Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majka89

Ślub rok -2013

Polecane posty

:)My w naszej sali mamy pakiety do wyboru,najdrozszy z nich ze wszystkim w cenie oprocz tortu weselnego(wlacznie z napojami i wodka bez limitu) to 135 zl za osobe,ale my sie chyba zdecydujemy na nizszy pakiet(115zl),bez wodki i bez ciasta i tortu,bo samemu mozna taniej znalezc niz to,co licza w pakiecie..Suknie juz daaaaaawno temu wybralam,tzn.model,bo teraz musze znalezc kogos,kto zechce mi taka uszyc...zyczcie powodzenia..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie Wy macie ceny za nakrycie?Bo widze,ze malo napojow Wam oferuja i bez ciasta i bez owocow itd u nas 5 dan goracych i 8 przystawek....Czyzby lubelskie bylo najtanszym wojewodztwem na wesele???ZZAPRASZAM:)a Zza dja placimy 1700zl,jesli chcemy tez wodzireja oddzielnie to w sumie 2200zl.Ale robimy male wesele,to chyba tylko ten dj,taki fajny facet sam rozrusza towarzystwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Olivia.. - my płacimy 200zł od talerzyka, a cista napojów i owoców nie mamy bo to sala w hotelu i oni nie zajmują się tylko robieniem wesel, więc im się chyba nie opłaca tym wszystkim zajmować?;/Mamy 4 dania gorące i 12 przystawek, ale za 2000zł wykupimy dodatkowo stół wiejski z daniami gorącymi, bo wiadomo że nie wszyscy goście są przyzwyczajeni do restauracyjnych( będzie też kilka osób które raczej będą wolały golonkę zamiast polędwiczek wieprzowych) :) Faktycznie Lubelskie chyba najlepsze województwo do robienia wesel;D Ale podlaskie też chyba nie jest takie złe np. w porównaniu z mazowieckim ;) Tyle, że zarobki też nie te ;P U nas zespół 3600 bierze ale za to super grają, słyszałam że nie ma imprezy której nie rozruszają;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie PM :) my placimy 2500 z zespol 4 osobowy i 2100 za foto-kam :) a teraz troche z innej beczki, chciałam zapytac te dziewczyny co ida na wesele w niedlugim czasie jakie dostalyscie zaproszenia tz czy idziecie jako os towarzyszaca czy w zaproszeniu bylo np anna nowak i jan kowalski czy anna nowak z os tow? bo ja dostalam z os towarzyszaca i tak troche smutno mi ztego powodu bo znaja mojego narzeczonego, wiedza ze mieszka u mnie i ze bierzemy slub w kwietniu. Wkurzyli mnie tym bardzo, a rozmawial jeszcze z taka kumpela ktora idzie do swojej kolezanki ze studiow na slub i wesele i mowi ze dostala zaproszenia anna nowak i jan kowalski. A jak jest u was i ewentualnie jak wy myslicie zapraszac takie pary hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuję się, też gdzieś zaginęłam .. ;) KWIECIEŃ: Malapannamloda .......... 13.04.2013 .......... Opole taka sobie jaa ............ 13.04.2013 .......... Kraków molekularna ............... 20.04.2013 .......... Gdynia __Kreska__.................20.04.2013...........Tarnów MAJ: jagodka1................... 04.05.2013 .......... Gdańsk katrin zeta dżons ........04.05.2013 ...........Warszawa CZERWIEC: baba śląska ................ 15.06.2013 .......... Gliwice rybenka1988natka ....... 20.06.2013 .......... Rybnik LIPIEC: .Lipcowa. .................. 05.07.2013 .......... Gniezno trzynasta (: ............. 13.07.2013 .......... Sandomierz aquku ....................... 27.07.2013 .......... Kraków Majka ....................... 27.07.2013 .......... Gdańsk Olivia.. ..................... 27.07.2013 ........... Zamość SIERPIEŃ: annielica .................. 10.08.2013 .......... Białystok rosaaa ..................... 15.08.2013 .......... Rzeszów salatkaOwocowa ......... 24.08.2013 .......... Łuków Meena_Harper ............ 31.08.2013 .......... Katowice WRZESIEŃ: dominika2013 .............. 07.09.2013 ........... Radom dorociczka ................. 14.09.2013 ........... Zabrze Niesłysząca88 ............. 14.09.2013 ........... Dąbrowa Górnicza olciaaa91 ................... 28.09.2013 ........... Żary A dzisiaj kupiłam suknię ślubną:D całkowicie przypadkiem, poszłam do salonu z zamiarem pomierzenia różnych fasonów, i znalazłam suknię :) Więc jak na razie sala, kościół, suknia i garnitur.. I jeszcze zdaje się mnóstwo do zrobienia .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KWIECIEŃ: Malapannamloda .......... 13.04.2013 .......... Opole taka sobie jaa ............ 13.04.2013 .......... Kraków molekularna ............... 20.04.2013 .......... Gdynia __Kreska__.................20.04.2013...........Tarnów MAJ: jagodka1................... 04.05.2013 .......... Gdańsk katrin zeta dżons ........04.05.2013 ...........Warszawa CZERWIEC: baba śląska ................ 15.06.2013 .......... Gliwice rybenka1988natka ....... 