Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milalila

Luty 2012 - jest już jakaś mamusia?

Polecane posty

hej :) moje dziecko postanowiło przyzwyczajać mamusie do noworodka w domu. i dziś w nocy co chwilę kwekał, marudził itp, tak więc bilans cudownej nocki mam taki: - 7 razy wstawałam do toalety -6 razy wstawałam nakryć syna - 4 razy nalewałam mu nowe picie, bo pił jak smok w nocy - 1 raz go przebierałam bo cały się zasikał - godzinę leżał ze mną w łóżku i sobie gadał - 1 raz przenosiłam go do jego łózeczka tak więc od 23 kiedy to spać poszłam do 6.50 kiedy to mały wstał na dobre wstawałam 18 razy! no i godzinną przerwę we śnie miałam. oj oszalało moje dziecko :) najgorsze że po takiej nocy kiedy to poleżeć się spokojnie nie do bo co 20-30 minut człowiek sie zrywa brzuszek boli strasznie. w dzień się nabiegam, w nocy też a brzuch ciągnie :( jeszcze 2 tyg i będziemy razem z mężem, to chociaż co 2 raz będę wstawać, bo on tez normalnie do syna wstaje. co do płci to ja też chcę wiedzieć. ale jakoś w tej ciąży mi to obojętne :P może już teraz sie dowiem? przy Franusiu lekarz w 12 tyg mi powiedział podczas tego genetycznego. teraz w pt też do niego jedziemy to jak będzie ładnie widac to zapewne tez powie. choć tak jak mówię akurat to dla mnie jest najmniej ważne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMANA 1
Jeśli chodzi o badania prenatalne to ja jestem bardzo za...Można się na nim wiele dowiedzieć i może pomóc dziecku. Z jednej strony kobieta może stanąć przed najbardziej dramatyczną decyzją w swoim życiu jeśli dziecko będzie chore ale z drugiej może być to wada którą dzięki temu badaniu szybko będzie można wyleczyć. Ja to badanie mam umówione na 11 sierpnia. Mój aniołek urodził się z wadą letalną niestety bez szans na przeżycie... Ale dzięki amniopunkcji dowiedziałam się że nie jest to wada genetyczna ale zły los. Teraz ciągle towarzyszy mi strach o moje dzieciątko ale parę dni przed tym jak zrobiłam test śniło mi się że byłam na usg i wszystko było w porządku więc mocno w to wierzę i ufam że nic dwa razy się nie zdarza. A ostatnio przeczytałam fajne zdanie: " Nic się nie spełni dopóki nie będzie twoim marzeniem". I moje marzenie jest takie żeby moje dziecko było zdrowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie Załamana. podpisuję się w 200% pod tym! ja robię takowe usg nie po to żeby wiedzieć czy donosić ciążę czy ją przerwać, ale właśnie po to żeby wiedzieć, zeby pomóc maleństwu, albo w brzuszku, albo wybrać odpowiedni szpital, żeby moje dziecko mogło miec jak najlepszy start, zeby lekarze wiedzieli ze np ma wade serduszka, którą należy operować czy jakiś inny zespół chorób i wiedzieli o tym od początku i mogli mu pomóc. codziennie modlę się o to zeby maluszek był zdrowy i to jedyne moje wielkie marzenie na dzien dzisiejszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZALAMANA i życze tego nam wszystkim. Jechałam ostatnio taryfą do lekarza i taryfiarz się mnie pyta czy też taka senna jestem to się śmieję, że ja to ciągle senna jestem bo mam małe dziecko. A On mi powiedział, że lepsze takie żywe srebro niż jakby dziecko miało tylko leżeć i oczami przewracać. I teraz jak Maja marudzi to dziękuję, że jest zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jadę do lekarza i zapytam go o te badania. Jestem Wam bardzo wdzięczna, bo sama to pewnie bym nie wiedziała że cos takiego istnieje. A mam pytanie wiecie może gdzie w wlkp. można je zrobić?? Podpisuje się obiema rękoma pod lepiej zdrowe nieznośne, lepiej 5 zdrowych wariatów niż jedno chore Mojej siostrze podczas porodu pękła macica, a dziciątko było zdrowe do końca Teraz trudna rehabilitacja, szpital ze szpitalem i tak od prawie dwóch lat...... Dlatego tak boję się porodu, dlatego wczesniej tak o to pytałam i