Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LadyFlu

Kto czeka na @ i liczy ze jej nie bedzie:) Kto ze mna? :))))

Polecane posty

Bylo widac dwie kreski, ale instrukcja byla jakos tak napisana, ze nie skapowalam czy te dwie kreski to oznacza ciaze czy nie. Zglupialam wtedy, moze dlatego, ze ja sie nie spodziewalam ciazy. Pamietam, ze wybieglam z lazienki w samych majtach i mu dalam tego sikanca do reki. A on otworzyl instrukcje, zaczal sie przygladac, porownywac i stwierdzil: "no to wyglada na to, ze bedziemy miec dziecko. Ty wiesz jak sie zajmowac dziecmi? Bo ja nie bardzo...". Na drugi dzien zas zakazl mi jesc polowe rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koncze dziewczeta. Ide sie polozyc bo cos mnie znowu brzuchol pobolewa. Bede jutro na wieczór. Dobrej nocki i kolorowych snów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LadyLu - Dobranoc i kolorowych snow:)) swiergotek - witaj:)) Watpliwosci co do tegpo kiedy miec dziecko, mysle ze sa zawsze. Ja juz wczesniej pisalam mm juz jedno dziecko i zaczynam myslec nad drugim. Ale tez sie boje. Bo to pierwsze jest jeszxze male (ma roczek) i wymaga mojej ciaglej uwagi. ja tez jestem zmeczona i czasem chce odpoczac a jako, ze moj maz pracuje caly dzien to caly dzien jestem sama z corka. Z drugiej strony jednak ma juz ponad 30 lat i boje sie, ze jesli zaczne tak odkladac mysli o drugim dziecku to potem bedzie za pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolek - ciesze sie, ze Cie rozbawilam. Z sentymentem wspominam te chwile jak dowiedzialam sie o istnieniu mej coreczki. A moj M jaki byl przejety. Powiedzial, ze jesli by sie okazalo, ze to nie ciaza to wytoczy proces producentowi testow ciazowych!!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................CYKL STARAŃ......WIEK............TESTOWANKO HotOrCold...............13..............??............... ..25.05.2011 marta2387...............7...............24............... 30.05.2011 gosiaczek29.............2...............29............... .31.05.2011 Andziak0307.............?...............??............... ..01.06.2011 Get-Ur-Freak-On.......4...............25................0 3.06.2011 LadyLu...................1...............26.............. ..05.06.2011 sierpniowy aniolek ....1...............26.................05.06.2011 cocococoloko...........3...............??................ ..05.06.2011 Kattka24.................0...............24.............. ..06.06.2011 thaisse80.................1...............31................10.06.2011 Tygrysek333............3...............26................ .11.06.2011 lawendowe_pole........3...............28................. .02.06.2011 NASZE CIĘŻARÓWECZKI NICK..................CYKL STARAŃ......WIEK...........DATA PORODU ameliana..................?...................??......... .......???????? honnnia...................?...................??......... ........????????? Myszki spadam do uslyszenia jutro:)papa slodkich snow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................CYKL STARAŃ......WIEK............TESTOWANKO HotOrCold...............13..............??............... ..25.05.2011 marta2387...............7...............24............... 30.05.2011 gosiaczek29.............2...............29............... .31.05.2011 Andziak0307.............?...............??............... ..01.06.2011 lawendowe_pole........3...............28................. .02.06.2011 Get-Ur-Freak-On.......4...............25................0 3.06.2011 LadyLu...................1...............26.............. ..05.06.2011 sierpniowy aniolek ....1...............26.................05.06.2011 cocococoloko...........3...............??................ ..05.06.2011 Kattka24.................0...............24.............. ..06.06.2011 thaisse80.................1...............31............. ...10.06.2011 Tygrysek333............3...............26................ .11.06.2011 NASZE CIĘŻARÓWECZKI NICK..................CYKL STARAŃ......WIEK...........DATA PORODU ameliana..................?...................??......... .......???????? honnnia...................?...................??......... ........????????? tu popraweczka bo lawendowe pole testuje wczesniej a byla na koncu no to papapa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenka:):)
