Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majka89

Ślub rok -2013

Polecane posty

wkurzona panna mloda nie slyszalam o tym przesadzie :) eM_P mysle tak jak ty :) ja wole teraz pokupowac i miec spokoj i bez stresu wszystko przejsc :D annielica - witaj :) ja to na spokojnie biore nie ma jakiej euforii... kiedys uslyszalam haslo ze ja sie ze slubu nie ciesze bo to tylko formalnosc ( mieszkam z narzeczonym 2 lata ). a tak nie jest ... dlaczego masz ostatnie wakacje? moj ukochany zgadza sie na wszystko ale wyraza swoje zdanie i mimo ze ja wiekszosc zalatwiam to mu tez daje pole do popisu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
malapannamloda - Ostatnie wakacje bo za rok kończę studia :) Ja również mieszkam z narzeczonym już 4 lata prawie :) Zamieszkaliśmy ze sobą po 3 miesiącach, więc baaardzo dobrze się znamy :) Mój kochany również bardziej mi pozostawia organizację, a ponieważ mamy podobne gusta i chcemy tego samego to nie ma z tym problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym sierpniem to pewnie chodzi o to, że jest to tzw. miesiąc trzeźwości i niektórzy postanawiają w tym miesiącu nie pić :) o plastrach też nie słyszałam annielica to studiujesz mój wymarzony jeszcze w podstawówce kierunek:) zdawałam na farmację ale zabrakło punktów. ciekawa jestem jak teraz z pracą jest bo kiedy zdawałam na studia to jeszcze było z tym nie najgorzej (chodzi mi o pracę w aptece a nie jako przedstawiciel handlowy albo w koncernie farmaceutycznym). wkurzona panna młoda witaj w klubie, ja oprócz zespołu nie mam nic:) uff dobrze że chociaż narzeczony jest :D a mój narzeczony jest zaangażowany chyba bardziej niż ja :D przynajmniej na razie, kiedy chodzi o zespół i salę. jak dojdzie do drobniejszych spraw to pewnie już mu się nie będzie tak chciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
katrin zeta dżons - Praca jest, ale ma być gorzej bo podobno 1200 farmaceutów będzie zwolnionych. Ja chcę pracować w koncernie farmaceutycznym więc aż tak się tym nie przejmuję. Ale szczerze powiem nie żałuj, że się nie dostałaś - strasznie ciężkie studia, kilka lat wyjęte z życia serio:/ Jedyny plus to taki że jak się ma pracę to się głodnemu nie siedzi raczej :) Mój ukochany w załatwianie zespołu też był był bardzo zaangażowany ;P a wyglądało to tak "kochanie wiesz że zespół "X" gra na weselach??" "No co Ty daj numer!" Mija jakieś 10 min i słyszę "Jutro jedziemy wpłacać zaliczkę;P" ;) A z salą było również ciekawie. W dniu zaręczyn, czego kompletnie się nie spodziewałam mimo iż to była nasza 2 rocznica, siedzieliśmy na ambonie w lesie (miejsce 1szego pocałunku), która była udekorowana kwiatami, piliśmy wino jedliśmy sushi i nagle na polanę w lesie toczą się ludzie. Byłam zła, że ktoś nam przeszkadza.. Idzie chłopak trzyma na rękach ślicznego szczeniaczka, a mój luby się pyta czy może go wnieść na górę i mi pokazać (bardzo chciałam dostać pieska), a reszta ludzi w tym czasie robi zdjęcia na polanie. Jak tylko dostałam pieska na ręce mój miś mówi "To Twój szczeniaczek kochanie" i nagle słyszę że za moimi plecami ludzie krzyczą "Ania! Ania!" odwracam się a tam Ci sami ludzie którzy robili zdjęcia trzymają transparent z napisem "Aniu kocham Cię! Wyjdź za mnie". W wielkim szoku odwracam się a mój Miś już klęczy z pierścionkiem przede mną "Kochanie czy uczynisz mnie najszczęśliwszym mężczyzną na świecie i zostaniesz moją żoną?" :) Odpowiedz była prosta potem jeszcze dało się słyszeć jak na trąbce kolega gra 100 lat i koleżanka wniosła piękny bukiet 60 róż:) A myślałam, że ja mam dla miśka największą niespodziankę bo kupiłam mu stary motor (on je uwielbia a dawno temu sprzedał swój" który stał u wujka na podwórku. Gdy mój ukochany go zobaczył nie dowierzał i łezki same popłynęły. Raz dwa wsiedliśmy na niego a misiek stwierdził że mi coś pokaże. A bardzo blisko miejsca zaręczyn w miejscu pola Golfowego powstał piękny Biały duży hotel, który prezentował się niezwykle zjawiskowo gdy jechaliśmy motorem do niego (dookoła las, pole golfowe, staw). Wybudowali go akurat przed naszymi zaręczynami ! Tego samego dnia już oglądaliśmy salę, była jeszcze nie skończona a już piękna:) Wiedzieliśmy że to będzie miejsce naszego wesela - idealne. Sorry, że przynudzam ale żeby pokazać jak oczywistym wyborem była sala musiałam to opisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe Panny Młode annielica, wkurzona panna mloda, eM_P :-) Może zaktualizujemy tabelkę? Zaraz ją wyszukam i wkleję na bieżącej stronie:-) Co do plastrów odchudzających to nic mi o nich nie wiadomo. Wydaję mi się że te suplementy diety to jest pic na wodę. Kiedyś brałam Therm Line czy jakoś tak i strasznie trzęsły mi się po nim ręce, dlatego iż zawiera w swoim składzie kofeinę która niby ma spalać tłuszcz. annielica bajkowe te Twoje zaręczyny były:-) :-) SUPER!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka---------------------------27.07.2013--------------- Gdańsk Malapannamloda--------------13.04.2013---------------Opol e rosaaa--------------------------15.08.2013--------------- Rzeszów baba śląska--------------------15.06.2013----------------Gliwic e aquku---------------------------27.07.2013--------------- -Kraków molekularna-------------------20.04.2013----------------G dynia taka sobie jaa----------------13.04.2013----------------Kraków dorociczka.....................14.09.2013................ Zabrze rybenka1988natka............20.06.2013................Ryb nik Meena_Harper.................31.08.2013................Ka towice olciaaa91-----------------------28.09.2013--------------- Żary dominika2013.................07.09.2013.................R adom Niesłysząca88...............14.09.2013............Dąbr owa Górnicza jagodka1.....................04.05.2013..............Gda sk .Lipcowa. ...................05.07.2013...............Gniezno Dopiszcie się dziewczyny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Dziewczyny, jak mnie dzisiaj od rana boli głowa?? Masakra! Nie mogłam się z łóżka w ogóle podnieść! Witam nowe dziewczyny :) Co to plastrów, to nie nie i jeszcze raz nie :) Na schudnięcie najlepsze jest ograniczenie jedzenia, dużo wody i ruch, wysiłek fizyczny, bieganie, spacerowanie, skakanie, pływanie, co się da :) Jedyne suplementy na jakie bym się skusiła to białko i ewentualnie spalacz z Vitamin Shopu. Te aptekowe cuda to oszustwa i tyle. Jeśli działają to tylko na Twoją głowę, jak placebo :P A propos farmacji - też zdawałam, ale zabrakło mi 3pkt!! Chciałam próbować rok później, ale rozmyśliłam się, bo pokochałam swój kierunek (drugi na liście priorytetów) :) Już bym chciała wziąć ten ślub, być Jego żoną i nosić obrączkę... Od miesiąca mieszkamy razem i każdego dnia tylko się utwierdzam w przekonaniu, że wybrałam najlepszego faceta, jakiego mogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooo jak bajkowo!!! zupełnie jak scena z dobrego romantycznego filmu:) fajnie masz, że Twój narzeczony lubi takie klimaty a pomysł miał superowy. z zespołem u mnie było bardzo podobnie, od razu chciał jechać i płacić zaliczkę a jak mi nie pasowało przyjechać na to spotkanie to strzelił focha stwierdzając, że ważniejsze jest dla mnie spotkanie z koleżankami niż ślub i wesele :D jak widać dla naszych menów zespół to podstawa sakramentu małżeństwa i przyszłego szczęścia :D ale fajnie jest, że się angażują, chcą brać czynny udział w przygotowaniach i ze tak im zależy! na początku bardzo żałowałam farmacji ale po pierwszym semestrze moich studiów już mi przeszło:) domyślam się, że są to bardzo ciężkie studia i odpowiedzialność ogromna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molekularna no to super, tak właśnie powinno być:) z kolei ja boję się ślubu a raczej tego co potem nastąpi. haha nie chodzi of kors o noc poślubną :D:P ślub będzie dla nas ogromną zmianą bo jesteśmy w związku na odległość, do tego dojdzie zmiana pracy, zmiana otoczenia, rodzina i przyjaciele daleko. dlatego u mnie jest ogromna radość i szczęście ale też dużo obaw i niepewności jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez piekne zareczyny... u mnie z wyborem sali bylo prosto. bylismy na weselu siostry