Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Ja muszę się w końcu wybrać na jakiś rekonesans i pooglądać na żywo - łóżeczka, wózeczki, etc. Kupować jeszcze na pewno nie będę, ale żebym miała chociaż mgliste wyobrażenie... ;) Czy Was też tak czasem (mnie szczególnie wieczorami, jak się położę) ciągną i bolą wszystkie kości miednicy? Normalnie wykręca mi biodra, bolą mnie kości "spojenia łonowego" - o ile kości moją "boleć"... Czuję jak mi się tam wszystko rozciąga! Ginek oczywiście mówi, że naturalna sprawa i ja się z nim zgadzam, ale czasem daje mi popalić ten ból przed zaśnięciem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, tylko że, najprawdopodobniej, podana waga to waga samego stelaża. Fajnie jak jeszcze podają wagę wózka z gondolą/spacerówką/fotelikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie! Dlatego jak nie "pomacam" i nie sprawdzę organoleptycznie, to nie będę wiedziała... Teraz będę miała duuuuuuuuuuuuuużo czasu na zwiedzanie dzieciowych sklepów! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już kilka pomacałam. Mam nadzieję, że w innych sklepach będą równie fajni sprzedawcy, co i wczoraj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC KOBIETKI !!! TESKNIE ZA WAMI BARDZO!!!! ale nawet nie mam czasu zagladac ...bo ciagle cos :( jak wroce do UK to usiade na spokojnie, przeczytam wszystko od 6 lipca aby wiedziec co sie u Was dzieje :) dzialo :0 i dziac bedzie :)\ Ja jutro znow caly dzien poza domem :) tym razem ZOO z chrzesniakiem mym kochanym i bratanica :) Powiem Wam że lot do Polski znioslam swietnie :) jedzenie w Polsce znosze jeszcze lepiej :):):) brzusio rosnie...ale boli kurcze coraz bardziej :( Ciagnie mnie cholerka jak rosnie...buuuuu jak diabli... czasem to juz nie wiem z ego bolu czy ...mam siedziec lezec czy moze zatanczyc :( Ale co zrobic :( brzucho rosnie przy ciazy i tyle :):):) Pozdrawiam Was wszystkie cieplo...ja narazie ciesze sie swoim pobytem w kochanym kraju , jem pyszne polskie papanko, i delektuje kazda sekunda spedzona z moja rodzinka *) Mam nadzieje , ze u Was wszystko dobrze !!!! sle przez wietrzyk polski moc usciskow!!!!! MUUUUUUaaaaaaaaa Sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia to korzystaj ze wszystkich mozliwych urokow pobytu w domu!!!!!:)baw sie dobrze i czekamy tu na Ciebie:D🌻 Ewa mnie tez tak ciagnie, zreszta ja nagorsze co mam i co daje mi naprawde w kosc(hehe) to kosc ogonowa...cos strasznego, spie juz bez poduszki bo poduszka nie byla za wygodna, teraz to juz chyba podloga zostanie jak lozko zacznie zawadzac;)ale w sumie najgorzej wieczorami wszystko daje znac, w dzien jest ok, w sumie to i dobrze bo jakby w pracy nie dalo siedziec to juz by bylo zle...tzn licze sie, ze z czasem bedzie ciezej no ale teraz to jeszcze za wczesnie;) hehe jakbym nawet miala na to wplyw;) u mnie pralka ciuchy juz pierze, zmywarka tez dziala, a mezus jak wstanie to uslyszy: ale ja juz pranie zrobilam, naczynia umylam a dopiero 8!!:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny mnie dzis glowa boli od rana czy beirzecie jakies leki na ból głowy? bo sama nie wiem już czy moge wiem ze chyba apap można ale on na mnie nei działa kurcze muszę iśc do sklepu pasuje jakies zakupki zrobic a tak mi sie nei chce męża nie wyśle bo choc dobry chlopina to mieska nie kupi takiego jak trzeba byłam u lekarza ostatnio myslałm ze jzu sie dowiem płci a tu nic nie robił mi usg tym razem musze czekac a czuje sie )oprócz dzisiejszego bólu głowy cłakiem neiźle mnie nawet brzuch nei boli ale jak zawsze miałam troche brzucha neistey akuraty przed ciążą wiec moze dlatego z jednego sie ciesze że przytylam narazie tylko 2 kg bo ja i takjestem calkiem uża tj w szerz nisetety no al eo figurze będ emysląłm po urodzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wózki narazie oglądma tez jeszcze nie kupuje tak sie zastaniwam bo ja mam co prawda po starszym synku wózek i jak mam termin na grudzien to gondola nie ebdzie raczej wykorzystana i pewnie tylko spacerówke kupie łozeczka i wypsażenia ich tez ogladam a jakże takie to słodkei zastaniwam sie nad kupnem kilku ubranek w kolrze neutralnym bo nie wiem czy bede miała siłe chodizć za kilka miesiecy po sklepach i wybierac ciuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onk-super ten wozek!!!!!!!!!!!:-))) ja dzis jade na zakupy-bo poluje na spodnice z H&M, kolo mnie nie ma ale mezus jedzie grac w pilke wiec mnie podrzuci do innego h&m i tam popatrze, a ze bede miec ponad dwie godz na lazenie po sklepach to sobie poogladam jakies rozmiary 56:) moze beda jakies przeceny..jest czas mozna okazji szukac:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O proszę jakie ranne ptaszęta! Z pożytecznych rzeczy to ja dzisiaj na razie... tylko "mizianie" ze Ślubnym i kąpiele... ;))) Tak nas jakoś naszło. Trzeba korzystać póki Junior nie przeszkadza jeszcze. Teraz będę