witam kolezanki drogie, szczegolnie te nowe, jakas chwile mnie nie bylo bo mialam duzo pracy ale czytam was uwaznie i nie moge uwierzyc ze mamy juz dwie fasolki!!!!????? moja @ ktora pojawila sie on tydzien za szybko juz sie konczy wiec nowe staranka przede mna a potem dolacze do czekajacych na @:) pozdrawiam was kochane a i prosze dopiszcie mnie do tabelki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek29
witam wszystkie dziewczyny, do mnie przyszła @ tzn, na razie plamienie albo nie wiem co to jest juz zgłupiałam:( więc przed nami następny cykl starań , a w poprzedniej ciąży udało sie za pierwszym razem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry dziewczyny, U mnie dzis testowanko, ale luzik, nie stresuje się. Czekam na @. Wyjeżdzam na delegacje na pare dni, wiec chwilowo mnie nie będzie na kafeterii. Jak czas pozwoli to może wpadnę wieczorem. Trzymam kciuki za wszystkie. Udanego dnia i sukcesów w staraniach! Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Rybeczki:) Ja tak tylko na chwile bo mam sporo zajec dzis. Mnie dzis z rana zemdliło. Wlewałam płytn do toalety, tak jak zwykle przeciw bakteria. A tu nagle taka cofka, ze masakra. Nie wiem czy to zbeg okolicznosci bo zrobilam to z rana i na głodnego, wiec organizm bardziej wrazliwy wyedy czy cos sie po prostu szykuje. Ech, kupuje dzis test. ;/ Lawendowe pole daj koniecznie znac jak poszło i czy sa upragnione dwie krechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytujaca was..
Kurcze ja tez tak chciałam żeby się udało, @ powinnam mieć jutro, nic tym nie mowiłam nie chciałam zapeszać no ale dziś rano mam niewielkie plamienie, w sumie tego nawet plamieniem nie mozna nazwac, ale brzuch mnie boli jak na @ wiec mysle ze sie wszystko rozkreci.. nie wiem juz na prawde to dolujace jest, nie wiem co zawsze jest nie tak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Ja dziś odbieram wyniki badań Bete i Morfologie. Boli mnie brzuch na dole jak na @ ale powtórzony rano test dał znowu 2 kreski. Odbiorę wyniki pójdę do lekarza a potem zacznę się pakować na wczasy. Za dwa tygodnie jedziemy trochę się po relaksować , ale nie spodziewałam się że we trójkę :) Trzymam mocno kciukasy za wszystkie dziś testujące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzindybry:)Lawendowe pole to daj znac jak tescik:)trzymam kciuki Lejdusiu czytalam na forum"na ile lat wygladam "i patrze a tam twoj wpis he he:)co za ludzie nie wstawia zdj a pozniej :"jak wygladam":D ja dzisiaj mowie do mojego:-to jak jestes tym tatusiem czy nie(liczac na jego intuicje:) )a on-no zobaczymy!!! Lejdi ty jutro testujesz nie?to tez daj znac co i jak!Ja jestem coraz bardziej niecierpliwa bo chcialabym juz wiedziec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................CYKL STARAŃ......WIEK............TESTOWANKO HotOrCold...............13..............??............... ..25.05.2011 marta2387...............7...............24............... 30.05.2011 gosiaczek29.............2...............29............... .31.05.2011 Andziak0307.............?...............??............... ..01.06.2011 lawendowe_pole........3...............28................. .02.06.2011 Get-Ur-Freak-On.......4...............25................0 3.06.2011 LadyLu...................1...............26.............. ..05.06.2011 sierpniowy aniolek ....1...............26.................05.06.2011 cocococoloko...........3...............??................ ..05.06.2011 Kattka24.................0...............24.............. ..06.06.2011 thaisse80.................1...............31............. ...10.06.2011 Tygrysek333............3...............26................ .11.06.2011 Wiosenka................4...............??...................?????????????? NASZE CIĘŻARÓWECZKI NICK..................CYKL STARAŃ......WIEK...........DATA PORODU ameliana..................?...................??......... .......???????? honnnia...................?...................??......... ........????????? wiosenko dodalam cie tylko niewiem ile latek i date testowania a cykl chyba 4 nie? jak nie to popraw:)skopiuj ja sobie i dopisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :-D Jak sie dzis macie ? Lawendowe pole czekamu na wiesci, daj znac, trzymamy kciuki. U mnie dzis mniej nakrecania pewnie dlatego ze pracy mam sporo. Juz tak mnie nie korci na tescik, dzis 24 dc a termin za 3 dni... Troche odczowam cos, jak przed @ wiec sie troche uspokoilm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :-D Jak sie dzis macie ? Lawendowe pole czekamu na wiesci, daj znac, trzymamy kciuki. U mnie dzis mniej nakrecania pewnie dlatego ze pracy mam sporo. Juz tak mnie nie korci na tescik, dzis 24 dc a termin za 3 dni... Troche odczowam cos, jak przed @ wiec sie troche uspokoilm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa na forum
hej A wiec mam pytanie czy wiesz moze,czy jest mozliwe zeby owulacja pojawila sie kolo 9-10dnia cyklu i zebym mogla wtedy zajsc w ciaze?mam bardzo duze bole podczas owulacji dlatego przypuszczam ze wtedy byla,tyle ze od tamtej pory ciagle boli mnie podbrzusze jakbym miala natychmiast dostac @.1 dziencyklu to 16maj, od dwoch dni moje sutki zaczely byc bardzo czule i bolace, a w poniedzialek mialam dziwne kucie w podbrzuszu trwajace 2h okolo,no i nadal bol jak na miesiaczke, mam nieregularne cykle 28,26,27dni a aostatnio 35dni(ale moze to byc zwiazane z duza iloscia srodka znieczulajacego przy zabiegach chirurgicznych wycinanie znamion podejrzanych)zastanawiam sie czy te objawy moga wskazywac na ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do nowa:)- przy twoich krotkich cyklach jak najbardziej mozliwa jest owulacja im krotszy cykl tym wczesniej owulacja ja np mialam teraz ok 12dc.a moj ost cykl to 24 dni z tym ze czasem wydluza sie do 30dni:)czytalam ze w krotkich cyklach trzeba uwazac bo jest mozliwosc poczecia w sam okres,ja np teraz jak mialam okres zauwazylam u siebie plodny sluz razem z krwia czyli cos w tym jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj jest to w miare wyjasnione:) W metodzie owulacji Billingsa okres płodności rozpoczyna się od pojawienia się jakiejkolwiek wydzieliny po dniach suchości lub zmiany odczucia w przedsionku pochwy z "sucho" na "już nie sucho". Jeśli kobieta obserwuje po miesiączce niezmieniającą się wydzielinę to jakakolwiek zmiana w jej odczuciu, ilości lub jakości rozpoczyna okres płodności. Okres płodności trwa do trzeciego dnia po "szczycie", ponieważ żywotność jaja wynosi około 1 dnia i jeszcze w tym dniu jest możliwe poczęcie. Czwartego dnia rozpoczyna się okres niepłodności poowulacyjnej, który trwa do wystąpienia miesiączki. Są to na ogół dni suchości lub występuje śluz niepłodny. U niektórych kobiet zwłaszcza tych, które mają krótkie cykle nie ma okresu niepłodności przedowulacyjnej; okres płodności rozpoczyna się od początku cyklu, gdyż śluz płodny może pojawić się jeszcze w czasie trwania miesiączki lub zaraz po niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do nowej-jesli zrobisz test w nastepna niedz.tj.12 czerwiec bedziesz juz miala jednoznaczny wynik,a te objawy ktore opisujesz moga ale nie musza byc objawami ciazy:)jak chcesz wpisuj sie do tabelki tylko nap swoje imie bo nowa-to tak troche bezimiennie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa na forum
dziekuje,moj sluz pojawil sie dzien po skonczeniu miesiaczki i bylo go duzo,a teraz mam duzo bialego sluzu,po nocy wydaje sie taki rozowawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×