Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LadyFlu

Kto czeka na @ i liczy ze jej nie bedzie:) Kto ze mna? :))))

Polecane posty

Dziewczyny to nie ja wypisuję te durnoty. Mój nick Kattka24 bez spacji przed cyframi :) To ty psycholka się podszywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem nie nakrecam sie...w sumie to jestem przerazona troszke:(Jutro rano kupie drugi test i napisze co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jeszcze nie gratuluje ale mysle, ze jest dobrze: ) Kattka nie przejmuj sie, przeciez widzisz ze zadna nie zwraca na to uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze tak powiem brzydko z tylka sie nie wziela ta kreseczka a 5min to jeszcze optymalny czas przy niskim hcg moze potrzebowala wiecej czasu ale nic trza testowac jecze raz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rose199021 może zamiast testu z moczu test z krwi? Ja chyba tak zrobie. To da przynajmniej 100% pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhgfgcfdfdf
testy z rossmana te wlasnie lubia sie przebarwiac bez powodu i ciazowe i owulacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn on był kupiony w rossmanie ale pre test jest dostępny w każdej aptece tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spermaofferma
ale nie martwcie sie sama jestem glupia korwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam go w niedziele to był 21 dc. Zrobiłam sobie go o tak wiedziałam wtedy że jest zuuupełnie za wcześnie, ale byłam w sklepie wtedy i pomyslałam a zrobie zobacze i naprawde wyszła druga kreseczka taka blada. Ale tak po paru minutach się pokazała. Ale ten cały test był dośc dziwny jakby taki rozmazany, rozlany. A i ten test robiłam popołudniu nie z porannego moczu. Dziś robiłam bobo test i wyszła jedna czysta kreseczka i tylko ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się dziewczynki wydaje , że chyba jednak najlepsza jest Beta! Albo zwykłe badanie z krwi potiwerdzające ciąże. Ja ostatnio się zdziwiłam bo zwykły test ciążowy z krwi kosztuje 19 zł, a Beta aż 42. Mnie dziś mdli od rana nie mam aptetytu jedyne co mi smakuje to guma do żucia i woda niegazowana. ehh Czekam na pozytywne informacje od Was dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeej:) Ja Wam wczoraj biadoliłam a dzis sama dostałam @. Troche jestem ździwona bo to o 2 dni wczesniej. Miala byc w ndz a pojawiła sie w pt. Tak mysle, że to wstreciucha, co prawda na razie jest brązowawa ale myśle, ze sie rozkreci na czerwono. Bo i tak czuje przy tym brzuch charakterystyczny dla @. Ale to, ze wczesniej to dziwne w moim przypadku... Dajcie znac jak u Was. Miłego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry pania :-D Lawendowe pole mojej kolezance test wyszedl tydzien po terminie dopiero wiec nie martw sie bedzie dobrze :-D Sierpniowy aniolek, po pracy wpisze sie do tabelki :-D i jak, nie mozecie sie doczekac testowania juz ? Ja chyba zrobie jutro test, jak uda mi sie dzis kupic test. Dzis wieczorem jedziemy na biwak i jutro zapowiada sie duzo alkoholu wiec moze cos wyjdzie i nie bede pila :-D A jesli nie kupie testu to dopiero we wtotek, i nie wiem czy to by nie bylo rozsadniejsze nawet. Moja @ lubi przyjsc popoludniu wiec moze szkoda kasiorki na testy... Jakos im blizej terminu tym bardziej odechciewa mi sie testowac, lubie sie ludzic a test odbiera zludzenia... Milego dnia dziewczyny :-D i trzymam kciuki za was bo nie wiem czy do niedzieli albo poniedzialku sie odezwe. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no proszę i wyszło szydło z wo
rka kto takie idiotyzmy wypisuje:O saleminko zapomniałaś tym razem wylogować się:O dziewczyno, to ty jesteś chora, lecz się:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie sie wczoraj @ rozkrecila na dobre niestety. Rose zycze wszystkiego najlepszego !:) Dla pewnosci kup sobie jakies inne testy i mam nadzieje, ze te rowniez wyjda pozytywne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki widze ze sie pozmienialo:) Lady Lu:(...:(jak bedziesz miala skapy okres to zrob tak i tak ten test w niedziele bo jak dostalas wczesniej to tez niewiadomo a nie bedziesz sie glowic:) Lawendowe pole-powtorz test najlepiej za kilka dni dla pewnosci... anna.s.1 ja spokojnie czekam do niedzieli i nie nastawiam sie na ciaze niewiem ale przez ostatni tydzien tak czuje,moze dlatego ze nic nie czuje narazie tylko mega bolace bimbalki i tempka 37,3 srednio ale to nie musi oznaczac ciazy...jesli bede bede przeszczesliwa jesli nie nie bede sie smucic bo wiem ze kiedys zostane mamusia tak czy inaczej:)Anno poczekaj do terminu szkoda stresu:) Rose gratuluje przeoczylam twoj post o pierwszym tescie:) Do get-ur-freak -glowka do gory masz kolejny nowy cykl i nowe staranka z nowa nadzieja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Lawendowe pole jak dasz rade wytrzymać i @ nie przyjdzie to idź w poniedziałek na bete, to moim zdaniem najlepszy sposób. W poniedziałek napewno juz coś się wyklaruję. Właśnie też zastanawiam się nad sytuacją że zrobie test będzie negatywny a @ będzie brak. Dla mnie najgorsze jest to że chciałabym wiedzieć wcześniej nie tylko z czystej ciekawości ale bardziej ze względów bezpieczeństwa. Za dwa tygodnie wyjeżdzam na całe wakację za granicę i jeżeli byłabym w ciązy to powinnam być pod opieką lekarską a za granicą raczej nie bardzo. Ale z drugiej strony 2 tygodnie to bardzo dużo czasu na ostateczne wyjaśnienie nie sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nie testuje narazie :) W poniedziałek ma przyjść @ Ale 2 tygodnie temu brałam antybiotyki w zastrzykach więc to też może być przyczyną spóźniającej się @ Jeżeli nie będzie jej tydzień to wtedy zrobię test. Ale nie wydaję mi się żebym była w ciąży, mam takie przeczucie nie umiem tego opisać. Najwidoczniej jeszcze nie ten czas :) Jestem wykończona już tym czekanem dlatego postanowiłam wrzucić na luz. Niech się dzieje wola nieba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ześwirowałam totalnie :) ale na szczęście się ocknęłam bo niedługo to byłabym w ciąży ale urojonej. Przez ten tydzień moja głowa napełniła się tyloma zbędnymi info ( czytałam już chyba na wszstkim i o wszystkim co dotyczyło ciązy) że muszę jej pozwolic odpoczać. Na dodtaek w weekend mam egzaminy i tylko musze sie narazie na tym skupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×