bede się bała przez pozostałe 6 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w którym tyg. dokładnie robi się to usg genetyczne? Chciałam o nie zpaytać lekarza na najbliższej wizycie, ale okazuje się, że ma urlop do 19 sierpnia, a nie chciałabym przegapić czasu w którym mogę je wykonać, bo słyszałam, że istnieje jakiś przedział. Mogłam się o to w szpitalu ostatnio zapytać, ale z tego całego stresu całkiem o tym zapomniałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) nie pisałam długo bo miałam remont, urlop i wakacje mojego synka.. cały czas zarezerwowany ale czytałam wszystko w wolnej chwili:):) bardzo współczuje tym dziewczyną którym nie udało się donosić ciąży....jest mi bardzo przykro... u mnie wszystko ok, biore zastrzyki, luteine, witaminy i stos lekarstw żeby nic złego tym razem się nie stało.. to już 10 tyg 6.08 mam pierwsze prenatalne badania koniec 11 tyg:) moja perełka ma 3,17 cm i ma nóżki i rączki:):)oby tak dalej najprawdopodobniej bede rodziła wcześniej byc może nawet cc mnie czeka, strasznie sie boje tego porodu nie wiem czemu ale strach mnie ogarnął jak nie wiem.... teraz będe wczesniej wpadała:) aha i witam wszystkie nowe mamusie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja dziś po wizycie u gin - dzidziuś ma 3 cm :) A jakie stosujecie suplementy diety dla ciężarnych bo właśnie stoję przed wyborem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nina, lena - super że maluszki tak ładnie rosną :) lena ja nadal tylko kwas foliowy łykam, potem chcę Feminatal N, tak jak w 1 ciązy. ale jeszcze się boję, bo mdłości ciągle mam a witaminy moga je wzmagać. poza tym najpierw poczekam na wyniki badań żeby wiedziec czy w ogóle muszę już coś brać :) wklejam tabelkę bo się zapodziała gdzieś daleko daleko! niektórych dziewczyn w niej nie ma, a jak macie ochotę to wpiszcie się wg terminu porodu :) hej dziewczynki, dopisuję się po dzisiejszej wizycie u lekarza: 9 tydzień i 2 dni, pozdrawiam wszystkie przyszłe Mamy!! Nick......................wiek........tP.............płe ..........................miasto tika27......................27................27.01.2012. .. ??????????? aguniaaaa................26...........02.2012......ważne żeby było zdrowe kimizi.....................30...........02.2012......???. .......................................... Wrocław katjusza81...............30...........02.2012......syn - czuję to caroosia..................28...........01.02.2012..córka - też to czuję............Wrocław niespo_dzianka.........19............02.2012......wszystk o mi jedno tylko aby bylo zdrowe ksenia26.................27............03.02.2012...zdrow e ale może być dziewczynka Marcia21.25............04.02.2012....zdrowe.............. ........................Warszawa syll19....................20............04.02.2012.....ż eby było zdrowe beattriks................29............04.02.2011.....??? mala_agatka............27............06.02.2012.....???.. .....................jeszcze Poznań Endlessly................27............08.02.2012....zdro we (może być syn)...............Niemcy margerita3310..........23............10.02.2012....czuję ZDROWĄ córkę.............Jabłonna nina_86...................25............12.02.2012....nie chcemy wiedzieć.........śląskie dziewczatko.............19.............13.02.2012....chce synka.............ŁÓdź kropka693................26.............14.02.2012....zdr owa córka mamadzieci..............24.............14.02.2012....jest córeczka chcemy Synka...śląsk jagnajagna..............29..............14.02.2012.....by le było zdrowe mamakaterina...........27.............14.02.2012....zdrow rajlax.....................29..............14.02.2012.... żeby było zdrowe............