produkować twarożek. Ale też jakoś tak bez przekonania. Jakoś ostatnio nie mam weny na jedzenie - w sensie sama nie wiem, co bym jadła... Odezwę się później Kochaniutkie! Albo w poniedziałek - bo jest opcja, że pojedziemy na rancho do rodziców moich... W końcu jakiś kawałek słońca wyjrzał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia A Tobie wszystkie razem oficjalnie zakładamy "bana" na forumy, internety i inne głupoty! Korzystaj! Z rodzinką przebywaj! Ojczyznę podziwiaj! A do nas wrócisz, jak już sobie pojedziesz! Cudownego pobytu Ci życzę i dużo zdrówka! P.S. Jak Cię brzucho "ciągnie" to się zastanów, czy nie pobrać jakiegoś magnezu dodatkowo - ma działanie rozkurczowe i pozwoli mniej boleśnie "rosnąć"... :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja dziś pospałam za długo i też będzie mi ból głowy dokuczał... A mnie w nocy złapał skurcz w łydce. Masakra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczęłam na noc brać Magnezin 500. Ale chyba go zmienię, bo te tabletki są fatalne do połykania: takie duże płaskie pudrowe dropsy. Żeby chociaż były śliskie... ależ skąd... Jak go nie połkniesz z jakimś jedzeniem, to się przykleja do przełyku i jest coś obrzydliwego. Poszukam raczej jakiegoś magnezu z kapsułkach, jak się nie nauczę tego przyjmować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola - jak masz skurcze, to naprawdę już nie ma na co czekać, tylko trzeba zacząć uzupełniać magnez. W ciąży i tak zawsze jest go niedobór, a doustnie nie da się go przedawkować. Jak to mój ginek powiedział - najwyżej Pani zatwardzenia dostanie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlatego nie można skurczów bagatelizować, że dzisiaj masz w łydkach, a jutro może Ci zacząć twardnieć brzuch, bo skurcze obejmą akurat te mięśnie... A to już jest problem... Po co później łykać jakieś tablety rozkurczowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślubny nakazał się chwilowo pożegnać z Koleżankami Ciężarówkami! Jednak ruszamy na rancho! :))) Przed chwilą byłam z nim na zakupach spożywczych i ciuszkowych trochę też bo sobie 2 tuniki kupiłam. Czy Wy też się już zaczynacie szybciej męczyć, czy sobie wkręcam? A może pogoda jest po prostu ciężka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudyna213
Hej dziewczyny. Bylam wczoraj u lekarza wszystko ok, ale malenstwo pokazalo tyleczek wiec nadal nie wiem kto mieszka pod moi sercem, ale we wtorek mam wizyte w szpitalu na konkretnym sprzecie na badanie polowkowe wiec pewnie podejrzymy też plec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki! Poniedziałek... niby zwykły poniedziałek, a jednak! Pierwszy raz od ponad 8 lat przyszedł czwarty poniedziałek z rzędu, kiedy nie jestem w pracy! :))) Inaczej: od 8 lat nie miałam w pracy przerwy dłuższej niż 3 tygodnie. I gdzie ja się teraz biedniutka podzieję? ;) Normalnie nie mogę się nacieszyć- nie musiałam rano wstawać, nie musiałam się pindrzyć, malować, stroić... Mogłam przygotować sobie i Mężusiowi pyszne zbilansowane zdrowe śniadanko! Mogę sobie po śniadanku poleżeć... Mogę o siebie zadbać... Reasumując: uwielbiam być w ciąży! :-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do Dzidziula - ciągle nasłuchuję... próbujemy się "skomunikować"... Jakoś ostatnio mniej mi tam fika. :-((( Ale to może przez to, że więcej chodzę i jak go bujam, to sobie śpi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia ja mam to samo. Nasłuchuję, czekam i też nie czuję ruchów:/ Gdyby nie usg na każdej wizycie i rosnący ostatnio w strasznym tempie brzuchol to bym się pewnie już martwiła bo ja urodzona panikara jestem:/ bądźmy cierpliwe i czekajmy:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia261985 A najlepsze jest to, że na USG ewidentnie widać, że Bejbisek jest bardzo aktywny i dokazuje zdrowo... Macha rączynami i nóżynami, pręży się, wygina, obraca. Pozostaje się tylko cierpliwie wsłuchiwać i uczyć rozpoznawać te harce. Jeszcze nam pod koniec obrzydną te kopniaki w żołądek albo okolice nerki... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje dzidzi chyba będzie przekorne jak mamusia:) Na USG śpi odwrócone plecami, ruszać się zaczyna, jak go troszeczkę Pan Doktor pobudzi:) A harce są w nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze pól godzinki i koniec szychty:P i do domu na obiadek. a jutro ostatni dzień do pracy i URLOP!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki nie było mnie troche bo mamcia przyjechała i jest mi tak z nią dobrze dba o mnie robi pyszności na obiadek i kolacje szkoda ze to sie w końcu skończy. mało tego dostałam śliczny wózek kremowo niebieski duze pompowane koła bo na wsi są bardzo potrzebne. a dziś przebierałam trzy duże worki ciuszków dla maluszka choć to było zabawne bo ja nie wiedziałam do końca co jest dla maluszka oprócz śpiochów. pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×