Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milalila

Luty 2012 - jest już jakaś mamusia?

Polecane posty

biszkopt1982, to w razie co twoje dziecko będzie miało urodziny co 4 lata:) a twój nick oczywiście spowodował u mnie ochotę na biszkopty:) wcinam je od kilku dni ale to raczej nie na ciążę bo zawsze je uwielbiałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroosia
Dziewczyny a myślałyście już coś o imionach może wcześniej wma coś po głowie chodziło, moje typy to Lena i Olaf ale pewnie się jeszze parę razy zmienia. Od kilku lat myślalam że jak będę miała chlopca to będzie Olaf a teraz mi po głowie chodzi Leon, natomiast dla dziewczynki nie miałam nic tak przyszło do głowy jak się tylko dowiedziałam że dzieciątko będzie i na razie żadnej innej alternatywy nie mam. A jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dla chłopca chciałabym Robert albo Wiktor a dla dziewczynki Justyna lub Julia. Ogólnie mojemu chłopakowi nie podoba się większość imion i przy każdym wymyśla jakieś skojarzenia więc nie wiem czy moja propozycja w ogóle wypali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam córe nicole i jak teraz znowu będzie córa to da Wiki a jak chlopczyk to jeszcze nie wiem dokłądnie jakie imie bym chciała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja prawie dziś zaliczyłam glebę na zakupach z koleżanką. Tak mi się zrobiło słabo że zobaczyłam gwiazdki;-) dobrze że mogłam sobie usiąść. Nadal nie czuję się całkiem dobrze- to chyba też ta pogoda. Zrobiło się duszno i upalnie. Co do imion: Dla dziewczynki: Nadia albo Liliana do chłopca najbardziej podoba mi się Mateusz albo Artur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamadzieci widze ze z ciebie taka sama chudzinka jak i ja:)hihi ja waze 46 kilo obecnie.W pierwszej ciązy 5 kilo przybralam ciekawi mnie ile teraz mi przybedzie.Pamietam jak lekarz zawsze sie smial gdzie ja to dziecko mieszcze hihi. Miarka dlaczego ci pani doktor powiedziala ze jak cos przechodzi to zle??? Ja wlasnie nie mam dolegliwosci a w pierwszej to byla porazka Jeszce 2 tyg i ja bede wiedziala czy jest juz oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o imionach myślę intensywnie i o ile w 1 ciąży wiedziałam od początku że będzie Zuzia, ewentualnie Franek :) no wyszedł Franuś, tak teraz nie wiem NIC. żadne mi nie pasuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co zrozumiałam to że jak są objawy tzn że poziom hormonów jest wysoki. Kurcze chyba zauważyłam plamkę krwi na wkładce. Może to dlatego że tak źle się dziś czułam;;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka tam aga a ile miało twoje dzieciątko jak sie urodziło ? dł i wagi ? no mnie też sie dziwiono gdzie mam bobasa schowanego jak nie mam prawie brzucha;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę histeryzować;-)ale wiadomo ze w pierwszej ciąży strasznie się organizm obserwuje. Nie chciałabym poronić;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pierwszej ciąży zaczęłam krwawić w 7tc. Jechałam do szpitala z duszą na ramieniu. Na szczęście wszystko było dobrze. Dostałam lek i nakaz leżenia w łóżku. Wytzymałam tylko tydzień z tym leżeniem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczka jest tak malutka że trudno ją dojrzeć ale panika już mi się włączyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie-byłam za wcześnie- Dopiero 3 tygodnie od zapłodnienia. Za tydzień w czwartek mam mieć wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamadzieci moja calineczka jak to mowil lekarz przed porodem miala 54 cm 3120 wiec bylo zdziwienie ogolne bo jak na porodowke przyjechalam to pani polozna sie mnie pyta co sie dzieje a ja ze chyba rodze a ona do mnie ze ktory to tydzien hihi a ja ze 38.Do dzis mam usmiech na twarzy:) Miarka mam nadzieje ze bedzie ok za duzo zlych rzeczy sie człowiek naczyta a pozniej sie przejmuje ja mam tak samo bylam na badaniu w 6tyg a on ze za malutkie jak na 6 tydz ale serduszko bilo mowil ze mozliwe ze mi sie owu przesunela tez juz sobie wymyslalam ze sie nie rozwija i takie tam gorsze mysli ale za 2 tyg sie przekonam .Wtedy bede panikowac:) Badz dobrej myslii zaoszczedz sobie stresu ktory ie jest ci potrzebny do niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się odpoczywać i o tym nie myśleć-stresem raczej niczemu nie pomogę. Ale dziś jest jakiś niefajny dzień. 3 tygodnie temu brat miał wypadek, laska mu kompletnie skasowała auto. A dziś dzwoni mama, że teraz tacie ktoś samochód uszkodził gdy jechał na spotkanie służbowe. Ale są też dobre wieści, koleżanka właśnie urodziła zdrowe bliźniaki.Choć miała ciężką ciąże z komplikacjami, plamieniami itp wszystko pozytywnie się skończyło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcac nie chcac stres zawsze jakis jest ja trzymam kciuki bo dzieciaczki szybko rosna w tym okresie i moze sie okazac ze bedzie wieksze niz wskazuje na to tc. Ja bede miala stresa dopiero na fotelu i gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzejdzej
Hej dziewczyny!! Przepraszam,że przerywam, ale mam pytanie. Ostatni okres miałam 15 maja, zazwyczaj cykle 30-34 dniowe. sex byl 26,27,29 maj, 1,3,4,9,11,15 czerwiec. Dzis 38 dzień cyklu. Dwa dni temu test wyszedl negatywnie, a wczoraj ginekolog tez nie potwierdzil, ale i nie zaprzezyl ze to ciaza. Kazal powtórzyc test 25 i 27 czerwca. Objawy ból brzucha dolem i mdlosci od ok 5 dni. Bardzo chce dziecka, ale nie chce sie wkrecac niepotrzebnie.Czy to moze byc ciaza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMANA 1
Cześć dziewczyny Jakiś czas mnie nie było bo też zaczynałam wariować tyle się naczytałam o pustych jajach płodowych że myślałam że zbzikuje. Bardzo się boję że coś będzie nie tak wizyta dopiero 8 lipca w poniedziałek zrobię bete i sprawdzę czy dzieciątko rośnie. Na razie nie mam mdłości ale to dopiero 5 tydzień bolą mnie tylko trochę piersi i jajniki kłują ale nie mocno. Tak sobie wmawiam że jeśli byłoby cos nie tak to przecież bym krwawiła albo odczuwała mocny ból brzucha sama już nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miarka >> co do bólu piersi to tym się nie martw, mnie nie bolały ani przy pierwszej ciąży, ani teraz. Za to przy Lenie gdzieś w środku ciąży cyce zrobiły mi się jakieś zaczerwienione i takie były do końca ciąży, ale z USG nic nie wyszło i do dzisiaj nie wiem czym to było spowodowane. Mdłości mam nadal, rano jak myję głowę to tak mną szarpie, a że jestem na czczo to wymiotuję żółcią - ohyda:o Apetyt mam normalny, ale podobnie jak poprzednio mam takie dziwne uczucie jakbym się najadła smażonego:o Ja z Leną przytyłam 13 kg. Teraz od południa tak mnie wydyma, jakbym się grochówy najadła, a rano jest ok. A co do imion pojęcia nie mam. Mam czuja, że to będzie syn i chyba zacznę się zastanawiać nad imieniem jak wyląduję na porodówce, bo poprzednio mieliśmy kilka typów, a i tak padło na inne imię. Dziewczyny, którym dzieciaczki spać nie dają - współczuję. Lena też robi sobie ostatnio pobudki, od kiedy zdjęliśmy jej bok z łóżeczka i może sobie spokojnie sama wychodzić, ale mąż załatwia sprawę i pozwalają mi spać:) Jeszcze do końca czerwca będę wstawała wcześnie rano, żeby małą zawozić do przedszkola, a od lipca leniuchujemy:) A i od dzisiaj ja i Katjusza mamy wakacje:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAŁAMANA >> nie martw się na zapas i nie nakręcaj się - będzie dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimizi:) mamy urlop Kochana...urlop!!!! Wakacje mają dzieci:) ja juz ostroznie do tych wakacji podchodzę, bo jak wspominam to wszyscy mi mówią jak to fajnie mamy: 2 miesiace wakacji, ferie i 18h tygodniowo:) Wiesz pewnie co mam na myśli;) Właśnie wróciłam od pani gin- pozwoliła mi jechać nad morze, więc wyjeżdżam w poniedziałek. Trochę się obawiam, bo w sumie to tam jadę do pracy...z dzieciakami na obóz, ale będę na siebie uważać. Będę kierownikiem a więc wszystko sobie tak zorganizuję abym mogła naprawdę wypocząć. Gin przeraziła się moją glukozą, mam być ostrożna z cukrem bo mam 105, a norma jest do 110. Dziwne, bo odkąd jestem w ciąży wogóle nie jem nic słodkiego, nie ciągnie mnie !!! Dziś tez założono mi kartę ciązy...termin 9 luty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój chłopak dzisiaj zrobił mi miłą niespodziankę. Teraz mamy urlop i siedzimy na działce, kiedyś likwidowali część z nich pod jakąś budowę ale to nie wypaliło i teraz tam jest takie zarośnięte pole. Jest tam sporo pozostałości krzewów róż i innych kwiatów do tego samosiejki. Poszedł tam dzisiaj i nazrywał mi ogromny bukiet tych kwiatów, normalnie bardzo się wzruszyłam i aż mi się tak ciepło na sercu zrobiło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Wam minęła noc? Moja mała o 3ciej zastrajkowała i z misiami na karuzeli rozmawiała;) Na szczęście mąż w miarę szybko opanował sytuację i pospałyśmy do 6.15;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×