Śląsk Cieszyński szczesliwa86.............25..............17,02.2012....zd rowe Wanda....................24...............17.02.2012...be z znaczenia.........wlkp Edyyta ...................25...............18.02.2012....zdrowe.... ...............................Kraśnik Załamana 1..............25...............22.02.2012....napewno syn Twoja_królewna........20................28.02.20 12...bez znaczenia aniawasde...............27................28.2.2012.....j eszcze nie wiemy..............Warszawa lady_margarett..........21................28.02.2012....c oś czuje że córka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poprzednim poście fragment "hej dziewczynki, dopisuję się po dzisiejszej wizycie u lekarza: 9 tydzień i 2 dni, pozdrawiam wszystkie przyszłe Mamy!!" nie jest mojego autorstwa :) kopiowałam tabelkę i przez przypadek tez się skopiował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick......................wiek........tP.............płe ..........................miasto tika27......................27................27.01.2012. .. ??????????? aguniaaaa................26...........07.02.2012......ważne żeby było zdrowe kimizi.....................30...........02.2012......???. .......................................... Wrocław katjusza81...............30...........02.2012......syn - czuję to caroosia..................28...........01.02.2012..córka - też to czuję............Wrocław niespo_dzianka.........19............02.2012......wszystk o mi jedno tylko aby bylo zdrowe ksenia26.................27............03.02.2012...zdrow e ale może być dziewczynka Marcia21.25............04.02.2012....zdrowe.............. ........................Warszawa syll19....................20............04.02.2012.....ż eby było zdrowe beattriks................29............04.02.2011.....??? mala_agatka............27............06.02.2012.....???.. .....................jeszcze Poznań Endlessly................27............08.02.2012....zdro we (może być syn)...............Niemcy margerita3310..........23............10.02.2012....czuję ZDROWĄ córkę.............Jabłonna nina_86...................25............12.02.2012....nie chcemy wiedzieć.........śląskie dziewczatko.............19.............13.02.2012....chce synka.............ŁÓdź kropka693................26.............14.02.2012....zdr owa córka mamadzieci..............24.............14.02.2012....jest córeczka chcemy Synka...śląsk jagnajagna..............29..............14.02.2012.....by le było zdrowe mamakaterina...........27.............14.02.2012....zdrow rajlax.....................29..............14.02.2012.... żeby było zdrowe............Śląsk Cieszyński szczesliwa86.............25..............17,02.2012....zd rowe Wanda....................24...............17.02.2012...be z znaczenia.........wlkp Edyyta ...................25...............18.02.2012....zdrowe.... ...............................Kraśnik Załamana 1..............25...............22.02.2012....napewno syn Twoja_królewna........20................28.02.20 12...bez znaczenia aniawasde...............27................28.2.2012.....j eszcze nie wiemy..............Warszawa lady_margarett..........21................28.02.2012....c oś czuje że córka poprawiłam termin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie usunę ciąży jak się okaże że jest dziecko chore, tylko mój mąż przeczytał że nie powinno się robić więcej jak 5 USG w ciągu ciązy a ja już miałam 2 i że może lepiej nie naświetlać już maluszka więcej. Ja mam dziś wkońcu frytki na kolację :-) Miłego wieczoru pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wcześniej tylko czytałam tu o przyszłych mamusiach,teraz mogę do Was dołączyć :) To moja pierwsza ciąża,co prawda ledwo się ''mieszczę'' wśród przyszłych mam z lutego,bo termin wg usg mam na 29 lutego nio,ale jakby nie patrzeć