Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LadyFlu

Kto czeka na @ i liczy ze jej nie bedzie:) Kto ze mna? :))))

Polecane posty

Gość nowa na forum
kasia latek24 staralismy sie juz dwa razy ale sie nie udalo,potem byla przerwa na zabiegi przez3miesiace,a teraz staramy sie kolejny raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do nowa-jesli tak to spokojnie moglo dojsc do zaplodnienia zaraz po okresie co do rozowawego sluzu to moze on wystapic po zagniezdzeniu sie zarodka w macicy(ok10dni po zaplodnieniu)po owu i moze byc mylone z plamieniem lub nawet skapym krwawieniem miesiaczkowym...zrob test ok 12.06 i zapraszamy do tabelki:) kurcze dziewczyny czuje sie jak jakas pani doktor:)za duzo czytalam na te tematy:) Przed użyciem zapoznaj się z ulotką...:P Zauwazylam ze kobietki dochodzace do naszego forum laduja na dolna czesc tabelki:)szybciej niz te ktore byly na poczatku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa na forum
dziekuje za rady mam nadzieje ze udalo mi sie zafasolkowac bo bardzo bym chciala juz dwa razy sie nie udalo.potem mialam przerwe i teraz znow probujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do wiosenka - pisalas na poczatku o elektronicznych testach z buzka. Moge zapytac kiedy ( po buzce ) odbylas stosunek? Na kilka godzin po, moze na drugi dzien? wiem ze Ci sie nie udalo i przykro mi z tego powodu, ale jesli moge prosic o rade, bede wdzieczna. tez mam te testy i tak sie zastanawiam jak to do tego podejsc. Testuje zazwyczaj okolo 17 godziny, to nie wiem czy juz w ten wieczor brac sie za robote, czy w nastepny dzien rano? Mozesz mi powiedziec jak bylo u Ciebie? Dziekuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A lepiej jest jak plemniczki czekaja na komorke bo wtedy pozostajac w macicy przez jakis czas sa dojrzale do zaplodnienia a jesli nie sa dojrzale sa bezuzyteczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierpniowy aniolek, dziekuje za odpowiedz, ale nie musisz mnie edukowac co do tego czy plemniki przezywaja i czekaja czy nie. To akurat mam tak opanowane jak malo kto, chcialam zapytac jak to wygladalo w praktyce. Wiem ze plemnik poczeka - jak sie ma dobre warunki i sluz i ze lepiej wczesniej niz za pozno, ale teoria swoje, a praktyka swoje, takze jesli pozwolisz czekam na odpowiedz wiosenki, jak to dokladnie wygladalo u niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Mnie to czekanie wykańcza. Mówię poważnie. W pracy jeszcze jak cie mogę nie myślę bo nie mam czasu a jak wracam tylko do domu to się zaczyna. Czuję że @ przyjdzie. Nie wiem czemu tak. Ale jedyne co mnie zastanawia to to że zawsze przed @ bolały mnie piersi, teraz nic no i te dziwne bóle podbrzusza i jajnika. Zawsze boli mnie brzuch przed @ ale zazwyczaj dzień przed albo pierwszego dnia. A teraz mam te bóle już prawie od tygodnia. To nie tak że boli cały dzień ale boli. Wczoraj bolał mnie tak jajnik że aż na kręgosłup promieniowało. Nigdy tak nie miałam. Ale nie mam takich objawów jak inne dziewczyny opisują typu odrzucenie od papierosów, kawy czy bolące piersi. A i jestem strrrrasznie nerwowa. Bez kija nie podchodź Stąd właśnie moje przeczucie co do @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki:)Jak tam oczekiwania?Ja już nie mogę się testowania doczekać...piszę,bo dziś mój mężczyzna podczas igraszek powiedział coś dziwnego..."Koochanie coś tu dziś bardzo ciasno u Ciebie i do tego jakąś kulkę wyczułem..." szczerze to chyba chodziło mu o szyjkę macicy:)Ale jak to facet określił to właśnie tak:)I moje pytanie jest takie...jaka jest ta szyjka macicy w ciąży?Bo tyle się naczytałam i jest pełno różnych wersji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja właśnie miałam identyczną sytuację a było to 2 sni temu. Podczas przytulania mój mąż powiedział to samo że strasznie tu ciasno :) A na dodatek nie było to zbyt przyjemne bo strasznie jajnik mnie bolał. Ale ja