20.06.2013 .......... Rybnik LIPIEC: .Lipcowa. .................. 05.07.2013 .......... Gniezno trzynasta (: ............. 13.07.2013 .......... Sandomierz aquku ....................... 27.07.2013 .......... Kraków Majka ....................... 27.07.2013 .......... Gdańsk Olivia.. ..................... 27.07.2013 ........... Zamość SIERPIEŃ: annielica .................. 10.08.2013 .......... Białystok rosaaa ..................... 15.08.2013 .......... Rzeszów salatkaOwocowa ......... 24.08.2013 .......... Łuków Meena_Harper ............ 31.08.2013 .......... Katowice WRZESIEŃ: dominika2013 .............. 07.09.2013 ........... Radom dorociczka ................. 14.09.2013 ........... Zabrze Niesłysząca88 ............. 14.09.2013 ........... Dąbrowa Górnicza olciaaa91 ................... 28.09.2013 ........... Żary poprzednia się "zepsuła" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
__Kreska__ - prosimy o zdjęcia sukni ;) Ja idę jutro do salonu mierzyć ;P nie mogę się doczekać;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez niedługo kupię, nie mogę się doczekać :) Niech no tylko wrócę do PL :D Kreska pokaż pokaż!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam zdjęć, bo suknia została w salonie, wolałam nie zabierać jej do domu, bo przyszły mąż często się tu kręci, i ciekawskie z niego stworzenie :) zresztą mogłaby się zniszczyć, pobrudzić itp.. podobna do tej : http://poznan.forumslubne.pl/viewtopic.php?t=5357 ale podobna tyko ze "stylu", bo moja jest ecru, gorset ma taki mniej więcej, jeśli chodzi o ułożenie materiału, ale nie taki wycięty, tylko badziej na prosto .. : http://boards.weddingbee.com/topic/allure-8862.. i obniżony stan, z pasem błyszczącym oddzialającym górę od dołu.. śliczna, nie widziałam takiej nigdzie, no i nie mogę znaleść przykładowych zdjęć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, i mimo że chciano mnie tu udusić za moje "odchudzanie" (170cm, 56kg:P) faktycznie muszę schudnąć do niej, bo nie mogę oddychać, a w każdym razie nie tak swobodnie jakby chciała ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
__Kreska__ - z opisu i tego jak ją sobie wyobraziłam to bardzo ładna :) Ja będę szukała czegoś prostszego bo jestem niewysoka i w takim kroju bym utonęła;P Ale wysokie dziewczyny wyglądają w takich sukniach ślicznie ;) I mam pytanie z innej beczki, nie wiesz może jak się rezerwuje suknie ile % wartości sukni trzeba wpłacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam takie szybkie o wodke
Ja będe mieć zaproszonych gości 80 plus my i fotograf, kam, zespol bedzie 87 osob. Kupilismy 87 wodek. Chcemy rozdawac, ale ile kupic na to rozdanie? czy kazdej parze dawac? zastanawiam sie czy liczyc po flaszce np. na dziadkow i i mlodziez (chyba nie) chociaz oni pewnie na wodke najbardziej by liczyli. Tak myslalam by kupic dodatkowe 30 butelek na rozdanie plus cos tam z wesela chyba zostanie prawda? no i nie wiem ile policzyc na bramy i oczepiny bram sie w sumie nie spodziewam, ale kto wie.. poradźcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wpłaciłam połowę za suknię, i do końca roku mam dopłacić resztę, może być w ratach, albo całość, to już bez znaczenia :) Co to fasonu, to ja stawiałam na koronkową rybkę, a tu taka niespodzianka ;) faktycznie trzeba zmierzyć, wprawdzie moja mama twierdziła, że wyglądam bajecznie we wszystkim (mamusia :D), ale w tej co kupiłam najlepiej:) A co do wódki, to ja liczę pół litra na osobę, bez względu czy ma 3 latka, czy 90 :P zapraszamy ok 60 osób, więc 60 butelek 0,5, a wino tylko do obiadu, pewnie z 5 butelek wyjdzie. Młodzi wypiją więcej wódki, starsi nie wiem, dzieci raczej nie :P więc powinno się rozłożyć w miarę, tylko weź pod uwagę "możliwości" gości ;) niektórzy mają takie rodzinki, że flaszka na jednego to może być mało, ale moja rodzina raczej niepijąca jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam takie szybkie o wodke
no tak ale wlasnie nie wiem jak z tym rozdaniem, bramami i oczepinami ile na to przeznaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do bram, to zależy ilu się spodziewasz w swojej okolicy ;) myślę że 5 to już tak liczone z górką, ale nie wiem,zależy od regionu :) i jeśli chcesz rozdawać, to licz po 0,5 na każdą dorosłą parę, bo jak Ci nic z wesela nie zostanie, to ktoś wódki nie będzie miał ;) policz ilość planowanych zabaw "z nagrodami", i oszacuj ilość potrzebnych butelek. I najlepiej umówić się z hurtownią/sklepem, żeby można było zwrócić nietknięte butelki, ale z tym różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