to jeszcze luty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki 🌻 Byłam dziś na USG i moje Maleństwo ma 6,5 cm, wszystko OK Dzidzia fikała koziołki, ciężko było Ją obejrzeć :D ale widok cudowny! Między 18 a 22 tc dostanę skierowanie na USG prenatalne, ze względu na te moje plamienia na początku ciąży - trzeba sprawdzić czy wszystko w porządku, ale mój lekarz twierdzi, że dzidzia wygląda na okaz zdrowia. Obecnie kończę duphaston i lekarz pozwolił mi jeździć na rowerze :D Frytki za mną chodzą od początku ciąży, a jadłam 2 razy i jutro będzie chyba trzeci :) poza tym kwaśne i słodkie na przemian :)albo razem :) Płeć poznam za miesiąc - na następnej wizycie :) Również czekam na zimę, żeby już przytulić moje dzieciątko :) a tu jeszcze jesień przed nami... Pozdrawiam Mamusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam wczoraj usg Malutkie ma 45mm według usg 11tyg. 6dni Teraz mam pytanie przeziernośc karkowa 2,2 mm lekarz mówi że to jak najbardziej w normie, chociaż trochę wcześnie na to badanie Kość nosowa widoczna, a ja się tak znam że ło... Czy według Was to ko?? Nie chce przeszukiwać internetu żeby się nie denerwować Oprócz tego przybrałam znów 2 kg, ale też powiedział że to ok ponieważ drobne kobiety powinny przybierać trochę wiecej No i mam brać żelazo, bo hemoglobina oczywiście niska (zawsze mam z tym problem) Jestem taka szczęsliwa że wszystko ok, a jakie to uczucie jak sie porusza, nóżki, rączki poryczałam się... A co do usg można ich mieć tyle ile potrzeba, nie szkodzą dzidzi, ale może są inne opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda - kość nosowa jak jest widoczna to dobrze, jakby jej nie było to można podejrzewać (oczywiście tylko podejrzewać) zespół downa albo inne abberacje chromosomowe. a NT (przezierność) tez masz w normie, więc ok :) no fajne wrażenie jak maluch tak się bawi rączkami, nóżkami, albo ciąga za pępowinę :P oj już się nie mogę mojego usg doczekać! co do usg to można je robić tyle ile potrzeba, nawet jeśli miałoby być to co chwilę! jak są jakieś problemy z ciążą to nawet co tydzień robią i jest ok. w 1 ciąży miałam co wizytę, plus 3 dodatkowe dokładane w 12, 20 i 30 tygodniu u specjalisty genetyka. więc troszkę tych usg było! do tego przed porodem 2 usg jednego dnia :) jedno w szpitalu w którym leżałam, a drugie zaraz po ewakuacji szpitala bo przewieźli nas do drugiego szpitala bez żadnej dokumentacji medycznej!!! bez niczego! więc jedno miałam o 9 rano a drugie o 21 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znów tragiczną nockę miałam! ale dziś wpadłam na pomysł dlaczego moje dziecko tak wariuje! przeczytałam jeszcze raz uważnie skutki uboczne leku który na kaszel dostaje i mam: zaburzenia snu, koszmary senne, wzmożone pragnienie! wszystko się zgadza! zaraz dzwonię do lekarki i zgłaszam i odstawiam leki! zwłaszcza ze i tak nie pomagają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuurde... dzwoniłam przed chwilą do 2 lekarzy i pytałam się o to usg genetyczne (prenatalne) i nikt nie wie o co chodzi. Chciałam się umówić już na jakiś termin, ale każdy z nich mówił tylko o ugd 3d, ale że to dopiero po 20 tyg. Hm czy to usg ma jeszcze jakąś inną nazwę czy o co chodzi? Bo już nic nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja właśnie wstałam podszykowałam obiad, tzn taka mała drzemka bo musiałam wcześnie wstac do laboratorium bo dostałam stos badań do zrobienia, i się wystraszyłam że zapłacę majątek a tu nawet ok:):) co do USG to nie wiem jaki jest dokładnie watek ale ja mam co 3 tyg teraz byłam na wizycie 23.07 i mam kolejną 06.08 czyli to nawet 2 tyg i prenatalne mam mieć, a w moim przypadku to po 30 tyg bede miała USG co tydzień a nawet dwa razy w tyg mam do mojej gin podjeżdżać do szpitala na dyżury oczywiście pytałam czy