Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milalila

Luty 2012 - jest już jakaś mamusia?

Polecane posty

Odebralam wyniki i nie jestem zadowolona w moczu wykryli mi bialko i urobilinogen mam wzmozony:( jutro mu podrzuce te wyniki ale mam stresa nigdy nic takiego nie mialam i juz sie boje o moje malenstwo:( A jesli chodzi o morfologie to jest oki tylko limfocyty mam duzo ponizej normy chyba zbzikuje do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka tam aga- będzie dobrze, nie stresuj się dziewczyno bo to niedobrze dla maleństwa. Ja dzwoniłam do laboratorium i już kilkadziesiąt zł będzie trzeba znowu wydać;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety tez placilam ale mialam znizke od gina 10% w sumie zaplacilam 89.90zl za morfologie,mocz, antygen hbs, glukoza,usr,tarczyca,toksoplazmoze.Nastepnym razem robie juz na fundusz podstawowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyyta :)
Witam, właśnie wróciłam od ginekologa który potwierdził dwa wcześniej zrobione testy. Jestem w ciąży a moje dzieciątko przyjdzie na świat ok.21 lutego 2012 :)) Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe mamusie i życzę dużo spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Mogę się do was przyłączyć? Dziś zrobiłam drugi test, który wyszedł pozytywnie:) Wychodzi na to, że zostanę Lutową mamą:) Termin u ginekologa mam za dwa tygodnie bo lekarz jest na urlopie. No ale wtedy powinien już potwierdzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za morfologię , mocz cukier i 2Xtoxo prawie 90 zł. Droga impreza nie powiem;/ Witamy nowe mamusie;-) coraz więcej nas:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a takie pytanie z ciekawości: za którym razem wam się udało? Bo my mieliśmy zacząć się starać tak na przełomie lipca i sierpnia, żeby wcelować dzidzie na wiosnę lub lato, a tu proszę, "wpadka" i miła niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wegeate - u nas to pierwszy cykl był. mąż w Polsce był 3 dni i to wystarczyło, żebym zaszła w ciąże :) mieliśmy zacząć starania teraz w czerwcu, ale zaszłam w maju :)z czego niezmiernie się cieszymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. I ja bym chciała do Was dołączyć. Termin mam na połowę lutego i wczoraj słyszałam już serduszko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick................wiek......termin porodu...płeć nina_86.............25.......16.02.2012......??? margerita3310.....23.......02.2012......??? kimizi................30.......02.2012......??? katjusza81..........30......02.2012...... syn - czuję to caroosia.............28.......02.2012......córka - też to czuję Załamana 1..........25.......22.02.2012...napewno syn niespo_dzianka......19......02.2012.....wszystko mi jedno tylko aby bylo zdrowe Miarka.................27......7/2/2012.... mąż twierdzi że synek mamakaterina........27......17.02.2012...zdrowe mala_agatka........27........06.02.2012.....??? Endlessly............27.........08.02.2012.....zdrowe (może być syn)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie szalejemy :) gratuluje kolejnym lutowych mamusiom :) moje dziecko właśnie zamiata podłogę w kuchni :) miał sie ubierać ale chyba podłoga ważniejsza sie okazała :P mi ostatnio ciągle zimno! synek biega w domu w krótkich spodniach i krótkiej bluzeczce a ja siedzę w długich piżamach, swetrze, skarpetach i butach i mi zimno! do tego mdłości! ale lekarka dała mi świetny sposób na mdłości. od rana biorę tabletkę wit B6 i faktycznie są mniejsze! mogę wziąć 3 tabletki dziennie, ale tylko jak są mdłości, jak nie am to mam nie brać. ale pomaga, więc jak któraś męczy sie z nimi tak jak ja to polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mdłości nie mam wcale ale strasznie straciłam apetyt- jem połowę tego co zwykle. I strasznie jestem wyczulona na zapachy, szczególnie te związane z jedzeniem. No i męczę się strasznie szybko i przysypiam w dzień;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja też bym tylko spała, ale z rozbójnikiem w domu się nie da :P teraz jeszcze dodatkowo zmęczenie poślubne wychodzi, w końcu emocje poopadały i chodze śnięta. dziś idę z synkiem do lekarza, bo coś kaszel nie chce mu przejść. na początku maja złapał przeziębienie, potem wyszło ze to pseudokrup, dostał sterydy, skończył je brać i znów zaczął kaszleć, potem antybiotyk, przestał brać po 12 dniach i....znów kaszel w nocy jest! mam dość, i on też. taki duszący suchy kaszel. ehhh. zobaczymy co dziś lekarka powie. a ile kasy poszło na to leczenie to az nie chcę myśleć. choć to akurat najmniej ważne. wszystko przeszło, katar, wydzielina przy odkrztuszaniu, wszystko, tylko ten suchy kaszel został. już sama nie wiem od czego to. dziś będziemy dalej dyskutowac o innych możliwościach. może to jakieś alergiczne dziadostwo? bo zawsze nasila sie jak do teściów na wieś pojedziemy! my mieszkamy na przedmieściach, jest tu duży ogród, drzewa, krzewy itp, ale nie ma zbóż, grzybów na ścianach itp a tam są. więc już nie wiem może faktycznie coś w tym jest? a może robaki? ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś zaliczyłam pierwsze wymioty. Mam nadzieje, że będą tak sporadyczne jak w poprzedniej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała_agatka- gratulacje z okazji ślubu;-) Cywilny czy kościelny braliście? Co do alergii małego to ja miałam straszne duszności w dzieciństwie. W końcu wyszło że to alergia na koty i przede wszystkim na pierze. A spałam cały rok po pierzyną;-) Odstawienie tych dwóch rzeczy plus wyjazdy nad morze bardzo mi pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję :) kościelny. cywilny braliśmy w styczniu 2009, potem kilka przykrych spraw, najgorsza to śmierć brata mojego męża który miał być świadkiem na ślubie i ojcem chrzestnym Franusia no i ostatecznie ślub został odłożony na bliżej nieokreślony czas, który nadszedł w minioną sobotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślub to święto miłości;-) uwielbiam bywać na ślubach. Za każdym razem przypominam sobie naszą przysięgę i jestem wzruszona jak diabli:-D Przykre jest ,że zdarzają się takie straszne rzeczy;/ Mój brat już się napalił ,że będzie chrzestnym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedźcie mi dziewczyny czy też macie cerę jak nastolatka? Kurcze wyglądam jakbym dostała trądziku młodzieńczego- moja szwagierka wyglądała tak samo w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, mnie też wysypało ale tylko na brodzie, jak byłam w wieku dojrzewania to też mnie na brodzie tylko łapało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroosia
Hej dziewczyny, dzisiaj idę do gina, ale super :) Zdam wieczorkiem relacje ja było. Miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to sobie myślę, że to będą najszybsze 9 miesięcy w moim życiu;) W domu 5cio miesięczne niemowlę a tu ciąża:D Nawet nie mam czasu myśleć, który to już tydzień;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamadzieci:)
hejka ja też mam na lutego termin 14 :)chciałabym ur 4 lutego w moje urodziny :D taka niespodzianka :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suuppriise
Hej dziewczyny:) Ja wczoraj zrobiłam dwa testy i także prawdopodobnie zostanę lutową mamusią:) Czeka mnie jeszcze wizyta u lekarza:) ale skoro @ spóźnia mi się 2 tygodnie i 2 testy pozytywne więc to chyba formalność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×