką, adaptery super wmontowane, że nie trzeba nic ze sobą wozić i zmieniać, lekki. W ocenie Pana ze sklepu - Maxi Cosi zdecydowanie wygrywa z Mutsy jako wózek zagranicznej produkcji. Z X-Landerem (polski wózek) jest jakościowo porównywalny, poza tym, że X-Lander gorzej się składa (dużo gorzej bo sama widziałam), jest większy. No i jeszcze fotelik nam Pan pokazał, jak się montuje na pasach, a jak na dodatkowym adapterze....Fajnie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sywestrowe
hej dziewczyny! Ratunku, jestem przeziębiona. Mam temperaturę, która się waha od 36.9 do 37.5, to wprawdzie nie powód do paniki, ale i tak martwię się o dzidzię. Do tego ból gardła. Może macie jakieś sprawdzone domowe sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudyna213
Na przeziębienie polecam herbatę z miodem i cytryna lub ciepłe mleko z miodem. Sama natura wiec nie powinno zaszkodzić a na gorączkę to może zapytaj w aptece może panadol albo paracetamol małym dzieciom na gorączkę się podaje w syropie wiec może coś ci w aptece doradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwestrowe, temperatura w ciąży ok 37 to ponoć stan normalny...co do domowych sposobów...hmmm...herbata z miodem, malinami. Mleko z czosnkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tym wózkiem trochę się najeździłam z maluchem kuzynki (spacerówką).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia261985..............26........Wojnicz..........19.... .......02-12-2011 Onk3(Magda)...............36........Osiek.............18. ...........02-12-2011 olcik777.....................26........Kraków........... 19............04-12-2011 Ewa1311....................31........Puławy............1 9............07-12-2011 klaudula213................25........Poznań............1 7...........11-12-2011 AgaOm...................23.......k/Nowa Sól .........17..................12.12.2011 mamazuzki76(Monika)...34........Świecie............17... ........15-12-2011 elizka_84...................27........Gdańsk............ 17(ch)...........16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32........UK..................17 ...........17-12-2011 doo(Dorota)...............36........MałyGarc..........XX ...........17-12-2011 pelepetka123(Ania)......28........Kraków.............17. ..........18-12-2011 nutkaaa86(Paulina)......24........Dąbr.Górnicz......XX. .........21-12-2011 Astoria1985r. (Malwina)..26.......Śląsk................XX..........23-12 -20 11 ollakoziol.................24.........Częstochowa.....16 ............24.12.2011 Hautamer(Aga)............30.......Trójmiasto.........XX. ..........25-12.2011 a co tam(Ania).............28.......D-ca.................15...... .....26-12-2011 Oleenka_KR(Ola) .........30........Kraków.............XX..........12-2011< br sylwestrowe(Ania)......28........opole...............1 5...........31.1 2.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak zadowolona bylas? my dostalismy ten i jeszcze stelarz z fotelikiem-ale ten to akurat jest extra wygodny, prowadzi sie jedna reka i jest starsznie leciutki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia261985..............26........Wojnicz..........19.... .......02-12-2011 Onk3(Magda)...............36........Osiek.............18. ...........02-12-2011 olcik777.....................26........Kraków........... 19............04-12-2011 Ewa1311....................31........Puławy............1 9............07-12-2011 klaudula213................25........Poznań............1 7...........11-12-2011 AgaOm...................23.......k/Nowa Sól .........17..................12.12.2011 mamazuzki76(Monika)...34........Świecie............17... ........15-12-2011 elizka_84...................27........Gdańsk............ 17(ch)...........16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32........UK..................17 ...........17-12-2011 doo(Dorota)...............36........MałyGarc..........XX ...........17-12-2011 pelepetka123(Ania)......28........Kraków.............17. ..........18-12-2011 nutkaaa86(Paulina)......24........Dąbr.Górnicz......XX. .........21-12-2011 Astoria1985r. (Malwina)..26.......Śląsk................XX..........23-12 -20 11 ollakoziol.................24.........Częstochowa.....16 ............24.12.2011 Hautamer(Aga)............30.......Trójmiasto.........XX. ..........25-12.2011 a co tam(Ania).............28.......D-ca.................16...... .....26-12-2011 Oleenka_KR(Ola) .........30........Kraków.............XX..........12-2011< br sylwestrowe(Ania)......28........opole...............1 5...........31.1 2.2011 a tam 16 tydz juz sie zaczal:)ale mi sie spiesze...;) sluchajcie a jaka Wy date wpisalyscie?wg usg czy okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie przeszkadzał sposób regulowania oparcia w spacerówce i brak skrętnych kół, ale reszta ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem! Melduję się! Kto ze mną? ;) U mnie buuuuuurza ogromna przeszła przed chwilą! Dosłowne oberwanie chmury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.tutek.pl/menu,5,NASZE_PRODUKTY A co sądzicie o wózeczkach tej marki? Moją uwagę zwróciła bardzo bardzo niska waga Granderów (10 kg bodajże)? Dla mnie to bardzo ważne, bo jestem malutka i będziemy mieszkać na 2 piętrze. Nasz wózio MUSI być LECIUTKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ewka:) no ja sadze tylko wizualnie;)podoba mi sie, ale ja lubie tego typu wozki:) tzn takie "normalne"(??);) kurcze zjadlam cala pizze;(mam wyrzuty sumienia ani to zdrowe ani co...ehhh(pizza peperoni, mrozonka..co mnie naszlo w tym sklepie zeby to dziadostwo kupic?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ewka:) no ja sadze tylko wizualnie;)podoba mi sie, ale ja lubie tego typu wozki:) tzn takie "normalne"(??);) kurcze zjadlam cala pizze;(mam wyrzuty sumienia ani to zdrowe ani co...ehhh(pizza peperoni, mrozonka..co mnie naszlo w tym sklepie zeby to dziadostwo kupic?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ewka:) no ja sadze tylko wizualnie;)podoba mi sie, ale ja lubie tego typu wozki:) tzn takie "normalne"(??);) kurcze zjadlam cala pizze;(mam wyrzuty sumienia ani to zdrowe ani co...ehhh(pizza peperoni, mrozonka..co mnie naszlo w tym sklepie zeby to dziadostwo kupic?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ewka:) no ja sadze tylko wizualnie;)podoba mi sie, ale ja lubie tego typu wozki:) tzn takie "normalne"(??);) kurcze zjadlam cala pizze;(mam wyrzuty sumienia ani to zdrowe ani co...ehhh(pizza peperoni, mrozonka..co mnie naszlo w tym sklepie zeby to dziadostwo kupic?) i znow sie kafee pieprzy...nawet nie wiem ktory juz raz wysylam:O😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×