Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LadyFlu

Kto czeka na @ i liczy ze jej nie bedzie:) Kto ze mna? :))))

Polecane posty

Honnnia - gratulacje ;) my staramy sie juz 2 lata i jestem w trakcie badan. Tak bym chciala zeby juz sie udalo i miec z glowy tych lekarzy, w czasie ciazy lekarze beda przyjemnoscia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj anna.s.1. W takim razie testujemy obie w ten sam dzień :) Mnie dzisiaj korciło aby po pracy zajść i kupić test. Powstrzymałam się. Udało mi się. Myslisz że jutro może już coś wyjść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie wiem, mnie tez korci ale nie znosze tej jednej kreski i sie boje ;) myslalam ze zrobie w sobote jeden a jesli wyjda 2 kreski to w niedziele zrobie 2 i wtedy powiem mezowi. Raz mialam poronienie samoistne i troche boje sie tych testow przed czasem, ale korca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kattka24 kiedy dokladnie chcesz testowac ? lawendowe_pole - dobrze doczytalam ze testujesz jutro ? trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w którym dniu cyklu się " staraliście" I wogóle ile dni liczy Twój cykl jeśli mozna wiedzieć oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnie 3 cylke - 28 dni, ten 27 dni - dlatego liczę na niedziele termin @ miałam monitoring więc wiem ;) że owulacja w 13 dc. Staraliśmy się 11 i 13 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziękować za dopisanie :) Dziewuszki! Get-Ur-freak-on nie liczę na nic chcę , żeby było zdrowe a płeć małe znaczenie. Jeśli chodzi o tabelkę to możecie dopisać cykl starań 5m-ca i mój wiek 28 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna.s.1 napewno sie uda :) Ja tez mam cykle 28 dniowe. A prztulanko było 13 dc. Honia jak wrażenia, pewnie jeszcze nie ochłonełaś co? Bardzo się cieszę że Wam się udało. Naprawdę :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kattka to mamy taki sam cykl ;) ok trzymam kciuki ;) zmykam gotowac obiadek, dziś moja kolej a mąż zaraz wróci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cococokoloko
Witam dziewczynki:) Przepraszam że nie zaglądam ale praca...praca...praca...no i praca :P Ale to dobrze bo człowiek jak się czymś zajmie to nie myśli tak. Dziś już środa... coraz mniej czasu do niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Rybeczki:) Ciesze sie bardzo, że kolejne dziewczęta dołączyły do nas:) Oczywiście WIELKIE GRATULACJE dla Honi:) Czyli mamy drugą fasolinkę:) Mnie dzisiaj pobolewa brzuch ale tak bardzo delikatnie. @ ma być dopiero za 4 dni w ndz, wiec nie wiem czy to juz ten bol. Raczej wczesniej tak mnie nie bolało. Szczerze mówiąc, to zwariowałam w tym cyklu bo nie wiem naprawde co mam myslec... A dzisiaj wyłapałąm takiego zonka, ze masakra. Jestem sobie z synkiem w galerii i z tesciowa na zakupach. A tu nagle soptykam pana dr który prowadził moją ciąże i odbierał moj poród rok temu. Oczywiście pierwsze co mi przyszło na myśl, że to jakiś znak i ze niedługo znowu sie spotkamy. Wiem, ze to pewnie zbieg okolicznosci ale ja juz mialam wizje przed oczami. Cały rok go nigdzie nie widzialam a tu prosze akurat teraz:) Niezła sobie wbiłam faze co??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki mialyscie kiedys cos takiego ze bolalo was w zebrach przy kaszleniu taki klujacy bol,2dni temu bolalo mnie jakby w okolicach nerek myslalam ze nie wystoje w sklepie:(niewiem co to takiego przeziebienie?? Co do mnie to ja sie nie nastawiam na brzuszek chociaz nadzieja zawsze jest, moze dlatego ze nie czuje narazie nic:)tylko zwykle objawy jak przed@ apetyt bol piersi a tak nic poza tym...ale do nd tylko 4dzionki testujemy z lady lu i chocoloco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówie Ci Aniołku zwariowałam jak go zobaczyłam:) Tym bardziej, ze jak byłam po porodzie na kontroli, to on pierwsze co do mnie: To jak kiedy planujemy drugie dziecko i brecht:) Ja oczywiscie sie zarzekałam, ze niepredko... Znak albo zbieg okolicznosci, zobaczymy za 4 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, ze mozesz:) 08.05 pierwszy dzien ostatniej @. A co jakies przypuszczenia co do mnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja 10maja ale robie test 4 dni przed@bo mam ten superczuly :)chyba przy ostatnim 24dniowym cyklu powinno wyjsc a tak przez ost pol roku nie mialam dluzszych cykli niz 30:) a ty Lady Lu tez masz duze szanse:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze ja kupie sobie tego Acona??? On niby tez jest ultra czuły. Bede wiedziała i nie bede sie schizowac, bo to jest najgorsze. Skoro @ mam niby miec w ndz. To jak kupie jutro czyli w czwartek i zrobie w piatek rano to powinno moze juz cos wyjsc. JAk myslisz? Doradz! Bo mam metlik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady moze faktycznie to jakis znak. Trzymam kciuki :) Aniolek- ja mam takie bole, jesli zapomne uzyc, badz zabrac ze soba inhalatora. Jesli bedzie to trwalo dluzej, musisz koniecznie isc do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LadyLU jak kupisz acona to nawet przy 30dniowych cyklach w pt ci wyjdzie ja nie robie w pt bo moge miec dluzszy cykl w tym mies:) czyt. o akonie jest bardzo czuly zob forum http://www.bangla.pl/zdrowie/dla-kobiet/testy-ciazowe-owulacyjne/acon-test-ciazowy-plytkowy-ultra-czuly-acon-10mlu-ml-p4677.htm on ma czulosc 10 wiec smialo jak ci zalezy:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A masz? Jesli tak, to lacze sie w bolu. Ja mam i mialam takie objawy przed zdiagnozowaniem i wtedy, kiedy zapomne inhalatora, jak juz wspomnialam, wiec jesli nie mialas badan, to niewykluczone, ze ta astme masz. Chociaz rownie dobrze moze to byc cos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam od 18roku zycia wiesz teraz mam 26 ale czegos takiego nie mialam moj mi mowi ze to z kurzu w pracy bo pracuje w magazynie pakujemy ciuchy do kartonow i tam jest sauna (tak cieplo)kurzu chmara no i teraz sobie leze i nawet jak oddycham to mnie boli tak z tylu w zebrach:)jak co to zawijam do doktorka bez jaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to smialo lec po Acona i jedziesz malenka:Djeszcze przed weekendem A NÓŻ bedziesz sie cieszyc fasolka:) a sprawdzalam i tani jest jak na ta czulos na necie11zl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×