tak można a ona na to że te USG trwa tylko chwile i ona chce usłyszeć tetno i zobaczyć że dzidzia sie prawidło rusza nawet tylko na minutkę mam podjechac a ona wtedy bedzie spokojna ale mam pytanko troszke z innej beczko co myślicie o takiej kołysce?? http://allegro.pl/bajeczna-kolyska-lozeczko-simplicity-coneco-roze-i1730430555.html problem jest w tym ze nie chce tradycyjnego łóżeczka bo w mojej sypialni zwyczajnie nie ma miejsca na nie, a jak maluszek zacznie siedzieć to wtedy chce od razu jakis poreczny kojec na kółeczkach tak od 6 m-ca ale przez te pół roku musi gdzies spać i tak se myślałam właśnie o takim koszu co myslicie??miała któraś taki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
USG prenatalne nawet jest w cennikach przechodni a gdzie dzwoniłaś??mieszkasz w Polsce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick......................wiek........tP.............płe ć..........................miasto tika27......................27................27.01.2012. .. ??????????? aguniaaaa................26...........02.2012......ważne żeby było zdrowe kimizi.....................30...........02.2012......???. .......................................... Wrocław katjusza81...............30...........02.2012......syn - czuję to caroosia..................28...........01.02.2012..córka - też to czuję ............Wrocław niespo_dzianka.........19............02.2012......wszystk o mi jedno tylko aby bylo zdrowe ksenia26.................27............03.02.2012...zdrow e ale może być dziewczynka Marcia21.25............04.02.2012....zdrowe.............. ........................Warszawa syll19....................20............04.02.2012.....ż eby było zdrowe beattriks................29............04.02.2011.....??? mala_agatka............27............06.02.2012.....???.. .....................................jeszcze Poznań Endlessly................27............08.02.2012....zdro we (może być syn)...............Niemcy margerita3310..........23............10.02.2012....czuję ZDROWĄ córkę.............Jabłonna nina_86...................25............12.02.2012....nie chcemy wiedzieć.........śląskie dziewczatko.............19.............13.02.2012....chce synka.............ŁÓdź kropka693................26.............14.02.2012....zdr owa córka mamadzieci..............24.............14.02.2012....jest córeczka chcemy Synka...śląsk mamakaterina...........27.............14.02.2012....zdrow rajlax.....................29..............14.02.2012.... żeby było zdrowe............Śląsk Cieszyński szczesliwa86.............25..............17,02.2012....zd rowe Wanda....................24...............17.02.2012...be z znaczenia.........wlkp Edyyta ...................25...............18.02.2012....zdrowe.... ...............................Kraśnik Załamana 1..............25...............22.02.2012....napewno syn Twoja_królewna........20................28.02.20 12...bez znaczenia aniawasde...............27................28.2.2012.....j eszcze nie wiemy..............Warszawa wklejam tabelke bo się zawieruszyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kołyska jest fajna, ale na jakieś 3 miesiące. U nas tyle się sprawdziła. Później wydawało mi się, że jakoś mało miejsca. A od 5 miesiąca gdzieś zaczęła wędrować po łóżeczku i do dziś budzi się w poprzek;) Ale ogólnie to kołyska jest świetnym wynalazkiem i nie prawda, że dziecko się przyzwyczaja a wiem co piszę bo moja przez pierwsze dwa miesiące była bujana non stop. Moja Majka dziś wcina, że hoho;) O 6 zjadła 200 ml mleka, o 10 miseczkę kaszy, a teraz cały obiadek. Zuch dziewczyna. A myślicie już dziewczyny o porodzie? Chcecie rodzić same czy z mężami? Ja jak chodziłam z Mają w ciąży to całe 9 miesięcy twierdziłam, że rodzę sama. A jak się zaczęło to