Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milalila

Luty 2012 - jest już jakaś mamusia?

Polecane posty

ja tez cerę nie najlepszą mam. zresztą w poprzednich ciążach było tak samo. no teraz to sporo nowych mam nam się pojawi :) caroosia - powodzenia na wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick................wiek......termin porodu...płeć margerita3310.....23.......02.2012......??? kimizi................30.......02.2012......??? katjusza81..........30......02.2012...... syn - czuję to caroosia.............28.......02.2012......córka - też to czuję niespo_dzianka......19......02.2012.....wszystko mi jedno tylko aby bylo zdrowe mala_agatka........27........06.02.2012.....??? Miarka.................27......7/2/2012.... mąż twierdzi że synek Endlessly............27.........08.02.2012.....zdrowe (może być syn) mamakaterina........27......17.02.2012...zdrow nina_86.............25.......21.02.2012......nie chcemy wiedzieć:) Załamana 1..........25.......22.02.2012...napewno syn hej dziewczyny poukładałam tabelke datami porodu:):) super że tyle już mamusiek na luty się szykuje:) nam się udało za pierwszym razem ale tak dokońca nawet jeszcze nie zaczeliśmi się dobrze starać a tu prosze taka niespodzianka a Wy jak się czujecie macie jakies objawy??bo ja nic kompletnie tylko małe zawroty głowy i troszke brzuch pobolewa ale to bardziej jajniki dziewczyny macie już jakies maluszki bo ja mam 5 latka w domu i najwyższa pora na rodzeństwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamadzieci:)
ja mam córeczke ma 15 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamadzieci:)
a ja gdzie jestem na tym rozpisku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamadzieci:)
mnie jedyne co to głowa ciągle boli i ciągle chodze siusiu :D a tak nic pozatym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamadzieci:) bardzo Cię przepraszam widocznie złą tabelke wyłapałam:):) dopisz się jak możesz:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamadzieci bardzo Cię przepraszam widocznie złą tabelke wyłapałam dopisz się jak możesz pomyliły mi się nicki ale tak to jest jak się pisze na kilku topikach:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamadzieci:)
nick................wiek......termin porodu...płeć margerita3310.....23.......02.2012......??? kimizi................30.......02.2012......??? katjusza81..........30......02.2012...... syn - czuję to caroosia.............28.......02.2012......córka - też to czuję niespo_dzianka......19......02.2012.....wszystko mi jedno tylko aby bylo zdrowe mala_agatka........27........06.02.2012.....??? Miarka.................27......7/2/2012.... mąż twierdzi że synek Endlessly............27.........08.02.2012.....zdrowe (może być syn) mamadzieci........24.........14.02.2012.....jest córeczka chcemy Synka :) mamakaterina........27......17.02.2012...zdrow nina_86.............25.......21.02.2012......nie chcemy wiedzieć Załamana 1..........25.......22.02.2012...napewno syn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamadzieci:)
wpożadku juz sie dopisałam :) ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to pierwsza ciąża;-) ale planujemy dużą rodzinkę. Z objawów. Zmęczenie, senność, wrażliwość na zapachy, utrata apetytu. Z fizycznych to czasem bóle podbrzusza , drażliwość i powiększenie piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a czy wy jesteście na L4??jeśli tak to już do porodu czy dopiero idziecie za jakis czas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamadzieci:)
ja wgl nie pracuje :) chce isc do pracy dopiero jak odchowam swoje dzieciaczki i będą szły do przedszkola wtedy na pół etat sobie pujde a teraz jest robota z maluszkiem jednym i trza dbac o ciąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pierwszej ciąży byłam na L4 od początku - krwawienia itd. Teraz L4 mi się nie należy;) Praca przy niemowlaku to praca na pełny etat i nikt wolnego nie chce dać;) Nawet nie będę miała kiedy podelektować się tą ciążą;) Objawy: sporadycznie zgaga i dziś pierwsze wymioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jakbyście mnie dopisały do tabelki to byłoby fajnie:) mam 23 lata i z tego co obliczyłam to termin mi przypada na 21.02. My jeszcze nie wiemy co będzie ale i tak się cieszymy:) Objawów za bardzo nie mam, oprócz braku miesiączki plus do tego były bóle podbrzusza ale już przestało boleć. To będzie nasze pierwsze dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wegeate już jesteś:)( nick................wiek......termin porodu...płeć margerita3310.....23.......02.2012......??? kimizi................30.......02.2012......??? katjusza81..........30......02.2012...... syn - czuję to caroosia.............28.......02.2012......córka - też to czuję niespo_dzianka......19......02.2012.....wszystko mi jedno tylko aby bylo zdrowe mala_agatka........27........06.02.2012.....??? Miarka.................27......7/2/2012.... mąż twierdzi że synek Endlessly............27.........08.02.2012.....zdrowe (może być syn) mamadzieci........24.........14.02.2012.....jest córeczka chcemy Synka mamakaterina........27......17.02.2012...zdrow nina_86.............25.......21.02.2012......nie chcemy wiedzieć wegeate............23.......21.02.2012.....??? Załamana 1..........25.......22.02.2012...napewno syn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki:) Ja akurat mam urlop teraz więc siedzę na działce, oczywiście zamiast korzystać z dobrodziejstw przyrody to usiadłam się na tarasie z lapkiem:) heh, przynajmniej świeże powietrze mam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zatrudniona na pół etatu w firmie u rodziców. mam dobrą pensję teraz jeszcze mi podniosą;-) To firma chemiczna więc z l4 raczej nie powinno być problemów. Ale jeśli będę się dobrze czuć to przed 5/6 miesiącem nie chce przechodzić na zwolnienie. Potem nie będę miała żadnych skrupułów. Już teraz rzadko tam bywam bo tam różne opary itp nie chce szkodzić maleństwu- a to pierwszy wnuk od X lat z mojej strony;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamadzieci:)
właśnie dziewczyny jak u was z pogodą bo u mnie brr deszczyk pada niezbyt ciekawie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksenia26
Dziewczyny - dzisiaj pojawil sie u mnie bardzo gesty bialy sluz z z domieszka krwi- na bieliznie tego nie widac, ale jak sluz rozciagne w palcach mozna dostrzec zaczerwienienie- martwie sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zachmurzone-zbiera się na deszcz. Z jakich rejonów jesteście? Ksenia26-może zadzwoń do lekarz i się skonsultuj? szczególnie że bierzesz luteinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest 25 stopni, słońce świeci i tylko trochę chmur jest ale ładnie przygrzewa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ze Ślaska cieszyńskiego;) tzn mieszkam tu od dwóch lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×