nie wytrzrymałam zrobiłam przed chwilą test. Na 5 dni przed @ przed godziną 18. Wyszła jedna kreska :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak myslisz co to z tego bedzie?:)Mam nadzieję ze to ich okreslenie "ciasno" o czymś swiadczy:)A co do tego testu to zle zrobilas...przeciez normalne ze by nie wyszedl:(Musimy poczekac...ja jeszcze 8 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem czemu go zrobiłam po prostu już szału dostaję.Tak bardzo chciałabym już wiedzieć. No nie rozumiem nic z tego że ciasno. Ja już nic nie wiem za bardzo się chyba nakręcam i szukam przeróżnych znaków. Ale dlaczego boli mnie tak brzuch już od tygodnia? Nigdy tak nie miałam. A jak jest u Ciebie ze śluzem? U mnie taki biały gęsty kleisty. Nigdy nie obserwowałam śluzu jakoś nie było mi to potrzebne i nie mam porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie śluzu jest duzo...bialy i gesty tak jak u ciebie:)To chyba dobrze...ale tez sie za bardzo nakrecam:(A piersi to mnie tak bola ze wytrzymac nie moge.U mnie to sie jakos wczesnie zaczelo...w 18 dc zaczela bolec lewa a teraz obie:)Mam nadzieje ze to dobry znak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocococoloko
No i mnie skusiłyście :P i też chyba kupię sobie ten test Acona :P hihihih chyba po niego polecę i zrobię jutro rano...choć ileż to zmieni? Co się zmieni? :/ Jak się dowiem te 2 dni wcześniej albo i niczego się nie dowiem. Kurcze chciałabym mieć tyle cierpliwości żeby wyczekać spóźnionego okresu :P Ps- wczoraj tj. 25 dc na papierze toaletowym (na bieliznie nic nie bylo) raz zauwazylam takie hmmm jakby kropeczke krwi (malenkiej, jakby 3 na 3 mm) i taki paseczek tez malenki i pozniej juz nic nic. Implantacja? tak malo? gdybym nie obserwowala swojego sluzu to pewnie bym nawet nie zauwazyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocococoloko
ok nie ma Was to lece do apteki.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja odebrałam dziś Bete 1058,1:) czyli jestem w ciąży aż mnie strach obleciał :) w poniedziałek ma wizytę u gina i usg :P Powiem Wam tak mnie tylko bolał brzuch i nadal pobolwea jak przed @ piersi nic mnie nie bolą od niczego mnie nie odrzuciło i gdyby nie testy to bym w życiu nie powiedziała że jestem w ciąży wręcz przeciwnie więcej pije a mniej jem :( Spokojnie chyba jednak nie należy doszukiwać się u siebie różnych objawów ... Trzymam mocno kciukasy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aprobataaaaaaaaaaaaa
Kattka24 CZEMU JESTES W TABELI? PRZECIEZ NAPISALAS ZE SIE NIE STARASZ HMMM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak zuważyłaś jest to tabela równiez oczekujących. To że się nie staram, nie starałam do tej pory nie oznacza że nie chcę mieć dziecka. Z reszta nie będę Ci się tłumaczyć.Zacznij może czytać ten topik od początku to zrozumiesz Jak chcesz się lepiej poczuc stwórz nową tabele i pomin mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocococoloko
u mnie w aptece nie ma tego testu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aprobataaaaaaaaaaaaa
wolne forum i kazdy ma prawo wyrazac swoja opinie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam najmniejszej ochoty z Tobą dyskutować. Mądrala się znalazła. Na drugie masz pewnie Wikipedia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aprobataaaaaaaaaaaaa
jasne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aprobataaaaaaaaaaaaa
a mi ciebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tej pory w tym topiku pojawiały się kobiety kulturalne i obyte. Ty musiałaś wszystko popsuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Rybeczki:) ZAwiode Cie Aniołku ale nie bede robic jutro testu. Btłam dzis z malym na spacerze w 5 kolo mnie aptekach i w zadnej nie bylo Acona. A te co mieli, to byl czulosc 20 badz 25, wiec stwierdziłam ze nie ma sensu ich teraz kupowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×