Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bahus

Kilka pytań do kobiet.

Polecane posty

Gość bahusie
tylko po co ja mam przytaczać cytaty. Przecież chyba wiesz co pisałeś i w jaki sposób. Ale tak jest, ze najczęściej nie widzi się w sobie problemu tylko szuka się go w innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze lepiej znaleźć problem w facecie, doskonale wiem co piszę a raczej to piszą kobiety odpowiadając na moje pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i widocznie nie pisałem niczego takie strasznego skoro nie masz czego zacytować, pisać ogólne oskarżenia jest najłatwiej a jak przychodzi do rzeczowej dyskusji to brakuje Ci argumentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bahusie
a jakie Twoim zdaniem masz wady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa slonia
właśnie o to chodzi że w ogóle nie czytam większości Twoich wypowiedzi stąd rażące braki mojej wiedzy odnośnie Twojej szanownej osoby i Twoich rozważań. nie radziłabym zastanawiać się nad normalną kobietą samemu nie będąc normalnym:D najbardziej nie możesz przeżyć jednego słowa krytyki na damskim forum:D tu siedzą prości ludzie, tacy jak ja:classic_cool:więc ze swoim gajerkiem, basenem, limuzyną i szoferem możesz przenieść sie w bardziej bezpieczne rejony np. forum elokwentnych posiadaczy pipek wołowych. gratuluję podejścia do życia i związków, wróżę mnogość sukcesów, żegnam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bahusie
nie rozśmieszaj mnie i nie pogrążaj się jeszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie pogrążaj się"? teraz to Ty mnie rozśmieszasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dupa, egzotyka wypowiedzi poraża i chyba już się pożegnałaś więc co tu robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i kolejna dyletantka wymiękla ale tak to już jest, że najłatwiej rzucać bezpodstawne oskarżenia DOBRZE, jesteś jeszcze w okolicy? no i gdzie jest Lusinda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bahusie
nie martw się nie poddałam się. Ale ludzie mają jeszcze inne zajęcia niż siedzenie na kafeterii. To nie jest czat, ze trzeba klepać w klawiaturę bez przerwy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ ja się nie martwię, nie jesteś pierwszą i pewnie nie ostatnia kobietą, ktora wpada tu na chwilkę nie znając całego topiku, pokrzyczy, poskarży i znika na wieki, już przywykłem więc luzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bahusie
zdziwisz się ale przeczytałam cały topik, więc Twoja teoria na mój temat jakoś się nie sprawdziła. A odpowiedz ale tak serio co masz do zaoferowania kobiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18:34 [zgłoś do usunięcia] Master XXXX klopf -- miałaś zakaz wchodzenia na ten topik-- to był ostatni raz-ZROZUMIANO" Wybacz mój Panie. Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. :( Pokornie oczekuję na karę :( (ale nie na tym topiku oczywiście) Już nie przeszkadzam... pozdrawiam i... już mnie nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale po co mam to pisać skoro masz juz wyrobione zdanie na mój temat i nie podobająCi się moje wypowiedzi? nie mam juz ochoty kolejny raz udowadniać, że nie jestem "wielbłądem", człowiek zada zyciowe pytania, chce inteligentnie porozmawiać to zaraz jak nie prawiki to frustratki lub gimnazjum po nim jadą więc jaki sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bahusie
tak pewnie to nie gadaj z nikim, bo wszyscy cię tylko atakują. oj coś czarno widzę to twoje znalezienie dziewczyny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna nie uswiadomiona, tak właśnie czytałaś ten topik, ile razy mam jeszcze napisać, że nikogo nie szukam? nie chodzi o to, że nie chcę z nikim gadać, bo jednak to robię co chyba też umknęło Twojej uwadze, chodzi o to, że skoro nie jesteś absolutnie zainteresowana znajomością ze mna, masz już wyrobione zdanie na mój temat i wypytujesz tylko z ciekawości, to z jakiego powodu mam się przed Toba otwierać? nie kręci mnie rola "zaspokajacza" czyjejś ciekawości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musiałam odejść na większą chwilkę z całej tej kafe okolicy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie zalogowac...
bahus, wyluzuj. :) Powinienes podejsc do tego, co tu jest pisane z przymruzeniem oka. To jest forum i tutaj kazdy wejdzie i napisze, co chce. A Ty zamiast sie z tego smiac albo to olac, masz duposcisk jak u weza. Nie spinaj sie tak... ;) luzzzzz.... luzzzzz... luzzzzzz.... pzdr. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez przesady:), gdybym sie przejmował tymi wypocinami małolatów, to bym przestał tu zaglądać, po prostu co nie którym trzeba utrzeć nosa i wyjaśnić, że nie są tacy wspaniali jak im się wydaje, po za tym założyłem ten topik właśnie po to, żeby poważnie porozmawiać z dojrzałymi ludźmi a nie z osobami, dla których podstawowym źródłem informacji jest te forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna ratownika
"po za tym założyłem ten topik właśnie po to, żeby poważnie porozmawiać z dojrzałymi ludźmi a nie z osobami, dla których podstawowym źródłem informacji jest te forum" Akurat uwierzę, w głebi duszy masz nadzieję, że jakaś kobieta ci się trafi, wybacz, ale moim zdaniem w twoich postach jest to nadzwyczaj widoczne. To forum jest podstawowym źródłem informacji o tobie, kolego, a dokładniej to co piszesz i jak się odnosisz do obecnych tu kobiet - na tej podstawie cię oceniają. Jeśli jesteś w stanie odrzucić uprzedzenia i doczytać sie nowych, być może zaskakujących opinii o sobie samym to już jakiś postęp - w przeciwnym wypadku masz marne szanse na związek z kimkolwiek. Odpowiedzi na twoje pytania nie są tym co powinieneś wiedzieć, szukaj wiedzy o sobie bez fałszywego obrażania się na zawartą w niektórych postach krytykę. Piszę to z racji sympatii do "ziomala" nic ponadto. Pozdrawiam i bez urazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i następna, która wie lepiej ode mnie czego chcę :), nie piszę, że nie chcę nikogo poznać i o tym też pisałem ale przecież to tak ciężko się tego doczytać, po prostu nikogo nie szukam na siłę i kolejna uważa, że problem jest we mnie i oczywiście kobiety są idealne, litości, wiem, że nie jestem bez wad ale zrozumcie, że nie teki jest sens topiku, najlepiej rzucić osąd i zniknąć ale żeby dłuzej pogadać i dowiedzieć się co poeta miał na mysli, to już się nie chce?")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna ratownika
bahus, Po pierwsze brak mi czasu na długie siedzenie na forum, Po drugie opisałam swoje odczucia po przeczytaniu twoich postów tu i ówdzie, jeśli masz jakies pytania to proszę bardzo, w wolnej chwili możemy pogadać, ale tylko tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bahus, sam pisałeś, że ludzie na forum mają prawo wyciągać wnioski na podstawie tego co czytają, więc się nie obrażaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz, zaraz ale to wydałaś osąd nie mając pelniejszego obrazu mojej osoby więc dlaczego to ja mam zadawać jakieś pytania, zadałem je w temacie topiku i na nie oczekuję odpowiedzi ale właśnie ostatnio pojawiają się posty nie związane z tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tematy na forach zawsze się rozwijają, poza tym do tej pory raczej nie podobały Ci się odpowiedzi na te pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jak
bahus mnie oceniłeś nie słusznie po jednym zdaniu które nie brzmiało jednoznacznie a nie podoba ci się że ktoś ocenia ciebie po przeczytaniu całego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×