Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Prychatka

Mamusie z Bielska-Białej

Polecane posty

Gość Prychatka

Witam wszystkich serdecznie:) Mam nadzieję, że znajdę tu obecne i przyszłe mamusie z mojej okolicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marka34
Witam! Ja również jestem mamusią z Bielska-Białej:) Mam już 2 letnią córeczkę i aktualnie jestem w ciąży z drugim dzidziusiem, termin mam na czerwiec. Nie wiem jak to wszystko ogarnę przy niesfornej dwulatce i kolejnym maluszku... Także prychatka witaj w klubie:) Pierwsze dziecko rodziłam w eskulapie i drugie również tam zamierzam urodzić. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj marka34- ja mam synka który skończy 3 latka w sierpniu. Obecnie jestem w 35 tygodniu ciąży, termin z OM mam na 25 czerwca. Również mam wiele obaw jak Dominiczek przyjmie siostrzyczke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marka34
No i wcięło mi posta... Wiec jeszcze raz... Także widzę, że mamy bardzo podobną sytuację:) Ja mam termin na 27 czerwca, jednak miałam cesarkę i teraz pewnie czeka mnie to samo. Dziś mam wizytę przedporodową w eskulapie więc dowiem się więcej, ale pewnie mi wyznaczą termin cc na tydzień przed terminem. Kto wie może się spotkamy tam rodząc:) Napiszę wieczorkiem jak będę znała konkrety co i jak. Ja też sie obawiam jak córcia przyjmie siostrzyczke w domu (prawdopodobnie też dziewczynka) i obawiam się tak małej różnicy wieku. Trzy dni temu dopiero skończyła 2 latka, nie jest świadoma wydaje mi się, że coś się zmieni niedługo, choć dużo z nią rozmawiamy, ale ile z tego tak do końca rozumie... No ale będzie co ma być, nie ma co się stresować na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po obserwacji sytuacji u kolezanek mogę powiedziec na ich przykladzie, że czym młodsza dzidzia tym lepiej przyjmuje rodzenstwo:). Takze trzeba być dobrej mysli:). Czekam na informacje po wizycie przedporodowej. Ja mam na 2 czerwca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K@mil@
Cześć dziewczyny, chętnie dołącze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K@mil@
Jestem z Jastrzębia, 8 tygodni temu urodziłam synka w klinice Eskulap. Ma na imię Nataniel. Jest cudowny tylko mamy problem z kolkami, jakby któraś mama potrzebowała to służę radą bo wypróbowaliśmy już chyba wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kamila. Bardzo się cieszę, że chcesz do nas dołączyć. To co się dzieje na tamtych forach to masakra...:(. Mój synek nie miał kolki ani razu także jestem zielona w tym temacie. Ale kto wie czy córcia nie będzie miała wtedy na pewno będe potrzebowała wsparcia:). Jak rodziłaś?? Jesteś zadowolona z porodu w Esku? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się przyłącze, bo mieszkam w tym pięknym mieście. B-B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K@mil@ co na te kolki proponujesz? Słyszłam o rurkach do kolek w aptece do kupienia - zeby dobrze uszło nagromadzone powietrze wkłada sie ją delikatnie do pupy maluszkowi - działa cuda. Ja jednak nie próbowałam tego sposobu dlatego podaj co TY robiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj atena35:) Dokladnie piękne miasto, szczegolnie jak jest taka ładna pogoda i mozna spacerować i wypoczywac na słoneczku:) Tez słyszalam o tych rureczkach do pupy, że faktycznie działają:) Ale Wam fajnie, że już macie wszystko za sobą i maluszki przy sobie:) A ja się dalej kulam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 27 lat, meza i 3-letnia corke.... Obecnie, od prawie roku mieszkam zagranica... Ale za rok, gora dwa wroce do Polski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlew kochana!!!Oczywiscie ze tak!!! Strasznie się cieszę, że się odezwałas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 25 lat, męża i 3 letniego synka Dominika:) I w czerwcu rodzę córeczkę Olę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuję :-) musiałam sobie wszystko poukładać cieszę się że mogę tu być z Wami żałowałam że już nie będę mogła się Was poradzić tylko zmienię nick bo ten jest już do niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny moge sie do was przyłaczyc? Ja jestem z Jastrzebia Zdroju . Mam 29 lat i 4 kochanych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzałam z ciekawości na link Prychatki i miła niespodzianka. mamusie z róznych forum;-) kompletnie zignorujcie pomaranczowe wpisy...to jedyna metoda...pozdrawiam;-) bede Was podglądac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy tu wszystkie mamusie które chcą się z innymi podzielić swoimi przeżyciami, radami, swoim szczęsciem i gorszymi chwilami, albo poprostu chcą sie same poradzić:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prychatka, Marka, Ja tez mam obawy jak córcia przyjmie siostrzyczkę. bedzie miala 2,5 roczku w sierpniu. I z tego co widze to dylemat chyba kazdej podwojnej, czy potrojnej czy poczwornej mamy;-)szczerze mowiac to obawiam sie tego bardziej niz ''adaptacji maluszka''. Córcia byla absorbująca i z doswiadczenia wiem, ze wszystko mija z czasem...ale jakoś bedzie trzeba przezyc poczatki...DAMY RADE;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziewany pączek
Witajcie Chętnie poczytam jakieś świeże opinie na temat eskulapu. Ja chciałabym tam rodzić ale ostatnio dużo opinii złych słyszałam, że się tam dużo popsuło i w ogóle. A w necie wszystko co znalazłam to z przed paru lat jakieś posty. Jeśli jakaś mama zechce się podzielić wrażeniami to byłabym bardzo dźwięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×