Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Acha i Muzyczny ogródek się podoba:) Tylko narazie nie umie zbytnio sięgać wyżej ale daje rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a jak Wasze maluchy miały gorączkę przy ząbkowaniu to ile to trwało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZOPELEK...nie pomoge...bo u nAs goraczki JIE bylo...tylko taki delikatny stan , 36.9 ...ale to nawet nie pogoraczkowy... Anniedobra mama nie dala podotykac;) ale zachwyt I tak byl ;) Ewa...no to super ,ze twardiele to JUZ przeszlosc;) Mala wstala ...bawimy sie na podlodze ;) od tygodnia tlumacze ksztalty;) zobaczymy kiedy zalapie...taka zabawa z TYM zestawem piknikowym...dziewczynka spiewa nazwy a my wrzucamy do koszyczka ;) tzn mama wrzuca...bo LALUCHA narazie sie smieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia - Layla moze za jakis czas na slowo "trojkat" wrzucic trojkat do kosza bo skojarzy bodziec dzwuekowy z przedmiotem ale nie ma to nuc wdpolnegi ze swiadomoscia geometryczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina Bardzo ciekawy artykuł. Do mnie to akurat przemawia. Zgadzam się z tą tezą. Wysłałam coś na naszą pocztę, bo przeciąg tam hula ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie kończę kawencję i ciasteczka owsiane (sztuk 2)... Wygoniłam chłopaków na spacer, a ja zaraz pójdę się "odchwaścić". Ale ulga, jak raz na tydzień, ktoś inny ten wózek z Małym potarga po tych schodach. Wyglądam jak kobieta maltretowana: na biedrze siniak, na nodze siniak, na przegubie siniak - wszystko odciśnięte od wózia. Kiedyś mi się tak nie robiły siniaki. Chyba brak witaminki C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciągnąc wątek z FB, coraz częściej próbuję poszukać jakichś informacji o nauce chodzenia. Młody bardzo dużo czasu spędza na stojaka i już próbuje się puszczać jedną ręką. Jedną trzyma, a druga kombinuje, co by tu napsocić. Nie wiem, jakie trzeba kupić buty, jakie pieluszki dobre, żeby nie krępowały ruchów i nie "wypaczyły" postawy, na co zwracać uwagę. Dużo tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy się:) U nas też po spacerku, mąż odsypia przepracowaną noc, to poszliśmy sobie żeby nie przeszkadzać. Co do bucików to ja dopiero zakupię jak Ignacy będzie już chodził. I ostatnio jak byliśmy w Giżycku to widziałam dziecko ok 2 latka latające po betonie na bosaka. A co do pampersów to te active baby 4 maja ruchome boczki, znaczy sprężyste właśnie żeby nie krępować ruchów. Dada z biedronki zresztą też tak ma. W sumie wg mnie starczą takie właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś, robiłaś w końcu te rzęsy? Jesli tak to jak wrazenia? :) Ja ide we wtorek...ciekawa jestem efektu. aaaa i poprawie Ci humor, przytyłam 3 kg ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renata...3 kg....jak przytyjesz z10 kg to pogadamy;) A rzesy nie mialam...opisywalam SYTUACJE...nie udalo sie;( ale MOZE za 5 tyg zrobie przed wylotem do Polski;) bo I tak JUZ zaplacilam za nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, napewno dam znac ;) Musze odrazu wziac na huki ta kosmetyczke, bo odwala robote byle jak. Kolezanka byla i efekt prawie zaden...a tez juz zaplacilam. Dobrze, ze zajrzalam na ich strone, bo sie okazalo ze sie przeniesli..bym sie bujala po warszawie w korkach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc DZIEWCZYNKI ;) Ja po najgorszej jelitowce w moim zyciu...(jednodniowka 24 h) panuje wlasnie w UK. Dzis ja lepiej slaba JESZCZE bo lecialo ze mnie z kazdej strony...noc przy muszli klozetowej...Dzisiejsza noc Moj chory spal przy muszli I na muszli;( boje sie zeby dzisiejsza noc nie nalezala do Malej;( moge ja jakos ochronic? Cos podac? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc DZIEWCZYNKI ;) Ja po najgorszej jelitowce w moim zyciu...(jednodniowka 24 h) panuje wlasnie w UK. Dzis ja lepiej slaba JESZCZE bo lecialo ze mnie z kazdej strony...noc przy muszli klozetowej...Dzisiejsza noc Moj chory spal przy muszli I na muszli;( boje sie zeby dzisiejsza noc nie nalezala do Malej;( moge ja jakos ochronic? Cos podac? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas od soboty gorączka. Albo sławetna trzydniówka, albo zakichane zmasowane ząbkowanie! Zbijamy i rośnie, zbijamy i rośnie, i tak do znudzenia. Morfologia lux, CRP lux, mocz tak samo. Chłopak zdrów, a gorączka wie swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja:) Ewa a jaka temperatura? Ja tak właśnie się zastanawiam bu u nas dokładnie 3 dni gorączki i wczoraj wydaję mi się, że Mały miał lekką wysypkę na klatce tak na popiersiu wzwyż. Takie czerwone drobne plamko-krostki. Ale dziś niema już. A temperatura od wczoraj dobra. Ale co nie zaprzecza faktowi, że ząbki idą bo widać na dziąsłach. Sylwia H - Oj to masakra u Was, dobrze, ze tylko jeden dzień:( Hmm możesz podać chyba takie coś jak dicoflor, osłonowe. Ale w sumie jak ma być to będzie, wypluć wypluć wypluć. tfu tfu tfu Ola - A jak u Was ta wysypka wyglądała? Długo trwała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie dzis to podalam Czopelku;( boje sie jak diabli;( Ewa przykro mi z POWODU Szymcia() I zpowodu Twojego dzieciatka Czopelku;( ;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sobotę wieczorem miał 38,7C. Wyskoczyło nagle po całym dniu normalnego samopoczucia. Pojechaliśmy do dochtora, bo mamy prawie "za płotem". Zbadała. Nic nie znalazła podejrzanego, ale dała skierowanie na krew i mocz. Na pogotowie obok przychodni, tam pobranie z główki (masakra), siurki dowieźliśmy w niedzielę rano. Wszystkie wyniki lux. A gorączka w niedzielę i dzisiejszej nocy dochodziła do 39,3C nawet pod paszką. Na głowie zawsze ma mniej o 0,5-0,7C, Mierzymy podwójnie. Zbijamy IBUMem syropem, bo najlepiej działa. Czopki wracają tą samą drogą, co włożone. ;) Dajemy 5ml co 6h. Mam nadzieję, że to będzie trzydniówka. Boję się, żeby to nie było pierwotne zakażenie wirusem opryszczki ode mnie, bo mnie w piątek wywaliło na wardze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zęby tak samo, jak u Ignacego... walą ze 3 jednocześnie: górna lewa jedynka, dolne dwójki obydwie. Bidne te nasze dziecioki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby nie ta pieprz.na opryszczka;( bedziemy TRZYMAC kciuki!!! Ja zawsze sie o to boje...bo u mnie opyszczka to ciagle...dlatego heviran panuje u mnie w apteczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×