A. jedzenie, wystroj obsluga super... ja chcialam inne miejsce ale po namysle stwierdzilam ze tamta sala jest juz oklepana.. co do zespolu mial byc dj. no ale ze moi rodzice bawili sie w tamtym roku na weselu sasiadki i zespol byl cudowny to rodzice zaczeli nas naklaniac na niego... i jak bylismy wplacic zaliczke to bardzo nam ci ludzie do gustu przypadli... moj sie opieral troche kilka ostrych klotni bylo ale juz jest ok.. no i zobaczymy na weselu jak to bedzie... tabelka rosnie w oczach :D molekularna - ja z moim 2 lata mieszkam i codziennie dziekuje Bogu ze mam A. takze chcialabym juz byc po slubie... katrin faktcznie duza zmiane bedziesz miala. podziwiam was za zwiazek na odleglosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Majka---------------------------27.07.2013--------------- Gdańsk Malapannamloda--------------13.04.2013---------------Opol e rosaaa--------------------------15.08.2013--------------- Rzeszów baba śląska--------------------15.06.2013----------------Gliwic e aquku---------------------------27.07.2013--------------- -Kraków molekularna-------------------20.04.2013----------------G dynia taka sobie jaa----------------13.04.2013----------------Kraków dorociczka.....................14.09.2013................ Zabrze rybenka1988natka............20.06.2013................Ryb nik Meena_Harper.................31.08.2013................Ka towice olciaaa91-----------------------28.09.2013--------------- Żary dominika2013.................07.09.2013.................R adom Niesłysząca88...............14.09.2013............Dąbr owa Górnicza jagodka1.....................04.05.2013..............Gda sk .Lipcowa. ...................05.07.2013...............Gniezno annielica...................10.08.2013.................Białystok Dopisałam się;D katrin zeta dżons-a na jakich studiach się u Ciebie skończyło? Ja dostałam się na lekarski, moje dawne marzenie a kończę farmację ehh jak to w życiu bywa:) Fajnie fajnie, że coś ich te przygotowania obchodzą;P Trochę nie rozumiem tej fascynacji zespołem mojego miśka bo on do tańca to ma 2 lewe nogi masakra ;P niedługo zapiszemy się na kurs tańca bo to skomplikowany przypadek i czuję, że będzie nam potrzeba więcej czasu ;P molekularna-u nas po półrocznym mieszkaniu była jeszcze dłuuugo sielanka ;P ale wiadomo z czasem wszystko się zmienia, nie mówię że na gorsze ale jest inaczej:) Już tak normalnie bez wielkiej euforii w stylu"ojej kładziemy się razem spać" Oby ta sielanka trwała jak najdłużej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
malapannamloda - na bank Twoja sala i zespół okażą się strzałem w 10 bo skoro już byłaś i widziałaś salę i ktoś polecał zespół to musi to być dobry wybór. Ja niestety nie byłam na żadnym weselu na mojej sali (jedliśmy tak tylko obiad) ani zespołu w akcji nie widziałam (jedynie czytałam co nieco na necie) :( ale wczoraj jak pojechaliśmy rezerwować samochód do ślubu kierowca powiedział, że był na naszej sali na weselu i że miejsce super i jedzenie też dobre,takie nietypowe restauracyjne :) Też już się nie mogę doczekać ślubu, ale nie sądzę żeby wiele to zmieniło w naszym życiu :P I tak będziemy ze sobą zawsze ;D Była któraś z was mierzyć suknie? Ja umówiłam się na czwartek w salonie La Sposa, słyszałam że warto teraz coś wybrać bo w październiku-listopadzie są wyprzedaże i można czasem suknie za pół ceny kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja się wreszcie wpiszę:) mam nadzieję, że to nie przynosi pecha :D Majka---------------------------27.07.2013--------------- Gdańsk Malapannamloda--------------13.04.2013----------------Opole rosaaa--------------------------15.08.2013--------------- Rzeszów baba śląska--------------------15.06.2013----------------Gliwice aquku---------------------------27.07.2013-----------------Kraków molekularna--------------------20.04.2013----------------Gdynia taka sobie jaa-----------------13.04.2013----------------Kraków dorociczka....................14.09.2013................ Zabrze rybenka1988natka...........20.06.2013................Rybnik Meena_Harper.................31.08.2013................Katowice olciaaa91-----------------------28.09.2013--------------- Żary dominika2013..................07.09.2013................Radom Niesłysząca88.................14.09.2013................Dąbrowa Górnicza jagodka1.......................04.05.2013................Gdańsk .Lipcowa. ......................05.07.2013...............Gniezno annielica........................10.08.2013...............Białystok katrin zeta dżons ............04.05.2013...............Wawa jagódka była mierzyć suknie ale coś się nie odzywa ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka---------------------------27.07.2013--------------- Gdańsk Malapannamloda--------------13.04.2013----------------Opo le rosaaa--------------------------15.08.2013--------------- Rzeszów baba śląska--------------------15.06.2013----------------Gliwic e aquku---------------------------27.07.2013--------------- --Kraków molekularna--------------------20.04.2013---------------- Gdynia taka sobie jaa-----------------13.04.2013----------------Kraków dorociczka....................14.09.2013................ Zabrze rybenka1988natka...........20.06.2013................Rybn ik Meena_Harper.................31.08.2013................Ka towice olciaaa91-----------------------28.09.2013--------------- Żary dominika2013..................07.09.2013................R adom Niesłysząca88.................14.09.2013............... .Dąbrowa Górnicza jagodka1.......................04.05.2013................ Gdańsk .Lipcowa. ......................05.07.2013...............Gniezno annielica........................10.08.2013.............. .Białystok katrin zeta dżons ............04.05.2013...............Wawa __Kreska__....................20.04.2013...............Tarnów Dopisuje się ;) annielica, też kończę farmację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivia..
Hej!ja tez biore slub w 2013:)w koncu...jaki to wyczekany dzien..27.07.2013!!!w dodatku to moej urodzinki:)czego wiecej mozna chciec..?..Bobaska zaraz potem:)hehe..zobaczymy:)Dolaczam do Was!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivia..
Majka---------------------------27.07.2013--------------- Gdańsk Malapannamloda--------------13.04.2013---------------Opol e rosaaa--------------------------15.08.2013--------------- Rzeszów baba śląska--------------------15.06.2013----------------Gliwic e aquku---------------------------27.07.2013--------------- -Kraków molekularna-------------------20.04.2013----------------G dynia taka sobie jaa----------------13.04.2013----------------Kraków dorociczka.....................14.09.2013................ Zabrze rybenka1988natka............20.06.2013................Ryb nik Meena_Harper.................31.08.2013................Ka towice olciaaa91-----------------------28.09.2013--------------- Żary dominika2013.................07.09.2013.................R adom Niesłysząca88...............14.09.2013............Dąbr owa Górnicza jagodka1.....................04.05.2013..............Gda sk .Lipcowa. ...................05.07.2013...............Gniezno annielica...................10.08.2013.................Bi ałystok Olivia.. ....................27.07.2013..................Zamosc Dopisuje sie:)Majka i Aquku fajna date wybralyscie:)hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivia..
My mamy juz sale,dja(nie chcielismy zespolu) i fotografa:),kamerzysty tez nie chcielismy...teraz musimy jeszcze z Ksiedzem zalatwic date..u nas to troche ciezko bedzie z przygotowaniami..mieszkam na stale za granica..a moj Narzeczony jest Hiszpanem..hehe..wszystkie zaltwienia spadaja na mnie,no i na moja rodzinke..bo tak na odleglosc to niewiele mozna zrobic,ale radosc wcale nie mniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Olivia. a Narzeczony umie mówic po polsku? :) wogóle to palnujecie włączyć w uroczystość jakieś elementy po hiszpańsku/angielsku? moja koleżanka wychodziła za mąż za Anglika i jedno z czytań było po angielsku. ćwiczycie już przysięgę po polsku?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivia..