__Kreska__ - dokładnie tak samo stawiam ;P na koronkową rybkę;) oj też może być rozczarowanie jutro;P ale wydaje mi się, że powinno mi być w takiej dobrze jestem niska i w sumie drobna ;P Ale też mam zamiar co nieco zrzucić, a raczej wymodelować (51kg, 164cm), chce pozbyć się boczków ;) A teraz jestem w trakcie zabiegów usuwających celullit i modelujących pupę;D jestem cała obolała ale czego nie zrobi się dla ładnej sylwetki (już dałam się traktować próżnią,ultradźwiękami,razić prądem i podgrzewać);P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już ? heh, ja wychodzę z założenia, że celulitu nie widać spod sukienki :D a przyszły mąż wie, co bierze, więc postaram się tylko o wizualną część tego "co widać" - plecy, ramiona, twarz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
No akurat trafiła się okazja na zabiegi to korzystam ;P może przez rok celulit nie wróci ;P mój kochany też uważa, że nie mam się czego pozbywać ale robię to dla siebie - żeby lepiej się czuć ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w lipcu
Dziewczyny kiedy wy wslasciwie slubujecie? jaki miesiac? juz sukienki wybieracie, kupujecie??:) ja nawet o tym jeszcze nie myslalam (nie pamietam z jakiego nicku pisalam) ale sobie przypomne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
ja za suknią dopiero będę rozglądać się w styczniu,na razie to sama nie wiem jaka mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Przeczytałam lwią część tego wątku i zdecydowałam dołączyć :) Wychodzę za mąż 17/08/2013, jest jeszcze ktoś z tego dnia? :) Z tego co czytam, to większość z Was ma już sporo zaplanowane, my tylko salę weselną, kościół i zespół. Ach, no i sukienkę mam mniej więcej wybraną: http://www.bialeinspiracje.pl/?p=7094 Nie jest pewna na 100%, ale będzie to coś w tym stylu :) Jakie dodatki myślicie będą do niej pasować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laylin, do tej sukni ja bym ubrała perły ;) i nie wiem, czy zdecydowałabym się na naszyjnik, bo suknia ma piękny, zdobny dekold, chyba pozostałabym na kolczykach i bransoletce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam problem.. bo moja suknia to typowe ecru.. natomiast narzeczony kupił garnitur jakiś czas temu, dość drogi, z zamierzeniem, że będzie na ślub.. tyle, że szary, i to bardziej jasny szary,niż ciemny.. Da się z tego jakoś wybrnąć? bo co czytam, to pisze, że szary z ecru jest nie do przyjęcia.. co o tym myślicie? Bo jak się dowie,że ma kupić nowy garnitur, to będzie zły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laylin, witaj :) Fajna, suknia, taka dostojna! I fajna ta księżniczka Wiktoria, wygląda na mega mega przeszczęśliwą. Podobną suknię miała Charlene Wittstock (bardziej dopasowaną w biodrach i z jakimiś wyszywanymi ozdobami), tylko ona raczej nie miała uśmiechu na twarzy ;) A co do ozdób, to też bym nie brała naszyjnika :) Kreska, to rzeczywiście problem... No nie wiem, może poradź się jeszcze w salonie sukien ślubnych, ale wydaje mi się, że może Was czekać jeszcze jeden zakup ;) A Twoja suknia na pewno jest cudowna :) Bardzo mi się podobają takie falbanki, ale na kimś. Jak ja przymierzałam taką suknię to nie za dobrze się czułam. Będę miała bezfalbankowy dół i koniec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Oj faktycznie ecru i szary trochę nie bardzo pasują, ale możecie być 1szą parą która przełamie stereotypy i pokaże że ecru i szary są fajne ;P ponadto zależy od odcienia szarości i ecru, szkoda że nie masz kawałka materiału sukni, przyłożyłabyś do garnituru i już byś wiedziała;) może te odcienie są akurat ok ;) Jak dobrze że garnitur i całą resztę wybiorę ja ;);P Aha i apropo pereł, podobno jest przesąd, że jak do ślubu się perły ubiera to ubiera się łzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bardzo bym chciała mieć perły. Nie wierzę w przesądy, a są także łzy szczęścia i wzruszenia, nie tylko smutku. Wymarzyłam sobie sukienkę skromną, z rękawkami i długością 7/8, ozdobioną koronką. I tak jakoś perły mi do niej pasują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Może i tak, mówię tylko co słyszałam ;) Nie żebym była przesądna ale w sukni ślubnej się przyszłemu mężowi nie pokażę przed ślubem ;P Ja bym chciała dopasowaną suknię bardziej w stylu syreny, na górze wyciętą w serduszko, może z koronki ale niekoniecznie;P to zależy jak będzie pasowała do mojego wyobrażenia (nisko upięty kok,długi welon,długi tren,koniecznie bukiet z piwonii). Ogólnie chcę żeby była dość skromna, ale elegancka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×