Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LadyFlu

Kto czeka na @ i liczy ze jej nie bedzie:) Kto ze mna? :))))

Polecane posty

Hejka:)to nic poczekajmy do niedzieli najlepiej wtedy musi wyjsc:)jak u ciebie brzusio?u mnie cisza ale bimbalki mnie kluja no i ciagle jem...zobaczymy co to bedzie Lejdusiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nadal ten lekki ból jak @. I jakas taka dobita chodze. Nie wiem czemu, tak jakos mam bez powodu... Bimbały nie bolą, nawet jak sciskam. Kurczemoja eforia z dnia na dzien coraz bardziej maleje , i tylko sie utwierdzam że nie chce byc w tej ciązy. Troche mnie zaczeło to przerazac, jak sobie wobraziłam jak to bedzie. Ze tez człowiek w czasie przytulanka nie mysli o konsekwencjach jakie mogą byc, ech... Zobaczymy, ale ten ciągłu bol brzucha zaczyna mnie przerazac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie dopadło, mam kryzys:( Ide pod prysznic, pozniej do Was wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bimbalki nie musza bolec Ameliana jest tego przykladem:)ja tez jakos opadlam i tez sobie zaczynam myslec co by to bylo gdyby..echhh...hormoniki szaleja..co by nie bylo bedzie dobrze wiesz...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam jeszcze @ :-) Mdliło mnie dzis caly dzien, a teraz poszłam do sklepu i kupiłam sobie wielkie ciastko tortowe :D i zapiłam jogurtem. Opinia mojego meza: ciaza urojona:D Oczywiście nie wytrzymałam i kupiłam testy, jeden juz zrobiłam dziś o 20.00 niestety negatywny.... Ale może jeszcze za wcześnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Aniołku, ze jesli tak sie stanie to musi być dobrze i trzeba bedzie sobie radzic, bo nie ma innego wyboru. Ja po przemysleniu i zdystansowaniu do tematu zdałam sobie sprawe, ze chyba psychicznie jeszcze ne jestem gotowa na drugie dziecko. Mysle, ze za rok na wakacje jakbym zaszła to byloby ok. ale wiadomo, gadac to sobie mozna! Trzeba bylo myslec wczesniej a nie teraz biadolic na forum hehe :) Chyba przez tego doła zjem porcję lodów :) Lawenda troche szybko jak na takie mieszanki:) Ale kto wie, moze rzeczywiscie fasolka kiełkuje :) Tyle ile kobiet tyle rónych ciąż. Wiec spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie LadyLU
przy cyklach 28-29 dni, to raczej cudu trzeba by ze stosunku w 8 dc było dziecko;) wiec raczej nie masz się czym martwić i spokojnie starania możesz przełożyć za rok jeśli jesteś jeszcze nie gotowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie LadyLU
podczytująca też starająca się;) mam nadzieję, że wszystko ułoży Ci się pomyślnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że na bieżąco podczytująca jestes skoro wiesz ze u mnie było w 8dc :) W takim razie Tobe zycze powodzenia skoro sie staraszc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...nie wiem co, jak i w ogóle sie dzieje.Nie wytrzymałam...zrobiłam przed chwilą test 6-8 dni przed spodziewaną miesiączką.Wyszly mi dwe kreski!!!Tylko ta druga cienka ale widoczna...i wyszła po 5 minutach a nie po 3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli zapowiada sie ze mamy kolejną cieżarówke :) JAk jest lekko widoczna to juz jest dobrze:) PEwnei jak zrobisz za tydz to bedzie gruba na maxa :) A jaki test robiłas, ze Ci pokazał z takim wyprzedeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz w takim razie poczekać jeszcze i powtórzyć test. Ja narazie jeszcze nie gratuluję :). Rozumiem Cię że nie wytrzymałaś. Ja zrobiłam dziś to samo :) I napisałam to na forum, niestety jakaś "osoba" zaczeła sobie żarty ze mnie robic a na dodatek mnie obrażać dlatego że zrobiłam test 6 dni przed @ A co najgorsze pożyczyła mi żebym nie była w tej ciązy. Czy to jest normalne? To zwykła świnia jakaś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rose199021 a jaki to był test? Ja jak robiłam test paskowy to miałam tak samo, najpierw jedna kreska a po 5 - 10 min pojawiła się druga blada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie LadyLU
dzięki LadyLu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co mam myśleć:)Nie chce sie pozniej rozczarowac...robilam chyba najtanszy test jaki widzialam:)Bylam w rossmannie na zakupach i tak odruchowo wrzucilam do koszyka test "facelle":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie LadyLU
Kattko, a czy to może test z allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to był pre test Kupiłam go w Rossmanie . Dziewczyny ta wariatka podszywa się podemnie i zakłada jakieś dziwne tematy. To jest bardzo denerwujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rose-jedyne wyjasnienie to mega wczesna owulacja!!inaczej tego nie widze:)a sprawdzalas na opak.czulosc testu bo spotykam sie na forach z zadziwiajaca czuloscia najtanszych testow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie LadyLU
a co jest napisane w instrukcji obsługi? że ile należy odczekać na wynik? bo w testach paskowych często jest napisane, że wynik odczytujemy do 10 minut w przeciwieństwie do płytkowych testów, gdzie wynik jest już max po 3 minutach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rose moja rada kup sobie z 2 testy innych firm i rob co 2 dni hcg szybko wzrasta!!I badz dobrej mysli jesli ta kreska ma jakis kolor nie jest szara albo bialawa to mozliwe ze to juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No napisane jest że po 3 minutach...sprawdzilam tak z daleka bo wiedzialam ze i tak nic nie wyjdzie i nie bylo...zadzwonil mi tel i rozmawialam 1,5 min(bo sprawdzilam:))podnosze test a tam 2 kreski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kattka 24....==============8==
Kattka 24....0000 wiecie co zrobilam test 6 dni przed co wy na tooooooooooo hahahahhahahhahaahahhahaaaahaahahahaahhahahahahahahahahaahah ahahahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh buahhahaha buahahahaha buahahaha buahahha buahahha buahahaha buahahahha buahahahahaha buahahhahhaha buahaha buahahaha buuuuuuuuuuuuuuuuuuu buahaahahahahaa buahhaahah buahahahha buahahahhaha buahahahaa buahahaha buaahhaaha buahahaahhaa buajajjaajaja buahaahaha buahahhahaha buahahahhaha buahahahaah buahhahahahhaha buahhaahhaaha buhhahahaa buahhahahahaa buahhaahahhahaha 21:42

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rose, nie nakrecaj sie jeszcze za bardzo. Byc moze jest dobrze, ale lepiej jeszcze potwierdzic jakims innym testem albo najlepiej beta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×