hej Katrin Zeta Dzons:)wiesz,Narzeczony nie mowi po polsku..tylko kilka slow i troche rozumie...tylko tyle..Ja mowie po hiszpansku,wiec jakos tak mi bylo ciezko zabrac sie za uczenie go polskiego.. Jesli chodzi o nasze plany,to przysiege ma zamiar mowic po polsku,juz sie uczy..hehe:)Kilka elementow na weselu wlaczymy hiszpanskich,trzeba to jeszcze z djem obgadac przed sama impreza,no i na torcie bedzie taki fajny element:ludziki,tzn Panna Mloda z polska flaga i Pan Mlody z hiszpanska:)taki moj pomysl:)ale csssssss:)to ma byc tajemnica hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny i nowe Panny Młode! Nie odzywałam się ostatnio, bo niestety leżałam trochę w szpitalu. Nic miłego, ale kiedyś trzeba się dokładnie przebadać... Jeśli chodzi o przygotowania do ślubu, to poszerzyliśmy listę gości - pewnych osób nie można nie zaprosić, jak się okazało. To trochę kłopotliwe, bo za talerzyk dajemy sporo, a nie chcieliśmy ogromnej imprezy. No, ale jak wesele, to wesele:) I przymierzamy się do podpisania umowy z fotografem, chociaż ja się ciągle waham. To ten: www.fo-to.pl . Niektóre zdjęcia w portfolio dość udane, ale sporo też takich mniej udanych. Nie chcą dużo za fotografowanie, ale nie wiem, czy nie szukać dalej, poradzicie mi coś? W następnym kroku szukamy kamerzysty i idziemy uczyć się tańczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Jak ja szukałam fotografa i kamerzysty to ceny mnie powalały (jeden kamerzysta zaśpiewał nam za 20 min filmu 20000 zł nie żartuję:/) ale ostatecznie znalazłam przystępną ofertę (firma młoda potrzebuje dobrej rekomendacji więc zaczęli z niską ceną,aczkolwiek doświadczenie mają bo pracowali gdzie indziej). Za usługę fotografia + filmowanie (1 fotograf,2 kamerzystów) płacimy tylko 3800zł ;D Warto więc się dobrze rozejrzeć;) Ludzie bardzo mili, młodzi zabawni, pełni pomysłów a to bardzo ważne jeśli sesja w plenerze ma być udana :) Zależy też czego wymagacie od waszych fotografii czy filmu-ja chciałam niebanalne zdjęcia ,takie na których widać nie tylko nas ale też szczegóły tego dnia których my pod wpływem stresu nie dostrzeżemy, a od filmu oczekuję aby był nakręcony w nowoczesny sposób i oczywiście obowiązkowy klip ślubny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) moge sie do Was dolaczyc? my termin slubu mamy 24 sierpnia 2013 roku. mamy sale zamowiona no i dzis moj Narzeczony ma zalatwic zespol. juz mamy wybrany tylko trzeba zamowic:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka---------------------------27.07.2013--------------- Gdańsk Malapannamloda--------------13.04.2013---------------Opol e rosaaa--------------------------15.08.2013--------------- Rzeszów baba śląska--------------------15.06.2013----------------Gliwic e aquku---------------------------27.07.2013--------------- -Kraków molekularna-------------------20.04.2013----------------G dynia taka sobie jaa----------------13.04.2013----------------Kraków dorociczka.....................14.09.2013................ Zabrze rybenka1988natka............20.06.2013................Ryb nik Meena_Harper.................31.08.2013................Ka towice olciaaa91-----------------------28.09.2013--------------- Żary dominika2013.................07.09.2013.................R adom Niesłysząca88...............14.09.2013............Dąbr owa Górnicza jagodka1.....................04.05.2013..............Gda sk .Lipcowa. ...................05.07.2013...............Gniezno annielica...................10.08.2013.................Bi ałystok Olivia.. ....................27.07.2013..................Zamosc salatkaOwocowa........24.08.2013..................Łuków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! Witam nowe PM:-D Ale dużo nas jest:D Faajnie. My teraz szukamy fotografa i marnie nam to idzie:-P Ceny wahają się od 1400 do 2300zł. A jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile mamy liczyć wódki i innych alkoholi typu wino piwo na wesele na ok. 70 osób? Ile na głowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×