spanikowałam i powiedziałam do K, że nie ma prawa mnie zostawiać bo Go zatłukę:P I nie żałujemy decyzji. A jak Sobie przypomnę Jego reakcję z porodówki to nie mogę się już doczekać. W momecie kiedy przeciął pępowinę to żona przestała dla Niego istnieć:P Ja rodziłam łożysko a On poleciał z małą na dogrzewanie, nierzenie i ważenie. Przybiegł na moment, popłakał się, podziękował, zadzwonił do rodziców, że ma córkę (tu znowu się popłakał) i poleciał z powrotem. Aż się łezka w oku kręci:) A dziś obiad na szybko. Makaron z serem i na 19 jedziemy oglądać mieszkanie w Słubicach. mala_agatka Ty wybywasz za gramanice;) a ja ciągnę z powrotem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny;-) poczytuje was czasem:-) Byłam kilka dni temu na kontroli. Wszystko wróciło do normy. Mamy odczekać 3 cykle i się starać;-) Może wpadnę do was za kilka tygodni z wieściami dobrymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nina_86 Dzwoniłam do prywatnych lekarzy, bo chciałam o tym usg porozmawiać z moim genekologiem z przychodni, ale jest niemal do końca sierpnia na urlopie, a wtedy nie będzie już możliwości zrobienia prenatalnego, bo z tego co pisałyście dziewczyny robi się je do 14 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Miarka! To ja Ci życzę, żeby te 3 cykle szybko zleciały a na teście były dwie grube krechy:) I czekamy na wieści!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMANA 1
Jeśli chodzi o badania prenatalne bo tak się nazywają pierwsze robi się między 11 a 14 tc. U mnie w mieście robią je w szpitalu ale można też zgłosić się do poradni genetycznych. Koszt to około 300 zł, jest to badanie bardzo dokładne, dokładniejsze niż zwykłe usg później pobierają krew i robią test Papa jeśli z testu wyjdzie coś nie tak to kierują na amniopunkcję. Kolejne takie badanie może być przeprowadzone około 20 tc, wtedy badają wszystkie narządy. Ja np będę je miała robione w 12, 20 i 32 tc, w związku z tym że moje pierwsze dziecko miało wadę letalną. Wpiszcie sobie w google i wszystko będzie jasne:)) Ja powoli się zbieram bo mój mąż zaprosił mnie na kolację, zamówię ogromnego placka ziemniaczanego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Miarka powoli dojdziesz do siebie, a dzieciątko przyjdzie w najmniej oczekiwanym przez ciebie momencie, głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endlessly - dokładnie :) a gdzie mąż pracuje że możecie mieszkac w Pl i pracować w De? u nas przy tej pracy takiej opcji nie ma! to jest jeszcze 100 km za Frankfurtem nad Menem, więc absolutnie dojazd nie wchodzi w grę :) Miarka - 3 miesiące zlecą szybciutko :) a później życzę pięknych 2 kreseczek i zdrowego maluszka :) co do porodu to my chcemy rodzić razem, tak jak poprzednio. mąż nawet innej opcji nie przyjmuje do wiadomości "bo jak to miałaby go nie być" sam tak mówi :) a i ja przy nim spokojniejsza jestem. przy 1 porodzie bardzo mi pomógł, zobaczymy jak będzie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miarka życzę Ci szybkich 3miesięcy i wielkich kreseczek na teście! :) 3mam kciuki! nina - kołyska wygląda bardzo fajnie ale czy jest aż tak bardzo przydatna to nie wiem, moje 2kolezanki miały takie kołyski i żadna z nich jej nie używała, po prostu zbędny mebel... Ja niedawno wróciłam od pielęgniarki, wypełniłam stos papierów, umówiłam się na badanie krwi a w przyszłym tyg najprawdopodobniej pójde na kolejne USG :) Dodatkowo dostałam kartę na darmowe recepty w czasie ciąży i darmowego stomatologa :) A poza tym czuję się rewelacyjnie... tylko zjadam za dużo słodyczy :/ Dużo piję i mało jem... kopytka,pierogi,chleb z pomidorem, płatki na mleku to cały mój jadłospis... nic innego w siebie nie wmuszę :) A wy jak się czujecie przyszłe mamuśki??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×